2024. Május 09. - 06:26:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339337 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Szeptember 27. - 22:10:42
Válasz #345
Nem elérhető

N. Attila


Sziasztok!

Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek, de bevallom őszintén, nem sikerült még megtalálnom a számomra megnyugtató megoldást.
Ennek az oka, hogy közéleti szerepvállalás miatt elég sajátságos helyzetben vagyok.
A májamra, ösztrogénemre tudok vigyázni "magamban", de kirügyezett arccal a kamera elé állni elég komoly kellemetlenséget jelentene.
A téma jellegénél fogva maradjunk annyiban, hogy az emberek általában a külső alapján választanak és a pattanásos kiskamasz kinézet komoly hátrányt okozna, de sokan az első néhány megjelenésénél is igyekeznének a nyakamnak ugrani.

Tehát olyan tömegnövelő szerre lenne szűkségem, aminél az ilyen jellegű mellékhatást minimálisnak lehet tekinteni.
Gondoltam a winstrol tablettára, de abból nehéz eredetit találni, és ha a kamuban véletlen metiltesztó van, ott vagyok, ahol a part szakad.

Tudom, a DHT és a megemelt fehérje-bevitel mindig megteszi a "hatását" de nekem már azzal is sokat segítenétek, ha a személyes tapasztalatotokat (illetve, amit ismerőstől hallottatok) elmondanátok, hogy rátok (rájuk) melyik szer hogyan hatott, illetve melyik volt a legkíméletesebb ilyen szempontból!

Köszönöm szépen!

2008. November 24. - 22:44:46
Válasz #346
Nem elérhető

Maszat


Nekem a susta kúrám után 1 pattanás nem volt az arcomon...a vállamon még most is van meg a hátamon,de arcon 1db sem volt...a mostani emberem azt mondta,h nem bírja a májam,vegyek legalont...utána olvasok,lehet faszság.Nem veszek azért mert ezt mondta,mondták már azt is,h levezetésnek HCG mellé provi kell...meg is lett az eredménye!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. November 27. - 15:11:02
Válasz #347
Nem elérhető

player


Nekem a susta kúrám után 1 pattanás nem volt az arcomon...a vállamon még most is van meg a hátamon,de arcon 1db sem volt...a mostani emberem azt mondta,h nem bírja a májam,vegyek legalont...utána olvasok,lehet faszság.Nem veszek azért mert ezt mondta,mondták már azt is,h levezetésnek HCG mellé provi kell...meg is lett az eredménye!

mi lett az eredménye?

2008. December 02. - 19:03:59
Válasz #348
Nem elérhető

hrcak


Szerintem szörnyű, hogy kokszolni akar mindenki. Sportról szó sincs. Ebben az ágban az lenne az igazán fontos, hogy a genetika és az emberi teljesítmény alapján legyen valaki jó vagy jobb másoknál. Nem értem mit élvez azon valaki, hogy köze nincs a természetességhez a testének. Nem ura a saját teljesítményének, nem a kitartása és a kemény munka teszi csupán naggyá.
Miért nem járható út a tiszta sport? Miért nem a természetes szépségé a főszerep?

2009. Január 10. - 20:15:21
Válasz #349
Nem elérhető

tuci


Üdv
Már néhány napja olvason a fórumot,mikor időm engedi,úgygondoltam én is teszek hozzá 1 picit.
Szóval a történet még az elemiben kezdődött,7 osztályos koromban a sok Stallone és Svarci filmek hatására elkezdtem/tünk gyúrni.Az eredmény nemigen jött,a többieken kezdett látszani a dolog,de rajtam semmi.
Volt 1 srác na ő nőtt mint a disznó,az apja volt a körzeti orvos(utólag kiderült mitől nőtt,hát persze hogy az apuka felírta neki a nerobolt),de mi ezt nem tudtuk akkor.Rajtam gúnyólodtak,hogy 1 badybildernek a felsőtestének úgy kell kinézni,mint 1 csúcsára állított 3szög,mert az enyém talpára van állítva, na ez megadta akkor a kellő lökést a továbbiakban.
1994-ben bevonultam katonának,a gyúrást folytattam,de mivel 65 kg voltam,és 33 a bicepszem amit híiába gyúrtam nem nőtt.Voltak katonatársaim,akik vagy súlytemeltek verseny szinten,vagy pedig egyszrűen nagyok voltak és badiztak,elhatároztam mindent megteszek,hogy megnőjjek.
Így hát összehaverkodtam az 1ik súlyemelővel aki elmondta,hogy ő nerobolt szedett és egyre erősebb és nagyobb lrett,szinte a rabjává vált.Közben ugye a többi testépítőpalántáról is kiderült,hogy anyagoznak.
Az 1ik katonasrác meg volt szorulva anyagilag,így volt eladó metája.Én megvettem mivel csak 1 cél volt előttem,hogy 1x én is nagy akarok lenni,elegem volt már az eredménytelenségből,és a piszkálódásokból.
Így kerültem kapcsolatba az Anyaggal,még 1x hangsúlyozom 1994 írtunk,abban az időben mikor a szovjetúnió felbomlófélben volt rengeteg metandrosztenolon került piacra,ami  eredeti  volt,akkoriban még nemigen vagy egyáltalán nem hamisították,így tudok véleményt mondani.
Az első szem olyan volt mint az elsőáldozó gyemeknek az ostya,áhítattal és vegyes izgalommal nyeltem le,tudtam hogy Ez az ami hiányzott.A második hét közepén rendesen ütött,annyi energiát éreztem magamban mint még soha,a farkam állandóan állt,a heréim 2x akkorák voltak.Az eredeti meta nagyon ütős cucc volt,nem szabad elfelejteni,hogy akkoriban volt az Usa és a CCCP között a versengés,tehát mindent megtettek,hogy ne maradjanak le.Sohasem felejtem el,hogy használati utasítást mindíg adtak az aktuális adaghoz,persze oroszul.Szóval visszatérve nekem mindíg a meta marad az etalon,sajnos amikor elkezdték nyomni a kékfeliratos metát már az sem volt a régi,többen is megállapítottuk,hogy mintha gyengébb lenne,aztán 1 időben csak napot lehettt kapni ami 1 nagy kalap kaki volt,ráadásul szerintem 'szemetes' is,de hát szegény ember vízzel főz.A lényeg hogy mikor leszereltem 80 kiló voltam és 38.5 karom.Kezdett alakulni.
Aztán kombinálva lett retabolillal,meg kipróbáltuk az omnát is.
80 kilót  fekve 29 x nyomtam ki,ilyen még nem volt,mondom ez brutális.aztán később próbáltam a stacsi tablettát,az nagyon jó formásító volt...

2009. Január 11. - 14:06:01
Válasz #350
Nem elérhető

player


A jól kitaposott utakat jártad-meta,reta,omi

Üdv az oldalon! ****:))))))

2009. Február 09. - 20:26:03
Válasz #351
Nem elérhető

danielocean


szevasztok apukáim.  Érdeklődnék h hatásos e ha hemogenin kúra mellé egy barátom barátja szeretne  tribulus terrestrist szedni , javít valamit vagy hanyagolható?

2009. Február 09. - 23:50:22
Válasz #352
Nem elérhető

Bencze


hello

Új vagyok még a fórumon, de már kb 8 éve edzek.

Az érdekelne, hogy ezt a 10 mg-os Stanazolol-t próbálta-e már valaki ill. hatásos készítmény-e vagy kamu?



köszi előre is a segítséget

2009. Február 11. - 12:05:12
Válasz #353
Nem elérhető

player


szevasztok apukáim.  Érdeklődnék h hatásos e ha hemogenin kúra mellé egy barátom barátja szeretne  tribulus terrestrist szedni , javít valamit vagy hanyagolható?

sztem mindkettő felesleges ;)

2009. Február 11. - 14:13:22
Válasz #354
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
szevasztok apukáim.  Érdeklődnék h hatásos e ha hemogenin kúra mellé egy barátom barátja szeretne  tribulus terrestrist szedni , javít valamit vagy hanyagolható?

sztem mindkettő felesleges ;)
Egyetértek,de tribulust önmagában is felesleges szedni.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 11. - 15:36:42
Válasz #355
Nem elérhető

lue


nem  bántasbol, de  minek  kellenek  ezek a  szrok?joo  megertem nincs  love   komolyabb  kurara, akkor  gyujtsééé,én se   vagyok tele  lovéval,  de  ha  normalis  kurat akarok  felreteszek 1  kis  pénzt,aztan  mehet  minden. tabblettas,áhhh  én  inkább  nem - :-oD

2009. Február 11. - 23:00:56
Válasz #356
Nem elérhető

Maszat


Nekem a susta kúrám után 1 pattanás nem volt az arcomon...a vállamon még most is van meg a hátamon,de arcon 1db sem volt...a mostani emberem azt mondta,h nem bírja a májam,vegyek legalont...utána olvasok,lehet faszság.Nem veszek azért mert ezt mondta,mondták már azt is,h levezetésnek HCG mellé provi kell...meg is lett az eredménye!

mi lett az eredménye?

ezt csak most láttam,h kérdezted.
azt olvastam és ajánlották,h a levezetésnél a hcg-k mellé menjen napi 1-2 szem proviron.Így is tettem,benyomtam a 3hcg-t és szépen abbahagytam a proviront.Befaltam a 10szem clostimat,aztán rá 2hétre nagyon érzékeny lett a mellem,gyorsba akartam tamoxifentszerezni,persze pont nem volt az emberemnek.Mivel olyan helyen lakom ahol senki nem koxol,és csak 1 embertől tudtam volna várnom kellett majdnem 2hetet.(neten csak nem kezdtem kunyerálni)
Mire hozzájutottam már csúcsos volt a mellbimbóm.
A mostani kúrámban a 3.héttől kezdtem szedni a nolvát provival de így is szép gyno lett a bal mellembe.
A mostani kúrámnál az uccsó hcg után még 2-3 hétig szedek nolvadexet,remélem most elkerül a magas ösztrogén szint.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 12. - 10:32:40
Válasz #357
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem a susta kúrám után 1 pattanás nem volt az arcomon...a vállamon még most is van meg a hátamon,de arcon 1db sem volt...a mostani emberem azt mondta,h nem bírja a májam,vegyek legalont...utána olvasok,lehet faszság.Nem veszek azért mert ezt mondta,mondták már azt is,h levezetésnek HCG mellé provi kell...meg is lett az eredménye!

mi lett az eredménye?

ezt csak most láttam,h kérdezted.
azt olvastam és ajánlották,h a levezetésnél a hcg-k mellé menjen napi 1-2 szem proviron.Így is tettem,benyomtam a 3hcg-t és szépen abbahagytam a proviront.Befaltam a 10szem clostimat,aztán rá 2hétre nagyon érzékeny lett a mellem,gyorsba akartam tamoxifentszerezni,persze pont nem volt az emberemnek.Mivel olyan helyen lakom ahol senki nem koxol,és csak 1 embertől tudtam volna várnom kellett majdnem 2hetet.(neten csak nem kezdtem kunyerálni)
Mire hozzájutottam már csúcsos volt a mellbimbóm.
A mostani kúrámban a 3.héttől kezdtem szedni a nolvát provival de így is szép gyno lett a bal mellembe.
A mostani kúrámnál az uccsó hcg után még 2-3 hétig szedek nolvadexet,remélem most elkerül a magas ösztrogén szint.



Provi helyett tamoxi kellett volna anno is, és a clostyl mellé végig, amikor még alacsony a saját teszto. De lassan már megtanulod  /:-)  ****)

2009. Február 12. - 15:23:16
Válasz #358
Nem elérhető

danielocean


Drága barátaim , értelmes választ nem kaptam.  Nincs lóvé? hol nincs? Apukám annyi pénzem van benne a testembe amennyit meg nem láttál,  én egy értelmes választ vártam volna egy törzstagtól. Szevasztok

2009. Február 12. - 15:43:03
Válasz #359
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Drága barátaim , értelmes választ nem kaptam.  Nincs lóvé? hol nincs? Apukám annyi pénzem van benne a testembe amennyit meg nem láttál,  én egy értelmes választ vártam volna egy törzstagtól. Szevasztok
Örülünk, hogy van lóvéd, de a barátod barátját sajnáltuk...nem Téged...  ::) :D

Anadrol mellé, tribulus... Gratulálok az ötlethez!  ****:))))))


A bacon-os pizzádhoz nem kérsz egy szem zöldborsót...?


 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."