2024. Április 27. - 08:57:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra - Csináljam vagy ne? Mi fér bele egy kúrába hobbi szinten?  (Megtekintve 43431 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Május 29. - 22:06:07
Válasz #90
Nem elérhető

ninja14


A szteroid használathoz meg ehhez is egyfajta nyitottság kell.Nekem ezzel nincs gondom
épp vettük észre ;-oo-;
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Május 29. - 22:18:14
Válasz #91
Nem elérhető

h4xOr


A szteroid használathoz meg ehhez is egyfajta nyitottság kell.Nekem ezzel nincs gondom
épp vettük észre ;-oo-;

Há de bazze meg kell adni a módját  ;D

2012. Május 29. - 22:34:32
Válasz #92
Nem elérhető

ninja14


A szteroid használathoz meg ehhez is egyfajta nyitottság kell.Nekem ezzel nincs gondom
épp vettük észre ;-oo-;

Há de bazze meg kell adni a módját  ;D
nem számít csak nagy koporsó kelljen  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Május 29. - 22:36:52
Válasz #93
Nem elérhető

h4xOr


A szteroid használathoz meg ehhez is egyfajta nyitottság kell.Nekem ezzel nincs gondom
épp vettük észre ;-oo-;

Há de bazze meg kell adni a módját  ;D
nem számít csak nagy koporsó kelljen  ;D

Hát én már csak ilyen mókamester vagyok...Utolsó szívatás a rokonoknak:kurva magas temetési számla! ;D

2012. Május 29. - 22:47:30
Válasz #94
Nem elérhető

ninja14


A szteroid használathoz meg ehhez is egyfajta nyitottság kell.Nekem ezzel nincs gondom
épp vettük észre ;-oo-;

Há de bazze meg kell adni a módját  ;D
nem számít csak nagy koporsó kelljen  ;D

Hát én már csak ilyen mókamester vagyok...Utolsó szívatás a rokonoknak:kurva magas temetési számla! ;D
hát amennyi kémiát meg tápkieget meg kaját bele basz az ember, baszol azzal a cashel az egész rokonságnak futná a temetés szvsz ˝=/
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Május 29. - 22:52:19
Válasz #95
Nem elérhető

try2bebig


A szteroid használathoz meg ehhez is egyfajta nyitottság kell.Nekem ezzel nincs gondom
épp vettük észre ;-oo-;

Há de bazze meg kell adni a módját  ;D
nem számít csak nagy koporsó kelljen  ;D

Hát én már csak ilyen mókamester vagyok...Utolsó szívatás a rokonoknak:kurva magas temetési számla! ;D
hát amennyi kémiát meg tápkieget meg kaját bele basz az ember, baszol azzal a cashel az egész rokonságnak futná a temetés szvsz ˝=/

Én is szoktam mondogatni, hogy a faszért mindig a drága hobbikba esek bele.Miért nem a fociba?:D Megvennék egy felsőkategóriás cipőt 60-70ért, meg labdát 20ért és megvan minden ami kell. Itt meg egy havi kaja+tápkieg kerül ennyibe....

2012. Május 29. - 22:54:32
Válasz #96
Nem elérhető

h4xOr


A szteroid használathoz meg ehhez is egyfajta nyitottság kell.Nekem ezzel nincs gondom
épp vettük észre ;-oo-;

Há de bazze meg kell adni a módját  ;D
nem számít csak nagy koporsó kelljen  ;D

Hát én már csak ilyen mókamester vagyok...Utolsó szívatás a rokonoknak:kurva magas temetési számla! ;D
hát amennyi kémiát meg tápkieget meg kaját bele basz az ember, baszol azzal a cashel az egész rokonságnak futná a temetés szvsz ˝=/

Én is szoktam mondogatni, hogy a faszért mindig a drága hobbikba esek bele.Miért nem a fociba?:D Megvennék egy felsőkategóriás cipőt 60-70ért, meg labdát 20ért és megvan minden ami kell. Itt meg egy havi kaja+tápkieg kerül ennyibe....

Én is szoktam mondogatni hogy "sakkozni kellett volna..."

2012. Május 30. - 11:55:35
Válasz #97
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mert a peptidek mitől kockázatosabbak?Pl az Ipamorelin vagy az MGF?

Nem mondtam, hogy önmagában kockázatosabbak, lehet, hogy nem. De lehet, hogy igen. De az, hogy nincs annyi bizonyított tanulmány, felhalmozott tapasztalat a hosszútávú hatásaikat illetően, az nekem épp elég ahhoz, hogy egyelőre elkerüljem az ilyesmit, nem szeretnék felesleges kockázatot vállalni.

Miért nincs?Az IGF-ről van.Itt csak a hatóidők másak.Az MGF az IGF receptorokon köt.AZ ipa,hexa,ghrp2/6 a növekedési hormon szintet fokozzák.Nem ismerjük a növekedési hormon hatásait?Csak itt ez kisebb mértékű tehát a mellékhatások is azok.(és a hatások is).Azért mert a szer új a hatás a régi.

Ez az okfejtés alapvetően helyesnek tűnik, de azért a test nem ilyen egyszerűen működik, 2 vegyület közt 1-1 apró kis molekuláris változás is okozhat eltérő hatásokat/ mellékhatásokat. Tudományos választ nem tudok adni rá, de én inkább a megfontoltan haladók táborát erősítem(így vagyok még mindig naturál :D), így a peptidek használatával is várnék mindenki helyébe pár évet mire több dolog kiderül az esetleges hosszútávú hatásokról.

De ha mindenki vár akkor soha nem fogunk tudni a hosszútávú hatásokról

Hát igen, de én inkább nem jelentkezem kísérleti nyúlnak :D. A profik úgyis kipróbálnak mindent, csak róluk meg sose fogjuk megtudni az igazat, hogy mit is használtak valójában. :D
De tudjuk, ők szerintem nem szarakodnak a GHRP-vel, roidok, mellé megy vagy 20-30-40 egység növi ( ez nagyban pénz függő ) + a többi finomság, általában inzulin meg pajzsmirigy hormon. Ha nem szakadt rád az OTP, akkor ne próbáld, ráadásul ilyenkor már jó, ha van hozzáértő sportorvosi felügyelet.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 30. - 12:08:21
Válasz #98
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
pár napja beszéltem egy versenyzővel,elég durván néz ki,szinte semmi zsir rajta, ott dicsekedett hogy mcdonalds-ba megevett 6sajtburgert, meghogy szinte naponta eszik szemétkaját, mondta hogy pajzsmirigyhormon,peptid,szteroid,minden megy. Ezt csak leirtam,hogy igaz e ,nem tudom,de az tény hogy nagyon éles a fazon.
Nincsen szemét kaja.........csak kevés cucc  ;D ;D.

Ezt a kijelentésemet szigorúan NEM szabad komolyan venni, azért a kajára odafigyelhetne, legalább a szemét kajával ne terhelje a szervezetét. Ugyebár a sok adalék, meg méreg anyag, ami bekerül ezekkel a szemetekkel a szervezetébe.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 30. - 12:19:27
Válasz #99
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Egy szónak is száz a vége, mindenkinek kicsit igaza van, döntse el maga mi fér bele, de csak óvatosan, és utána olvasva a dolgoknak, tájékozódva. Amit veszélyesnek ítélsz, ne használd, amihez nem értesz ne használd. Dopping így is, úgy is lesz mindig. Ámen  ;D.


Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 30. - 13:54:46
Válasz #100
Nem elérhető

h4xOr


Mert a peptidek mitől kockázatosabbak?Pl az Ipamorelin vagy az MGF?

Nem mondtam, hogy önmagában kockázatosabbak, lehet, hogy nem. De lehet, hogy igen. De az, hogy nincs annyi bizonyított tanulmány, felhalmozott tapasztalat a hosszútávú hatásaikat illetően, az nekem épp elég ahhoz, hogy egyelőre elkerüljem az ilyesmit, nem szeretnék felesleges kockázatot vállalni.

Miért nincs?Az IGF-ről van.Itt csak a hatóidők másak.Az MGF az IGF receptorokon köt.AZ ipa,hexa,ghrp2/6 a növekedési hormon szintet fokozzák.Nem ismerjük a növekedési hormon hatásait?Csak itt ez kisebb mértékű tehát a mellékhatások is azok.(és a hatások is).Azért mert a szer új a hatás a régi.

Ez az okfejtés alapvetően helyesnek tűnik, de azért a test nem ilyen egyszerűen működik, 2 vegyület közt 1-1 apró kis molekuláris változás is okozhat eltérő hatásokat/ mellékhatásokat. Tudományos választ nem tudok adni rá, de én inkább a megfontoltan haladók táborát erősítem(így vagyok még mindig naturál :D), így a peptidek használatával is várnék mindenki helyébe pár évet mire több dolog kiderül az esetleges hosszútávú hatásokról.

De ha mindenki vár akkor soha nem fogunk tudni a hosszútávú hatásokról

Hát igen, de én inkább nem jelentkezem kísérleti nyúlnak :D. A profik úgyis kipróbálnak mindent, csak róluk meg sose fogjuk megtudni az igazat, hogy mit is használtak valójában. :D
De tudjuk, ők szerintem nem szarakodnak a GHRP-vel, roidok, mellé megy vagy 20-30-40 egység növi ( ez nagyban pénz függő ) + a többi finomság, általában inzulin meg pajzsmirigy hormon. Ha nem szakadt rád az OTP, akkor ne próbáld, ráadásul ilyenkor már jó, ha van hozzáértő sportorvosi felügyelet.


Szerintem meg pont hogy szarakodnak ők ezekkel.A magyar élmezőny tuti.Sztem a külföldi is.A 90%-nak nincs sok pénze.Meg mostanában előjöttek a peptidek és eltűntek a nagy belek.Tuti,hogy van összefüggés