2024. Május 09. - 17:42:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339390 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Szeptember 13. - 15:32:14
Válasz #300
Nem elérhető

Milo


napi 10tojásfehérje
1Vmass 35
5adag (5*30g) tejsavó
100g zabpehely
600g csirkemell
5tasak rizs
+brokkoli
pár szelet barna kenyér
csirkemell sonka
Riceman

2008. Szeptember 13. - 15:46:58
Válasz #301
Nem elérhető

Milo


Ez a napi kajám. Mindenki azt mondta erős szer fog hatni rendesen. Fekvenyomásba pl. semmit nem fejlődtem.egy kúra alatt 20-30kg erőnövekedés szokott lenni  én meg már több mint 60szemet beszedtem és semmi..
Riceman

2008. Szeptember 13. - 16:48:54
Válasz #302
Nem elérhető

Gabe


akkor vagy nem osztod el ezeket rendesen a nap folyamán, vagy gilisztás vagy...
aki ennyi kajától nem fejlődik, arra más ötletem nincs.
mondjuk glutamint nem láttam, ami az izomépítéshez elengedhetetlen, sem vitamin ásványi anyag komplexet, ami a tápanyagok szállítását segíti...
sem pedig esszenciális aminosavakat, ami feltölti az izmaidat edzés után, vagy ébredés után...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 13. - 17:36:39
Válasz #303
Nem elérhető

God Vazzeg


De van 5 adag tejsavó.. Hm, ennyi kajától alapból fejlődnöd kellene, én fejlődnék tőle az biztos. Passzolom a kérdést  ::)

2008. Szeptember 13. - 17:37:36
Válasz #304
Nem elérhető

FirstLady


Akkor csak a vm-től lehet, hogy nem fejlődsz ***))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 13. - 17:40:33
Válasz #305
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Akkor csak a vm-től lehet, hogy nem fejlődsz ***))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Ott a pont! TrueMass a megoldás!!  ****:))))))

2008. Szeptember 13. - 17:42:03
Válasz #306

Torony

Vendég
Ja, a VM35 beceneve meg a FalseMass...

(ezdeszarvót bazeg, megyek, felkötöm magam)

2008. Szeptember 13. - 17:43:15
Válasz #307
Nem elérhető

FirstLady


Ja, a VM35 beceneve meg a FalseMass...

(ezdeszarvót bazeg, megyek, felkötöm magam)
Az új szlogen:
"az új XXX fejlődésvisszafogó molekulákkal"  *** ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 13. - 17:53:12
Válasz #308

Torony

Vendég
Ja, a VM35 beceneve meg a FalseMass...

(ezdeszarvót bazeg, megyek, felkötöm magam)
Az új szlogen:
"az új XXX fejlődésvisszafogó molekulákkal"  *** ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

"szabadalmaztatott formulánkkal rekordidő alatt leereszthetsz!"

2008. Szeptember 13. - 18:04:02
Válasz #309
Nem elérhető

God Vazzeg


Ne menjünk már át fikába, ugyanolyanok leszünk mint...  :-\

2008. Szeptember 13. - 18:05:51
Válasz #310
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 13. - 18:17:48
Válasz #311

Torony

Vendég
Ne menjünk már át fikába, ugyanolyanok leszünk mint...  :-\

ez konkrétan pojén akart lenni... :) de ha nem, hát nem...

2008. Szeptember 13. - 18:23:34
Válasz #312
Nem elérhető

hopika


akkor vagy nem osztod el ezeket rendesen a nap folyamán, vagy gilisztás vagy...
aki ennyi kajától nem fejlődik, arra más ötletem nincs.
mondjuk glutamint nem láttam, ami az izomépítéshez elengedhetetlen, sem vitamin ásványi anyag komplexet, ami a tápanyagok szállítását segíti...
sem pedig esszenciális aminosavakat, ami feltölti az izmaidat edzés után, vagy ébredés után...
Az lehet hogy nem láttál glutamint,BCAA,stb...de azért ne legyünk már mi sem szemellenzősek teljesen-ezek megvannak a kajában is...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 13. - 19:53:43
Válasz #313
Nem elérhető

Milo


Vitamint szedek napi egy tasak ...... multi-x et.Fejlődök ettől csak nem annyira ,mint amennyire 1kox kúra alatt kéne.Jön a tömeg csak nem vmi jó minőségben.
ilyen mértékben régen is tudtam fejlődni.Most biztos azt kérditek ha tudok fejlődni akkor mér akarok koxolni. Válaszom:már nehezen,lassan fejlődök és nem 30éves koromra szeretnék izmos lenni. 45,5-os karom van 104kg vagyok sokan ezt az eredményt is koxal érik el.nem azér koxolok mer büdös a munka hanem minéél előbb akarok jól kinézni,ha felépítek egy komoly testet azt később úgy is fenn kell tartani.ez egy életmód .
A volumass 35 miatt meg nem kéne fikázni.én se nézem le azt akinek suzukija van.
Riceman

2008. Szeptember 13. - 19:57:18
Válasz #314
Nem elérhető

FirstLady


Vitamint szedek napi egy tasak ...... multi-x et.Fejlődök ettől csak nem annyira ,mint amennyire 1kox kúra alatt kéne.Jön a tömeg csak nem vmi jó minőségben.
ilyen mértékben régen is tudtam fejlődni.Most biztos azt kérditek ha tudok fejlődni akkor mér akarok koxolni. Válaszom:már nehezen,lassan fejlődök és nem 30éves koromra szeretnék izmos lenni. 45,5-os karom van 104kg vagyok sokan ezt az eredményt is koxal érik el.nem azér koxolok mer büdös a munka hanem minéél előbb akarok jól kinézni,ha felépítek egy komoly testet azt később úgy is fenn kell tartani.ez egy életmód .
A volumass 35 miatt meg nem kéne fikázni.én se nézem le azt akinek suzukija van.

akkor lehet, hogy kevesebb ch kéne... és több fehérje... próbáld ki, hátha úgy jobb lesz, és nem jön annyi zsír fel rád :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady