2024. Május 09. - 20:22:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339396 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 12. - 16:44:16
Válasz #360
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Üdv
Már néhány napja olvason a fórumot,mikor időm engedi,úgygondoltam én is teszek hozzá 1 picit.
Szóval a történet még az elemiben kezdődött,7 osztályos koromban a sok Stallone és Svarci filmek hatására elkezdtem/tünk gyúrni.Az eredmény nemigen jött,a többieken kezdett látszani a dolog,de rajtam semmi.
Volt 1 srác na ő nőtt mint a disznó,az apja volt a körzeti orvos(utólag kiderült mitől nőtt,hát persze hogy az apuka felírta neki a nerobolt),de mi ezt nem tudtuk akkor.Rajtam gúnyólodtak,hogy 1 badybildernek a felsőtestének úgy kell kinézni,mint 1 csúcsára állított 3szög,mert az enyém talpára van állítva, na ez megadta akkor a kellő lökést a továbbiakban.
1994-ben bevonultam katonának,a gyúrást folytattam,de mivel 65 kg voltam,és 33 a bicepszem amit híiába gyúrtam nem nőtt.Voltak katonatársaim,akik vagy súlytemeltek verseny szinten,vagy pedig egyszrűen nagyok voltak és badiztak,elhatároztam mindent megteszek,hogy megnőjjek.
Így hát összehaverkodtam az 1ik súlyemelővel aki elmondta,hogy ő nerobolt szedett és egyre erősebb és nagyobb lrett,szinte a rabjává vált.Közben ugye a többi testépítőpalántáról is kiderült,hogy anyagoznak.
Az 1ik katonasrác meg volt szorulva anyagilag,így volt eladó metája.Én megvettem mivel csak 1 cél volt előttem,hogy 1x én is nagy akarok lenni,elegem volt már az eredménytelenségből,és a piszkálódásokból.
Így kerültem kapcsolatba az Anyaggal,még 1x hangsúlyozom 1994 írtunk,abban az időben mikor a szovjetúnió felbomlófélben volt rengeteg metandrosztenolon került piacra,ami  eredeti  volt,akkoriban még nemigen vagy egyáltalán nem hamisították,így tudok véleményt mondani.
Az első szem olyan volt mint az elsőáldozó gyemeknek az ostya,áhítattal és vegyes izgalommal nyeltem le,tudtam hogy Ez az ami hiányzott.A második hét közepén rendesen ütött,annyi energiát éreztem magamban mint még soha,a farkam állandóan állt,a heréim 2x akkorák voltak.Az eredeti meta nagyon ütős cucc volt,nem szabad elfelejteni,hogy akkoriban volt az Usa és a CCCP között a versengés,tehát mindent megtettek,hogy ne maradjanak le.Sohasem felejtem el,hogy használati utasítást mindíg adtak az aktuális adaghoz,persze oroszul.Szóval visszatérve nekem mindíg a meta marad az etalon,sajnos amikor elkezdték nyomni a kékfeliratos metát már az sem volt a régi,többen is megállapítottuk,hogy mintha gyengébb lenne,aztán 1 időben csak napot lehettt kapni ami 1 nagy kalap kaki volt,ráadásul szerintem 'szemetes' is,de hát szegény ember vízzel főz.A lényeg hogy mikor leszereltem 80 kiló voltam és 38.5 karom.Kezdett alakulni.
Aztán kombinálva lett retabolillal,meg kipróbáltuk az omnát is.
80 kilót  fekve 29 x nyomtam ki,ilyen még nem volt,mondom ez brutális.aztán később próbáltam a stacsi tablettát,az nagyon jó formásító volt...
És aztán mi volt? És azóta mi van?

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 12. - 23:04:09
Válasz #361
Nem elérhető

Maszat


Nekem a susta kúrám után 1 pattanás nem volt az arcomon...a vállamon még most is van meg a hátamon,de arcon 1db sem volt...a mostani emberem azt mondta,h nem bírja a májam,vegyek legalont...utána olvasok,lehet faszság.Nem veszek azért mert ezt mondta,mondták már azt is,h levezetésnek HCG mellé provi kell...meg is lett az eredménye!

mi lett az eredménye?

ezt csak most láttam,h kérdezted.
azt olvastam és ajánlották,h a levezetésnél a hcg-k mellé menjen napi 1-2 szem proviron.Így is tettem,benyomtam a 3hcg-t és szépen abbahagytam a proviront.Befaltam a 10szem clostimat,aztán rá 2hétre nagyon érzékeny lett a mellem,gyorsba akartam tamoxifentszerezni,persze pont nem volt az emberemnek.Mivel olyan helyen lakom ahol senki nem koxol,és csak 1 embertől tudtam volna várnom kellett majdnem 2hetet.(neten csak nem kezdtem kunyerálni)
Mire hozzájutottam már csúcsos volt a mellbimbóm.
A mostani kúrámban a 3.héttől kezdtem szedni a nolvát provival de így is szép gyno lett a bal mellembe.
A mostani kúrámnál az uccsó hcg után még 2-3 hétig szedek nolvadexet,remélem most elkerül a magas ösztrogén szint.



Provi helyett tamoxi kellett volna anno is, és a clostyl mellé végig, amikor még alacsony a saját teszto. De lassan már megtanulod  /:-)  ****)

ha 1 hónappal előbb találok erre a fórumra akkor nem lett volna baj.
Érdekes,h a sárga oldalnak végigolvastam 2002től 2004ig az egész steroid fórumát és semmi ilyen infót nem találtam csak hülye kérdéseket és azokra nagyon nagy oltásokat...
Amikor ráleltem erre a fórumra 1 nap mulva tudtam,h mit basztam el...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 13. - 00:20:05
Válasz #362
Nem elérhető

God Vazzeg


Amikor ráleltem erre a fórumra 1 nap mulva tudtam,h mit basztam el...

Maszat!

Szerintem már megérte leírnunk  ****:))))))  @:-)

2009. Február 13. - 01:32:23
Válasz #363

xgeri

Vendég


ha 1 hónappal előbb találok erre a fórumra akkor nem lett volna baj.
Érdekes,h a sárga oldalnak végigolvastam 2002től 2004ig az egész steroid fórumát és semmi ilyen infót nem találtam csak hülye kérdéseket és azokra nagyon nagy oltásokat...
Amikor ráleltem erre a fórumra 1 nap mulva tudtam,h mit basztam el...
[/quote]

Hat igen...valoszinuleg azer mer hulye kerdesre csak hulyen lehet valaszolni! Az igazsag az hogy az ilyen doppingos dolgokat meg mindig a legtobben azokat erdekli akik meg akarjak kerulni a munkat,meg gyorsan akarnak elerni valamit, aztan rajonnek hogy nemhogy semmit nem ernek el vele hanem meg rosszabbat csinaltak a testuknek! Utalok itt pld a gynozasra is

2009. Február 13. - 01:46:57
Válasz #364
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha nem kevernék sokan a szteroidokat a cukorkákkal, vagy a tv-ben látható gyógyszer reklámokkal (fájafejem-bekapokegybogyót-mindenszép), akkor nem kellene idiótákkal bajlódni. De amíg a győzike meg a maunikasó a szint, addig mit is várunk? Nem is beszélve a sok sztereotípiáról (bocs Zsolti  ;D ), hogy ha koxolsz nagy leszel. Pedig nem. Akkor leszel nagy, ha a tested adottságait ki tudod használni. Akkor talán elérsz valami pozitívat is az életben, és nem csak a gynoig jutsz  8)

Ezt nem neked írtam xgeri, hanem általánosan  ;-oo-;

2009. Február 13. - 15:48:50
Válasz #365

xgeri

Vendég
Ja vagom amit irsz....es teljesen igazad van!

Az igazsag az hogy ez elsportszinten kene mukodjon de szerintem a koxolok tobb mint 90szazaleka nem is versenyzik, szoval ez a szomorito!De hat minenki azt csinal a testevel amit akar.

Amugy meg ebbe a sportban nem csak az a lenyeg szerintem hogy nagy legyen valaki, ugyis lehet testepitesileg jo testet felepiteni hogy valakin nincsen akkor tomeg(lasd Frank Zane). Meg hobbi szinten az boven eleg hogy ahhoz nyul az ember amilye van!!!

2009. Február 13. - 16:07:15
Válasz #366
Nem elérhető

Maszat




ha 1 hónappal előbb találok erre a fórumra akkor nem lett volna baj.
Érdekes,h a sárga oldalnak végigolvastam 2002től 2004ig az egész steroid fórumát és semmi ilyen infót nem találtam csak hülye kérdéseket és azokra nagyon nagy oltásokat...
Amikor ráleltem erre a fórumra 1 nap mulva tudtam,h mit basztam el...

Hat igen...valoszinuleg azer mer hulye kerdesre csak hulyen lehet valaszolni! Az igazsag az hogy az ilyen doppingos dolgokat meg mindig a legtobben azokat erdekli akik meg akarjak kerulni a munkat,meg gyorsan akarnak elerni valamit, aztan rajonnek hogy nemhogy semmit nem ernek el vele hanem meg rosszabbat csinaltak a testuknek! Utalok itt pld a gynozasra is
[/quote]

először is én nem kérdeztem ott semmit,már nem is működött az a fórum.
másodszor számtalanszor leírtam,h nem megkerülni akarom a munkát,csak lerövidíteni.nem 1x alig tudtam hazamászni lábazás után mert gyalogolnom kellet haza a törött kocsim miatt.a munka megvan így is.
harmadszor hagyjuk már ezt a verseny dumát...itt hányan versenyeznek azok közül akik szteroidokat használnak???mindenki döntse el,h mit akar és ne okoskodjon más dolgába,és ne is vonja kérdőre.
negyedszer pedig messze többet értem el mint a gyno.tudom nem kilóba márik de +10kg,("nagyrészben" izom) nekem megérte.
így is hosszú távra tervezek,most nem akarok fél évig koxhoz nyúlni legalább,nem akarom,h ettöl függjek.De az,h én bevállaltam az én dolgom,másnak nem kell ezzel foglalkoznia.
BÉKE
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 13. - 19:03:47
Válasz #367
Nem elérhető

lue


vannak haverjaim akik  füveznek, speedeznek,isznak  gépeznek,ez elet?bezsirosodott nagypofáju kotsogok,akik ha  kéne  1  kis  mozgas  vagy  segitseg inkább  kinyomják a  telefont  vagy  meg se  hallgatnak.Én nem  tom csak a  sajat  velemenyemet elmondani,es  en azert azt  erzem  hogy miota  elkezdtem edzeni, mások  sikerei elott  fejethajtok,ha  cuccozik ha  nem,mert?otvan mondjuk a  f1-vannak a  csucskategoriasok, meg vannak akik  kullognak mögöttük,Ha  valaki igazsagot akar tenni a  között hogy  fer  dolog e  szteroidozni, vagy  nem az mondja  el a  véleményet  es  ennyi.ettol  nem  valtozik meg a  vilag,örülj neki  hogy megengedheted magadnak ezt a  sportot, és nem kell  a  mindennapos  megélhetesert küzdened,némelyeknek nincs  értekrendi  sorrendje.hameg tolnak pénzel akkor  meg költsd  ertelmes  dolgokraLesznek  gyerekeid  mit  mutatsz meg?a  kocsmai  nyerögépet, meg a  vizipipát?legyel  példa  a  gyerekeid,unokáid elött.én igy  gondolom_

2009. Február 13. - 19:03:47
Válasz #368
Nem elérhető

hrcak


Maszat Te hisztérikus vagy! Nem érdekel itt senkit hogy kokszolsz, pusztán értelmet kellene adnod ennek az egésznek. Mit változtatott az életeden a koksz? Semmit. Lett rajtad 10 kg + amit bárki elérhet ha oda figyel minden részletre. A test alakításának nincs rövidített változata. Megfelelő izomtömeg felépítése jelenti a formázás alapját. Ez nem hónapokban mért időtartam. Ennek a sportnak az elsődleges célja kell hogy legyen egy életmód-szemlélet váltás, egy új emberré válás, a küzdelem a folyamatos fejlődésért.
Senki ismétlem senki nem a te károdra írja amit ír, ennek ellenére mindig felkapod a vizet. Felesleges. Neked így jó ezt elhiszi mindenki. Csak jó lenne megérteni mire érted azt hogy ez neked így jó. Kokszal alaptömeget felépíteni az nem az idő rövidítését jelenti (amit szintén nem értek mit feszegetsz), hanem igen is a küzdelem és a kitartó zabálás spórolását, a kaja méregetésének kerülését, a napi felelősség kerülését. Most elképzelheted ha a koksz ennyit hozott, mennyit hozna a KITARTÁS! Ennek vagy híjján de nagyon amihez szintén közöm nincs és nem is érdekel.A koksz rovatok hosszú évek alatt felgyülemlett anyagának böngészése helyett, olvashatnád a táplálkozásra, a tápkiegekre vonatkozó részeket. Csak azért írom le mert önmagad képtelen vagy ezt látni. Nem hiszem, hogy ezen elgondolkodsz, majd szidsz ismét. De talán mégis és akkor megérte.
Sikeres edzéseket!

2009. Február 13. - 22:16:59
Válasz #369

xgeri

Vendég
Maszat Te hisztérikus vagy! Nem érdekel itt senkit hogy kokszolsz, pusztán értelmet kellene adnod ennek az egésznek. Mit változtatott az életeden a koksz? Semmit. Lett rajtad 10 kg + amit bárki elérhet ha oda figyel minden részletre. A test alakításának nincs rövidített változata. Megfelelő izomtömeg felépítése jelenti a formázás alapját. Ez nem hónapokban mért időtartam. Ennek a sportnak az elsődleges célja kell hogy legyen egy életmód-szemlélet váltás, egy új emberré válás, a küzdelem a folyamatos fejlődésért.
Senki ismétlem senki nem a te károdra írja amit ír, ennek ellenére mindig felkapod a vizet. Felesleges. Neked így jó ezt elhiszi mindenki. Csak jó lenne megérteni mire érted azt hogy ez neked így jó. Kokszal alaptömeget felépíteni az nem az idő rövidítését jelenti (amit szintén nem értek mit feszegetsz), hanem igen is a küzdelem és a kitartó zabálás spórolását, a kaja méregetésének kerülését, a napi felelősség kerülését. Most elképzelheted ha a koksz ennyit hozott, mennyit hozna a KITARTÁS! Ennek vagy híjján de nagyon amihez szintén közöm nincs és nem is érdekel.A koksz rovatok hosszú évek alatt felgyülemlett anyagának böngészése helyett, olvashatnád a táplálkozásra, a tápkiegekre vonatkozó részeket. Csak azért írom le mert önmagad képtelen vagy ezt látni. Nem hiszem, hogy ezen elgondolkodsz, majd szidsz ismét. De talán mégis és akkor megérte.
Sikeres edzéseket!

Ennel jobban ki se fejthetted volna, koszi Hrcak, en ugyan ezen a velemenyen vagyok!

De meg annyit hozzatennek ha annyira hosszutavra tervezel, akkor mi a pi-nek kell koxolni??Ezt soha nem ertettem meg. El kene azon gondolkozni hogy az izom az mibol van??? Szerintem husbol es nem koxbol!!!!!! De ez totalis joindulattal irom le neked! /:-)

2009. Február 14. - 08:11:13
Válasz #370
Nem elérhető

danielocean


ez mind szep es jo skacok. de a kolto valaszokat nem igazan ertem, pontos valasz sehol. szerintem eltevesztik paran a rovatot, ez nem az utaljuk a steroidot faq. tehat az anadrol es a tribulus uti egymast?  en egyepkent a muscletech musclebuilding stack hive vagyok. szevasztok

2009. Február 14. - 08:41:46
Válasz #371
Nem elérhető

lue


"szerintem eltevesztik paran a rovatot"___szerintem te  meg  nem  latod a  fatol az erdöt_ki irta  hogy  utaljuk a  szertoidokat?Itt elmondja  mindenki a  velemenyet  hogy  ö  hogy  látja  ezt a  dolgot,én nem  foglalkozom   tablettas  koxokkal,de   ha  ez  valo  neked, a  akkor  szedjed_
 ;D ;D ;D

2009. Február 14. - 11:03:10
Válasz #372
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
ez mind szep es jo skacok. de a kolto valaszokat nem igazan ertem, pontos valasz sehol. szerintem eltevesztik paran a rovatot, ez nem az utaljuk a steroidot faq. tehat az anadrol es a tribulus uti egymast?  en egyepkent a muscletech musclebuilding stack hive vagyok. szevasztok
Az Anadrolt meg a tribulust összehasonlítani baromság,az Anadrol egy erősen androgén,otromba szteroid,hamar elnyomja a saját teszto termelésed,így a tribulus labdába sem rúghat mellette,annyi értelme van,mint árvaházban szülői értekezletet tartani.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 14. - 11:10:40
Válasz #373
Nem elérhető

Gabe


az Anadrol egy erősen androgén,otromba szteroid,hamar elnyomja a saját teszto termelésed,így a tribulus labdába sem rúghat mellette,annyi értelme van,mint árvaházban szülői értekezletet tartani.
****:)))

ps.: Maszat te tényleg kezdesz paranoiás lenni! Ez nem az a hely, ahol rambonak bizonyítgatni kell, hogy egyedül kiirtotta a vietkongokat!
Könnyű arra hivatkozni, hogy jaj szegény Maszat vagyok, akinek a koxban volt minden reménye.
Én 55kilósan kezdtem edzeni, sosem cuccoltam, szép lassan felszedtem 35kilót, nem pedig megmagyaráztam, hogy jaj az én elbaszott szervezetemnek csak a kox adhat hitet! meg a pufin lekvár  #:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 14. - 14:12:19
Válasz #374
Nem elérhető

Maszat


Maszat Te hisztérikus vagy! Nem érdekel itt senkit hogy kokszolsz, pusztán értelmet kellene adnod ennek az egésznek. Mit változtatott az életeden a koksz? Semmit. Lett rajtad 10 kg + amit bárki elérhet ha oda figyel minden részletre. A test alakításának nincs rövidített változata. Megfelelő izomtömeg felépítése jelenti a formázás alapját. Ez nem hónapokban mért időtartam. Ennek a sportnak az elsődleges célja kell hogy legyen egy életmód-szemlélet váltás, egy új emberré válás, a küzdelem a folyamatos fejlődésért.
Senki ismétlem senki nem a te károdra írja amit ír, ennek ellenére mindig felkapod a vizet. Felesleges. Neked így jó ezt elhiszi mindenki. Csak jó lenne megérteni mire érted azt hogy ez neked így jó. Kokszal alaptömeget felépíteni az nem az idő rövidítését jelenti (amit szintén nem értek mit feszegetsz), hanem igen is a küzdelem és a kitartó zabálás spórolását, a kaja méregetésének kerülését, a napi felelősség kerülését. Most elképzelheted ha a koksz ennyit hozott, mennyit hozna a KITARTÁS! Ennek vagy híjján de nagyon amihez szintén közöm nincs és nem is érdekel.A koksz rovatok hosszú évek alatt felgyülemlett anyagának böngészése helyett, olvashatnád a táplálkozásra, a tápkiegekre vonatkozó részeket. Csak azért írom le mert önmagad képtelen vagy ezt látni. Nem hiszem, hogy ezen elgondolkodsz, majd szidsz ismét. De talán mégis és akkor megérte.
Sikeres edzéseket!

iagazatok van néha hisztérikus vagyok,talán magas az ösztro...:D
Pár dologban nem értek veled 1et,és nincs is igazad.
A kaját több mint 1éve(az 5év edzésből,eddig csak úgy edzegettem)számolom.Minden nap főzök magamnak,minden nap megvan a fehérje és ch bevitelem.Csak tudod vannak olyan emberek akik tudnak tömegelni 4-5g ch val nekem meg 6tal is nehezen m1.
Az teljesen hülyeség,h nekem csak ez a megoldás maradt.Mielött koxhoz nyultam több mint 20kiló feljött rám,ami nagyon kis mértékben tartalmazott zsírt és vizet.A tricepszem alapjában csíkos ha ráfeszítek és a mellem is,még 6g ch val is...
Kellet 1 nagy rúgás.5év edzés után nem akartam csak sportos lenni,szerettem volna több izmot.
Ami engem annyira idegesít,h 1es emberek bejönnek a steroid topicocba és elkezdenek itt büdös a munkázni,meg vádaskodni,h nem is számolsz kaját,mintha isten valami jogarat adott volna a kezükbe igazságosztásra.
Kitartás hiánya...:D
Röhej.
Sokáig(kb másfél évig) 1 barátom pincéjében edzettem,saját maga álltal hegesztett felszerelésekkel.Minen alap igényt kielégített.Volt guggoló álvány,sőt még vádlizó "gép" is.
A haceromhoz heti 4x felgyalogoltam ami a településünk másik végén van(fél óra gyalog) télen is,szakadó hóban,-5fokban...természetesen a napi 10óra fizikai munka után.
Na erröl van itt szó és ez zavar...az "igazságosztás"-"vádaskodás" mindenféle háttérinformáció nélkül.
Amúgy nem haragszom én senkire,meg nem veszem fel ezeket,csak leírom a véleményemet.Lehet,h ez nektek nyers vagy hisztérikus.Lehet.
Szép napot mindenkinek! :-oD
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26