2024. Május 09. - 14:10:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339372 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Szeptember 16. - 00:21:18
Válasz #330
Nem elérhető

N. Attila


Sziasztok!

Kicsit talán off,de a mellékhatások témakörben talán még ide a legjobb.

A proscar nevű tabletta mekkora mennyiségnél és hatékonysággal küszöböli ki az androgén mellékhatásokat, gondolok itt főleg a pattanásosodásra?
Illetve, létezik olyan -hatásos- tömegnövelő szteroid, ami nem alakul dihidrotesztoszteronná?

üdv.: Atila

2008. Szeptember 16. - 19:50:58
Válasz #331
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!

Kicsit talán off,de a mellékhatások témakörben talán még ide a legjobb.

A proscar nevű tabletta mekkora mennyiségnél és hatékonysággal küszöböli ki az androgén mellékhatásokat, gondolok itt főleg a pattanásosodásra?
Illetve, létezik olyan -hatásos- tömegnövelő szteroid, ami nem alakul dihidrotesztoszteronná?

üdv.: Atila
Egyetlen 5mg-os tabletta naponta is kiküszöböli,csökkenti az androgén mellékhatásokat,de nem egy olcsó szer.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Szeptember 16. - 20:30:53
Válasz #332
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Kicsit talán off,de a mellékhatások témakörben talán még ide a legjobb.

A proscar nevű tabletta mekkora mennyiségnél és hatékonysággal küszöböli ki az androgén mellékhatásokat, gondolok itt főleg a pattanásosodásra?
Illetve, létezik olyan -hatásos- tömegnövelő szteroid, ami nem alakul dihidrotesztoszteronná?

üdv.: Atila

Proviront járd körbe picit  :-}

2008. Szeptember 16. - 22:12:10
Válasz #333
Nem elérhető

player


Sziasztok!

Kicsit talán off,de a mellékhatások témakörben talán még ide a legjobb.

A proscar nevű tabletta mekkora mennyiségnél és hatékonysággal küszöböli ki az androgén mellékhatásokat, gondolok itt főleg a pattanásosodásra?
Illetve, létezik olyan -hatásos- tömegnövelő szteroid, ami nem alakul dihidrotesztoszteronná?

üdv.: Atila

Lightosabb kúránál elég 1-2mg naponta,ami azt jelenti hogy egy 5mg-os tablettát elnegyedelsz...

2008. Szeptember 20. - 23:06:30
Válasz #334
Nem elérhető

Dj Pleace


hellosztok.
azt hallotam, hogy a naposim az inpotenciát okoz ez igaz? ::) ????... :o :Dválaszotokat előre is köszönöm.
"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman

2008. Szeptember 21. - 08:44:15
Válasz #335
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
hellosztok.
azt hallotam, hogy a naposim az inpotenciát okoz ez igaz? ::) ????... :o :Dválaszotokat előre is köszönöm.
Az impotencia meg Naposimot okoz ;D ;D.
Ha nem állítod helyre kúra után a saját tesztoszteron termelésedet,akkor bármelyik szteroid okozhat impotenciát,de csak addig,amíg ki nem küszöbölöd ezt a problémát kúra utáni szerekkel.A buták impók maradnak remélem sokáig,mert az ilyen ne szaporodjon :-Đ :-/-.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Szeptember 21. - 08:47:31
Válasz #336
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Kúra után használt szerek általában a HCG,mellette Nolvadex,és ezek mellé néha használnak még 2000-3000mg minőségi tribulust(a harmadikat nem mindig szokták).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Szeptember 21. - 10:20:32
Válasz #337

Torony

Vendég
hellosztok.
azt hallotam, hogy a naposim az inpotenciát okoz ez igaz? ::) ????... :o :Dválaszotokat előre is köszönöm.

ez különösen színvonalon aluli volt

2008. Szeptember 21. - 13:03:53
Válasz #338
Nem elérhető

Dj Pleace


hellosztok.
azt hallotam, hogy a naposim az inpotenciát okoz ez igaz? ::) ????... :o :Dválaszotokat előre is köszönöm.

ez különösen színvonalon aluli volt
mhm
"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman

2008. Szeptember 21. - 13:35:34
Válasz #339
Nem elérhető

L


hellosztok.
azt hallotam, hogy a naposim az inpotenciát okoz ez igaz? ::) ????... :o :Dválaszotokat előre is köszönöm.

ez különösen színvonalon aluli volt

Nem akartam mondani... Łł=
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Szeptember 21. - 15:28:20
Válasz #340
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Igen egyetértek az,tényleg nem olyan kérdés volt amivel ebben a topic-ban foglalni kellene a helyet,kéretik kicsit komolyabb témákat felvetni.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Szeptember 22. - 00:59:33
Válasz #341
Nem elérhető

Dj Pleace


Igen egyetértek az,tényleg nem olyan kérdés volt amivel ebben a topic-ban foglalni kellene a helyet,kéretik kicsit komolyabb témákat felvetni.

de most olyan nehéz választ adni vagy mi?
"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman

2008. Szeptember 22. - 01:31:00
Válasz #342
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Igen egyetértek az,tényleg nem olyan kérdés volt amivel ebben a topic-ban foglalni kellene a helyet,kéretik kicsit komolyabb témákat felvetni.

de most olyan nehéz választ adni vagy mi?
1. Nehéz olyan választ adni, hogy megértsd.

2. Impotens leszel-e a Naposimtól? Kérdés: mindenképpen úgy be kell rúgni a disco-ban, hogy a detoxikálóban köss ki? Nem? Akkor ezt vonatkoztasd a Naposimra is...

3. 17 éves vagy, egyenlőre komolytalanul állsz a testépítéshez...ergo semmi szükséged Naposimra.

4. Ha mégis merevedési problémák jelentkeznének nálad akkor majd szívesen látunk a 'Merevedési problámákról mindenkinek' topikban!


 ***)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 22. - 11:51:33
Válasz #343
Nem elérhető

NaturalBoy


Igen egyetértek az,tényleg nem olyan kérdés volt amivel ebben a topic-ban foglalni kellene a helyet,kéretik kicsit komolyabb témákat felvetni.

de most olyan nehéz választ adni vagy mi?

Nem olyan nehéz választ adni de szerintem Csikó István válasolt is rá szóval nem tudom mi a gondod....

2008. Szeptember 22. - 16:34:12
Válasz #344
Nem elérhető

Dj Pleace


"Everybody wants to be a bodybuilder, but don’t nobody want to lift no heavy-ass weights.” by: Ronnie Coleman