2024. Május 09. - 14:14:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339372 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Május 30. - 07:47:59
Válasz #210
Nem elérhető

FirstLady


Kedves FirstLady!

Ha esetleg ismételten bekerülne a Btk-ba a "Visszaélés teljesítményfokozó szerrel, vagy módszerrel" bcs. (ami kb. egy évet élt a Btk. különös törvényi tényállásai közt), azt már akkor sem lehetne alkalmazni a hatyálybalépést megelőzően elkövetett hasonló elkövetési magatartással megvalósuló esetekre, mivel a magyar büntetőjog rendelkezik a visszaható hatály tilalmáról. Már a Btk. legelején!!!! A fenti bűncselekményt az Alkotmánybíróság alkotmányellenesnek minősítette! Ezzel persze nem kioktatni akarok senkit, aki esetleg csak dobálkozik a Btk-val. Én alkalmazom. Na most lehet megkövezni!

Endre66!

A "felbújtó" (római jogban: auctor) létezik a Btk-ban. Felbújtó az, aki mást bűncselekmény elkövetésére szándékosan rábír. Ez egyébként nem tettesi, hanem részesi magatartás! Tehát a felbújtó itt az lehet, aki a tettest bűncselekmény elkövetésére bírja rá!!!!! A "kokszolás" nem bűncselekmény!!!!! Az eredménytelen felbújtás pedig előkészületi magatartásként értékelhető. Az előkészületet a Btk. (egy kivétellel, közokirathamisítás) kizárólag nagy társadalomra veszélyességű bűncselekményeknél rendeli bünteti! (Pl.: emberölés)

Ezzel drágáim a dolog büntetőjogi részét rendeztük!

Kedves Lady!

Ha már kokszol a srác, miért baj az, hogy kap tanácsot? Hidd el, hogy sokkal nagyobb baj az, ha nem ért hozzá és a saját feje után megy.

Lady!

Még egy dolog, amire Cressler edzőtársam is reagált! Mi köze a testépítéshez valló "hozzáértéshez" annak, hogy valaki keveset netezik és kevés hozzászólása van, mert nemrég regisztrált erre a fórumra?

Ezt nem igazán értettem.

Ha egész nap otthon vakargatnám (a térdem), meg az edzőteremben tudnám tölteni a fél napomat, biztos több időm volna ide írogatni. De mivel nem olyan családi háttérrel bírok, hogy mondjuk apám Afrikába jár vadászni.......tegyük fel mondjuk Mihálygergéről......, így dolgoznom is kell, meg még a meló mellett is dolgoznom, hogy az ilyen hülye barom adófizetők (mint én és sok más kolléga a fórumról) el tudják tartani azokat, akik egész nap neteznek!

Maradok tisztelettel:

Vadászmester
Kedves Vadászmester:
A családban van 2 gyakorló jogász, egy alezredes asszony és egy hadbíró vezérrőrnagy, szoktunk beszélgetni dolgokról, de felesleges is most belemenni, hogy mi-hogy' lehet, ha netán történik bármilyen törvényi szabályozás (bár azt már mondtam, hogy nem valószínű, hogy btk), akkor majd visszatérünk rá, csak nem ebben a topicban.

A térdvakargatásról csak annyit, hogy nem tudhatod, hogy miért vagyok gép előtt, milyen a családi hátterem, de annyit segítek, hogy mellényúltál. Valószínűleg nem is fogod tudni, mert semmilyen illegális tevékenységet nem folytatok... bár nem akarok személyeskedni....
Azért mert én egyszerre több dologgal tudok foglalkozni, a munkámat is elvégzem becsülettel, valamint van időm a hobbijaimra nem feltétlelül az én érdemem, ahogy mondani szokták: "mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy ideje legyen".  Ha pedig nálam több adót fizettél be életed során, akkor megemelem a kalapom, és hozzáteszem, hogy Te és kedves kollégáid (azt nem tudom, miért gondolod, hogy csak ti fizettek adót rendesen...) nem nagyon tartottak el engem, mert én 17 éves korom óta a suli is mellett dolgoztam...

Én is maradok tisztelettel:
FirstLady
 :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 30. - 08:04:12
Válasz #211
Nem elérhető

sasa


Hogy lehetne egy ilyen családba bekerűlni? ????...
Ilyen háttérrel biztos nem lennének gondjaim. ;D

2008. Május 30. - 08:18:49
Válasz #212
Nem elérhető

mack


Hogy lehetne egy ilyen családba bekerűlni? ????...
Ilyen háttérrel biztos nem lennének gondjaim. ;D

 :D :D azt te csak hiszed! :D :D

2008. Május 30. - 08:23:23
Válasz #213
Nem elérhető

FirstLady


Hogy lehetne egy ilyen családba bekerűlni? ????...
Ilyen háttérrel biztos nem lennének gondjaim. ;D
Csak Mack-et tudom idézni, azt te csak hiszed :D :D :D :D :D :D
Amellett a családba bekerülni könnyű, de kikerülni.... @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 30. - 08:28:44
Válasz #214
Nem elérhető

BrianB


Hogy lehetne egy ilyen családba bekerűlni? ????...
Ilyen háttérrel biztos nem lennének gondjaim. ;D
Csak Mack-et tudom idézni, azt te csak hiszed :D :D :D :D :D :D
Amellett a családba bekerülni könnyű, de kikerülni.... @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Hát a fent felsorolt tisztségek alapján :-O, ha ilyen családba születsz Sasa, nem hinném, hogy most fekvenyomó lennél.... ::) ;D

2008. Május 30. - 09:00:26
Válasz #215

Torony

Vendég
Hogy lehetne egy ilyen családba bekerűlni? ????...
Ilyen háttérrel biztos nem lennének gondjaim. ;D
Csak Mack-et tudom idézni, azt te csak hiszed :D :D :D :D :D :D
Amellett a családba bekerülni könnyű, de kikerülni.... @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Hát a fent felsorolt tisztségek alapján :-O, ha ilyen családba születsz Sasa, nem hinném, hogy most fekvenyomó lennél.... ::) ;D

dehogynem lenne fekvenyomó... csak a rendészeti versenyeken  ;D ;D

2008. Május 30. - 09:15:39
Válasz #216
Nem elérhető

endre66


A szmájlik ereje...Ha megnézi valaki a hozzászólásomat, láthatja, hogy 3  ;D-t is benyomtam a jogi témát érintő beszélgetésnél, nyilván nem akartam jogszabályi értelmezési vitát indítani, pláne nem ebben a topikban.

Kicsit messzebb kell látni annál, hogy mit enged a jog és mit nem. Vannak sokkal erősebb értékek, mint a jog. Csak azok belül vannak az emberben, a neveltetésében...Ha mondjuk engedélyeztetik a könnyű drogokat, akkor mindjárt mindenki szalad majd vicces sütit venni? Dehogyis! Mert lesz pár ember, akit egy valami visszatart majd, és az a tartás.

Ne értsen félre senki, egyáltalán nem a teljesítményfokozók ellen vagyok, de azoknak is megvan a helyük. Csak túlságosan elment ez a sport ebbe az irányba, más értékeiről pedig nem esik csak kevés szó, pedig a hangsúly a lélektanon van. Lantos Janit érte minden sz*r, sérülés-műtét, visszamondott külföldi meghívások, oda nem adott nyereményösszegek stb...és nézzük meg, gyönyörű családja van, és megy előre, teszi a dolgát, hamarosan láthatjuk csúcsrofmában, amihez hozzátartozik a t-fokozás is, de a lelki ereje ennek az embernek, a humora, az iróniája az, amiről többet kellene beszélni, mert az élet nehézségeit ezzekkel a dolgokkal lehet átvészelni, nem egy kúrával (vagy többel). És szerintem, ha elmegy valaki hozzá segítségért, akkor nem hinném, hogy az első kérdése az, hogy akkor mennyi pénzed van t-fokozásra kiskrapek...ez is része, de nem ez a hangsúly. Ha tanulni akarnék tőle mondjuk 10 dolgot, akkor csak a 10. lenne a helyes szerhasználat. Én azt csodálom, hogy milyen erős ember lelkileg, hogy fel tud állni, nem pedig azt, hogy de jó neki, mert keni-vágja a t-fokozás rejtelmeit. Engem pedig egyszer kapott el egy ilyen pofon (az élettől) és azóta is szédelgek...
Elnézést, hogy Johnny-val példálóztam, ő jutott eszembe. Hasonló dolgokat írhattam volna Eszteróról is, akit személyesen ismerek (és jópár emberről), ellentétben Johnny-val, akiről ha valami helytelent állítottam, majd kijavít.

Amikor súlyzót vettünk a kezünkbe, biztos nem az jutott az eszünkbe, hogy mi majd milyen frankón kiképezzük saját magunkat a t-fokozásra. Hanem, hogy embert faragunk magunkból...Hangsúlyoznám mégegyszer, hogy nem a szerek ellen vagyok, csak a névtelenség, és az arcátlanság, a bujkálás egy nicknév mögé a részemről nem érdemel annyit, hogy lelkiismeretesen válaszolgassak akár 15, akár 45 éves idegeneknek a cuccolásról. De tisztában vagyok vele, hogy ez a világháló, nem pedig egy erkölcsi tudományos akadémia  :D

ednru szóltam  ;)

2008. Május 30. - 09:34:31
Válasz #217
Nem elérhető

God Vazzeg


Te egy másik oldalát nézed a dolognak Endru  ;)

Kis példa:
Van egy autós fórum, ahol mindenféle téma van, az autószereléstől a karbantartásig, típusra lebontva, tartozékok, stb.. És van egy szekció, ahol a turbó és NOS rejtelmei vannak kitárgyalva. Te elküldenél a pitsába valakit ha értesz hozzá hogy kell összehangolni a turbót a benzin/levegő aránnyal, vagy segítenél? Lenézed-e azt, aki turbót rak az autóra, és esetleg szétbassza azt? Vagy kevesebbnek tartod azt, aki 1300ccm-es autóra rakja, mint aki a 3500ccm-esre? Miért kevesebb az az ember, aki még életében nem használt turbós autót, de érdeklődik, és szeretné megtudni hogyan is működik. Szerintem NEM kevesebb.

Ezen el kellene gondolkozni, esetleg picit a sorok közé látni, meg az előítéleteket félrerakni, mert kezd óvoda szintre menni a kox téma  :-}

Köszöntem a figyelmet  8-}  --)

2008. Május 30. - 09:42:34
Válasz #218
Nem elérhető

endre66


A sustanon hozza majd az erőt, a vinyótól meg száraz leszel...Szerintem ez az óvoda szint, amit sok embertől hallok, és érdekes, hogy egyikük sem versenyzett amatőrben sem...

Az autós példára pedig igen azt mondom, hogy az 1.3-asra fölösleges a nitro, tegye félre a pénzt, vegyen egy 2literest, és utána meglátjuk.   8-)  De lenézésről szó sincs, és nem is volt. Előítélet? Nálam filantrópabb embert nem láttál még e kerek világon!  ;)

2008. Május 30. - 09:48:35
Válasz #219
Nem elérhető

tomi


Vadászmester jól szólt a jogi résszel kapcsolatban. Én sem nevezném magam hülyének a témában, mivel a doktori disszertációmat a "dopping"-ból és a megengedett kockázat témaköreiből írtam. Ezzel nem villogni szeretnék, mert tudom, hogy van legalább mégegy jogvégzett a fórumon, csak egyesek tudomására hozni, hogy ne fikázzunk másokat, úgy hogy valójában nem ismerjük, a vitatott témában való jártasságát. Arról meg hogy a családban van két gyakorló jogász, annyit, hogy édesanyám némettanár, mégsem tudok németül... /:-)
Endrének is maximálisan igaza van, ugyanis az egyetemen megtanították velünk, hogy: "A jog az erkölcs minimuma!" (Véleményem szerint, aki erre laikusként magától rájön az egy nagyon inteligens ember) ne vedd nyalásnak  :D
Up the dose, lift the most!

2008. Május 30. - 09:53:49
Válasz #220
Nem elérhető

God Vazzeg


A sustanon hozza majd az erőt, a vinyótól meg száraz leszel...Szerintem ez az óvoda szint, amit sok embertől hallok, és érdekes, hogy egyikük sem versenyzett amatőrben sem...

Az autós példára pedig igen azt mondom, hogy az 1.3-asra fölösleges a nitro, tegye félre a pénzt, vegyen egy 2literest, és utána meglátjuk.   8-)  De lenézésről szó sincs, és nem is volt. Előítélet? Nálam filantrópabb embert nem láttál még e kerek világon!  ;)

Nekem ez a véleményem, és eszerint válaszolok vagy nem. Sokban függ a hangnemtől  8-) De hangsúlyozom: vélemény, és nem több  8-)

2008. Május 30. - 09:54:01
Válasz #221
Nem elérhető

FirstLady


Te egy másik oldalát nézed a dolognak Endru  ;)

Kis példa:
Van egy autós fórum, ahol mindenféle téma van, az autószereléstől a karbantartásig, típusra lebontva, tartozékok, stb.. És van egy szekció, ahol a turbó és NOS rejtelmei vannak kitárgyalva. Te elküldenél a pitsába valakit ha értesz hozzá hogy kell összehangolni a turbót a benzin/levegő aránnyal, vagy segítenél? Lenézed-e azt, aki turbót rak az autóra, és esetleg szétbassza azt? Vagy kevesebbnek tartod azt, aki 1300ccm-es autóra rakja, mint aki a 3500ccm-esre? Miért kevesebb az az ember, aki még életében nem használt turbós autót, de érdeklődik, és szeretné megtudni hogyan is működik. Szerintem NEM kevesebb.

Ezen el kellene gondolkozni, esetleg picit a sorok közé látni, meg az előítéleteket félrerakni, mert kezd óvoda szintre menni a kox téma  :-}

Köszöntem a figyelmet  8-}  --)
Ha én megkérdezem egy autós fórumon, hogy vettem nitrót az 1.2-es twingómba (ebből asszem az autókról szóló összes tudásom kiderült :D ), hogy' rakjam bele, asszem nem fogják elmagyarázni... Én meg főleg nem vagyok előítéletes, mindannyiunknak más-más a motivációja a témáról kifejtett véleményében :)
De tényleg nincs értelme ezen vitatkozni, máshogy látunk dolgokat, de ez nem is baj, ha mindenben egyetértenénk, unalmas lenne. :)
Majd úgyis kérdeznek az emberkék, aztán vagy válaszol nekik valaki, vagy nem :D

Tomi, nem is egy jog végzett van még ;) Én nem vadászmester jelenlegi jogi, ill. btk. tájékozottságát kérdőjeleztem meg. Amúgy nálam biztos jobban ért ahhoz.
Az én anyukám aneszteziológus, de én szívesen elaltatok bárkit >:D ;D ;D ;D ;D persze ez csak vicc volt, mert az én apukám úgyis erősebb, mint a tiétek @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D
Ha endrének nyalsz, akkor nekem is, a hozzáállásunk a dologhoz ugyanolyan  8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 30. - 11:04:41
Válasz #222
Nem elérhető

Cressler


Kedves Vadászmester:
A családban van 2 gyakorló jogász, egy alezredes asszony és egy hadbíró vezérrőrnagy, szoktunk beszélgetni dolgokról, de felesleges is most belemenni, hogy mi-hogy' lehet, ha netán történik bármilyen törvényi szabályozás (bár azt már mondtam, hogy nem valószínű, hogy btk), akkor majd visszatérünk rá, csak nem ebben a topicban.

A térdvakargatásról csak annyit, hogy nem tudhatod, hogy miért vagyok gép előtt, milyen a családi hátterem, de annyit segítek, hogy mellényúltál. Valószínűleg nem is fogod tudni, mert semmilyen illegális tevékenységet nem folytatok... bár nem akarok személyeskedni....
Azért mert én egyszerre több dologgal tudok foglalkozni, a munkámat is elvégzem becsülettel, valamint van időm a hobbijaimra nem feltétlelül az én érdemem, ahogy mondani szokták: "mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy ideje legyen".  Ha pedig nálam több adót fizettél be életed során, akkor megemelem a kalapom, és hozzáteszem, hogy Te és kedves kollégáid (azt nem tudom, miért gondolod, hogy csak ti fizettek adót rendesen...) nem nagyon tartottak el engem, mert én 17 éves korom óta a suli is mellett dolgoztam...

Én is maradok tisztelettel:
FirstLady
 :-!!!
Már ne haragudj meg de ez a "csaladáfa bemutatás" kicsit már komikus, nem hiszem, hogy azokat az embereket akik nap mint nap hasonló témával foglalkoznak ezzel meg tudod győzni...
Az frankó tulajdonságod, hogy nem engeded befolyásolni a véleményed meg megvéded, de már több oldal óta próbálod így vagy úgy kimagyarázni magad. Kell ez?

 :-OO :-OO :-}
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 30. - 13:27:06
Válasz #223
Nem elérhető

Jordan


Ok, akkor lépjünk tovább, hadjuk a tuningot, meg a jogásztudományt!  8-}
Nehogy már egy iyen hülyeségen legyenek ellentétek közöttünk, meg amúgy is.........
Csak nekem lehet igazam!  ::) ;D
Ezt meg elrettentésként:
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 30. - 13:28:02
Válasz #224
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Kedves FirstLady!

Ha esetleg ismételten bekerülne a Btk-ba a "Visszaélés teljesítményfokozó szerrel, vagy módszerrel" bcs. (ami kb. egy évet élt a Btk. különös törvényi tényállásai közt), azt már akkor sem lehetne alkalmazni a hatyálybalépést megelőzően elkövetett hasonló elkövetési magatartással megvalósuló esetekre, mivel a magyar büntetőjog rendelkezik a visszaható hatály tilalmáról. Már a Btk. legelején!!!! A fenti bűncselekményt az Alkotmánybíróság alkotmányellenesnek minősítette! Ezzel persze nem kioktatni akarok senkit, aki esetleg csak dobálkozik a Btk-val. Én alkalmazom. Na most lehet megkövezni!

Endre66!

A "felbújtó" (római jogban: auctor) létezik a Btk-ban. Felbújtó az, aki mást bűncselekmény elkövetésére szándékosan rábír. Ez egyébként nem tettesi, hanem részesi magatartás! Tehát a felbújtó itt az lehet, aki a tettest bűncselekmény elkövetésére bírja rá!!!!! A "kokszolás" nem bűncselekmény!!!!! Az eredménytelen felbújtás pedig előkészületi magatartásként értékelhető. Az előkészületet a Btk. (egy kivétellel, közokirathamisítás) kizárólag nagy társadalomra veszélyességű bűncselekményeknél rendeli bünteti! (Pl.: emberölés)

Ezzel drágáim a dolog büntetőjogi részét rendeztük!

Kedves Lady!

Ha már kokszol a srác, miért baj az, hogy kap tanácsot? Hidd el, hogy sokkal nagyobb baj az, ha nem ért hozzá és a saját feje után megy.

Lady!

Még egy dolog, amire Cressler edzőtársam is reagált! Mi köze a testépítéshez valló "hozzáértéshez" annak, hogy valaki keveset netezik és kevés hozzászólása van, mert nemrég regisztrált erre a fórumra?

Ezt nem igazán értettem.

Ha egész nap otthon vakargatnám (a térdem), meg az edzőteremben tudnám tölteni a fél napomat, biztos több időm volna ide írogatni. De mivel nem olyan családi háttérrel bírok, hogy mondjuk apám Afrikába jár vadászni.......tegyük fel mondjuk Mihálygergéről......, így dolgoznom is kell, meg még a meló mellett is dolgoznom, hogy az ilyen hülye barom adófizetők (mint én és sok más kolléga a fórumról) el tudják tartani azokat, akik egész nap neteznek!

Maradok tisztelettel:

Vadászmester
 


"Kedves" Vadászmester!

Az rendben van, hogy ti most itt vitáztok a különböző kokszokról, Btk-ról és egymás hozzáértését firtatjátok a dolgokhoz....de árulj már el valamit nekem:

Hogyan kapcsolódik ehhez a témához az, hogy az én Apukám 2005-ben Afrikában volt vadászni???

Én nem bonyolódam még eddig a fórumon eddig senkivel semilyen vitában, még ha adott témában hülyeséget is írt és esetleg tudtam volna segíteni.
És ennek a két legfőbb oka:

1. nem érdekel
2. nincs időm rá (amit az eddigi beírásaim alapján illetve a fórumon tartózkodásom alapján meg lehet nézni, még mielőtt valaki valótlan dolgokat állítana.)

Ha kérdeznek válaszolok, ha tudok segítek, de egyébként nem sok vizet zavarok szerintem itt bárkinek is.

Úgy látszik egyeseknek még is   ::)..........

Szerintem az nem másokra tartozik, hogy ki mit csinál munkaidejében és mire van ideje...vagy éppen milyen családból származik.



Tudod én is szeretnék annyit a fórumon tartózkodni mint Firstlady, mégsem fordult meg a fejemben soha hogy irigykedjek rá vagy megjegyzésket tegyek a beírásaira csupán azért mert ő pár hét alatt többet szólt hozzá mint én 1 év alatt.
Mivel nem tudom mi áll a háttérben.....de speciel engem nem is érdekel, mert szerencsére én olyan neveltetést kaptam, hogy nagyon távol áll tölem a "Dögöljön meg a szomszéd tehene is" típusú tipikus magyar mentalitás.

Az, hogy hová jutunk, nagyban a mi döntésünk is!
Nagyon kevesen vannak a világban azok akiknek az ölébe pottyan minden (és még azt is el lehet rontani) .

Tudod én is sokszor sóhajtozok, hogy de jó lenne ha annyit keresnék mint a bátyám...de ugyanakkor ott van a dolog mások oldala, hogy én már rég éltem az életemet meg a teremben voltam napi kétszer a vasak között amikor ő még mindig egy 8 éves egyetem padjait koptatja meló mellett is.

És mégsem bánom, mert nekem sem energiám sem kedvem nem lenne azt a munkakört csinálni amit ő.
Engem a testépítés érdekel és szeretek egész nap ilyen környezetben lenni ezzel foglalkozni, erről beszélni.

Neked sem tartott senki pisztolyt a fejedhez, hogy rendőr legyél...... ;)




De majd nyitok neked egy topikot, monduk ilyen címmel :
'Adakozzatok Vadászmesternek, hogy ő is el tudjon menni Afrikába vadászni!'

S remélem minél előbb össze fog neked is jönni és teljesülnek az álmaid, mert akkor talán jobb emberré válhatsz.....  ;D


Üdv : o:)