2024. Május 09. - 16:18:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339383 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Május 25. - 22:44:04
Válasz #195
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 28. - 17:54:27
Válasz #196
Nem elérhető

The Rock


Szerintem Vadászmester nagyon korrekt választ adott jóelőbb, és jó lenne ha ilyen válaszok is lennének, nem csak a szokásos klisé "nekoxolj" dumák, hanem ha már csinálja, csinálja jól. Mert ez egy ilyen fórum  8-)

 :-)!

Ez korrekt, viszont az se felejtsük el, hogy nem kevés olyan emberke is olvassa ezt a fórumot, akinek fogalma sincsen, hogy és mit is kéne tennie növekedése érdekében! Elolvassa a hozzászólást és jön egy ilyen gondoltat:

" most már tudom mit kell tennem, hetente kétszer egyben felszippantom a trenbolone-t, az enanthate-ot és egy kis super anabolont, hogy jobban csússzon, aztán szép nagy és erős leszek a nyárra "

Ez az amit nagyon nehéz elkerülni!  ::)
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Május 28. - 18:01:08
Válasz #197
Nem elérhető

mushroom


Szerintem, aki ezt frankón megcsinálja, az meg is érdemli... Nem a gyépésekre kell tekintettel lenni, főleg ha ez által olyan információktól fosztjuk meg egymást, amit sokan érdemben fel is használhatnának. Mégegyszer mondom, szerintem. Könnyen lehet, hogy rosszul látom. 

2008. Május 28. - 18:03:45
Válasz #198
Nem elérhető

The Rock


Szerintem, aki ezt frankón megcsinálja, az meg is érdemli... Nem a gyépésekre kell tekintettel lenni, főleg ha ez által olyan információktól fosztjuk meg egymást, amit sokan érdemben fel is használhatnának. Mégegyszer mondom, szerintem. Könnyen lehet, hogy rosszul látom. 

Nem is kevés ilyen van, sajnos  :-/--
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Május 28. - 18:29:29
Válasz #199
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem, aki ezt frankón megcsinálja, az meg is érdemli... Nem a gyépésekre kell tekintettel lenni, főleg ha ez által olyan információktól fosztjuk meg egymást, amit sokan érdemben fel is használhatnának. Mégegyszer mondom, szerintem. Könnyen lehet, hogy rosszul látom. 

Egyetértek. Engem nem érdekel ha valaki hülye, ez saját probléma oszt kész  :-}

2008. Május 29. - 22:15:46
Válasz #200

Torony

Vendég
felbujtás konkrét bűncselekményre vonatkozhat. az általános "felszólítás", hogy mittomén "lopjál" vagy jelen esetben "koxolj" , nem felbujtás. De ez mind lényegtelen, tekintve, hogy a tiltott teljesítményfokozó szerek használata, birtoklása etc. nincs szankcionálva, nem bűncselekmény.

MÉG.

egész jó szakmai cikket írtam erről egy lapba, finoman szólva képben vagyok  ;D

2008. Május 29. - 22:26:15
Válasz #201
Nem elérhető

God Vazzeg


felbujtás konkrét bűncselekményre vonatkozhat. az általános "felszólítás", hogy mittomén "lopjál" vagy jelen esetben "koxolj" , nem felbujtás. De ez mind lényegtelen, tekintve, hogy a tiltott teljesítményfokozó szerek használata, birtoklása etc. nincs szankcionálva, nem bűncselekmény.

MÉG.

egész jó szakmai cikket írtam erről egy lapba, finoman szólva képben vagyok  ;D

Nem bűncselekmény? Tehát ha van nálam mondjuk 10 amp omna, akkor nem szankcionálják?? (Szigorúan elméleti alapon persze, nálam ilyen soha sincs  :-} )

 0o0o0

2008. Május 29. - 22:30:00
Válasz #202

Torony

Vendég
ööööööö

azé ne adjak már jogszabályhelyekkel alátámasztott tippeket...  ;D ;D ;D ;D

2008. Május 29. - 22:31:46
Válasz #203
Nem elérhető

God Vazzeg


ööööööö

azé ne adjak már jogszabályhelyekkel alátámasztott tippeket...  ;D ;D ;D ;D

Engem komolyan érdekel, az ember mindig tanul valami érdekeset  ;-oo-;

2008. Május 29. - 22:47:53
Válasz #204
Nem elérhető

Cressler


ööööööö

azé ne adjak már jogszabályhelyekkel alátámasztott tippeket...  ;D ;D ;D ;D

Engem komolyan érdekel, az ember mindig tanul valami érdekeset  ;-oo-;
kérdezd meg VAdászmestert  d:) 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 29. - 23:07:26
Válasz #205
Nem elérhető

God Vazzeg


ööööööö

azé ne adjak már jogszabályhelyekkel alátámasztott tippeket...  ;D ;D ;D ;D

Engem komolyan érdekel, az ember mindig tanul valami érdekeset  ;-oo-;
kérdezd meg VAdászmestert  d:) 

Szerintem be fog nézni ide  8-)

2008. Május 29. - 23:09:38
Válasz #206
Nem elérhető

vadászmester


Kedves FirstLady!

Ha esetleg ismételten bekerülne a Btk-ba a "Visszaélés teljesítményfokozó szerrel, vagy módszerrel" bcs. (ami kb. egy évet élt a Btk. különös törvényi tényállásai közt), azt már akkor sem lehetne alkalmazni a hatyálybalépést megelőzően elkövetett hasonló elkövetési magatartással megvalósuló esetekre, mivel a magyar büntetőjog rendelkezik a visszaható hatály tilalmáról. Már a Btk. legelején!!!! A fenti bűncselekményt az Alkotmánybíróság alkotmányellenesnek minősítette! Ezzel persze nem kioktatni akarok senkit, aki esetleg csak dobálkozik a Btk-val. Én alkalmazom. Na most lehet megkövezni!

Endre66!

A "felbújtó" (római jogban: auctor) létezik a Btk-ban. Felbújtó az, aki mást bűncselekmény elkövetésére szándékosan rábír. Ez egyébként nem tettesi, hanem részesi magatartás! Tehát a felbújtó itt az lehet, aki a tettest bűncselekmény elkövetésére bírja rá!!!!! A "kokszolás" nem bűncselekmény!!!!! Az eredménytelen felbújtás pedig előkészületi magatartásként értékelhető. Az előkészületet a Btk. (egy kivétellel, közokirathamisítás) kizárólag nagy társadalomra veszélyességű bűncselekményeknél rendeli bünteti! (Pl.: emberölés)

Ezzel drágáim a dolog büntetőjogi részét rendeztük!

Kedves Lady!

Ha már kokszol a srác, miért baj az, hogy kap tanácsot? Hidd el, hogy sokkal nagyobb baj az, ha nem ért hozzá és a saját feje után megy.

Lady!

Még egy dolog, amire Cressler edzőtársam is reagált! Mi köze a testépítéshez valló "hozzáértéshez" annak, hogy valaki keveset netezik és kevés hozzászólása van, mert nemrég regisztrált erre a fórumra?

Ezt nem igazán értettem.

Ha egész nap otthon vakargatnám (a térdem), meg az edzőteremben tudnám tölteni a fél napomat, biztos több időm volna ide írogatni. De mivel nem olyan családi háttérrel bírok, hogy mondjuk apám Afrikába jár vadászni.......tegyük fel mondjuk Mihálygergéről......, így dolgoznom is kell, meg még a meló mellett is dolgoznom, hogy az ilyen hülye barom adófizetők (mint én és sok más kolléga a fórumról) el tudják tartani azokat, akik egész nap neteznek!

Maradok tisztelettel:

Vadászmester
 


2008. Május 29. - 23:45:23
Válasz #207
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ha egész nap otthon vakargatnám (a térdem), meg az edzőteremben tudnám tölteni a fél napomat, biztos több időm volna ide írogatni. De mivel nem olyan családi háttérrel bírok, hogy mondjuk apám Afrikába jár vadászni.......tegyük fel mondjuk Mihálygergéről......, így dolgoznom is kell, meg még a meló mellett is dolgoznom, hogy az ilyen hülye barom adófizetők (mint én és sok más kolléga a fórumról) el tudják tartani azokat, akik egész nap neteznek!

Maradok tisztelettel:

Vadászmester
Az egyik hasonlat abszolúte nem illett ide (sem pedig PONT erre a fórumra) és főleg nem egyéb párhuzamos szálak ismeretében, ezért a jövőben az ilyeneket minimum itt mellőzd.

Köszönöm!

 :-!!!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 30. - 00:17:47
Válasz #208
Nem elérhető

God Vazzeg


Kedves FirstLady!

Ha esetleg ismételten bekerülne a Btk-ba a "Visszaélés teljesítményfokozó szerrel, vagy módszerrel" bcs. (ami kb. egy évet élt a Btk. különös törvényi tényállásai közt), azt már akkor sem lehetne alkalmazni a hatyálybalépést megelőzően elkövetett hasonló elkövetési magatartással megvalósuló esetekre, mivel a magyar büntetőjog rendelkezik a visszaható hatály tilalmáról. Már a Btk. legelején!!!! A fenti bűncselekményt az Alkotmánybíróság alkotmányellenesnek minősítette! Ezzel persze nem kioktatni akarok senkit, aki esetleg csak dobálkozik a Btk-val. Én alkalmazom. Na most lehet megkövezni!

Endre66!

A "felbújtó" (római jogban: auctor) létezik a Btk-ban. Felbújtó az, aki mást bűncselekmény elkövetésére szándékosan rábír. Ez egyébként nem tettesi, hanem részesi magatartás! Tehát a felbújtó itt az lehet, aki a tettest bűncselekmény elkövetésére bírja rá!!!!! A "kokszolás" nem bűncselekmény!!!!! Az eredménytelen felbújtás pedig előkészületi magatartásként értékelhető. Az előkészületet a Btk. (egy kivétellel, közokirathamisítás) kizárólag nagy társadalomra veszélyességű bűncselekményeknél rendeli bünteti! (Pl.: emberölés)

Ezzel drágáim a dolog büntetőjogi részét rendeztük!

Kedves Lady!

Ha már kokszol a srác, miért baj az, hogy kap tanácsot? Hidd el, hogy sokkal nagyobb baj az, ha nem ért hozzá és a saját feje után megy.

Lady!

Még egy dolog, amire Cressler edzőtársam is reagált! Mi köze a testépítéshez valló "hozzáértéshez" annak, hogy valaki keveset netezik és kevés hozzászólása van, mert nemrég regisztrált erre a fórumra?

Ezt nem igazán értettem.

Ha egész nap otthon vakargatnám (a térdem), meg az edzőteremben tudnám tölteni a fél napomat, biztos több időm volna ide írogatni. De mivel nem olyan családi háttérrel bírok, hogy mondjuk apám Afrikába jár vadászni.......tegyük fel mondjuk Mihálygergéről......, így dolgoznom is kell, meg még a meló mellett is dolgoznom, hogy az ilyen hülye barom adófizetők (mint én és sok más kolléga a fórumról) el tudják tartani azokat, akik egész nap neteznek!

Maradok tisztelettel:

Vadászmester

Na ez konkrétum  ;-oo-;  :-)!
Köszönöm a felvilágosítást  O0

2008. Május 30. - 07:11:34
Válasz #209

Torony

Vendég
God, ez nem sok konkrétum volt ám... visszaható hatály tilalmával tisztában vagyok, Vadász, tettesség-részesség elhatárolása ilyen formában, ahogy írtad, elég kevés.

Meg a lényeg; messzebb kéne látni a Btk-nál, van még egy pár jogszabály, ami relevanciával bír ebben a témában.