2024. Május 09. - 21:37:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339396 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Október 06. - 13:00:39
Válasz #570
Nem elérhető

Maszat


úgy se kapsz 1értelmű választ, szedjed azt majd kiderül ,nemrég én is betoltam100 szemet, az enyém vegyítve volt :sötétebb kék, világosabb kék
az ilyeneket miért eszitek meg?????

mert ezt dobta a gép. Nakam pl a jobb oldali volt

Kamunak írja, mégis jó volt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 06. - 13:08:34
Válasz #571
Nem elérhető

warren


Na most ahogy én tudom a Danadol eleve egy underground termék.
Akkor már a szar minőségű underground termékeket is hamisítják?

Ez a helyzet nagyjából a következő szerintem: a 3 típusból azt keresitek melyik a kevésbé hamis.   Łł=

A "hamisítvány" hamisítványa biztos majd fasza lesz!!   ;D

De lehet én tudom rosszul.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. Október 06. - 14:11:41
Válasz #572
Nem elérhető

Riper


ez tényleg így megy már, az utángyártott cuccokat is hamisítják
Azért mert valami underground, azaz utángyártott, attól még lehet jó.
Leave no doubt

2010. Október 06. - 14:57:08
Válasz #573
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
ez tényleg így megy már, az utángyártott cuccokat is hamisítják
Azért mert valami underground, azaz utángyártott, attól még lehet jó.
Lehet jó, csak ritka, pl. kötve hiszem, hogy deca-t, boldenont gyárt valaki undergroundba, szerintem egyikben sem az van, vagy minimális a teszto mellett.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Október 06. - 15:07:15
Válasz #574
Nem elérhető

George


ez tényleg így megy már, az utángyártott cuccokat is hamisítják
Azért mert valami underground, azaz utángyártott, attól még lehet jó.
Underground nem = az utángyártott azaz generikummal, ami teljesen legális gyógyszergyártás. Az a baj az ug. laborokkal, hogy nem tudhatod, hogy milyen körülmények között készülnek a dolgok. Mi van benne, mennyire steril, mekkora dózis, stb...ezért veszélyes a dolog. Míg egy rendes gyógyszergyár termékét veszed, azon pontosan fel van tüntetve minden, és biztos lehetsz benne, hogy csak annyit, és csak azt viszed be a szervezetedbe, ami rá van írva.

2010. Október 06. - 15:27:54
Válasz #575
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Október 06. - 15:30:14
Válasz #576
Nem elérhető

George



2010. Október 06. - 15:36:40
Válasz #577
Nem elérhető

hopika


Ez qrvára nem ez akart lenni...
Valami gond van a szmájlikkal.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Október 06. - 15:43:27
Válasz #578
Nem elérhető

Yanou


ez tényleg így megy már, az utángyártott cuccokat is hamisítják
Azért mert valami underground, azaz utángyártott, attól még lehet jó.
Underground nem = az utángyártott azaz generikummal, ami teljesen legális gyógyszergyártás. Az a baj az ug. laborokkal, hogy nem tudhatod, hogy milyen körülmények között készülnek a dolgok. Mi van benne, mennyire steril, mekkora dózis, stb...ezért veszélyes a dolog. Míg egy rendes gyógyszergyár termékét veszed, azon pontosan fel van tüntetve minden, és biztos lehetsz benne, hogy csak annyit, és csak azt viszed be a szervezetedbe, ami rá van írva.

Az egyik srác a teremből pár napja lobogtatta egy Innopharmchem-es dekának mondott akárminek a dobozát, hogy ha valaki tud olyat szerezni, az mindenképp keresse meg, mer hogy az gecijóvolt... Na most én a büdös életben nem használtam semmi ilyesmit, de ezt még én is tudtam, hogy szarnak se jó, illetve hogy a dekához sok köze nincs, az kurvaisten, de most én menjek oda kioktatni erről? Nem beszélve arról, hogy szerintem ma már ha akarna az ember pont ilyet beszerezni, nem tudna...

2010. Október 06. - 15:45:22
Válasz #579
Nem elérhető

George


ez tényleg így megy már, az utángyártott cuccokat is hamisítják
Azért mert valami underground, azaz utángyártott, attól még lehet jó.
Underground nem = az utángyártott azaz generikummal, ami teljesen legális gyógyszergyártás. Az a baj az ug. laborokkal, hogy nem tudhatod, hogy milyen körülmények között készülnek a dolgok. Mi van benne, mennyire steril, mekkora dózis, stb...ezért veszélyes a dolog. Míg egy rendes gyógyszergyár termékét veszed, azon pontosan fel van tüntetve minden, és biztos lehetsz benne, hogy csak annyit, és csak azt viszed be a szervezetedbe, ami rá van írva.

Az egyik srác a teremből pár napja lobogtatta egy Innopharmchem-es dekának mondott akárminek a dobozát, hogy ha valaki tud olyat szerezni, az mindenképp keresse meg, mer hogy az gecijóvolt... Na most én a büdös életben nem használtam semmi ilyesmit, de ezt még én is tudtam, hogy szarnak se jó, illetve hogy a dekához sok köze nincs, az kurvaisten, de most én menjek oda kioktatni erről? Nem beszélve arról, hogy szerintem ma már ha akarna az ember pont ilyet beszerezni, nem tudna...
Teljesen fölösleges, én nem is szoktam ilyenbe beleszólni, itt néha rámjön az 5 perc, de annyi. Mindenki azt csinál amit akar, legfeljebb mosolygok a tudatlanságon :D

2010. November 23. - 10:12:12
Válasz #580
Nem elérhető

BUD


Turanabol szedésével kapcsolatban van valakinek tapasztalata, véleménye?

2010. November 26. - 18:44:23
Válasz #581
Nem elérhető

RsLeo


Nem ismerek senkit, aki használt, de nagy általánosságban az a bajom ezekkel az itthon nem-elterjedt roidokkal, hogy még nehezebb eredetit találni, mint a népszerűbb cuccokból...


2010. November 27. - 01:31:36
Válasz #582
Nem elérhető

player


Na most ahogy én tudom a Danadol eleve egy underground termék.
Akkor már a szar minőségű underground termékeket is hamisítják?


Nagyot tévedsz ha azt hiszed hogy a body research egy szar gyártó.Az első időkben,és tovább egészen a buktáig mind kiváló termékeket gyártott.Mit gondolsz miért utánozzák a danabolt?A neve miatt mert jó volt,és egy bejáratott nevet könyebb eladni mint egy új ug-t (amivel szemben ugye mindenki szkeptikus,így nincs meg a kellő bizalom) ezzel szemben ha valaki meghallja hogy danabol ds (függetlenül milyen korosztályt képvisel) "nagyjából" (sajnos)tudja hogy egy szemes dolog.Egyrészt szerintem ezért is van leírva ennyire a methandrostenolon,mert sokan befürödnek a sok bolgár+meg egyéb kópiákkal,és ezután ítélnek. (nyilván nem helyesen,mert aki valaha is tolt jó minőségű methandrostenolont,az tudja miről betűzök itt most)

Ez a helyzet nagyjából a következő szerintem: a 3 típusból azt keresitek melyik a kevésbé hamis.   Łł=

A "hamisítvány" hamisítványa biztos majd fasza lesz!!   ;D

De lehet én tudom rosszul.


Minden a hamisítón múlik.1.: belerakja a saját anyagát,mondhatni hosszútávra tervez,"csak" a bejáratott nevet vette kölcsön (ami mondjuk megegyezik a dobozon levővel mennyiségileg,minőségileg nem lehet otthon ugyanazt produkálni mint egy gyárban,de szemesnél ez nem akkora gond)
2.:megy minden szemesbe a methyl,(nem mondhatja hogy nem hatott) relative hamar kibukik,középtávra tervez-ameddig megy addíg megy.
3.:aktív hatóanyagot nem rak bele, csak kötő és töltőanyagot hogy összeálljon a tabletta.Egyszeri "nagy buisnessre" megy,mert az árai nagyon jók tudnak lenni...

Csupán csak azt sajnálom hogy a methandrostenolne így el lett tiporva,holott sokunknak segített régen.

2011. Január 05. - 08:29:20
Válasz #583
Nem elérhető

rkate


Hello!
19 éves vagyok, 174cm magas, 66kg, (kisebb arányban zsír, mint izom). kb 1 éve edzek minden H,K,Sz,Cs, (máskor nem tudok) kb 1,5-2 órát. Eddig nem igazán értem el azt a hatást amit szerettem volna, régóta gondolkodok hogy kipróbálok valamilyen szteroid kúrát, rengeteget olvastam ebben a témában különböző fórumokon, testépítő oldalakon, de szerintem túlzásba vittem mert teljesen összekavarodtam... A célom az lenne hogy "felhízzak" 75-80 kilóra és hogy amit felszedek azt meg is tudjam tartani, esetleg kiszálkásítani. Örülnék ha adnátok 1-2 tippet aminek van értelme utána olvasni, esetleg megosztanátok saját tapasztalatokat.
Válaszokat előre is köszönöm!

2011. Január 05. - 09:05:06
Válasz #584
Nem elérhető

dumbass


Hello!
19 éves vagyok, 174cm magas, 66kg, (kisebb arányban zsír, mint izom). kb 1 éve edzek minden H,K,Sz,Cs, (máskor nem tudok) kb 1,5-2 órát. Eddig nem igazán értem el azt a hatást amit szerettem volna, régóta gondolkodok hogy kipróbálok valamilyen szteroid kúrát, rengeteget olvastam ebben a témában különböző fórumokon, testépítő oldalakon, de szerintem túlzásba vittem mert teljesen összekavarodtam... A célom az lenne hogy "felhízzak" 75-80 kilóra és hogy amit felszedek azt meg is tudjam tartani, esetleg kiszálkásítani. Örülnék ha adnátok 1-2 tippet aminek van értelme utána olvasni, esetleg megosztanátok saját tapasztalatokat.
Válaszokat előre is köszönöm!

Na neeee. Gyakorlatilag velem vagy egy magas, mellé idősebb. 75-80kg-ra normális belőtt kajával simán fel lehet... Ehhez semmiféle szteroid kúra nem kell. Szép lenne ha 75-80kg-ra tömegeléshez szteroid kéne. Tedd rendbe a kaját, és hidd el simán eléred azt a tömeget.