2024. Május 09. - 18:42:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339393 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Április 23. - 11:34:34
Válasz #420
Nem elérhető

kkk


Hello!

Hallott már valaki a Stanol Stanazolol nevü termékről? (Thaiföldön gyártják, 200db van 1 dobozban és 5mg-os tabletták)



Itt egy kép róla. Az érdekelne, hogy ez eredeti e vagy sem, mert nem sok infót találtam erről a fajtáról neten.

köszi ha válaszol valaki aki ismeri ezt a terméket.

2009. Április 25. - 11:50:49
Válasz #421
Nem elérhető

Gegec


Helló All!

Egy ideje már olvasgatom a fórumot,de még csak most regisztráltam,így hát szinte biztosan az 'oltani való újonc' kategóriába fogok tartozni, de azért teszek egy próbát...  :)
Igazából mint a többi amatőr,tanácsokat szeretnék kérni,több területen is.
A célom tiszta izom felhozatala zsírosodás és vizesedés nélkül. Kb 176cm vagyok,és kb 74kg (igen,most kell nevetni).
Kb úgy szeretnék 'átalakulni' hogy legyen rajtam egy 4-5kg-val kevesebb zsír,és 5-10kg-val több izom.
Ennek érdekében az edzés mellett szoktam futni és/vagy biciklizni is.
A saját kútfőből merített-tehát valószínűleg full hülyeség- edzéstervem:

1.nap mell-tricepsz (fekvenyomás, tricepsz lenyomás egyenes rúddal vagy kötéllel, tárogatás, tricepsz fekve, tricepsz felnyomás egykezes rúddal két kézzel)
2.nap hát-bicepsz (tarkóhoz húzás, bicepsz francia rúddal állva, mellhez húzás, kalapács bicepsz, evezés vagy fűrészelés)
3.nap váll (háttól nyomás, melltől nyomás, váll oldalra, váll előre)

Azt nem tudom hogy az edzés után kardiózzak,vagy egy teljesen más napszakban? A fehérjét edzés és az azt követő futás után ha iszom,úgy jó?
Kb mit egyek,és hogyan,ha a célom a fent említett tiszta izomnövelés zsír és víz nélkül?Mondjuk napi ötször natúr vagy rántott hús rizzsel v barna kenyérrel v salátával?

Egyébként 10mg-os Stanazolol-t szeretnék szedni napi 3 x 1db-ot, ez mellé ajánlottak Proviron 25-öt,bár nem tudom hogy az kell-e,van-e értelme,mert tudomásom szerint a Proviron az androgén dolgok elnőiesítő hatását hivatott semlegesíteni,a Stanazolol pedig sokkal inkább anabolikus mintsem androgén. Azt mondták hogy azért nem árt mellé a Proviron, bajt nem okozhat esetleg hoz egy minimális erő növekedést és fokozza a Stanazolol anabolikus hatását.
Viszont attól tartok hogy a Proviron hormontartalma megzavarja a hormonháztartásomat vagy vmi ilyesmi.
Vélemény?

Várom az ötleteket és tanácsokat Steve-től és a többi hozzáértőtől egyaránt. Persze szigorúan csak az oltások mellett...  :) :o ;D ?:-/
Előre is köszönöm.
Üdv.G

2009. Április 25. - 12:00:32
Válasz #422
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello!

Hallott már valaki a Stanol Stanazolol nevü termékről? (Thaiföldön gyártják, 200db van 1 dobozban és 5mg-os tabletták)



Itt egy kép róla. Az érdekelne, hogy ez eredeti e vagy sem, mert nem sok infót találtam erről a fajtáról neten.

köszi ha válaszol valaki aki ismeri ezt a terméket.

Lehet ettől van rosszul a másik srác a másik topikban, nem?  :D Ez egy eredeti hamisítvány ahogy látom.  ;D

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 25. - 12:04:45
Válasz #423

Torony

Vendég
Helló All!

Egy ideje már olvasgatom a fórumot,de még csak most regisztráltam,így hát szinte biztosan az 'oltani való újonc' kategóriába fogok tartozni, de azért teszek egy próbát...  :)
Igazából mint a többi amatőr,tanácsokat szeretnék kérni,több területen is.
A célom tiszta izom felhozatala zsírosodás és vizesedés nélkül. Kb 176cm vagyok,és kb 74kg (igen,most kell nevetni).
Kb úgy szeretnék 'átalakulni' hogy legyen rajtam egy 4-5kg-val kevesebb zsír,és 5-10kg-val több izom.
Ennek érdekében az edzés mellett szoktam futni és/vagy biciklizni is.
A saját kútfőből merített-tehát valószínűleg full hülyeség- edzéstervem:

1.nap mell-tricepsz (fekvenyomás, tricepsz lenyomás egyenes rúddal vagy kötéllel, tárogatás, tricepsz fekve, tricepsz felnyomás egykezes rúddal két kézzel)
2.nap hát-bicepsz (tarkóhoz húzás, bicepsz francia rúddal állva, mellhez húzás, kalapács bicepsz, evezés vagy fűrészelés)
3.nap váll (háttól nyomás, melltől nyomás, váll oldalra, váll előre)

Azt nem tudom hogy az edzés után kardiózzak,vagy egy teljesen más napszakban? A fehérjét edzés és az azt követő futás után ha iszom,úgy jó?
Kb mit egyek,és hogyan,ha a célom a fent említett tiszta izomnövelés zsír és víz nélkül?Mondjuk napi ötször natúr vagy rántott hús rizzsel v barna kenyérrel v salátával?

Egyébként 10mg-os Stanazolol-t szeretnék szedni napi 3 x 1db-ot, ez mellé ajánlottak Proviron 25-öt,bár nem tudom hogy az kell-e,van-e értelme,mert tudomásom szerint a Proviron az androgén dolgok elnőiesítő hatását hivatott semlegesíteni,a Stanazolol pedig sokkal inkább anabolikus mintsem androgén. Azt mondták hogy azért nem árt mellé a Proviron, bajt nem okozhat esetleg hoz egy minimális erő növekedést és fokozza a Stanazolol anabolikus hatását.
Viszont attól tartok hogy a Proviron hormontartalma megzavarja a hormonháztartásomat vagy vmi ilyesmi.
Vélemény?

Várom az ötleteket és tanácsokat Steve-től és a többi hozzáértőtől egyaránt. Persze szigorúan csak az oltások mellett...  :) :o ;D ?:-/
Előre is köszönöm.
Üdv.G


1. lábat mikor edzel? Bár asszem ez költői kérdés marad...
2. a kajával nem vagy tisztában, ez nagyjából evidens, így akarsz koxolni?
3. színtiszta izomnövekedés úgy, hogy közben pucolsz?
4. Stanozolollal akarod tömni magad, és közben azon aggódsz, hogy a Proviron hormontartalma fog bekavarni?

2009. Április 25. - 12:10:27
Válasz #424
Nem elérhető

zotja



2009. Április 25. - 12:24:58
Válasz #425
Nem elérhető

skl


Hello!

Hallott már valaki a Stanol Stanazolol nevü termékről? (Thaiföldön gyártják, 200db van 1 dobozban és 5mg-os tabletták)



Itt egy kép róla. Az érdekelne, hogy ez eredeti e vagy sem, mert nem sok infót találtam erről a fajtáról neten.

köszi ha válaszol valaki aki ismeri ezt a terméket.

Lehet ettől van rosszul a másik srác a másik topikban, nem?  :D Ez egy eredeti hamisítvány ahogy látom.  ;D


****:))) ****:))) ****:)))  Amugy ha jól emléxem,ő az SB labs stanozolját linkelte,ami kivülről elvileg eredetinek nézett ki :)

2009. Április 25. - 12:49:14
Válasz #426
Nem elérhető

BadBodyBoy


Ez a stanol sem néz ki valami bizalom gerjesztőnek!..... ????...
Ennyi hamis cég és termék után lehet h én is megrendelek 1000 kis dobozt, telerakom pl:aspirinnel nyomtatok cimkét és dobozt meg leírást és árulom..... ****:)))


2009. Április 25. - 12:57:18
Válasz #427
Nem elérhető

skl


Ez a stanol sem néz ki valami bizalom gerjesztőnek!..... ????...
Ennyi hamis cég és termék után lehet h én is megrendelek 1000 kis dobozt, telerakom pl:aspirinnel nyomtatok cimkét és dobozt meg leírást és árulom..... ****:)))


szólj ha kell befektető a biznyiszhez  ****:)))))) @:-)

2009. Április 25. - 17:53:54
Válasz #428

csery

Vendég
Kedves Gegec, az, hogy te ezek a dolgok mellett akarsz gyógyszerhez nyúlni, enyhén szólva is kemény,javasolnám a további kutakodást mondjuk étrendek, edzéstervek, táplálékkigészítők között, mert azért ez nem így megy.De ha igen szólj, hogy csinálod, én még hamincöt kiló izmot akarok, és közbe ledobni azt a felesleget ami most rajtam van.Köaszi!

2009. Április 27. - 12:26:46
Válasz #429
Nem elérhető

doktorka


Ilyet szedtem már nekem nagyon jól hatott !
És ezt is az Express.hu-n találtam egy hirdetésben !
Onnan rendeltem !

2009. Április 27. - 12:48:28
Válasz #430
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ilyet szedtem már nekem nagyon jól hatott !
És ezt is az Express.hu-n találtam egy hirdetésben !
Onnan rendeltem !
Online rendelni kétes eredetű szteroidokat,nem semmi pali vagy.

Fő a bizalom ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Április 27. - 13:05:24
Válasz #431
Nem elérhető

Cressler


Ilyet szedtem már nekem nagyon jól hatott !
És ezt is az Express.hu-n találtam egy hirdetésben !
Onnan rendeltem !
mit értesz jól hatás alatt?

 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 28. - 11:16:44
Válasz #432

csery

Vendég
Ilyet szedtem már nekem nagyon jól hatott !
És ezt is az Express.hu-n találtam egy hirdetésben !
Onnan rendeltem !

Nem nőtt ki még egy feje..

2009. Április 28. - 15:35:47
Válasz #433
Nem elérhető

mack


Ilyet szedtem már nekem nagyon jól hatott !
És ezt is az Express.hu-n találtam egy hirdetésben !
Onnan rendeltem !

beszarás....mingyá ránézek a vaterán vagy a teszveszen hátha rálelek valamire.... :-}

2009. Április 29. - 08:17:37
Válasz #434

csery

Vendég
Legközelebb fecsit is a vateráról veszek használtba.... @-o