2024. Május 12. - 20:03:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Szeroidok hatasai a valosagban (Nem! a beteg gyereked lessz ,buzi leszel okostol  (Megtekintve 22162 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. November 29. - 03:44:55
Válasz #15
Nem elérhető

try2bebig


Hja........tulajdonképpen szívesen meghallgatnánk egy-két sztorit, mert ugyebár van sok szteroidos topic, de ott csak magukról az anyagokról esik szó legtöbbször, meg persze megy egymás oltása  ;D.............alkilálás mi  ;D?

Azonban nem sokan mesélnének erről részletekbe menően........bár szerintem az edzésnek és szteroid használatnak még mindig több értelme van, mint inni, meg drogozni, az előzőnek van valami célja ( felépíted magad  =/+', sport teljesítményt fokozol ), az utóbbi csak önpusztítás, semmi más, pillanatnyi örömök megélése, hajszolása..........bár sajnos néha az is kell, hogy kicsit ki tudd kapcsolni magad, mert szerintem egyikőnknek sem fenékig tejfel az élete.

Egyetértek. Plusz hozzátenném azt, hogy aki piál, vagy drogfüggő, az egy idő után egyrészt tönkreteszi a saját és környezete mentális és saját testi egészségét, illetve súlyos anyagi károkat okoz a családjának/másnak(lopásokkal, átverésekkel stb) nagyon sok esetben. Szteroidoknál pedig max az van, hogy ha abbahagyja, vagy abba kell hagynia egy időre, akkor az frusztrálja(vagyis engem igen),vagy csak simán összeesik és aztán hiányzik a régi forma. Edzettem naturál is, és amikor abbahagytam, ugyanúgy lepirrentek a kilók, mint a szteroiddal szerzett izom. Szteroid is valamilyen szinten káros, viszont én ennyi kockázatot bevállalok azért, hogy jobban érezzem magam a bőrömben, és megspóroljak valamennyi időt.:) Pl most, hogy ki kellett sajnos hagynom megint(sérülés), edzek 1,5 hónapot, aztán elkezdek egy kúrát, és összesen 3 hónap alatt olyan(vagy jobb) formában leszek, mint voltam előtte. Másképp beletelne vagy 7hónapba az egész procedúra. Soha nem voltam a munka megspórolásának a híve, de mivel én nem vagyok és nem is akarok testépítő lenni így szerintem hobbi szinten nem olyan nagy gond, hogyha nem tervezek előre 6-7 évekkel, csupán elakarom minél hamarabb érni azt a formám, ami a genetikai maximumomhoz közel van.

2011. November 29. - 18:36:47
Válasz #16
Nem elérhető

RsLeo


engem a témával kapcsolatban az ún. "roid-rage" érdekelne.
Vagyis, milyen mentális hatásokat éreztek (éreztek-e) a kúrák alatt?

2011. November 29. - 19:22:36
Válasz #17
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
engem a témával kapcsolatban az ún. "roid-rage" érdekelne.
Vagyis, milyen mentális hatásokat éreztek (éreztek-e) a kúrák alatt?
Ha nem vagy alapvetően nyugodt típus, akkor elő fog jönni a probléma, már egy erősebb teszto fokozótól is feszültebb vagyok  :-\.
Pl. Methyl Arimatest.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 29. - 23:25:36
Válasz #18
Nem elérhető

try2bebig


engem a témával kapcsolatban az ún. "roid-rage" érdekelne.
Vagyis, milyen mentális hatásokat éreztek (éreztek-e) a kúrák alatt?

Én alapvetően hirtelenebb természetű típus vagyok, elég hamar lobbanok be, viszont mostanra sikerült kordában tartani az érzelmeim-hála a küzdősportnak. Kúra közben még feszültebb vagyok, a legszembetűnőbb az nálam, ahogyan vezetek.:D Kúra közben az anyázások és a bazmegek száma kb 3x annyi, mint alapesetben-pedig sajnos alapesetben sem kevés, illetve más hétköznapi témák is felidegesítenek, amin máskor max egy jót röhögnék.

De én úgy gondolom, hogy az ember azért ember, hogy uralja az agressziót és ne változzon azonnal egy kötekedős agresszív köcsöggé, csak azért, mert tol valamit.

Sok ember véleményem szerint rá is játszik erre a dologra. Úgy értem, mint a placebo hatást. Elolvasták, hogyha tolnak vmit, akkor idegesebbek lesznek stbstb, és akkor tudat alatt máris úgy gondolják, hogy nekik akkor kötekedni kell, mert van mire fogni.

2011. November 29. - 23:52:54
Válasz #19
Nem elérhető

Maszat


Egész gyerekkoromba ideggyenge voltam. Már 12évesen benne volt az öklöm nyoma szinte az összes bútoromba, és a lakásban található ajtókba  :D

Az első 2-3 kúrámnál nem nagyon tudtam kontrolálni magamat. Volt,h 2 hét alatt 1x összevertem 1 köcsögöt aki 10km-en keresztül tapadt rám( durva autós üldözés volt, satufékkel, tolatással, leszorítással  ;D a sors fintora,h pont anyám melóhelye előtt tudtam leszorítani, és afőnöke végignézte :DDD ), következő héten pisztolyt fogtak rám a Nagy Lajos király útján amikor rángattam ki a faszit a saját ablakán. Az volt a durva,h annyira elborult az agyam,h nem is emlékszem hogy kezdődött, csak már az incidensek végén eszméltem fel. Anapolon rulez  ;D Most már nincs ilyen, de szerintewm csak azért mert összetörtem az összes kocsit ami a kezem ügyébe akadt, és már nem vezetek!  ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 30. - 00:21:14
Válasz #20
Nem elérhető

dingo


Hee Maszat te egy allat vagy nagyon komoly hahahahahaha :-!     @:-)
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. November 30. - 00:28:13
Válasz #21
Nem elérhető

Maszat


Hála égnek már közel sem vagyok olyan hülye mint 1-2 éve. Sokat komolyodtam mióta nyakamba szakadt az élet...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 30. - 09:03:54
Válasz #22
Nem elérhető

RsLeo


Az utóbbi pár hozzászólás igazolja az összes kokszolással kapcsolatos előítéletet, uh. beszéljünk egy kicsit az előnyös dolgokról is. Rendben?  ;D Önbizalom növekedés, agyoncsalt barátnők tömegei... ilyenekre gondolok.  >:D

2011. November 30. - 10:54:22
Válasz #23
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az utóbbi pár hozzászólás igazolja az összes kokszolással kapcsolatos előítéletet, uh. beszéljünk egy kicsit az előnyös dolgokról is. Rendben?  ;D Önbizalom növekedés, agyoncsalt barátnők tömegei... ilyenekre gondolok.  >:D
Kevésbé előnyös dolgok-túlzott önbizalom növekedés, elfaszfejesedés  ;D, agyoncsalt barátnők, akik lehet pont nem érdemelték volna meg.........

Ezek közül a "mellékhatások" közül szerencsére engem egy sem érintett..........de azért elég feszült voltam az Arimatest használatakor  :-/-  ;D.
 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 30. - 14:01:20
Válasz #24
Nem elérhető

RsLeo


"akik lehet pont nem érdemelték volna meg........."

Anyukám könnybe lábadt szemekkel olvassa a soraidat...  ;D

2011. November 30. - 14:01:48
Válasz #25
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 30. - 14:04:50
Válasz #26
Nem elérhető

hopika


Nálam a max. roid hatás,hogy nem engedem előre az ajtónál hölgyet...nyugalom kérdése az egész szerintem.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. November 30. - 14:24:22
Válasz #27
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nálam a max. roid hatás,hogy nem engedem előre az ajtónál hölgyet...nyugalom kérdése az egész szerintem.
Meeeeennnnnyire bunkó vagy  ;D ;D.

 ;-oo-;
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 30. - 14:25:19
Válasz #28
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
"akik lehet pont nem érdemelték volna meg........."

Anyukám könnybe lábadt szemekkel olvassa a soraidat...  ;D
Aztán van olyan is, aki megérdemli..........de én még egy barátnőmet sem csaltam meg, ha hiszed, ha nem.

Lehet lúzer vagyok ááááááááááá @-o.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 30. - 14:33:06
Válasz #29
Nem elérhető

Jordan


"akik lehet pont nem érdemelték volna meg........."

Anyukám könnybe lábadt szemekkel olvassa a soraidat...  ;D
Aztán van olyan is, aki megérdemli..........de én még egy barátnőmet sem csaltam meg, ha hiszed, ha nem.

Lehet lúzer vagyok ááááááááááá @-o.



Én meg mindet de......



"Mindenki megfizet, ez a szabály
Mindenért, amit az életében csinál
Sokan azt mondják, hogy: ”Nincsen Isten”
De majd a végén megtudod, fiam, hidd el nekem
Mikor semmid nincsen, és senki nincsen veled
Te is az Úrnak, a nevét veszed a szádra
Hidd el, ő tudja, a rosszakat megbünteti
A jókat megjutalmazza......."
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)