2024. Május 09. - 05:33:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339328 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Május 30. - 13:47:47
Válasz #225

Torony

Vendég
 Łł=

"Azt én értem, hogy gőzmozdony, de mi hajtja?!"  ;D ;D

2008. Május 30. - 13:53:25
Válasz #226
Nem elérhető

mack


ez aztán a topik  ;D  ;D afrikai jogászok, rendőrvadászok, gőzmozdonyok és egy fogatlan napós!  ;D micsoda izgalmak  ;D

2008. Május 30. - 13:58:14
Válasz #227

Torony

Vendég
ez aztán a topik  ;D  ;D afrikai jogászok, rendőrvadászok, gőzmozdonyok és egy fogatlan napós!  ;D micsoda izgalmak  ;D

legalább az utóbbi ontopik volt  ;D ;D ;D nem is tudom, talán a felelőtlen szedés permanens mellékhatásait akarta azzal a fotóval demonstrálni...? ????... ;D

na jó 7végét az összes patkánynak  ;D ;D ;D
 :-!!!

2008. Május 30. - 15:06:32
Válasz #228
Nem elérhető

sasa


Én meg Tiszakécskén felállítok egy ringet, ahol én leszek a bíró. :D

2008. Május 30. - 15:14:44
Válasz #229
Nem elérhető

Jordan


talán a felelőtlen szedés permanens mellékhatásait akarta azzal a fotóval demonstrálni...? ????... ;D

Azt
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 30. - 16:06:40
Válasz #230
Nem elérhető

FirstLady


Kedves Vadászmester:
A családban van 2 gyakorló jogász, egy alezredes asszony és egy hadbíró vezérrőrnagy, szoktunk beszélgetni dolgokról, de felesleges is most belemenni, hogy mi-hogy' lehet, ha netán történik bármilyen törvényi szabályozás (bár azt már mondtam, hogy nem valószínű, hogy btk), akkor majd visszatérünk rá, csak nem ebben a topicban.

A térdvakargatásról csak annyit, hogy nem tudhatod, hogy miért vagyok gép előtt, milyen a családi hátterem, de annyit segítek, hogy mellényúltál. Valószínűleg nem is fogod tudni, mert semmilyen illegális tevékenységet nem folytatok... bár nem akarok személyeskedni....
Azért mert én egyszerre több dologgal tudok foglalkozni, a munkámat is elvégzem becsülettel, valamint van időm a hobbijaimra nem feltétlelül az én érdemem, ahogy mondani szokták: "mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy ideje legyen".  Ha pedig nálam több adót fizettél be életed során, akkor megemelem a kalapom, és hozzáteszem, hogy Te és kedves kollégáid (azt nem tudom, miért gondolod, hogy csak ti fizettek adót rendesen...) nem nagyon tartottak el engem, mert én 17 éves korom óta a suli is mellett dolgoztam...

Én is maradok tisztelettel:
FirstLady
 :-!!!
Már ne haragudj meg de ez a "csaladáfa bemutatás" kicsit már komikus, nem hiszem, hogy azokat az embereket akik nap mint nap hasonló témával foglalkoznak ezzel meg tudod győzni...
Az frankó tulajdonságod, hogy nem engeded befolyásolni a véleményed meg megvéded, de már több oldal óta próbálod így vagy úgy kimagyarázni magad. Kell ez?

 :-OO :-OO :-}

Köszönjük az érdemi hozzászólást és az építő jellegű kritikát... De a szövegértéssel még lehetnek problémák ))=/
 :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 30. - 16:34:10
Válasz #231
Nem elérhető

Cressler


Kedves Vadászmester:
A családban van 2 gyakorló jogász, egy alezredes asszony és egy hadbíró vezérrőrnagy, szoktunk beszélgetni dolgokról, de felesleges is most belemenni, hogy mi-hogy' lehet, ha netán történik bármilyen törvényi szabályozás (bár azt már mondtam, hogy nem valószínű, hogy btk), akkor majd visszatérünk rá, csak nem ebben a topicban.

A térdvakargatásról csak annyit, hogy nem tudhatod, hogy miért vagyok gép előtt, milyen a családi hátterem, de annyit segítek, hogy mellényúltál. Valószínűleg nem is fogod tudni, mert semmilyen illegális tevékenységet nem folytatok... bár nem akarok személyeskedni....
Azért mert én egyszerre több dologgal tudok foglalkozni, a munkámat is elvégzem becsülettel, valamint van időm a hobbijaimra nem feltétlelül az én érdemem, ahogy mondani szokták: "mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy ideje legyen".  Ha pedig nálam több adót fizettél be életed során, akkor megemelem a kalapom, és hozzáteszem, hogy Te és kedves kollégáid (azt nem tudom, miért gondolod, hogy csak ti fizettek adót rendesen...) nem nagyon tartottak el engem, mert én 17 éves korom óta a suli is mellett dolgoztam...

Én is maradok tisztelettel:
FirstLady
 :-!!!
Már ne haragudj meg de ez a "csaladáfa bemutatás" kicsit már komikus, nem hiszem, hogy azokat az embereket akik nap mint nap hasonló témával foglalkoznak ezzel meg tudod győzni...
Az frankó tulajdonságod, hogy nem engeded befolyásolni a véleményed meg megvéded, de már több oldal óta próbálod így vagy úgy kimagyarázni magad. Kell ez?

 :-OO :-OO :-}

Köszönjük az érdemi hozzászólást és az építő jellegű kritikát... De a szövegértéssel még lehetnek problémák ))=/
 :-!!!
--) jól van   0o0o0
lehet át kellene olvasgatnod az ún. "érdemi" hozászólasaid
egyébként nem hiszem, hogy én lekezelő voltam veled, flegma főleg nem
 mind1 a jogi vonatkozásban égtél már eleget a felesleges és értelmetlen okoskodásoddal, remélem magyartanárként a szövegértés osztályozásod jobban fog menni :-*
 :-!!!
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 30. - 16:49:28
Válasz #232
Nem elérhető

FirstLady


Én is szeretlek! ;D
Vissza A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással topichoz.
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 31. - 10:26:55
Válasz #233

Torony

Vendég

2008. Május 31. - 10:31:30
Válasz #234
Nem elérhető

FirstLady


magyartanár  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Nekössémá bele, végre megnyugodtak a srácok... :D
Amúgy az is lehetnék, a papírjaim alapján 8-) :)
 :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 31. - 10:40:57
Válasz #235

Torony

Vendég

2008. Május 31. - 10:47:13
Válasz #236
Nem elérhető

Cressler


 :) :P :P :P :-O
naaa azért én kíváncsi vagyok mi olyan vicces a magyartanárban?  ))=/
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 31. - 10:56:32
Válasz #237

Torony

Vendég
tulajdonképpen semmi. szép szakma. vagy hivatás. embere válogatja.

2008. Június 04. - 14:26:46
Válasz #238
Nem elérhető

Boiler


Szerintem Vadászmester nagyon korrekt választ adott jóelőbb, és jó lenne ha ilyen válaszok is lennének, nem csak a szokásos klisé "nekoxolj" dumák, hanem ha már csinálja, csinálja jól. Mert ez egy ilyen fórum  8-)

 :-)!

Ez korrekt, viszont az se felejtsük el, hogy nem kevés olyan emberke is olvassa ezt a fórumot, akinek fogalma sincsen, hogy és mit is kéne tennie növekedése érdekében! Elolvassa a hozzászólást és jön egy ilyen gondoltat:

" most már tudom mit kell tennem, hetente kétszer egyben felszippantom a trenbolone-t, az enanthate-ot és egy kis super anabolont, hogy jobban csússzon, aztán szép nagy és erős leszek a nyárra "

Ez az amit nagyon nehéz elkerülni!  ::)

Nem hinném, hogy ez a gondolat az itteni kommentek miatt fogalmazódna is meg valakiben. Valahogy véleményem szerint mindenki az edző teremben volt előbb mint itt a fórumon. Na most bárhova is mész mindenhol akadnak balfaszok és nagy részt csak azok és őket tekintik példának. Majd amikor úgy érzik ők is ehhez szeretnének nyúlni utánna jönnek ide érdeklődni és tanácsot kérni.
Aztán meg igazatok van a nem normális hülye gyerek nehogy már jól is csinálja a cuccozást :-oD és kevesebb baja legyen hogyha normális tanácsot kap....  :-/-(-:  Inkább le kell ugatni, kitérő válaszokat adni.....

2008. Június 05. - 08:40:46
Válasz #239
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szerintem Vadászmester nagyon korrekt választ adott jóelőbb, és jó lenne ha ilyen válaszok is lennének, nem csak a szokásos klisé "nekoxolj" dumák, hanem ha már csinálja, csinálja jól. Mert ez egy ilyen fórum  8-)

 :-)!

Ez korrekt, viszont az se felejtsük el, hogy nem kevés olyan emberke is olvassa ezt a fórumot, akinek fogalma sincsen, hogy és mit is kéne tennie növekedése érdekében! Elolvassa a hozzászólást és jön egy ilyen gondoltat:

" most már tudom mit kell tennem, hetente kétszer egyben felszippantom a trenbolone-t, az enanthate-ot és egy kis super anabolont, hogy jobban csússzon, aztán szép nagy és erős leszek a nyárra "

Ez az amit nagyon nehéz elkerülni!  ::)

Nem hinném, hogy ez a gondolat az itteni kommentek miatt fogalmazódna is meg valakiben. Valahogy véleményem szerint mindenki az edző teremben volt előbb mint itt a fórumon. Na most bárhova is mész mindenhol akadnak balfaszok és nagy részt csak azok és őket tekintik példának. Majd amikor úgy érzik ők is ehhez szeretnének nyúlni utánna jönnek ide érdeklődni és tanácsot kérni.
Aztán meg igazatok van a nem normális hülye gyerek nehogy már jól is csinálja a cuccozást :-oD és kevesebb baja legyen hogyha normális tanácsot kap....  :-/-(-:  Inkább le kell ugatni, kitérő válaszokat adni.....
Nem kell leugatni és kitérő válaszokat adni,inkább le kell beszélni az illetőt a kokszolásról,főleg ha fogalma sincs a dologról,mert a szteroidok használata feltételez némi tudásanyagot(legalábbis kellene)az illető részéről nehogy hazavágja az egészségét,és tényleg annyi jó táplálékkiegészítőt lehet már kapni,amitől nem lessz semmi baja,max ha ész nélkül eszi marékszámra,de ha valakinek ennyi esze van,vessen magára(pl.valaki Mass Fx-et szedne 2-3-szoros adagban).Természetesen ha ennek ellenére akar valaki illegális teljesítményfokozó szereket használni,tegye,majd később lehet megbánja,de akkor már tényleg nyújtani kellene neki valamiféle segítséget,nehogy nyakra főre szedjen össze,mindenféle hülyeséget.Szerintem ezen kár többet vitázni,inkább egy értelmes fórumról szedjen össze használható infókat,mint valami idióta adjon neki a teremben tanácsot,aki lehet nem ért sokkal többet hozzá,mint az illető.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).