2024. Május 12. - 04:41:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Stanazolol  (Megtekintve 58652 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Április 07. - 22:11:12
Válasz #45
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
pedig ide illik...mi folyik itt a stanAzololban  ;D

ez a filozófija na  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 08. - 11:08:06
Válasz #46
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nálunk a teremben egy dagi "Anabolic 50"-et használ  :)

Az meg mi a szar?  ????... stanazololol?  ?:-)

Anapolon 50 lenne, csak ő nehezen olvas :)
Az Anapolon 50, a Star Trek-ből egy űrhajó  :D?



Na star trek-hez meg nekem kellene  ?:-)  :D :D :D
Megnyugtatlak, nem csipázom annyira a Star Trek-et, csak, hogy jobban aludjál  ;D ;D {-)
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 08. - 12:31:56
Válasz #47
Nem elérhető

vekony


rohadt Star wars-os!!! fúúúj  ;D ;D ;D

2012. Április 08. - 12:37:10
Válasz #48
Nem elérhető

Gabe


Mindig elcsodálkozom, újra és újra, hogy tanulatlan, magyarul nehézkesen fogalmazó emberek milyen indulatosan tudnak reagálni, ha nem rakják a szájukba a tudást. Ez kb. olyan, mintha azt írnám, hogy kellene 200e Ft, mire leírnátok, hogy oké, menj el dolgozni és egy hónap múlva (+-2-3 hét) megkapod.
Mire azt mondanám, hogy nem azt kérdeztem, hogy hogy, meg mi, hanem kellene nekem 200e Ft most és valaki oldja meg.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Április 08. - 17:18:01
Válasz #49
Nem elérhető

Jordan


Nálunk a teremben egy dagi "Anabolic 50"-et használ  :)

Az meg mi a szar?  ????... stanazololol?  ?:-)

Anapolon 50 lenne, csak ő nehezen olvas :)
Az Anapolon 50, a Star Trek-ből egy űrhajó  :D?



Na star trek-hez meg nekem kellene  ?:-)  :D :D :D
Megnyugtatlak, nem csipázom annyira a Star Trek-et, csak, hogy jobban aludjál  ;D ;D {-)


Megnyugodtam, délután 3ig aludtam, hála neked :DDD Köszönöm szépen :DDDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 08. - 17:19:13
Válasz #50
Nem elérhető

Jordan


Mindig elcsodálkozom, újra és újra, hogy tanulatlan, magyarul nehézkesen fogalmazó emberek milyen indulatosan tudnak reagálni, ha nem rakják a szájukba a tudást. Ez kb. olyan, mintha azt írnám, hogy kellene 200e Ft, mire leírnátok, hogy oké, menj el dolgozni és egy hónap múlva (+-2-3 hét) megkapod.
Mire azt mondanám, hogy nem azt kérdeztem, hogy hogy, meg mi, hanem kellene nekem 200e Ft most és valaki oldja meg.

50%-os kamatra, 1 hónapra bármikor elrendezik neked a fiúk :DDDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 09. - 10:48:46
Válasz #51
Nem elérhető

okostojas


Sziasztok!

A Winstrol topikba nem sikerült írnom, gondoltam itt még helyt áll a kérdés. Pár képet betennék, és véleményeteket kérném.. Van rá esély, hogy az van benne, aminek lennie kéne?  ::) (LOTE E002, 01.2016) Tudom, hogy sok a hamisítvány, de amiket eddig láttam sokkal "rosszabb" volt.. :-\



2012. Április 09. - 10:52:28
Válasz #52
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!

A Winstrol topikba nem sikerült írnom, gondoltam itt még helyt áll a kérdés. Pár képet betennék, és véleményeteket kérném.. Van rá esély, hogy az van benne, aminek lennie kéne?  ::) (LOTE E002, 01.2016) Tudom, hogy sok a hamisítvány, de amiket eddig láttam sokkal "rosszabb" volt.. :-\



Nézd lehet, hogy az van benne, de szerintem az a hatóanyag mennyiség, a leülepedett por, az első ránézésre elég kevésnek tűnik, közel sincs meg benne lehet az 50mg/ml.

Vélemények?
 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 09. - 14:44:43
Válasz #53
Nem elérhető

okostojas


Még egy kép, több ampulla összehasonlítva. (Egy ismerős nyomja, megvan győződve róla, hogy az aminek lennie kell, én nem vagyok teljesen biztos benne..)




2012. Április 09. - 20:38:27
Válasz #54
Nem elérhető

okostojas


Hm, nem sikerült az előbb betenni a képet, vagy csak ki lett moderálva?!  :o

Új próba:

http://kepfeltoltes.hu/view/120409/IMG_0368_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2012. Április 12. - 17:11:07
Válasz #55
Nem elérhető

Gabe


Mindig elcsodálkozom, újra és újra, hogy tanulatlan, magyarul nehézkesen fogalmazó emberek milyen indulatosan tudnak reagálni, ha nem rakják a szájukba a tudást. Ez kb. olyan, mintha azt írnám, hogy kellene 200e Ft, mire leírnátok, hogy oké, menj el dolgozni és egy hónap múlva (+-2-3 hét) megkapod.
Mire azt mondanám, hogy nem azt kérdeztem, hogy hogy, meg mi, hanem kellene nekem 200e Ft most és valaki oldja meg.

50%-os kamatra, 1 hónapra bármikor elrendezik neked a fiúk :DDDD
Áh, köszi, szerencsére nekem nem kell.
Ez csak a példa szemléltetése volt.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Május 08. - 09:07:47
Válasz #56
Nem elérhető

odee


Sziasztok!
A következő lenne a kérdésem:
Jelenleg Genesis stanazololt (10mg) kezdtem használni napi 3 szemmel, továbbá mellette napi 1 szem proviron, és ciklikusan Clenbuterol, viszont a probléma, hogy jó pár napja megfáztam, és folyamatosan taknyolok. A kúra a 19. naponál tart, fel van vezetve minden, de gondolkodom, hogy szakítsam-e meg, mivel a megfázás/orrfújás nem nagyon múlik, ugye köztudott, hogy ilyenkor az immunrendszer le van strapálva.
Mit tanácsolnátok, szakítsam meg mondjuk egy hétig, vagy hagyjam csak el a Clenbuterolt, vagy várjak és használjak mondjuk antibiotikumot vagy egyéb gyógyszert?

2012. Május 08. - 11:32:50
Válasz #57
Nem elérhető

RsLeo


egyél kurvasok vitamint és a spirót függesszed fel 2 hétre.

2012. Május 09. - 15:58:39
Válasz #58
Nem elérhető

trmarci


Sziasztok!
A következő lenne a kérdésem:
Jelenleg Genesis stanazololt (10mg) kezdtem használni napi 3 szemmel, továbbá mellette napi 1 szem proviron, és ciklikusan Clenbuterol, viszont a probléma, hogy jó pár napja megfáztam, és folyamatosan taknyolok. A kúra a 19. naponál tart, fel van vezetve minden, de gondolkodom, hogy szakítsam-e meg, mivel a megfázás/orrfújás nem nagyon múlik, ugye köztudott, hogy ilyenkor az immunrendszer le van strapálva.
Mit tanácsolnátok, szakítsam meg mondjuk egy hétig, vagy hagyjam csak el a Clenbuterolt, vagy várjak és használjak mondjuk antibiotikumot vagy egyéb gyógyszert?

Velem is volt ilyen, semmiképp ne hagyd abba sztem, viszont írass fel antibiotikumot mert ilyenkor az immunrendszer tényleg nincs a toppon (ha virális rhinitised van akkor is kell az antibiosz mert az meg felülfertőződik)

2012. Május 13. - 18:59:29
Válasz #59
Nem elérhető

NM


Sziasztok, stanozolol kúrám 3/4-énél járok, ma este lenne egy randim, ahol szeretnék 1-2 pohár pezsgőt elfogyasztani. Jelenthet ez gondot, problémát? Köszönöm a választ!