2024. Május 09. - 18:05:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339391 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2010. Január 08. - 00:56:34
Válasz #525
Nem elérhető

Altintop5


Igen kicsit furcsa biztos. De annak aki ért hozzá az 5 perc alatt tud olyat irni ami tényleg hatásos, míg én órák alatt összeirok vmit, amit ha megmutatok valakinek aki tényleg ért hozzá csak annyit mond hogy , ezt máshogy kéne ezt így ezt úgy.
De mind1 tényleg
Azért regeltem hogy tapasztaltaktol kérjek tanácsot az induláshoz. Mert annak akinek idegen a téma jobb egy szakmai tanács mint össze vissza különböző véleményeket, tanácsokat olvasni
Azért kössz

2010. Január 08. - 01:03:58
Válasz #526
Nem elérhető

Maszat


Balu nagyon empatikus vagy, és aludni se tudsz...bevettél valamit? ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 08. - 01:05:13
Válasz #527
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Igen kicsit furcsa biztos. De annak aki ért hozzá az 5 perc alatt tud olyat irni ami tényleg hatásos, míg én órák alatt összeirok vmit, amit ha megmutatok valakinek aki tényleg ért hozzá csak annyit mond hogy , ezt máshogy kéne ezt így ezt úgy.
De mind1 tényleg
Azért regeltem hogy tapasztaltaktol kérjek tanácsot az induláshoz. Mert annak akinek idegen a téma jobb egy szakmai tanács mint össze vissza különböző véleményeket, tanácsokat olvasni
Azért kössz

Az, hogy neked mi lesz valóban hatásos, arra majd te jössz rá...idővel (hosszú hónapok, évek alatt).  ;) Sablonokat itt találsz a fórumon, az egyiket kiválasztod, ami neked megfelelőnek tűnik, elkezded csinálni...és majd úgy alakítod, ahogy az neked a legjobb.

2010. Január 08. - 01:06:04
Válasz #528
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu nagyon empatikus vagy, és aludni se tudsz...bevettél valamit? ;D

Mindig az vagyok, nekem nem gurul el a gyógyszerem.  ;D De aludnom már kéne.

2010. Január 08. - 01:07:24
Válasz #529
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Akkor elnézést kérek tőled, hogy így ismeretlenül nem vettelek komolyan.
Mit egyél:támaszkodj a minőségi fehérje-szénhidrát -és zsírforrásokra az étkezésedben.Egyél halat, csirkemellet, ha szereted marhát, a disznóhúst ha szereted tedd parkolópályára, legalábbis ne legyen rendszeres.Szénhidrátokban rizs, édesburgonya,hajdina, hposszú a sor, kóstold végig őket és találd meg, melyik a legmegfelelőbb neked.Készatsd el előre a kajádat, yg dobozolva mindig magaddal tudod vinni, a melóba is akár.Fogyassz sok zöldséget a kajálásokhoz, és a rostban gazdag BAlukedvencét, a spenótot nagyon ajánlom.NAgy vonalakban tehát ez, iktasd ki a fehérkenyeret, fehérlisztet, egyzserű cukrokat az étrendedből, emeld a folyadékbeviteledet, napi 3-4 liter tök sima ügy.
edzésben konkrétat így nem lehet írni, kérd meg a teremben az ott dolgozó trénert, hogy legyen ebben segítségedre, de én a helyedben heti 3 napot edzenék,és a hangsúlyt az alapgyakorlatokra helyezném, felhúzás, guggolás, fekvenyomás....satöbbi.Táplálékkiegészítés terén mindenképpen alap kell hogy legyen egy fehérje, legalább edzés után fogyassz turmixot.Ha anyagi helyzeted engedi, egy multivitamin sose árthat,biztos nyomnék glutamin is, mert a sok műszak miatt nem biztos h mindig megfelelő a pihnenés.Ezek nagyon nagyon az alapok.A táplálékkiegészítésed is legyen minőségi, csakúgy, mint az étkezésed, és meglátod, hamar változni fog a tested.Itt a shopban pedig minden kiegészítőt megtalálsz. ;)
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 10. - 23:07:55
Válasz #530
Nem elérhető

joestunterUSA


Sziasztok, motorversenyző vagyok. Volt egy komoly sérülésem, majdnem három hónapot feküdtem, több mint 15 kiló jött fel rám és rendesen legyengültem. Gyerekkorom óta végzek erőnléti/aerob edzéseket, mert ehhez a sporthoz igen kitartó izomzat szükségeltetik. Jelenleg két hónapja csinálom a szezon előtti alapozást (heti három súlyzós és három aerob edzés), az étrendem rendben van (2500 kcal tiszta kaják jól elosztva) vitamint és L-Karnitint ettem tápkiegként, de nem fogytam egy dekát sem és nem bírom tüdővel sem. Ezért egy 10 hetes stanazolol + clenbuterol kúrát tervezek, mivel az időm véges és szerződésem van. Kérdésem az lenne hogyan kell szedni? Minden nap? 2 igen 2 nem vagy 3 napig igen 1 nap szünettel? Felvezetni/levezetni kell-e? Most 178/79 vagyok és hetente 3x10 km-t futok a három súlyzós edzés mellett (kis és közepes súlyokkal, de főleg saját súllyal). Előre is köszönettel, Joe

2010. Január 30. - 12:49:13
Válasz #531
Nem elérhető

BUD


Sziasztok!
A következőkben kérném a segítségeteket.

Gondolkozom azon ,hogy valami szemes takarmányra vetemednék, de nem igazán tudom, hogy mit , hogyan miképpen.

Néhány szó magamról: 175cm vagyok és 100 kg, 8 éve edzek, és eddig a naturálok táborát gyarapítottam. Tudom, hogy a tabletták sokkal rosszabb minőségűek, mint az ampullás dolgok, de mégis inkább ez a vonulat érdekelne. Jelenleg tömegelésben vagyok, így van rajam egy kis zsír. A lényeg az lenne , hogy kicsit szálkásabb legyek és 3-4 kg izom  legyen rajtam nyárig. Már most is rendesen étkezem napi hatszot, így a napi 200g protein megvan, folyadék és szénhidrátra is figyelek.

Nagyon örülnék ha nálam tapasztaltabbak a fentiek figyelembevételével tanácsot adnának.

kérdéseim:
Mit? hogyan? Mire figyeljek? Levezetésként mit szedjek? jótanácsok?

Előre is köszönöm a segítségeteket.
B

2010. Január 30. - 12:50:01
Válasz #532
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nyárra 3-4kg izommal elég csúf leszel.  ;D

2010. Január 30. - 12:51:39
Válasz #533
Nem elérhető

Gabe


Nyárra 3-4kg izommal elég csúf leszel.  ;D
Mondjuk 100kilósan a napi 200g protein nem tudom milyen tömegeléshez jó!  ::)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 30. - 12:56:50
Válasz #534
Nem elérhető

BUD


Nyárra 3-4kg izommal elég csúf leszel.  ;D
Mondjuk 100kilósan a napi 200g protein nem tudom milyen tömegeléshez jó!  ::)

Köszi! +3-4-re gondoltam:) elnézést

2010. Január 30. - 12:58:50
Válasz #535
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nyárra 3-4kg izommal elég csúf leszel.  ;D
Mondjuk 100kilósan a napi 200g protein nem tudom milyen tömegeléshez jó!  ::)

Köszi! +3-4-re gondoltam:) elnézést

Szteroid tanácsot én biztos nem adok, de amire célzott Gabe is, emeld meg a fehérjebeviteled.  ;) A testsúlyodhoz a 200g az kevés. Min. 250 legyen meg. Ha meg netán belefogsz valamibe, akkor 300-350g is kell.

2010. Január 30. - 12:59:02
Válasz #536
Nem elérhető

BUD


Nyárra 3-4kg izommal elég csúf leszel.  ;D
Mondjuk 100kilósan a napi 200g protein nem tudom milyen tömegeléshez jó!  ::)

hát itt is látszik,hogy van még mit tanulnom... segítsetek légyszi hogy jobb legyek:)

2010. Január 30. - 13:09:41
Válasz #537
Nem elérhető

Gabe


Napi 3g/testsúlykilogramm, ennyi fehérjét vigyél be a szervezetedbe!
Ebbe ne számold bele a szénhidrátokban levő fehérjét!
Ha meg anyagozol, ez a fehérjemennyiség még magasabb is lehet!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 30. - 13:25:34
Válasz #538
Nem elérhető

Taki


Egy jo tanács szurjad ****:)))))) !!!Kajára meg figyelj oda mert bármit nyomsz is kutyafaxát nem fog érni ha nem viszel be elég proteint meg ch t!!!vegyél  grammos mérleget és számolgass én is így kezdtem !!!!még cucc se kell hozzá ugy is fejlödsz ha tutkon beállítod a napi beviteled aminek negyede/fele állhat tápkiegböl.... a többi inkább kajábol legyen !!!én negyedét viszem be tápkiegböl a többit meg rendes étkezés utján sok sikert!!!! ****:))))))

2010. Február 01. - 15:54:40
Válasz #539
Nem elérhető

BUD


Sziasztok!
Szeretném megköszönni mindenkinek a pozitív és segítő hozzászólásokat. Balu , Taki,Gabe köszi! Marad a mérleg és a 3g protein/kg, lehet hogy csak ez volt baj.
B