2024. Május 09. - 20:46:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339396 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 22. - 22:08:57
Válasz #270
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve meg a többiek,igazán bevegetitek a faszomaaat ,csicska kutyák vagytok annyiszor jövök vissza amennyiszer akarok,TOMI KÖSSZ A PLUSSZT, Steve te meg egy izomtömeg vagy,nagyon csunya vagy. Akik meg ugattak azok meg bekussolhatnak. Boiler anyád itt van köztünk.
Már vártunk Oli!  ;D

 :-*
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 22. - 22:31:11
Válasz #271
Nem elérhető

Jordan


Steve meg a többiek,igazán bevegetitek a faszomaaat ,csicska kutyák vagytok annyiszor jövök vissza amennyiszer akarok,TOMI KÖSSZ A PLUSSZT, Steve te meg egy izomtömeg vagy,nagyon csunya vagy. Akik meg ugattak azok meg bekussolhatnak. Boiler anyád itt van köztünk.

Mi is sokra tartunk Olivér.

Steve meg egy izomtömeg, és az tényleg csúnya!  ))=/
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 22. - 22:33:11
Válasz #272
Nem elérhető

FirstLady


Steve meg a többiek,igazán bevegetitek a faszomaaat ,csicska kutyák vagytok annyiszor jövök vissza amennyiszer akarok,TOMI KÖSSZ A PLUSSZT, Steve te meg egy izomtömeg vagy,nagyon csunya vagy. Akik meg ugattak azok meg bekussolhatnak. Boiler anyád itt van köztünk.
Ezek közül melyik a tablettás koksz, vagy a legkevesebb mellékhatás? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 22. - 22:36:15
Válasz #273
Nem elérhető

Jordan


Oli most nézem szép az új neved!
Mi ihlette?
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 22. - 23:11:26
Válasz #274
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Steve meg a többiek,igazán bevegetitek a faszomaaat ,csicska kutyák vagytok annyiszor jövök vissza amennyiszer akarok,TOMI KÖSSZ A PLUSSZT, Steve te meg egy izomtömeg vagy,nagyon csunya vagy. Akik meg ugattak azok meg bekussolhatnak. Boiler anyád itt van köztünk.

Ma elég nagy hőség volt...de, hogy ennyire azt nem gondoltam!  !+"% :D

2008. Június 23. - 09:23:41
Válasz #275

Torony

Vendég
Steve meg a többiek,igazán bevegetitek a faszomaaat ,csicska kutyák vagytok annyiszor jövök vissza amennyiszer akarok,TOMI KÖSSZ A PLUSSZT, Steve te meg egy izomtömeg vagy,nagyon csunya vagy. Akik meg ugattak azok meg bekussolhatnak. Boiler anyád itt van köztünk.

Ma elég nagy hőség volt...de, hogy ennyire azt nem gondoltam!  !+"% :D

áááá... megvett valami tablettás kokszot, csak nem éppen a "legkevesebb mellékahtásút"  ;D télleg, melyik cucc mellékhatási között van felsorolva az irreverzibilis elhülyülés?  ????... ;D

2008. Június 23. - 17:38:36
Válasz #276
Nem elérhető

madinorbi


Oximetalon halotestin kombóval etetik az Olivért  ;D
attól ilyen kőkemény  @-o
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 23. - 22:09:27
Válasz #277
Nem elérhető

Boiler


Oximetalon halotestin kombóval etetik az Olivért  ;D
attól ilyen kőkemény  @-o

Meg aszonták neki napi 6 szemet  /7% kell szednie belőle kettesével!!!  @-o
Ettől lett ien hatalmas!!!  :-/-(-:


2008. Július 24. - 20:02:46
Válasz #278
Nem elérhető

Milo


Hello!
Egy thai anabol kúrát szeretnék csinálni.Mennyi szerintetek az az adag ami még hat de nem annyira káros.Én 6hétre gondoltam 150 szemet. Kúra után/alatt még kéne szednem clostilbegyt,proviront, Pct,Retain.
Ezekből mennyit szedjek,melyiket hanyadik héten kezdjem szedni?Nem akarok hosszú kúrát csinálni ,a leg rövidebbet akarom ami még hatásos
Riceman

2008. Július 24. - 20:04:49
Válasz #279
Nem elérhető

God Vazzeg


Hello!
Egy thai anabol kúrát szeretnék csinálni.Mennyi szerintetek az az adag ami még hat de nem annyira káros.Én 6hétre gondoltam 150 szemet. Kúra után/alatt még kéne szednem clostilbegyt,proviront, Pct,Retain.
Ezekből mennyit szedjek,melyiket hanyadik héten kezdjem szedni?Nem akarok hosszú kúrát csinálni ,a leg rövidebbet akarom ami még hatásos

6 hétre kevés a 150 szem. És mi az hogy hatásos? 1 szem is hatásos, csak nem biztos hogy te erre érted.. Kicsit szedd össze a kérdésed  ?:-/

2008. Július 24. - 20:22:05
Válasz #280
Nem elérhető

tomi


8hét, 300szem közbe semmi, utána clostilbegy (20szem)
Up the dose, lift the most!

2008. Július 24. - 20:43:26
Válasz #281
Nem elérhető

Milo


A hatásos alatt azt értem amivel egy jó tömeget fel lehet szedni.egy viszonylag rövid kúrát szeretnék aminek van értelme.Azért kérek tanácsot, segítséget mert nem tudom hogy mennyit kéne szednem ezekből.Szerintem elég világosan fogalmaztam,de ha bármi nem tiszta akkor kérdezz
Én eddig csak egy lightos wini kúrát csináltam,az is hatott .Szerintem 300-nál kevesebb is elég lenne nekem.200szemnél semmiképp nem akarok többet, összesést ,mellékhatást a lehető legjobban el szeretném kerülni ezér anti ösztrogén,tesztoszteron fokozó mindenképp kéne a kúra végén.
Riceman

2008. Július 24. - 20:49:22
Válasz #282
Nem elérhető

madinorbi


Napi 4-5 szem a legkevesebb sztem amit érdemes  =/+'
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Július 24. - 22:00:18
Válasz #283
Nem elérhető

mushroom


Én eddig csak egy lightos wini kúrát csináltam,az is hatott .Szerintem 300-nál kevesebb is elég lenne nekem.200szemnél semmiképp nem akarok többet, összesést ,mellékhatást a lehető legjobban el szeretném kerülni ezér anti ösztrogén,tesztoszteron fokozó mindenképp kéne a kúra végén.

Én ebben nem vagyok kompetens, de ha nem akarsz összeesni, akkor miért pont az anabolt választottad (önmagában)? Elvileg, ha kimegy belőled a visszatartott víz kúra után elkerülhetetlenül "összeesel". De majd a nagyok kijavítanak, ha rosszat mondtam  :)

2008. Július 26. - 11:06:30
Válasz #284
Nem elérhető

Milo


Hát nem tudom. Terembe nekem azt mondták ,hogy ha rendesen levezetem akkor a kúra alatt felszedett massza nagy része meg marad és szinte csak a viszzatartott víz megy le. Pl.  ha 8kg feljön abból 6-nak elvileg meg kéne maradni ha mindent jól csinálok
Riceman