2024. Április 27. - 15:40:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omega meds  (Megtekintve 10033 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2022. Május 17. - 09:16:20
Válasz #15
Nem elérhető

Alex111


Nincsen vita kozottunk en is igy gondolom.Persze hatni fog de te is tudod milyen erzes az amikor fullra "beut" es betoltodik pl a testoena az edzeseken es a pihenonapokon is erzed.Erre irtam az 5 hetet nalam es ismerosoknel kb ez az idotav szokott lenni.

2022. Június 13. - 17:26:38
Válasz #16
Nem elérhető

gremo


Sziasztok,

Ígéretem szerint beszámolok. Haverom kutyája az 5. Hetben jár. Forma, erezettség, kerekség, erő jön rendesen. Volt totál teszto mérésen 104+nmol/L kiakadt a mérő.
Vedi propi, omeg new vision winny és testo mix megy neki.

2022. Június 13. - 18:31:39
Válasz #17
Elérhető

Gábor77


Sziasztok,

Ígéretem szerint beszámolok. Haverom kutyája az 5. Hetben jár. Forma, erezettség, kerekség, erő jön rendesen. Volt totál teszto mérésen 104+nmol/L kiakadt a mérő.
Vedi propi, omeg new vision winny és testo mix megy neki.
Mekkora mennyiségben mennek ezek?

2022. Június 13. - 22:36:41
Válasz #18
Nem elérhető

gremo


Állítólag 2 naponta propi+ winny és heti 2x testo mix

2022. Június 14. - 07:24:42
Válasz #19
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok,

Ígéretem szerint beszámolok. Haverom kutyája az 5. Hetben jár. Forma, erezettség, kerekség, erő jön rendesen. Volt totál teszto mérésen 104+nmol/L kiakadt a mérő.
Vedi propi, omeg new vision winny és testo mix megy neki.

Szabad tesztót is néztek?
Tudnál csinálni egy képet róla?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2022. Június 14. - 21:52:22
Válasz #20
Nem elérhető

gremo


Csak totál tesztoszteron és az kiakadt, előtte több mint fél év szünet. Saját totál tesztó üresen 20,28 nmol/L. Ezt nézette a a spanom kutyája 6 héttel a kúra előtt

2022. Június 14. - 22:43:34
Válasz #21
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok,

Ígéretem szerint beszámolok. Haverom kutyája az 5. Hetben jár. Forma, erezettség, kerekség, erő jön rendesen. Volt totál teszto mérésen 104+nmol/L kiakadt a mérő.
Vedi propi, omeg new vision winny és testo mix megy neki.
Akkor legalább van benne hatóanyag, nekem a master mixtől volt hasonló heti 3x1ml
és ott volt 94,23nmol/l
de volt hogy emeltük ezt a mix mennyiséget egy másik kúránál ott 154,89 lett


2022. Augusztus 05. - 18:22:44
Válasz #22
Nem elérhető

kammdejo1


Valakinek van tapasztalata omega new vision fekete folias tren acerol?

2022. Augusztus 30. - 20:44:31
Válasz #23
Nem elérhető

Ritchey


Üdv, Ugyan ez van nálam is.2 naponta vedi propi (2ml.. ), + heti 2*1ml Omega testo mix (ajánlották,hogy hú de jó). Ez megy már lassan 2 hónapja, aztán ugyan olyan telesz@rt búvárruha a külsőm, mint a nyár elején, heti 4-5 edzéssel. Talán egy pici erő jött, de azon kívül semmi. Ebből arra következtetek, hogy nem sok minden van benne. Mondjuk az omega mix-nél a 250mg/ml nem túl életszerű. Sztem jó ha van benne kb. 50mg.. a zitához hozzá se nyúltam, mert nem érzem,hogy kellene. Első normálisabb kúrám lenne, de akkor más márka felé kell indulnom asszem…

2022. Augusztus 31. - 10:49:25
Válasz #24
Nem elérhető

Gyuf


Üdv, Ugyan ez van nálam is.2 naponta vedi propi (2ml.. ), + heti 2*1ml Omega testo mix (ajánlották,hogy hú de jó). Ez megy már lassan 2 hónapja, aztán ugyan olyan telesz@rt búvárruha a külsőm, mint a nyár elején, heti 4-5 edzéssel. Talán egy pici erő jött, de azon kívül semmi. Ebből arra következtetek, hogy nem sok minden van benne. Mondjuk az omega mix-nél a 250mg/ml nem túl életszerű. Sztem jó ha van benne kb. 50mg.. a zitához hozzá se nyúltam, mert nem érzem,hogy kellene. Első normálisabb kúrám lenne, de akkor más márka felé kell indulnom asszem…

Omegát már rég elfelejteném

2022. Augusztus 31. - 18:29:05
Válasz #25
Nem elérhető

Ritchey


Az oké, én is, meg a vedi pharmat is.. de akkor melyik az amibe van is valami hatóanyag? Magnus? Egy ideje olvasgatom ezt a fórumot, ez a név maradt meg. Csak most regeltem ide, hogy feltegyem ezt a kérdést. Az év elején szemessel kezdtem (mint minden kezdő) Genesis stana, de hcg ahhoz se kellett… (200szem volt) mondjuk eleve hülyeség volt, mert elég zsíros vagyok. Aztán jött a dana, szintén omega.. mondanom sem kell, már volt hogy 8 szemet vettem be, de semmi .. aztán vettem próbaképp 200 szem biosira oxát.. talán abban volt valami, mert picit émelyegtem tőle.. 😄 majd rászántam magam a szuris dolgokra, egy kigyúrt csóka mondta felejtsem el a propit, majd ő szerez nekem über-fasza cuccot.. na ez volt az omega testo mix, de közben rendeltem propit a neten, a vedit küldték abból hamar rájöttem hogy talán a 2ml tartalmaz annyit mint amit az egy ml-re írnak, végül vettem mellé biosira propit is, mert írta itt valaki,hogy nagyon ütős. Nem annyira vettem észre, bár abból még csak 2ml ment eddig, de mivel a propi gyorsan hat, csak feltűnt volna. Már elég sokba van ez sok okosság, azt mindenki rajtam röhög akinek említettem, hogy figyeljen nyárra, hogy ki leszek pendülve… amúgy csak némi definiáltság lenne a cél, mert amikor lefogytam akkor is ugyan így néztem ki csak kissebbe… 😄

2022. November 06. - 18:31:02
Válasz #26
Nem elérhető

Gyuros777


Sziasztok! Nem tudom miért mondjátok de 20 éve edzek a bm ami sokan kamubol hypolnak itt semmit se ér már. 5 évvel ezelőtt amikor még egy dobozban 6x2ml uvegcse volt akkor volt jó utoljára. Saját tapasztalatból a omega susta kurva jo igaz hogy vkinel jobban gyullad mert tobb propi van benne. Stana metha decaja ugyanugy jól működő!

2022. November 08. - 07:21:18
Válasz #27
Elérhető

Gábor77


Sziasztok! Nem tudom miért mondjátok de 20 éve edzek a bm ami sokan kamubol hypolnak itt semmit se ér már. 5 évvel ezelőtt amikor még egy dobozban 6x2ml uvegcse volt akkor volt jó utoljára. Saját tapasztalatból a omega susta kurva jo igaz hogy vkinel jobban gyullad mert tobb propi van benne. Stana metha decaja ugyanugy jól működő!
Milyen hülyeség az hogy a több propi miatt gyullad valami? Ha gyullad egy termék az lehet full üres is. Gyulladhat azért mert nem steril a cucc,az oldószer mennyisége miatt,beadási hiba miatt stb. Egy jó cucc ami fullon tartalmazza a hatóanyagot és jól van legyártva egyáltalán nem fog gyulladni.

2023. Március 12. - 20:35:17
Válasz #28
Nem elérhető

Gyurma777


Ez hulyeség amibe van hatoanyag az jobban is tud gyulladni. A regi patikai eredeti aspen susi is gyulladt mint az állat és nem zuglaborban keszult.
Omega nem rossz de ami most nagyon jo marka az a pharma tech. Bm re visszaterve meg igaza van gyurosnak egy alaptalanul agyon hypolt szar. Mindenbe propi van a deca bolde mastiba enanthat van. Egyik baratom megis nezette hogy csak boldet hasznalt magaban es a teszto szintje ment fel… ennyit a bmrol…

2023. Március 13. - 10:10:02
Válasz #29
Nem elérhető

frankzane


Ez hulyeség amibe van hatoanyag az jobban is tud gyulladni. A regi patikai eredeti aspen susi is gyulladt mint az állat és nem zuglaborban keszult.
Omega nem rossz de ami most nagyon jo marka az a pharma tech. Bm re visszaterve meg igaza van gyurosnak egy alaptalanul agyon hypolt szar. Mindenbe propi van a deca bolde mastiba enanthat van. Egyik baratom megis nezette hogy csak boldet hasznalt magaban es a teszto szintje ment fel… ennyit a bmrol…
Pont az a lényege a patikainak ,hogy steril minden nem okoz gyulladást nézel egy vérkèpet ha valaki ug tesztót használ garantáltan magasabb a CRP-je(gyulladási faktor). A patikaival minden marad a tartományban vagy meg se emelkedik.