2024. Május 12. - 17:16:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Szeroidok hatasai a valosagban (Nem! a beteg gyereked lessz ,buzi leszel okostol  (Megtekintve 22161 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. November 30. - 14:35:26
Válasz #30
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 30. - 14:35:36
Válasz #31
Nem elérhető

Maszat


"Nem hazudozok, én sokszor gyarló vagyok
A csábításnak nemet nem nagyon mondok
És a bűnözőket én százszor többre tartom
Mint azt akinek a Parlamentben gyűlik a vagyon
Gonosz lett, körülöttünk a világ
A gyengéket és a jókat, simán eltiporják
A dzsungel mélyén, nem hagyhatod magad
Budapesten az élet, bizony egyre vadabb
És nekem bejön ez a vadság, mert én is
Olyan lettem, tudod, mint amilyen a világ
Kamázom a pénzt, a nőket, meg a motyót
És soha nem tudom kimosni, magamból a gettót"
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 30. - 15:01:59
Válasz #32
Nem elérhető

vekony


há mirűűű beszéész Istváán  ;D ne legyél ennyire naturál  ;D a következőt kell tenned, hogy ezeket a hibákat (nem érdemli meg, meg okos nőt keresel váááá akivel lehet beszélgetni nyáááhh) kijavítsd: vedd elő a kis faszpumpádat, pumpáld fel, aztán ki magad, végy magadhoz egy dl izotóóniás italt és egy viagrát, juttasd le a torkodon...keressd fel a legmocskosabb fejű, szakadt harisnyás, extra-mini szoknyás, hajhosszabbításos, nagycsöcsű , agyonsminkelt, piros csillogó rúzsos, gettóseggü kélyes kurvarobogósmagassarkús kurvát, aki odatoppan a kocsidhoz, kiteszi neked a féligletekert ablakodra a káddugó méretű bimbóit, majd megfogja a mellét, kéjesen megnyalja a bimbóját és azt mondja neked...bassz meg...ERRE TE! fél szádra elmosolyodva, egyik szemöldöködet felhúzva, csak annyit mondasz flegmán miután már nem nézel rá  hogy...szállj be....CICCCA...Valami kevésbé forgalmas, de nem kihalt helyen lehúzódsz, felbaszod a motorháztetőre a nőstényt egy igencsak határozott mozdulattal, jelezvén neki, hogy mire számíthat, illetve, hogy az előjáték rész ezzel letudva, közel hajolsz hozzá, mintha csókot akarnál neki adni, DE NEM! ellenben szétkened orcáján a csillogó piros rúzsát és letéped acélos felsődről a kis kockás ingedet, hogy megcsodálhassa az előzöleg elfogyasztott NO fokozó által elővarázsolt csodás erek csillogását a verőfényes holdfényben a hasadon...majd megfordítod, teleköpködöd  a picsáját, aztán izomból megmártogatod jópárszor ágaskodó férfiasságod bimbódzó nőiessége tubarózsájában, miközben öklöddel erélyesen anális élvezetben is részesíted, illetve másik kezeddel téped hátrafele gyönyöű syoss márkájú európai fekete 50cm-es tincseit és csapkodod zsirdepókban nem szükölködő seggét,  majd mikor észveszejtő erotikus kiabálásai közepette elélveznél hirtelen térdre kényszeríted és rávered a mocskos fejére, ezután lassan közel hajolsz, összegyüröd a  kis pofiját, hogy csücsöríccsen ajkatok majdnem érzékien összeér, és ekkor beleköpsz a szájába, hogy tudja h egy FÉRFIVEL VAN DOLGA ISTVÁN!!!! MERT EGY ÁLLAT VAGY, EGY GÉP ISTVÁN!!!! MEGCSINÁLOD, MENJ!!!! VÁÁÁÁÁÁ

ez az animáál ;D

u.i.: elötte ne fürődj...mert megérdemli....

2011. November 30. - 15:14:21
Válasz #33
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
há mirűűű beszéész Istváán  ;D ne legyél ennyire naturál  ;D a következőt kell tenned, hogy ezeket a hibákat (nem érdemli meg, meg okos nőt keresel váááá akivel lehet beszélgetni nyáááhh) kijavítsd: vedd elő a kis faszpumpádat, pumpáld fel, aztán ki magad, végy magadhoz egy dl izotóóniás italt és egy viagrát, juttasd le a torkodon...keressd fel a legmocskosabb fejű, szakadt harisnyás, extra-mini szoknyás, hajhosszabbításos, nagycsöcsű , agyonsminkelt, piros csillogó rúzsos, gettóseggü kélyes kurvarobogósmagassarkús kurvát, aki odatoppan a kocsidhoz, kiteszi neked a féligletekert ablakodra a káddugó méretű bimbóit, majd megfogja a mellét, kéjesen megnyalja a bimbóját és azt mondja neked...bassz meg...ERRE TE! fél szádra elmosolyodva, egyik szemöldöködet felhúzva, csak annyit mondasz flegmán miután már nem nézel rá  hogy...szállj be....CICCCA...Valami kevésbé forgalmas, de nem kihalt helyen lehúzódsz, felbaszod a motorháztetőre a nőstényt egy igencsak határozott mozdulattal, jelezvén neki, hogy mire számíthat, illetve, hogy az előjáték rész ezzel letudva, közel hajolsz hozzá, mintha csókot akarnál neki adni, DE NEM! ellenben szétkened orcáján a csillogó piros rúzsát és letéped acélos felsődről a kis kockás ingedet, hogy megcsodálhassa az előzöleg elfogyasztott NO fokozó által elővarázsolt csodás erek csillogását a verőfényes holdfényben a hasadon...majd megfordítod, teleköpködöd  a picsáját, aztán izomból megmártogatod jópárszor ágaskodó férfiasságod bimbódzó nőiessége tubarózsájában, miközben öklöddel erélyesen anális élvezetben is részesíted, illetve másik kezeddel téped hátrafele gyönyöű syoss márkájú európai fekete 50cm-es tincseit és csapkodod zsirdepókban nem szükölködő seggét,  majd mikor észveszejtő erotikus kiabálásai közepette elélveznél hirtelen térdre kényszeríted és rávered a mocskos fejére, ezután lassan közel hajolsz, összegyüröd a  kis pofiját, hogy csücsöríccsen ajkatok majdnem érzékien összeér, és ekkor beleköpsz a szájába, hogy tudja h egy FÉRFIVEL VAN DOLGA ISTVÁN!!!! MERT EGY ÁLLAT VAGY, EGY GÉP ISTVÁN!!!! MEGCSINÁLOD, MENJ!!!! VÁÁÁÁÁÁ

ez az animáál ;D

u.i.: elötte ne fürődj...mert megérdemli....

Caboo P. a legnagyobb tanár!!!

Te Barom!!!!  ;D  ;D

2011. November 30. - 15:16:00
Válasz #34
Nem elérhető

vekony


csak viccelek ám...birom a Pistit csak soxor olyan negativ  ;D

2011. November 30. - 15:20:29
Válasz #35
Nem elérhető

vekony



2011. November 30. - 15:22:19
Válasz #36
Nem elérhető

dingo


Vekony hat ez beteg volt beszaras benned egy iro, kolto ,veszett el bazzzeg !!ORIASI !!!!  KOMOLYAN !!!! Remelem Cs  Istvan jot nevet rajta es valami valaszt odabasz azert hahaha!! Varunk Cs Istvan buntesd meg akik meltatlanul bantak veled  :-/--
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. November 30. - 15:30:38
Válasz #37
Nem elérhető

Maszat


petya, te érted!!!!!    ÉRTED MIRÖL SZÓL EZ A KIBASZOTT KURVA ÉLET!!!!!!!   TE ÉRTED,H  BASZÓDJ MEG!!!!!    ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D @:-) :-/-
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 30. - 15:30:48
Válasz #38
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Most semmi elmés válasz nem jut eszembe.........

Így lesz.

 ;D

Csak azért nem leszek ennyire úriember  :D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 30. - 15:31:45
Válasz #39
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ja igen, és nincs autóm..........viszont a kerékpárom raj  O0 ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 30. - 15:38:31
Válasz #40
Nem elérhető

vekony


esküszöm neked rohaggyak meg, hogy azt akartam irni még h: nehogy azt mondd nekem bazdmeg h biciklid van, nehogy azt mondd  ;D ;D ;D ;D természetesen ez csak vicc volt, nem Támadás mivel nem volt benne a V.Z. ;D. , természetesen senki se egyforma...vagyis...te más vagy....:DD Tamás...uhh beütött a mutant mass-myofusion, fél órára le kell feküdnöm  :----

de tényleg nehari Isti

2011. November 30. - 15:43:09
Válasz #41
Nem elérhető

vekony


Maszat neked meg csak annyit mondok h múlt héten vhol eltünt egy banán...egy ubi...és tegnap megjött postán egy nággyon jóó játék :D

2011. November 30. - 15:48:41
Válasz #42
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
esküszöm neked rohaggyak meg, hogy azt akartam irni még h: nehogy azt mondd nekem bazdmeg h biciklid van, nehogy azt mondd  ;D ;D ;D ;D természetesen ez csak vicc volt, nem Támadás mivel nem volt benne a V.Z. ;D. , természetesen senki se egyforma...vagyis...te más vagy....:DD Tamás...uhh beütött a mutant mass-myofusion, fél órára le kell feküdnöm  :----

de tényleg nehari Isti
Mé' haragudnék........?

Különben is, most fog kijönni a Mutant Mass-Myofusion kombód váhhháhhááhhhá  ;D ;D ;D.

 ;-oo-;
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. December 06. - 16:03:41
Válasz #43
Nem elérhető

dingo


A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 06. - 16:06:00
Válasz #44
Nem elérhető

dingo


A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place