2024. Május 09. - 18:40:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339393 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Április 01. - 21:05:55
Válasz #135
Nem elérhető

NaturalBoy


Én kíváncsi lennék,hogy elnézve Colemant és Jay-t és a többi testépítő óriást,hogy mekkora súlyokkal edzenek arra lennék kíváncsi hogy védik meg az izületeiket a sérülésektől arra mit szednek?Létezik arrais valami szteroid?Mert a teremben ahol edzek sokkal kisebb embereknek sokkal kisebb súlyokat használva mint a testépítő sztárok már voltak elég komoyl sérüléseik,még nekem is pedig én nem edzek oylan nagyon nagy súlyokkal.És a szteroidok ha jól tudom csak az erőt növelik meg és a regenerálódó képességet gyorsítják.Szednek mellé külön valami izületekre ható szteroidot (ha egyáltalán van iylen) vagy csak azokat szedik amiket mi is mint a halolaj,Kondroitin.Msn stb... ????...

2008. Április 01. - 21:25:48
Válasz #136
Nem elérhető

madinorbi


Annyi biztos hogy a nandrolonok jól telenyomják vízzel az izületeket és így nincs akkora esélye a sérülésnek.
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 01. - 21:34:15
Válasz #137
Nem elérhető

fastor


és úgy ovlastam a növinek is van valami ilyen haátsa
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 01. - 21:40:43
Válasz #138
Nem elérhető

tas


úgytudom mivel ugye a szteroidok hormonhatásúak, és így az egész testet erősebbé, ellenállóbbá teszik, beleértve az ízületeket is.

2008. Április 01. - 22:13:44
Válasz #139
Nem elérhető

Cressler


és úgy ovlastam a növinek is van valami ilyen haátsa

én is hallottam erről
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 03. - 22:25:44
Válasz #140
Nem elérhető

Boiler


úgytudom mivel ugye a szteroidok hormonhatásúak, és így az egész testet erősebbé, ellenállóbbá teszik, beleértve az ízületeket is.
Amíg natur edzettem nem voltak izületi problémáim, mostanság viszont akadnak.  :'( Amíg televan vízzel az izület, nagyon ütős az emberke és semmi nem fáj megy minden mint a gép. De amikor kezd kiürülni és távozni, akkor a megszokott(kura alatti) terhelést nem jól viseli. Sajnos nem együtt fejlődik az izomzattal. Ez van. De azért küzdönk ne így legyen  :--:
 :D ;D

2008. Április 07. - 17:02:59
Válasz #141
Nem elérhető

Baltazar


Sziasztok!

28 éves vagyok több éve edzem. Szeretnék leszálkasitani?
Mit ajánlozok?
A stanazol 5mg tabletta az jó?

2008. Április 07. - 17:26:38
Válasz #142
Nem elérhető

L


Sziasztok!

28 éves vagyok több éve edzem. Szeretnék leszálkasitani?
Mit ajánlozok?

Diéta.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 08. - 04:15:06
Válasz #143
Nem elérhető

Boiler


Sziasztok!

28 éves vagyok több éve edzem. Szeretnék leszálkasitani?
Mit ajánlozok?

Diéta.
Bezony. Sajna hiába is szedsz bármit nem fogsz úgy szálkásodni ahogyan szeretnél. Ez a legjobb lehetőség. Egyébként ha szer kell a diéta és a kardió mellé spiropent-et próbáld. Ez nem szteroid.

2008. Április 09. - 01:25:15
Válasz #144
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
... spiropentet ajánlani 2008-ban kb. olyan, mintha egy embernek, aki zenét akar hallgatni a platters - only you(1950) című lemezét recsegős bakeliten ajánlanám, meg adnék neki egy tölcséres gramofont, amire felteheti és még hozzátenném neki, hogy "ez lesz a tuti hangzáshűség, bennem bízhatsz haver".
Ezer jobb zsírégető létezik ma már, ami sokkal jobban dolgozik mint a spiro és hatékonyabban őrzöd meg az izmaidat is vele! Only you Blue Ray... :D

Itt van mondjuk példának okáért az ARSON

meg vagy másik 30...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 09. - 10:12:32
Válasz #145
Nem elérhető

Flex01



2008. Április 09. - 10:31:45
Válasz #146
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
... spiropentet ajánlani 2008-ban kb. olyan, mintha egy embernek, aki zenét akar hallgatni a platters - only you(1950) című lemezét recsegős bakeliten ajánlanám, meg adnék neki egy tölcséres gramofont, amire felteheti és még hozzátenném neki, hogy "ez lesz a tuti hangzáshűség, bennem bízhatsz haver".
Ezer jobb zsírégető létezik ma már, ami sokkal jobban dolgozik mint a spiro és hatékonyabban őrzöd meg az izmaidat is vele! Only you Blue Ray... :D

Itt van mondjuk példának okáért az ARSON

meg vagy másik 30...
Betársít(Arson)mellé egy ALRI T-X-et,annak antikatabolikus tulajdonsága is van,és jobban jár mint a Spiropent-el,talán még aludni is fog tudni.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Április 09. - 10:41:37
Válasz #147
Nem elérhető

parrre


... spiropentet ajánlani 2008-ban kb. olyan, mintha egy embernek, aki zenét akar hallgatni a platters - only you(1950) című lemezét recsegős bakeliten ajánlanám, meg adnék neki egy tölcséres gramofont, amire felteheti és még hozzátenném neki, hogy "ez lesz a tuti hangzáshűség, bennem bízhatsz haver".
Ezer jobb zsírégető létezik ma már, ami sokkal jobban dolgozik mint a spiro és hatékonyabban őrzöd meg az izmaidat is vele! Only you Blue Ray... :D

Itt van mondjuk példának okáért az ARSON

meg vagy másik 30...
Betársít(Arson)mellé egy ALRI T-X-et,annak antikatabolikus tulajdonsága is van,és jobban jár mint a Spiropent-el,talán még aludni is fog tudni.

Inkább Leukic vagy Leukidrol  ;)

2008. Április 09. - 13:08:05
Válasz #148
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
... spiropentet ajánlani 2008-ban kb. olyan, mintha egy embernek, aki zenét akar hallgatni a platters - only you(1950) című lemezét recsegős bakeliten ajánlanám, meg adnék neki egy tölcséres gramofont, amire felteheti és még hozzátenném neki, hogy "ez lesz a tuti hangzáshűség, bennem bízhatsz haver".
Ezer jobb zsírégető létezik ma már, ami sokkal jobban dolgozik mint a spiro és hatékonyabban őrzöd meg az izmaidat is vele! Only you Blue Ray... :D

Itt van mondjuk példának okáért az ARSON

meg vagy másik 30...
Betársít(Arson)mellé egy ALRI T-X-et,annak antikatabolikus tulajdonsága is van,és jobban jár mint a Spiropent-el,talán még aludni is fog tudni.

Inkább Leukic vagy Leukidrol  ;)
Igazad van a Leukic-kal kapcsolatban,a Leukidrol-ról nem mondtak olyan jókat mint a Muscleteches termékről,bár nem próbáltam még,de lehetne Retain2-t is.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Május 21. - 21:44:39
Válasz #149
Nem elérhető

Span110


 ?:-/Hellósztok.Valaki segíthetne nekem:szerintetek melyik jobb előszőr ha szedni kezdem a stani 5mg v. a stani 10mg-os.És még valami,nem tudja valaki mennyibe kerül? =/+'