2024. Május 09. - 14:40:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339376 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Február 09. - 22:30:32
Válasz #105
Nem elérhető

L


Ezek szerint napo kúra alatt nem szabad... :-[

Jól van na... :(

És srácok, szoláriumozás alatt sem szabad inni szeszt? 

Én edzés közben szoktam benyomni két három kisfröccsöt, de ezentúl a szoliban is kipróbálom és majd tájékoztatlak, hogy mi volt.  :-oD  :D Nyitok is egy tesztnaplót... :D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 10. - 00:41:10
Válasz #106
Nem elérhető

szocsa


ha már itt tartunk akkor elmesélem  ;D
1 szülinapi ebéd után ittam 4dl vörösbort :-oD és pont úgy jött ki hogy rá 1,5 órára mentem edzeni, és ugy bedurrantam mint még soha és erőssebb is voltam mint máskor =/+'
Na ez nagyon megtetszett és másnap is igy tettem és ittam 1 pohár vörösbort :-oD és dettó ugyan ez volt
na nekem ezzel csak az a gondom, hogy nekem minden nap kocsival kell jönnöm- mennem és hát ez a "no tolerancia" miatt 1-2re elvennék a jogsimat @-o
ja meg azért nem biztos hogy hoszzutávon jót tenne napi 3-4 dl bor

2008. Február 10. - 10:18:08
Válasz #107
Nem elérhető

dave18


Ha már it tartunk! Én a multkor sustát koktélba nyomtam heroinnal és az egyik felét homlokba, a másik felét pedig retinába adtam,aztán elmentem edzeni és edzés közben görögdinnyét ettem és benyomtam egy szőlőcukros oldatot is a dobhártyámba azán hazamentem és megittam egy pump-ot 3dl MELEG tejjel. azóta minden nap ezt csinálom és semmi bajom. De porozni sose poroznék, az egyik ismerősőmnek a barátjának a haverja azt mondta h ezek a hízóporok nagyon károsak.  ˝=/ !+"%      @-o @-o @-o

2008. Február 10. - 10:31:11
Válasz #108
Nem elérhető

shp



 Łł=

Úgy látszik, mellékhatások néhány kollégánál már jelentkeznek    >:D

2008. Február 10. - 10:39:49
Válasz #109

X fuell

Vendég
Ha már it tartunk! Én a multkor sustát koktélba nyomtam heroinnal és az egyik felét homlokba, a másik felét pedig retinába adtam,aztán elmentem edzeni és edzés közben görögdinnyét ettem és benyomtam egy szőlőcukros oldatot is a dobhártyámba azán hazamentem és megittam egy pump-ot 3dl MELEG tejjel. azóta minden nap ezt csinálom és semmi bajom. De porozni sose poroznék, az egyik ismerősőmnek a barátjának a haverja azt mondta h ezek a hízóporok nagyon károsak.  ˝=/ !+"%      @-o @-o @-o

 @-o  ;D

2008. Február 10. - 10:41:01
Válasz #110
Nem elérhető

endre66



2008. Február 10. - 10:47:57
Válasz #111
Nem elérhető

Kris


A viccet felreteve en tenyleg elkovettem azt a hibat ,hogy megittam 4cl jagert amikor Winit nyomtam.

Ereztem ,hogy melegem van de amikor beleneztem a tukorbe lattam ,hogy a voros minden arnyalata megjelent a fejemen.


2008. Február 10. - 11:21:53
Válasz #112
Nem elérhető

Jordan


mijazaszusztanonkétszázötven!+"%

Az egy új üditőmárka!!!
A tescoban lehet kapni, kérd a pénztárostól, mond hogy "ÉN" küldtelek!  ;) ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 10. - 11:35:56
Válasz #113
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ilyen sztorim van egyébként. Egykori klubbtársam barátom Molnár Csanád ( testépítő és fekvenyomó magyar bajnok ) annak idején jött be hozzám nyáron a boltba és egy kis roma kölök leállította hogy "Dik mekkora karod van! Kokszósz mi?Mitő lett ekkora?"

Csanád: " Tesvérem,bemész a burgerkingbe és a tulajt keresed,mondjad hogy Csanád küldött a cuccért.Először értetlenkedni fognak (direkt) de te csak kérjed jó hangosan!"  ;D

2008. Február 10. - 12:11:27
Válasz #114
Nem elérhető

Kris


egyszer az uszdaba voltam a haverommal aki eleg jol nez ki (53-as kar) 110kg nem sok felesleg.

Odajon egy sulyra kb ugyanennyi forma urge 50% testzsirszazalek.

Azongya: Mennyit kell kokszolni ,hogy igy nezzek ki? te biztos sok sokat nyomsz.

Ja mondja a haverom: hat olyan 15 evet kene sportolnod.

ÁÁÁ az kurva sok ido!

2008. Február 10. - 22:52:53
Válasz #115
Nem elérhető

Cressler


Ilyen sztorim van egyébként. Egykori klubbtársam barátom Molnár Csanád ( testépítő és fekvenyomó magyar bajnok ) annak idején jött be hozzám nyáron a boltba és egy kis roma kölök leállította hogy "Dik mekkora karod van! Kokszósz mi?Mitő lett ekkora?"

Csanád: " Tesvérem,bemész a burgerkingbe és a tulajt keresed,mondjad hogy Csanád küldött a cuccért.Először értetlenkedni fognak (direkt) de te csak kérjed jó hangosan!"  ;D
;D ;D ;D és kérte egyébként?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 20. - 17:19:06
Válasz #116
Nem elérhető

tomiii21


Csáó mindenkinek! Olvasgattam a fórumot, mivel elhatároztam h vmi kevés mellékhatással rendelkező tablettás koxot kipróbálok, mivel 3 éve edzek, kajálást betartom, edzéseim intenzívek, a pihenés is megvan, csak sajnos megálltam a fejlődésben... Próbálom körbejárni a témát, érdeklődni, mivel a mellékhatásokat a lehető legalacsonyabbra szeretném redukálni, minőségi izomépítés lenne a cél. Nem szeretnék bepuffadni, vizesedni, és legfőképpen nem szeretném ha a hormonháztartásom felborulna. Ami nekem így beszámolok alapján, és ismerőseim révén is megtetszett az a slágernek számító wintsrol. Régebben a Zarbon 2mg-s tablettái voltak, és egyik oldalon olyat írták h ami 5 vagy 10mg-os kiszerelés az hamisítvány, de ez már tényleg régen volt a dátumozás szerint is. Most kissé köbejártam a dolgot és hallottam h létezik 10mg-os tabiban is a stanazol. Nyilván menne mellé májvédő, napi 4 liter víz. Úgy terveztem h 6 hétig nyomnám ugyanis a májra nézve toxikus hatású szteroidról beszélünk bár nem olyan erős mint a dinabol. Piramisban mennék fel, az inekciós adaghoz képest (50mg bár azthiszem mostmár van 100mg-os is) a máj védelmében az első héten 20mg-t ennék naponta, nyilván két részre osztva kaja+víz mellett. Aztán fel 30mg/nap-ra 3 részre osztva, végül a levezetés is 20mg/ nap lenne az utolsó héten. Úgy olvastam h emellé nem kell Hcg mert nem lesz mérhető a ösztrogén növekedés a kúrát követően. Természetesen a fehérjebevitelemet növelném 3gr/tskg a szénhidrát maradna 5gr/tskg (rízs, lencse, durumtészta). Jah és 180cm/85kg vagyok 40-es bicepsz, felesleg nemsok van rajtam (testzsírszázalékot mostanába ugyan nem mértem) , nem az a célom h nagydarab állat legyek, hanem a defiáltság, erőnövekedés. Tudom h a stanazol az nem egy tömegelős szteroid, de nem is ez a célom. Soha nem koxoltam, régóta tervezgetem viszont, és most megérett bennem a gondolat h kipróbálom, persze csak ésszel. Szerintem körbejártam a témát de tudom h vannak nálam jobban informált emberek, meg pláne olyanok is akik már kipróbálták a stanazolt és az ő véleményükre/tanácsukra lennék kiváncsi. Előre is köszi a segítséget!

2008. Március 20. - 18:06:02
Válasz #117
Nem elérhető

hopika


Egy apró hülye kérdés:versenyezni szeretnél?
Ha nem,akkor egy másik még hülyébb kérdés:miért kell hormonokhoz nyúlni 3 év testépítés után 85 kilósan-40-es karokkal???
Ezt már ezerszer kitárgyalta más is a fórumon-sztem olvass utána mégegyszer... 8-}
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 20. - 19:27:57
Válasz #118
Nem elérhető

madinorbi


Valóban 2008ban kellene elkezdeni naposimot szedni tomi21 ?
POnt most amikor annyi természetes hormonserkentést előidéző jobbnál jobb termék van piacon?
Olvass el minden egyes termékleírást vegyél meg egy an.ex. terméket vagy stacket és fejlődni fogsz mellékhatás nélkül.
Ily egyszerű a történet.
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Március 20. - 21:05:49
Válasz #119
Nem elérhető

tas


sztem írd le az étkezési rendedet, 0-24 óráig, mit és mennyit eszel, kiegészítőket mit, mikor és mennyit, valamint az edzésszisztémádat, illetve mennyit iszol egy nap, mennyit alszol, mi a tapasztalatod a kreatinkúrákkal, a glutaminnal, bcaa-val, maltodextrin vs. dextróz, milyen húsokat szoktál enni és milyen szénhidrátokat, tartasz-e szénhidrátingadoztatásokat, ill. mennyivel nyomsz egykezesekkel fekve, mennyivel T-rudas evezel, mennyivel nyomsz vállból, csinálsz-e szuperszetteket, és hány kiló voltál és hányas karod volt mikor elkezdted a testépítést.
Ha ezek közül mindre bő választ tudsz adni, akkor a többiek szóba állnak veled lehet.
Én nem értek hozzá és kevés is vagyok hozzá hogy használjam őket, de a fent felsoroltak (így hirtelen ami eszembe jutott) alapvetőek, hogy egyáltalán elgondolkozz a cuccon. 
Ennyi.