2024. Május 09. - 16:16:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339383 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2007. November 04. - 23:31:33
Válasz #30
Nem elérhető

God Vazzeg


Az én döntésem volt, és nagyon meg voltam vele elégedve, májvédő ment mellé, adagokkal szerintem nem szálltam el, én máskor is fogom használni szerintem  =/+' Természetesen ésszel, mint mindent  ;-oo-;

2007. November 05. - 00:15:40
Válasz #31
Nem elérhető

parrre


 :-Đ :-Đ :-Đ

Nálam edzőtársak nyomták a stanazololt 10mg -ban és legalont ettek májvédőnek. Ez 1990-körül történt.
Kurrrrrrvajól néztek ki. Sokáig. Most viszont nem.Relative nem túl sokan látták őket jól kinézni.
Azt nem értem a koxolóktól hogy ha nem versenyeznek mi a ló f... -t akarnak ? ? ? ? ? ? ? ?

2007. November 05. - 08:11:04
Válasz #32
Nem elérhető

The Rock


:-Đ :-Đ :-Đ

Nálam edzőtársak nyomták a stanazololt 10mg -ban és legalont ettek májvédőnek. Ez 1990-körül történt.
Kurrrrrrvajól néztek ki. Sokáig. Most viszont nem.Relative nem túl sokan látták őket jól kinézni.
Azt nem értem a koxolóktól hogy ha nem versenyeznek mi a ló f... -t akarnak ? ? ? ? ? ? ? ?

Ugye azért te is érzed, hogy ez a hsz-ed elég gáz lett?  ;D Én sem támogatom az "utcai" kogszolást, de a stanazol-tól senki nem fog a falnak menni! Ráadásul érdekes, hogy az ismerőseid nem néznek ki jól  ;D Lehet, hogy azóta nem edzenek, mert a stan minőségi tömeget hoz és nem vizesít, fúj fel!!! Ráadásul átalakít, mert én úgy vettem észre, hogy pucol is diéta mellett és javítja az arányokat! 2nél többet bevéve pedig enyhén vizet is hajt.
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. November 05. - 13:27:47
Válasz #33
Nem elérhető

parrre


Hát pont ez az !!

Egy darabig nyomták a vasat, ők akartak lenni a királyok, a legnagyobbak, ették a bogyókat, aztán jött a szuri, aztán 2 év mulva abbahagyták az egész gyúrást, és szépen ahogy kell beilleszkedtek a vidéki mindennapokba, kis sörözgetés a haverokkal, kis lángos, sült szalonna, stb.
Senki nem mondja meg róluk hogy valaha is edzettek. Sőt még bajuk se lett a szerektől. De akkor is minek ???
És itt most nem csak a stanazololról van szó.
Remélem így érthetőbb.  ;-oo-;

2007. November 05. - 13:39:10
Válasz #34
Nem elérhető

hopika


Ez a jelenség sajnos minden helyen megtalálható...nemcsak nálunk-külföldön is.
Én is toltam régen-nagy akartam lenni(természetesen minél gyorsabban):igaz én nem magamtól hagytam abba,hanem muszáj volt...
Mai fejjel persze azt mondom,hogy semmi értelme nem volt,mivel nem versenyzek.De ott és akkor ez tűnt logikusnak...
Volt olyan ember is,akinek egyszerűen nem hoztam anno én sem cuccot,mert nem láttam értelmét,hogy azzal "támogassa" a fejlődését-tök felesleges lett volna.
Mindenki maga döntse el,hogy mik a céljai és ehhez milyen eszközöket használ!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 05. - 18:35:20
Válasz #35
Nem elérhető

GetFreaky!



2007. November 06. - 11:51:21
Válasz #36
Nem elérhető

Skorpió


Én is toltam régen-nagy akartam lenni(természetesen minél gyorsabban):igaz én nem magamtól hagytam abba,hanem muszáj volt...

Hogy érted, hogy muszáj volt?
Írnál erről pár sort?

2007. November 06. - 12:06:39
Válasz #37
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 06. - 12:12:01
Válasz #38
Nem elérhető

parrre


Én is toltam régen-nagy akartam lenni(természetesen minél gyorsabban):igaz én nem magamtól hagytam abba,hanem muszáj volt...

Hogy érted, hogy muszáj volt?
Írnál erről pár sort?

Ez pl engem is érdekelne  ::)

2007. November 06. - 14:27:16
Válasz #39
Nem elérhető

stirb


Nekem nagyon jó volt az anabol,5 mg-os rózsaszín tabi. Ezt milyen szurival lehetne kombinálni?? Susta? Propi? Erő és sovány izomtömeg érdekel, nem szeretnék 8-10 kg-okat hízni...

2007. November 06. - 15:59:58
Válasz #40
Nem elérhető

The Rock


Nekem nagyon jó volt az anabol,5 mg-os rózsaszín tabi. Ezt milyen szurival lehetne kombinálni?? Susta? Propi? Erő és sovány izomtömeg érdekel, nem szeretnék 8-10 kg-okat hízni...

Deca, szuszi
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. November 06. - 22:34:50
Válasz #41
Nem elérhető

tomi


deca wini primobolan stb. anabolika... de csak kevés
Up the dose, lift the most!

2007. November 06. - 22:47:51
Válasz #42
Nem elérhető

Lalika85


Már megint a szuriknál kötöttünk ki.....   :--:
Csak a Tablettásat eröltessük itt légyszives. Szurisból van bőven...
Rettentsük el az erre vágyókat vagy tárgyaljuk ki,hogy ha már szed ilyesmit,akkor mit és mennyit szedjen. 8-)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. November 06. - 22:51:06
Válasz #43
Nem elérhető

God Vazzeg


Már megint a szuriknál kötöttünk ki.....   :--:
Csak a Tablettásat eröltessük itt légyszives. Szurisból van bőven...
Rettentsük el az erre vágyókat vagy tárgyaljuk ki,hogy ha már szed ilyesmit,akkor mit és mennyit szedjen. 8-)

Alapból senki se szedjen tablettást, de ha szed, legyen annyi esze hogy ne magába, hanem ampullás téma mellé szedje..  :-}

2007. November 07. - 13:29:21
Válasz #44
Nem elérhető

Benji


Sziasztok! Birtokomban van kínia 10mg stanozolol kapszula Hzcac kínai gyártótól. Piros doboz benne 2 levél összesen 60 kapszula.Láttatok már ilyet? Nekem frankónak tűnik.... Megnéztem a Hzcac weboldalát jó nevű vegyiprai cégnek tűnik ... De ha mégis valaki tud valamit erről a termékről kérem írjon.