2024. Május 09. - 13:56:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339372 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Február 14. - 14:16:58
Válasz #375
Nem elérhető

Maszat


Maszat Te hisztérikus vagy! Nem érdekel itt senkit hogy kokszolsz, pusztán értelmet kellene adnod ennek az egésznek. Mit változtatott az életeden a koksz? Semmit. Lett rajtad 10 kg + amit bárki elérhet ha oda figyel minden részletre. A test alakításának nincs rövidített változata. Megfelelő izomtömeg felépítése jelenti a formázás alapját. Ez nem hónapokban mért időtartam. Ennek a sportnak az elsődleges célja kell hogy legyen egy életmód-szemlélet váltás, egy új emberré válás, a küzdelem a folyamatos fejlődésért.
Senki ismétlem senki nem a te károdra írja amit ír, ennek ellenére mindig felkapod a vizet. Felesleges. Neked így jó ezt elhiszi mindenki. Csak jó lenne megérteni mire érted azt hogy ez neked így jó. Kokszal alaptömeget felépíteni az nem az idő rövidítését jelenti (amit szintén nem értek mit feszegetsz), hanem igen is a küzdelem és a kitartó zabálás spórolását, a kaja méregetésének kerülését, a napi felelősség kerülését. Most elképzelheted ha a koksz ennyit hozott, mennyit hozna a KITARTÁS! Ennek vagy híjján de nagyon amihez szintén közöm nincs és nem is érdekel.A koksz rovatok hosszú évek alatt felgyülemlett anyagának böngészése helyett, olvashatnád a táplálkozásra, a tápkiegekre vonatkozó részeket. Csak azért írom le mert önmagad képtelen vagy ezt látni. Nem hiszem, hogy ezen elgondolkodsz, majd szidsz ismét. De talán mégis és akkor megérte.
Sikeres edzéseket!

Ennel jobban ki se fejthetted volna, koszi Hrcak, en ugyan ezen a velemenyen vagyok!

De meg annyit hozzatennek ha annyira hosszutavra tervezel, akkor mi a pi-nek kell koxolni??Ezt soha nem ertettem meg. El kene azon gondolkozni hogy az izom az mibol van??? Szerintem husbol es nem koxbol!!!!!! De ez totalis joindulattal irom le neked! /:-)


El kene azon gondolkozni hogy az izom az mibol van??? Szerintem husbol es nem koxbol!!!!!!

 ****:)))
Az,h segíti ezek visszatartását a szervezetbe és beépülését az teljesen mellékes. ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 15. - 01:19:06
Válasz #376

xgeri

Vendég
Az elozo hozzaszolasodba azert jobban kifejtetted a korulmenyeket. Igy konnyeb volt megerteni a helyzetedet. Speciel en ugyan igy vagyok, kurva nehezen szedek fel kilot es a vallamon latszanak a savok meg igy napi 6g CH val is!!! Azer persze ha ert az ember hozza es betartja a kajajat faszaul meg mindent kiprobalt mar de tenyleg akkor lehet  ilyesmihez is nyulni. De ezen mindenki mas velemenyen van....de en olyanokra gondoltam akik jonnek es 1-2 honap vagy egy 1 ev edzez utan azt se tudjak h mi meg h van ebbe a sportba es egybol az van h "mit szedjek"!....

2009. Február 16. - 14:53:56
Válasz #377
Nem elérhető

sun0id


Sziasztok!

Abban szeretném a tanácsotokat kérni, hogy szerintetek mit kellene szednem!

Van pár gondolatom, csak gondoltam megkérdezek olyat is, aki már esetleg szedte, hogy milyen mellékhatások voltak! Sajnos olyan városban élek, ahol az "izmos" kifejezés a vizes, zsiros, de "nagy" embereket akarja kifejezni.

Magamról annyit, hogy öt éve edzek, nagyon vékony voltam, amikor elkezdtem 52 kg, 178 centihez. Most 73 kg vagyok ugyanilyen magassághoz 2 % testzsírral.

Most szeretnék elkezdeni egy szteroid kúrát!

Nem feltétlenül akarok hirtelen bevizesedni gynecomastiával és heresorvadással, ezért valami gyengébb anyagra gondoltam.

Remélem tudtok segíteni abban, hogy hogyan induljak el. GOndolok itt arra, hogy mire lesz szükségem, mikor és hogyan milyen módon :)

Válaszotokat előre is köszönöm!
           
          Krisztián

2009. Február 16. - 15:01:22
Válasz #378
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Február 16. - 15:04:47
Válasz #379
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Február 16. - 15:12:52
Válasz #380
Nem elérhető

lue


 ;D ;D ;D  mi   vagy  te  ronnikólmena  2%os testzsiroddal?segitseg az  van itt  ugygondolom kisse  vissza  kéne  olvasnod,  vagy  konkretan  megirni hogy  mihez  szeretnél  kezdeni.mellesleg az  agyonszállkás  emberek  nem jönnek  be_na  most  lehet  savazni_ ;D ;D

2009. Február 16. - 19:04:27
Válasz #381
Nem elérhető

Gabe


Sziasztok!

Abban szeretném a tanácsotokat kérni, hogy szerintetek mit kellene szednem!

Van pár gondolatom, csak gondoltam megkérdezek olyat is, aki már esetleg szedte, hogy milyen mellékhatások voltak! Sajnos olyan városban élek, ahol az "izmos" kifejezés a vizes, zsiros, de "nagy" embereket akarja kifejezni.

Magamról annyit, hogy öt éve edzek, nagyon vékony voltam, amikor elkezdtem 52 kg, 178 centihez. Most 73 kg vagyok ugyanilyen magassághoz 2 % testzsírral.

Most szeretnék elkezdeni egy szteroid kúrát!

Nem feltétlenül akarok hirtelen bevizesedni gynecomastiával és heresorvadással, ezért valami gyengébb anyagra gondoltam.

Remélem tudtok segíteni abban, hogy hogyan induljak el. GOndolok itt arra, hogy mire lesz szükségem, mikor és hogyan milyen módon :)

Válaszotokat előre is köszönöm!
           
          Krisztián

OMG!  !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 16. - 19:30:50
Válasz #382
Nem elérhető

hrcak



2009. Február 16. - 19:35:16
Válasz #383
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 16. - 19:37:31
Válasz #384
Nem elérhető

hrcak


A tanács meg amit úgy is leszarsz, a következő. Egyél és egyél. Napi 6-7 minőségi étkezés, intemzív edzés, pihenés. Ennyi. Most jöhet a szöveg, hogy na jó de ha ez rendben van? Akkor az a kérdés miért vagy még csak 73 kg, ha ez rendben van? GONDOLKODKJ!

2009. Február 16. - 21:16:43
Válasz #385
Nem elérhető

lue


de  ö  1  genetikai  csoda! ;D ;D ;D 2% aze  nem  semmi,föleg igy télen ;D ;D ::)elöször is,szedjél mindenfele  informáciot  a  cuccokrol,és  aztan kérdezz  meg olyanokat akik ertenek  hozzá,  állitsd  össze  mit  szeretnél elérni, és  hogy  megvan minden tényezö_vannak  hülyegyerekek akik  feherjét csak  párizsibol  viszik  be,mer  ugyis  beepit mindent a  cucc"igy  gondolják Łł=ugyhogy  ha  te  is  igy  gondolkozol akkor   szaladj le  a  közértbe,1kis  tejé is  ;D ;D ;D ;D

2009. Február 17. - 00:00:57
Válasz #386
Nem elérhető

Maszat


mellesleg az  agyonszállkás  emberek  nem jönnek  be_na  most  lehet  savazni_ ;D ;D

ja szerintem se olyan esztétikus amikor valaki csak úgy megtámaszkodik valahol és kirajzolódik 1 szép trinyó ****:)))
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 17. - 00:05:35
Válasz #387
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!

Abban szeretném a tanácsotokat kérni, hogy szerintetek mit kellene szednem!

Van pár gondolatom, csak gondoltam megkérdezek olyat is, aki már esetleg szedte, hogy milyen mellékhatások voltak! Sajnos olyan városban élek, ahol az "izmos" kifejezés a vizes, zsiros, de "nagy" embereket akarja kifejezni.

Magamról annyit, hogy öt éve edzek, nagyon vékony voltam, amikor elkezdtem 52 kg, 178 centihez. Most 73 kg vagyok ugyanilyen magassághoz 2 % testzsírral.

Most szeretnék elkezdeni egy szteroid kúrát!

Nem feltétlenül akarok hirtelen bevizesedni gynecomastiával és heresorvadással, ezért valami gyengébb anyagra gondoltam.

Remélem tudtok segíteni abban, hogy hogyan induljak el. GOndolok itt arra, hogy mire lesz szükségem, mikor és hogyan milyen módon :)

Válaszotokat előre is köszönöm!
           
          Krisztián


ne hidd,h csak azért mert van szteroid fórum az emberek szívesen adnak tanácsot...
főleg ha még igazából Te sem tudod,h mit akarsz.
az én véleményem az,h olvass utána sokat írd le a konkrét terveidet és kérdezd meg,h jó vagy nem jó.
ne írj testsúlyt mert csak savat kapsz,ne kérdezd,h mit kéne mert savat kapsz,ne írd le mennyivel nyomsz fekve mert mindig lesz valaki aki naturálon többel nyomott és csak savat kapsz!
írd le,h tömeget szeretnél növelni,ezt meg ezt nézted ki magadnak,ennyi ideig ilyen dózisban és akkor talán valaki válaszol,h jó vagy hülye vagy.de ha nem látnak a commentjeidben minimális tájékozotságot senki newm fog segíteni.
ez csak 1 tanács   ;-oo-;
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 17. - 00:33:28
Válasz #388

xgeri

Vendég
Sziasztok!

Abban szeretném a tanácsotokat kérni, hogy szerintetek mit kellene szednem!

Van pár gondolatom, csak gondoltam megkérdezek olyat is, aki már esetleg szedte, hogy milyen mellékhatások voltak! Sajnos olyan városban élek, ahol az "izmos" kifejezés a vizes, zsiros, de "nagy" embereket akarja kifejezni.

Magamról annyit, hogy öt éve edzek, nagyon vékony voltam, amikor elkezdtem 52 kg, 178 centihez. Most 73 kg vagyok ugyanilyen magassághoz 2 % testzsírral.

Most szeretnék elkezdeni egy szteroid kúrát!

Nem feltétlenül akarok hirtelen bevizesedni gynecomastiával és heresorvadással, ezért valami gyengébb anyagra gondoltam.

Remélem tudtok segíteni abban, hogy hogyan induljak el. GOndolok itt arra, hogy mire lesz szükségem, mikor és hogyan milyen módon :)

Válaszotokat előre is köszönöm!
           
          Krisztián


ne hidd,h csak azért mert van szteroid fórum az emberek szívesen adnak tanácsot...
főleg ha még igazából Te sem tudod,h mit akarsz.
az én véleményem az,h olvass utána sokat írd le a konkrét terveidet és kérdezd meg,h jó vagy nem jó.
ne írj testsúlyt mert csak savat kapsz,ne kérdezd,h mit kéne mert savat kapsz,ne írd le mennyivel nyomsz fekve mert mindig lesz valaki aki naturálon többel nyomott és csak savat kapsz!
írd le,h tömeget szeretnél növelni,ezt meg ezt nézted ki magadnak,ennyi ideig ilyen dózisban és akkor talán valaki válaszol,h jó vagy hülye vagy.de ha nem látnak a commentjeidben minimális tájékozotságot senki newm fog segíteni.
ez csak 1 tanács   ;-oo-;

Na ez mar igen, szep valasz ****) :-){

2009. Február 17. - 11:06:53
Válasz #389
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Tájékozottság-az egy fontos tényező,úgy senki se akarjon elkezdeni kokszolni,hogy fingja nincs miről van szó.Igenis tessék utánaolvasni,mert senki sem a mellékhatások miatt használja őket----hú de jó,tiszta pattanás vagyok,de jóóóó hullik a hajam,kopter leszek,de király ;D ;D.......na ezért nem árt olvasgatni bizonyos szakkönyveket.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).