2024. Május 12. - 18:09:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A Lance Armstrong történet  (Megtekintve 17729 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Január 22. - 16:06:32
Válasz #30
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ebbe ne menjünk bele, a fü csak egy beugró a mai világba. De nem a kábszerek varázslatos világába, hanem egy bizonyos rossz társaságba, ahol kezdődik minden. De lehet csak én láttam túl sok szart.  Ez nagyon összetett dolog, nem a testre gyakorolt direkt hatásaitól kell félni, hanem a vele járókkal...Egyedül nem füvezel, jön a társaság is vele, ott mindig van aki többet akar, kipróbálod mert miért ne? Tetszik, mert jó! És azt veszed észre h cucc nélkül nem jó a buli. De hidd el pár év is elég sok embernek h tompább legyen az agya, érdektelen mindenre, megízlelje h dílerkedéssel bizony könnyen lehet pénzt szerezni stb. stb. És ez most van! Amikor illegális, sokan félnek tőle, visszatartó erő. Mi lenne ha úgy vennéd mint a cigit vagy az alkoholt? Hány 18év alatti iszik cigizik és menyni kábszerezik? Mi lenne ha legálba lenne? Szted maradna ez az arány? A kox sztem ugyanilyen függést okoz. Nézzetek magatokba hány hónapot hagytatok ki üresen? És hányszor terveztétek el ez idő alatt a kövi kúrát? :D Nem csak az a függés h nyomod éjjel nappal, az is az ha soxor gondolsz rá, bár ez nem olyan nagy mértékű, de az. Mert a kábszer, a kox is abba a pillanatba...kurvaaa jóóóó!!!! De egy átlag ember nem tudja kordában tartani a vágyait. Ezért vannak dagadt emberek, cukrosok, betegek stb. stb.
Ezzel nem értek egyet, beugró, meg rossz társaság.......nem feltétlen. Minden az egyénen múlik.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Január 22. - 16:15:20
Válasz #31
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na, látom, beindult a téma  ;)

vékony, ahogy látom, téged elég alacsony szintű és képességű emberek vesznek körül valószínüleg, mert elég rossz véleménnyel vagy az emberek képességeiről. Egy bizonyos emberi szint alatt mindegy, hogy mit csinálsz, minden gondot okoz, ez igaz.

Visszatérve a dopping legalizálásához az ÉLSPORTBAN. Mivel az élsport, a profi sport, mint ahogy említettem én is, és egyébként pedig elég nyilvánvaló dolog felnőtt emberek számára, az élsport és profi sport abszolut nem létezik teljesítményfokozó szerek nélkül. Ez évtizedek óta így van. Ez egy tény.
Namost, az mennyire gáz, hogy lezajlik egy olimpia és mondjuk 10 év mulva elveszünk 50 aranyérmet, majd ezt folytatjuk minden Olimpián? Akkor mi értelme volt kiosztani az aranyakat egyáltalán? Ha majd a wada vagy usada stb...10-15 év múlva képes nyilvánosságra hozni, hogy valaki doppingolt. Vagy nyilvánosságra hozunk 8 dopping ügyet a százból, a többit pedig elkenjük mert ciki lenne beismerni, hogy a teljes élsport doppingol?

Namost, vékony jó megközelítése: mit szólnának a gyerekek? Ez a legszarabb megközelítés, amivel elő lehet hozakodni a doppinggal kapcsolatban. Amerikában, ha egy politikus be akar valamit tiltatni, akkor csak előhozza a gyerekeket. "Mi lesz a gyerekekkel?", kérdezi, és bármit betiltathat így. Ezt a trükköt minden politikus(idióta) ismeri. A gyerekek magasról leszarják, hogy doppinggal vagy anélkül nyer valaki, főleg, ha szinte mindenki doppingol egy versenyben. És főleg, ha van annyira értelmes az apja a gyereknek, aki el tudja magyarázni, hogy a dopping önmagában nem nyer versenyt. Attól még ott vannak akár több 10 év kemény edzések a háttérben minden szteroid használó élsportolónál.

Most, mivel nem teljeskörűen elismert az élsportban a dopping, ezért az van, hogy időnként csak meghurcolnak pár embert ezzel a témával kapcsolatban. Jogosan? Abszolut nem jogosan, mivel a teljes élsport ugyanazt csinálja, csak valakit elkapnak ezzel és sokakat nem, vagy csak 10-20 év múlva...

Rátérve a fűre, ami abszolut nem tartozik ide, mivel nem átlagról, meg nem általánosságban beszéltünk, hanem csúcs sportolókról, de van aki nem érti, hogy nem érti. Szóval, van olyan ország Európában, mindenki tudja természetesen, ahol teljesen legális a fű használat és semmi különleges dolog nem történik ezzel kapcsolatban, sőt...Nem lett magasabb a bűnözés, nem lett alacsonyabb a GDP, nem esett szét a kultúra, az emberek értelmi szintje ugyanazon a szinten maradt stb...stb...Akkor miről beszélünk?

Szerintem az alkohol sokkal nagyobb probléma mint a fű, de ez csak egy vélemény...

 [:-o]
Ezeket én sem értem, miért kellene valakitől 10-15 év múlva elvenni az érmeket. Ennek úgy kellene működnie, mint a hatályos törvényeknek, mikor hatályba lép, onnantól érvényes, ha előtte valaki máshogy cselekedett, mint ahogy az új törvény meghatározza, még nem lehet felelősségre vonni ( csak a hatályba lépés időpontjától ).
Ha akkor nem tudták kimutatni azt a dopping fajtát, akkor ne is vizsgálódjanak visszafele.

Utolsó mondat való igaz, rengetegszer tapasztaltam a környezetemben is.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Január 22. - 16:23:24
Válasz #32
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mondjuk az is igaz, hogy ha az élsportban legalizálnák a doppingot - ami természtesen teljes mértékben utópia és sci-fi - akkor egyenes út vezetne az alacsonyabb szintű edzésekre, sportolókhoz, fiatal sportolókhoz is az összes szer, szóval valóban nehéz szétválasztani ezt a dolgot. Viszont az is igaz, hogy az egész világon így is hozzá lehet jutni rengeteg féle illegális doppingszerhez, minden szinten, ráadásul rengeteg veszélyes ismeretlen, kamu szerhez azáltal, hogy illegális a teljes terület. Tehát alapvetően egyáltalán nincs egy gyerek sem biztonságban ezektől a dolgoktól. A legalizálás pont hogy a biztonságosság felé tolná el ezt az egész területet. De lehet én látok valamit rosszul... 8-)
Csak vegyük alapul a régi táplálékkiegészítőket, tesztoszteron termelés fokozók, előhormonok. Ellenőrzött körülmények közt gyártott, akkor még "legális" doppingszerek voltak, de legalább nem kellett kivágni egy fertőzött részt a felhasználó tricepszéből, mert a kamu szar, vagy a kellőképpen nem steril cucc begyulladt. Azok működtek, nem lett tőlük baja az embereknek, vagy ha mellékhatást tapasztalt ( a dobozokon ott volt a figyelmeztetés ) abbahagyta. De legalább ellenőrzött körülmények közt csomagolták, kapszulázták őket, és működtek, pl. PCT- 6-Bromoandrostenedione. Jó volt? Igen működött, és jó volt.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Január 22. - 17:31:58
Válasz #33
Nem elérhető

God Vazzeg


Mondjuk az is igaz, hogy ha az élsportban legalizálnák a doppingot - ami természtesen teljes mértékben utópia és sci-fi - akkor egyenes út vezetne az alacsonyabb szintű edzésekre, sportolókhoz, fiatal sportolókhoz is az összes szer, szóval valóban nehéz szétválasztani ezt a dolgot. Viszont az is igaz, hogy az egész világon így is hozzá lehet jutni rengeteg féle illegális doppingszerhez, minden szinten, ráadásul rengeteg veszélyes ismeretlen, kamu szerhez azáltal, hogy illegális a teljes terület. Tehát alapvetően egyáltalán nincs egy gyerek sem biztonságban ezektől a dolgoktól. A legalizálás pont hogy a biztonságosság felé tolná el ezt az egész területet. De lehet én látok valamit rosszul... 8-)
Csak vegyük alapul a régi táplálékkiegészítőket, tesztoszteron termelés fokozók, előhormonok. Ellenőrzött körülmények közt gyártott, akkor még "legális" doppingszerek voltak, de legalább nem kellett kivágni egy fertőzött részt a felhasználó tricepszéből, mert a kamu szar, vagy a kellőképpen nem steril cucc begyulladt. Azok működtek, nem lett tőlük baja az embereknek, vagy ha mellékhatást tapasztalt ( a dobozokon ott volt a figyelmeztetés ) abbahagyta. De legalább ellenőrzött körülmények közt csomagolták, kapszulázták őket, és működtek, pl. PCT- 6-Bromoandrostenedione. Jó volt? Igen működött, és jó volt.



Én is a legalizálás mellett lennék, mivel rühellem hogy minden kamu meg nem lehet jót szerezni, és mégis a kezembe fogok olyat ami működik, tehát van benne VALAMI. És ezzel van a baj. Akkor inkább mindenki saját felelősségre használja, legyen vényköteles, írja ki sportorvos vagy mittomén, de normális cuccot szúrjon be az ember, ne kamu szart, amit majd tényleg úgy kell kivágni. Mondjuk ilyenbe még nem futottam bele, de épp eleget hallok róla  :-}

2013. Január 22. - 17:38:53
Válasz #34
Nem elérhető

Rebel


Mondjuk az is igaz, hogy ha az élsportban legalizálnák a doppingot - ami természtesen teljes mértékben utópia és sci-fi - akkor egyenes út vezetne az alacsonyabb szintű edzésekre, sportolókhoz, fiatal sportolókhoz is az összes szer, szóval valóban nehéz szétválasztani ezt a dolgot. Viszont az is igaz, hogy az egész világon így is hozzá lehet jutni rengeteg féle illegális doppingszerhez, minden szinten, ráadásul rengeteg veszélyes ismeretlen, kamu szerhez azáltal, hogy illegális a teljes terület. Tehát alapvetően egyáltalán nincs egy gyerek sem biztonságban ezektől a dolgoktól. A legalizálás pont hogy a biztonságosság felé tolná el ezt az egész területet. De lehet én látok valamit rosszul... 8-)
Csak vegyük alapul a régi táplálékkiegészítőket, tesztoszteron termelés fokozók, előhormonok. Ellenőrzött körülmények közt gyártott, akkor még "legális" doppingszerek voltak, de legalább nem kellett kivágni egy fertőzött részt a felhasználó tricepszéből, mert a kamu szar, vagy a kellőképpen nem steril cucc begyulladt. Azok működtek, nem lett tőlük baja az embereknek, vagy ha mellékhatást tapasztalt ( a dobozokon ott volt a figyelmeztetés ) abbahagyta. De legalább ellenőrzött körülmények közt csomagolták, kapszulázták őket, és működtek, pl. PCT- 6-Bromoandrostenedione. Jó volt? Igen működött, és jó volt.


A Novedex XT-ről mutattak ki valami káros hatást?Elérhető árú tökéletes teszt.fokozó volt,s amerikában még az orvosok is javasolták a hatóanyagot  koros pácienseknek a tesztoszteron injekció helyett-mellett.

2013. Január 22. - 18:25:33
Válasz #35
Nem elérhető

Maszat



A Novedex XT-ről mutattak ki valami káros hatást?

Én 1 olyan időszakban szedtem, amikor a nandorolone a használat után több hónappal kifejtette a hatását. (addig üres voltam, szóval más nem lehetett) Szerettem volna nagyobb tesztoszteron szintet, mert a libidóm szar volt, és fájtak a melleim is. Szóval tudnék mesélni  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 22. - 20:57:03
Válasz #36
Nem elérhető

Fuji



A Novedex XT-ről mutattak ki valami káros hatást?

Én 1 olyan időszakban szedtem, amikor a nandorolone a használat után több hónappal kifejtette a hatását. (addig üres voltam, szóval más nem lehetett) Szerettem volna nagyobb tesztoszteron szintet, mert a libidóm szar volt, és fájtak a melleim is. Szóval tudnék mesélni  ;D
Sajna megtapasztaltam anno en is a nandrolon "jotekony" hatasait.Kb ket honapig ugy ereztem magam mint egy kislany. Soha tobbet!

2013. Január 22. - 21:24:03
Válasz #37
Nem elérhető

Maszat



A Novedex XT-ről mutattak ki valami káros hatást?

Én 1 olyan időszakban szedtem, amikor a nandorolone a használat után több hónappal kifejtette a hatását. (addig üres voltam, szóval más nem lehetett) Szerettem volna nagyobb tesztoszteron szintet, mert a libidóm szar volt, és fájtak a melleim is. Szóval tudnék mesélni  ;D
Sajna megtapasztaltam anno en is a nandrolon "jotekony" hatasait.Kb ket honapig ugy ereztem magam mint egy kislany. Soha tobbet!

na arra az állapotra képzelj el 2 doboz novedexet, napi 6 szemmel :D :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 22. - 21:24:28
Válasz #38
Nem elérhető

Milo


én a boldenon,trenobolonból amikor többet toltam a kelleténél akkor voltam igy, tesztót megnöveltem és utána már nem volt gond.
Riceman

2013. Január 22. - 21:31:41
Válasz #39
Nem elérhető

Fuji


 

A Novedex XT-ről mutattak ki valami káros hatást?

Én 1 olyan időszakban szedtem, amikor a nandorolone a használat után több hónappal kifejtette a hatását. (addig üres voltam, szóval más nem lehetett) Szerettem volna nagyobb tesztoszteron szintet, mert a libidóm szar volt, és fájtak a melleim is. Szóval tudnék mesélni  ;D
Sajna megtapasztaltam anno en is a nandrolon "jotekony" hatasait.Kb ket honapig ugy ereztem magam mint egy kislany. Soha tobbet!

na arra az állapotra képzelj el 2 doboz novedexet, napi 6 szemmel :D :D
!+"%

2013. Január 25. - 01:05:34
Válasz #40
Nem elérhető

Gabe


Szerintem Armstrong egy csaló.
Én azt hittem, hogy ő tisztán tolja.  :-[
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Január 25. - 08:41:53
Válasz #41
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szerintem Armstrong egy csaló.
Én azt hittem, hogy ő tisztán tolja.  :-[

 ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Január 25. - 10:44:53
Válasz #42
Nem elérhető

Gabe


Tele van képmutató seggfejekkel a sportélet.
Nem azt mondom, hogy most aztán vallja be mindenki, hogy szedi, szúrja, de legalább ne erkölcscsőszködjenek, mert ez szánalmas és nevetséges.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Január 25. - 14:19:36
Válasz #43
Nem elérhető

Maszat


Tele van képmutató seggfejekkel a sportélet.
Nem azt mondom, hogy most aztán vallja be mindenki, hogy szedi, szúrja, de legalább ne erkölcscsőszködjenek, mert ez szánalmas és nevetséges.

Igen tényleg az a csúnya, amikor ilyen helyzetben nem,h befogná a többi sportoló a pofáját, hanem még elkezdenek ítélkezni. Az nálam is kicsapja a biztosítékot!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 26. - 20:12:58
Válasz #44
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"