2024. Április 27. - 14:09:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339073 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Június 11. - 16:27:31
Válasz #600
Nem elérhető

spcmaci


Erről még nem hallottam.Én a LaPharma által gyártott 10 mg-os sárga tabit ettem.Megfelelő mennyiségű víz (3-5 liter/24 óra) és májvédő (napi 2 szem Liver Aid) fogyasztása mellett megettem 200 db-ot.Se gyomor,se máj vagy vese panaszok nem jelentkeztek.
Ellentétben egy másikkal,aminek a gyártójára sajna nem emlékszem,de annak az 5 mg-os változatát (kék) ettem és fele volt a dózis,mégis kb 2 hét után abba kellett hagynom,mert fájtak a beleim.Kb mintha tele lettek volna kővel és le akarnának szakadni.Akkor azonnal abba hagytam és elkezdtem inni napi 3x1 ampulla Normaflore-t tejjel.Ez kb egy hét alatt rendbe tett.

2012. Június 26. - 00:05:54
Válasz #601
Nem elérhető

Dzsboy


Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni
Kb 3 éve edzem bár voltak kisebb nagyobb kihagyásaim volt egy időszak mikor megálltam a növésben és a súllyal is most 2 hónapja elkezdem szedni a Danabolt 10 miniset most 95-100 kiló vagyok és a 150-et nyomom
csak úgy gondolom hogy valami mást talán valami erősebbet kellene hogy ki próbáljak de nem tudom hogy mit és melyiket
ebben kérném a tanácsotokat hogy melyik koksz hozza meg leghamarabb a látható eredményt a legkevesebb mellékhatással

Előre is köszi

2012. Június 26. - 10:33:59
Válasz #602
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni
Kb 3 éve edzem bár voltak kisebb nagyobb kihagyásaim volt egy időszak mikor megálltam a növésben és a súllyal is most 2 hónapja elkezdem szedni a Danabolt 10 miniset most 95-100 kiló vagyok és a 150-et nyomom
csak úgy gondolom hogy valami mást talán valami erősebbet kellene hogy ki próbáljak de nem tudom hogy mit és melyiket
ebben kérném a tanácsotokat hogy melyik koksz hozza meg leghamarabb a látható eredményt a legkevesebb mellékhatással

Előre is köszi

Azért a methának is köllene eredményt produkálnia, és ha tényleg az, mivel mérsékelten androgén szteroid, ezért relatív kevesebb mellékhatása lesz, mint az erősen androgén szereknek. A testépítés meg nem arról szól, hogy rövid idő alatt megnősz baromi nagyra, mert ha így működne, akkor a tényleg izmos emberek, miért nem 1 év alatt lesznek olyanok, mint amilyenek? Ne csak a szerektől várd a csodát, mert csoda nincs, csak kitartás. 3 éves edzésmúlt meg nem is olyan sok  ;). Különben is azt írtad, hogy 100 kiló környékén vagy, ha ennek a nagy része minőségi lenne, akkor már jó nagy darab, izmos pali vagy, ergo nem értem a kérdést. Én a helyedben az amino+glutamin bevitelt növelném először. Egyelőre nem kellenek az erős androgének szerintem.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 28. - 11:56:58
Válasz #603
Nem elérhető

reparon73


Éna Daná-ra a boldanone-t javaslom, egyfelől maximalizálja a hatást,- másfelől nem "husis" izmot szedsz így fel. De, mint minden ez borzasztóegyén és szervezetfüggő.Amúgy csatlakoznék az előttem szólóhoz, ha mázsa körül vagy, és 150-t nyomsz fekve, - akkor a dana nem a te holmid. esetleg methandrestonolone(25)+boldanone... De akkor még magadat is naponta lefejeled olyan aggresszor leszel.
sporttársi üdv.
B

2012. Június 28. - 12:04:58
Válasz #604
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Éna Daná-ra a boldanone-t javaslom, egyfelől maximalizálja a hatást,- másfelől nem "husis" izmot szedsz így fel. De, mint minden ez borzasztóegyén és szervezetfüggő.Amúgy csatlakoznék az előttem szólóhoz, ha mázsa körül vagy, és 150-t nyomsz fekve, - akkor a dana nem a te holmid. esetleg methandrestonolone(25)+boldanone... De akkor még magadat is naponta lefejeled olyan aggresszor leszel.
sporttársi üdv.
B
Ha a methatól nem agresszív, akkor a 2-től sem lesz az, ez is egyénfüggő, de inkább a tesztoszteron, trenbolon, masteron, oxymetalon bolondítja meg az embereket. A boldi nem egy erős androgén.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 28. - 12:16:17
Válasz #605
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Június 28. - 12:20:44
Válasz #606
Nem elérhető

Maszat


Mondjuk, DHT származék. Amúgy nemsokára tervezem,h beteszem. De igazából nem az anabolikus hatását szeretném kihasználni, hanem az antiösztrogén szerepét. Olvastam,h tamoxifennel nagyon jól működik, a mellrák kezelésénél hatáspsabb mint a sugárkezelés. Minden nap 1 propival-trenive, meg winivel fog menni. Ha csak antiösztrogénként szeretném, elég lehet minden másnap 0.5ml??
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Június 28. - 12:41:40
Válasz #607
Nem elérhető

Maszat


Nem Maszat, nem elég. Naponta 100mg fölött van a terápiás dózisa. Jobban járnál minden másnap 1 egész milivel.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Június 28. - 12:42:11
Válasz #608
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Június 28. - 12:46:37
Válasz #609
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Megy ott valami tudat hasító is  ;D ;D.

De legalább megvitattad magaddal  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 28. - 12:48:20
Válasz #610
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Június 28. - 12:48:29
Válasz #611
Nem elérhető

NabLet


"soha nem fájt kúra közbe a májam, de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint." by tibbike

2012. Június 28. - 12:49:56
Válasz #612
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Június 28. - 16:41:28
Válasz #613
Nem elérhető

Dzsboy


Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni
Kb 3 éve edzem bár voltak kisebb nagyobb kihagyásaim volt egy időszak mikor megálltam a növésben és a súllyal is most 2 hónapja elkezdem szedni a Danabolt 10 miniset most 95-100 kiló vagyok és a 150-et nyomom
csak úgy gondolom hogy valami mást talán valami erősebbet kellene hogy ki próbáljak de nem tudom hogy mit és melyiket
ebben kérném a tanácsotokat hogy melyik koksz hozza meg leghamarabb a látható eredményt a legkevesebb mellékhatással

Előre is köszi

Azért a methának is köllene eredményt produkálnia, és ha tényleg az, mivel mérsékelten androgén szteroid, ezért relatív kevesebb mellékhatása lesz, mint az erősen androgén szereknek. A testépítés meg nem arról szól, hogy rövid idő alatt megnősz baromi nagyra, mert ha így működne, akkor a tényleg izmos emberek, miért nem 1 év alatt lesznek olyanok, mint amilyenek? Ne csak a szerektől várd a csodát, mert csoda nincs, csak kitartás. 3 éves edzésmúlt meg nem is olyan sok  ;). Különben is azt írtad, hogy 100 kiló környékén vagy, ha ennek a nagy része minőségi lenne, akkor már jó nagy darab, izmos pali vagy, ergo nem értem a kérdést. Én a helyedben az amino+glutamin bevitelt növelném először. Egyelőre nem kellenek az erős androgének szerintem.




Már hallottam a methánról de még nem próbáltam csak a danabolt  de most váltani szeretnék valamire mindenképp mert úgy érzem hogy a dana nem hozza már azt a hatást amit az első hónapban prudukált
Igen tisztában vagyok vele hogy ezek a szerek egymagukban edzés nélkül kevesek de én elég intenzíven edzem heti 5 akár 6 alkalommal is
bár valamikor vannak kihagyásaim de szerintem elégnek kellene hogy legyen ennyi edzésnek
95 kiló vagyok tegnap mértem magam de még tömegelni szeretnék  míg el nem érem a 110-115 kilót :)

2012. Június 28. - 18:13:50
Válasz #614
Nem elérhető

player


Ha még csak mathandro ment akkor a lehetőségek tárháza még elég bő....