2024. Május 09. - 10:38:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339357 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2007. November 07. - 15:37:23
Válasz #45
Nem elérhető

Skorpió



2007. November 07. - 15:48:07
Válasz #46
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 04. - 22:44:11
Válasz #47
Nem elérhető

Beda


Sziasztok!
Amatőr volnék,így a kérdésem is az!
Stanozolol 10 mg-os kúrámat csinálom,napi 2 szemet szedek,lassan 150 szemnél járok.
Meddíg mehetek el a kúrámmal,hány szemig?Mert ha már ez is sok,akkor abbahagyom,de ha még lehet,akkor folytatnám a kúrát!
Köszönöm hozzáértők válaszát!
Az vagy,ami felszívódik abból,amit megeszel.

2007. December 04. - 22:58:08
Válasz #48
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!
Amatőr volnék,így a kérdésem is az!
Stanozolol 10 mg-os kúrámat csinálom,napi 2 szemet szedek,lassan 150 szemnél járok.
Meddíg mehetek el a kúrámmal,hány szemig?Mert ha már ez is sok,akkor abbahagyom,de ha még lehet,akkor folytatnám a kúrát!
Köszönöm hozzáértők válaszát!

 ????... :D

Akkor hagy foglaljalak most össze, nehogy félreértsünk:  8-)

1. Amatór vagy, tehát nincs túl sok információd még.
2. 2 szem/nap winstrolt szedsz és a 150. szemnél jársz. Szóval, a 75. napnál jársz. Akkor már jó régen elkezdted.
3. Azt kérdezed, meddig mehetsz még el.

 >:D ...ahhh, wait a second. Ahhoz, hogy jó választ lehessen adni, még pár kérdésre válaszolnod kellene:

Hány éves vagy?
Hány éve edzel?
Ki tanácsolta, hogy szedj 2szem/nap winstrolt, miért és hol tette ezt?
Miért nem mondta meg neked, hogy meddig szedheted folyamatosan?
Mennyit fizettél neki ezért a hihetetlen jól felépített, biztonságos kúráért?

És az utolsó de legfontosabb kérdés:

Nem adott-e a dealer véletlenül a gyógyszer mellé egy üveget neked, amire rá volt írva, hogy "Keep Walking"?

A válaszaid nélkül, csak annyit tudnék így előre javasolni, hogy karácsony után már ne szedd be a szemeket... :-)!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 04. - 23:00:53
Válasz #49
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
....woow...(ez annyit jelent, hogy elektrosokkolja valaki éppen az agyamat egy fórumon.  :D )
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 04. - 23:01:30
Válasz #50
Nem elérhető

Bubee


....woooow...(ez annyit jelent, hogy elektrosokkolja valaki éppen az agyamat egy fórumon.  :D )

 Łł=
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 05. - 08:56:06
Válasz #51
Nem elérhető

tomi


Szeritnem is hagyd abba lassan és ha jó volt a cucc, várj 2-3 hónapot és kezdj el egy újat, csak napi 4-5 szemmel.
Up the dose, lift the most!

2007. December 05. - 09:50:03
Válasz #52
Nem elérhető

izomboy


Nekem csak két szemem van:) és holnap sem lessz több @-o

Érdekes ez a fórum mert tényleg hozzá nem értők kérdeznek dolgokat.
Személyes vélemény hogy aki megért arra hogy doppinghoz nyúl annak már kérdeznie sem kéne.
De ez nem így van.. ezért ha kérdeznek valódi segítség kéne
, ha nem akkor meg minek a fórum?

Értem hogy "fikamika" tanító célzatú de nem biztos hogy megérti az ilyen kritikát az illető.

2007. December 05. - 10:05:03
Válasz #53
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 05. - 11:49:51
Válasz #54
Nem elérhető

izomboy



2007. December 05. - 12:02:37
Válasz #55
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem csak két szemem van:) és holnap sem lessz több @-o

Érdekes ez a fórum mert tényleg hozzá nem értők kérdeznek dolgokat.
Személyes vélemény hogy aki megért arra hogy doppinghoz nyúl annak már kérdeznie sem kéne.
De ez nem így van.. ezért ha kérdeznek valódi segítség kéne
, ha nem akkor meg minek a fórum?

Értem hogy "fikamika" tanító célzatú de nem biztos hogy megérti az ilyen kritikát az illető.


Az, hogy "megért" valaki a doppingolásra nem jelenti azt, hogy mindent tud. Itt is igaz, hogy fontosak a tapasztalatok, a saját szervezeted nem biztos h úgy reagál mint másé. Én is lepődtem már meg pozitív és negatív irányban is  ;) De amúgy igazad van, segíteni kell egy fórumban, nem leoltani mindenkit, mert innen is elmegy mindenki mint a nagy sárgáról  :--:

Ja és nekem is megér egy pluszt a hozzáállásod  ;-oo-;

2007. December 05. - 12:32:10
Válasz #56
Nem elérhető

Cressler


Az, hogy megért a doppingolásra valóban nem jelenti azt, hogy mindent tud viszont esetleg azt jelenthetné, hogy nagyon nagy hülyeséget vagy nagyon rossz kúrát nem csinál.
Másrészt az a baj ezzel, hogy nincs egy olyan kiindulópont amire 100%-ban támaszkodni lehetne. Sokan a környezete tanácsaira, tapasztalataira alapozik. De amint 80-100km-el arréb kerülsz egy más edzőközegbe szinte teljesen más anyagokat, más kombinációkat más dózisokat fogsz hallani, ráadásul az egyikkel hasonló eredményeket értek el mint a másikkal.
Szerintem azért jó a fórum ,hogy más közegben lévő emberek tudnak megbeszélni dolgokat több irányból jön az infó ami megkönnyíti a választást és növeli a helyes választás esélyét legyen az koxról vagy tápkiegről szó vagy akár edzésmódszerről szerintem.  :-oD uhhhh ennyit gépleni  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2007. December 05. - 12:42:20
Válasz #57
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nekem csak két szemem van:) és holnap sem lessz több @-o

Érdekes ez a fórum mert tényleg hozzá nem értők kérdeznek dolgokat.
Személyes vélemény hogy aki megért arra hogy doppinghoz nyúl annak már kérdeznie sem kéne.
De ez nem így van.. ezért ha kérdeznek valódi segítség kéne
, ha nem akkor meg minek a fórum?

Értem hogy "fikamika" tanító célzatú de nem biztos hogy megérti az ilyen kritikát az illető.


Izomboy,

Ez nem hiszem, hogy fikamika volt igazából, hanem annak a jelzése hogy teljesen értelmetlen kérdésre nincs jó válasz, csak félrebeszélés születik és mégtöbb hülyeség.

De ha te tudsz a srác kérdésére válaszolni, akkor szerintem leírhatnád, hogy mit tanácsolnál a srácnak. Vagy írj neki egy komplett kúrát és innentől azt fogja csinálni, úgy hogy azt sem tudod, ki ez a gyerek, hány éves, mit csinál, mit tud stb...

Tessék izomboy, szabad a pálya, adj tanácsot a kérdezőnek és segítsd a falusi dealert, hogy adjon el ezeknek a gyerekeknek mégtöbb winstrolt.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 05. - 12:59:31
Válasz #58
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
És még egy dolog ezzel kapcsolatban, amire érdemes ránézni, mielőtt az itt és máshol segíteni próbáló emberek válaszait kezdenénk el kritizálni.

A fenti példában, ami sokszor megtörtént már évek alatt, idejött egy gyerek, beregisztrált és megkérdezte, miután már beszedett 150 szem winstrolt, hogy meddig folytathatja a dolgot és hogy ez jó-e így.

Mi a nagyon gáz ebben?

Néhány ember azt hiszi, hogy itt ez egy cukorka üzlet, vagy a helyi dealer ártatlan tablettákat ad neki.

Nem akkor jön ide a srác, mielőtt beszedné a cuccot, hanem miután már 150 szemet beszedett.

Na ez a woow...ebben

Higgyétek el, egy bizonyos szint alatt nincs segítség az emberek számára, legalábbis elméleti tanácsokkal nem fogsz tudni segíteni, mert az illető mindenekelőtt nem érti, hogy nem érti, és nem érti, hogy mit olvas. Ez millió esetben bizonyosodott már be...Teljesen mindegy mit mondassz neki, max te, aki segíteni akarsz, szintén hülye leszel a végén. Ennyi ennek a képlete sajnos.

Ha valaki winstrolt kezd el szedni, akkor legalább az első szem bevétele előtt rendelkeznie kell egy tervvel, hogy meddig fogja szedni és hogyan alakul a kúra. másodsorban pedig fel kell neki készülnie a legrosszabra is akár, ha AA szteroidokat használ!

Ez a minimum...Ha ez sincs meg, felejtse el ezt az egész témát. Ez a legjobb tanács. Ezen kívül a válaszadók már csak szórakozhatnak egy kicsit, hiszen ez mégis csak egy fórum és nem a PUBMED oldala...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 05. - 13:04:26
Válasz #59
Nem elérhető

izomboy


Nem érzem elegendőnek a tudásom ehez.
Magadra vetted , pedig nem ált szándékomban kötekedni, elnézést érte.

A mondani valóm az volt hogy ha van topik akkor arra szolgáljon amire kitalálták.
De ez csak az én véleményem volt