2024. Május 09. - 21:45:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339396 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Január 07. - 13:08:25
Válasz #510

B1ll4

Vendég
10évesen már az nb1 ben focizott? ;D

Már 8 évesen ott voltam , ez nem hivatalos nb1... korosztályos magyar bajnokság avagy nemzeti bajnokság és első osztály , most már nem tesznek ilyen különbséget , de azért nem volt kellemes megye 1-2-esekkel nem is korosztályban , hanem felnőttekkel még 12-13 évesen magyar kupa meccseket játszani ! :D

Van annyi történet ... a lényeg , mikor rájöttem , hogy összelehetne hangolni a focit a jó táplálkozással és kiegészítéssel , emberfeletti volt a teljesítmény . Vitargo félidőben , bcaa-glutamin orrba szájba , citrulin-malát stb stb ... mint a mérgezett egér úgy mentem . Voltak persze ephedrine-s , spiropent-es társaim is 14-15 évesek , habzó szájjal fetrengtek a pálya közepén ... nagy élmény volt .

Szóval én garantálom ha tisztán kajálsz , jó a táplálékkiegészítésed az eredmény sem fog elmaradni ! Kitartás !

2010. Január 07. - 13:16:05
Válasz #511
Nem elérhető

Szabi


Tudom nem ebbe a topicba tartozik,de én is fociztam 13 évet és voltam Nb1-ben is de mikor mellette úgy döntöttem hogy komolyan elkezdem a súlyzós edzést csinálni,hát mit ne mondjak...Az első doboz kreatin után feljött 8kg rám és nem voltam vizes se zsíros.Utána már mikor jött a látható eredmény akkor még feljött pár kiló de hozzáteszem izomba,nehogy valaki féreértse,na ott kezdődtek a gondok a fociba,oké hogy feldönteni nem nagyon tudtak a pályán de viszont a mozgásom lassult(gondolok itt a gyors irányváltásokra),és ez annyira nem volt jó mivel csatár voltam mindig is.De a rövid sprintek nagyobb combbal jobban mentek ;D ;D ;D
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Január 08. - 00:00:26
Válasz #512
Nem elérhető

Altintop5


Védő vagyok, 181 cm, 98kg. Ebből max 10 kg zsír( has leginkább) a többi ok.

Mivel nem vok ismert ilyen témákban jó lenne ha valaki akinek van idelye rám írna egy "hosszabb e-mailt, amiben a tanácsait magyarázza is.( miket kell kajálni, milyen kondi edzést csinálni, valami kiegészítőt szedni...) heti tervet irhatna nekem valaki, ugy hogy sajna 3 műszakban dolgoznom is kell!! :angry:

orsosgy5@gmail.com a cím.

Ui.: Metabolt ajánlottak nekem mint zsíégető és izomtömegnövelő. Nem tom ez mennyire lenne jó

Köszi szépen hogy segítesz és rám szánsz némi időt, ezzel megosztva a tapasztalataidat.

Egy focista

2010. Január 08. - 00:00:51
Válasz #513
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ezt azért engedtem be, mert kíváncsian várom a reakciókat.  :D

2010. Január 08. - 00:02:27
Válasz #514
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 08. - 00:05:32
Válasz #515
Nem elérhető

Maszat


Védő vagyok, 181 cm, 98kg. Ebből max 10 kg zsír( has leginkább) a többi ok.

Mivel nem vok ismert ilyen témákban jó lenne ha valaki akinek van idelye rám írna egy "hosszabb e-mailt, amiben a tanácsait magyarázza is.( miket kell kajálni, milyen kondi edzést csinálni, valami kiegészítőt szedni...) heti tervet irhatna nekem valaki, ugy hogy sajna 3 műszakban dolgoznom is kell!! :angry:

orsosgy5@gmail.com a cím.

Ui.: Metabolt ajánlottak nekem mint zsíégető és izomtömegnövelő. Nem tom ez mennyire lenne jó

Köszi szépen hogy segítesz és rám szánsz némi időt, ezzel megosztva a tapasztalataidat.

Egy focista

hát ez nagy  ;D

Te meg küldhetnél Nekem 1 kis pénzt, mert tavaly augusztusban kiléptem,h majd milyen jó lesz, aztán mostanra meg kiderült,h milyen rossz  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 08. - 00:07:52
Válasz #516
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Én is azt akartam beírni, hoyg te meg küldjél légy szíves 15 ezret, és akkor küldöm az infokat ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 08. - 00:42:04
Válasz #517
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Itt jött volna egy hsz-e Altintop5 júzernek, amit sajnos nem tudtam beengedni, mert véletlenül törlődött... ::)

Az ilyen hozzászólásokat ha lehet hanyagoljuk.
Mindent megtalálsz itt a fórumon, van millió topik a kajálásról...van kereső is...amíg megírtad azt a hozzászólásodat, simán meg is kereshetted volna, le lett írva nagyon sokszor.
Akik itt vannak, azokról meg semmit nem tudsz. Mindenki kő keményen melózik (kivéve meghalokhogyharámnézel és Maszat ;D ).
Szóval az, hogy neked nincs időd keresgélni, mert 3 műszakban melózol, nem igazán kifogás.

Azért egy kis segítség:
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=190.msg635#msg635

De ezen kívül van még jó néhány topik a táplálkozásról, ne várd el, hogy helyetted végezzék el a munkát.

2010. Január 08. - 00:44:00
Válasz #518
Nem elérhető

Maszat


pont a 2 unatkozó marha "válaszolt" neki ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 08. - 00:45:56
Válasz #519
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nana bazzeg, én szellemi és szükség esetén fizikai munkás vagyok.Bár való igaz, temetném a munkát. ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 08. - 00:48:51
Válasz #520
Nem elérhető

Altintop5


Kössz
Igaz nem tudok senkiről semmit, de ők se rólam. És már szúrják azt aki nem járatos ebben a témában és kérdez valamit.
Nem azért van ez a fórum?

Még 1x thx

2010. Január 08. - 00:50:24
Válasz #521
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Kössz
Igaz nem tudok senkiről semmit, de ők se rólam. És már szúrják azt aki nem járatos ebben a témában és kérdez valamit.
Nem azért van ez a fórum?

Még 1x thx

Más az, hogy utána nézel annak, amire szükséged van...és abban nem értesz valamit, így azt megkérdezed...és más az, hogy hogy a 2. hozzászólásod alkalmából írattatni akarsz magadnak egy heti tervet.  ;)

2010. Január 08. - 00:50:38
Válasz #522
Nem elérhető

Altintop5


Ja és nem azért irtam hogy nincs időm megkeresni, hanem hogy olyan edzésterv kéne ami kicsit illeszkedik a melóhoz.
De mind1

2010. Január 08. - 00:51:34
Válasz #523
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ja és nem azért irtam hogy nincs időm megkeresni, hanem hogy olyan edzésterv kéne ami kicsit illeszkedik a melóhoz.
De mind1

Írd be a  ?:-) -ba, hogy testépítő edzésterv...vagy akár ide, hogy edzésterv. Ki fog adni jópárat és ki tudod magadnak választani a megfelelőt.

2010. Január 08. - 00:56:06
Válasz #524
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor