2024. Április 27. - 17:08:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Alap kúra - vélemények, pár kérdés  (Megtekintve 3619 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2023. Március 17. - 14:00:20
Megtekintve 3619 alkalommal
Nem elérhető

Rob97


Üdv!

Ezen a kúrán gondolkodtam, első kúrának. Sok forrásból gyűjtöttem az infókat, sokan mást mondanak, meghallgatnám a ti véleményeteket.

Test. c/e.: 1-12 hét: heti 333mg VAGY 1-13 hét:heti 307mg (azért ilyen kerge számokkal dolgoznék mert így fogyna el a 4gram.
Adminisztrációt 3-3.5 naponta időziteném.
Ehhez kapcsolódóan lenne is egy kérdésem, többen azt mondják, hogy ez a mennyiség csak egy erősebb TRT, a kockázat a mellékhatásokra kb ugyanakkora, mintha 500 menne hetente, akkor már nyomjak 500at és jobb eredmények is lesznek. Azonban pl. Modern Bulking, Hungarian Hammer is 250-300mg/hétre esküszik (hobbi szinten). Azért őket hozom fel, mert ők frankón nyitottan beszélnek erről. Na most, kinek higyjek? Szívem szerint ez a 333 vagy 307 mg-vel csinálnám, de kiváncsian várom a véleményeteket.

Aromatáze blokkoló: Clomixin(clomid) 50mg/napra gondoltam az egész kúra alatt. Van aki 4.-5. héttől javasolja, mit gondoltok?

HCG: Ezt a szegmenst egy külföldi oldalon az opcionális kategóriában láttam. Ti mit gondoltok? Egyébként 5000IU-val le lehet normálisan utókúrázni? Illetve, ha igen milyen adagolással? köszönöm


A cél egyébként egy kisebb minőségi tömegnövelés. 21 éves vagyok, tudom, tudom most mit fogtok írni erre, de kérlek vonatkoztassunk el ettől, már eldöntöttem és akkor már ésszel szeretném csinálni.

Köszönöm, remélem nem lett sok.


2023. Március 27. - 09:52:30
Válasz #1
Nem elérhető

haven


" Ehhez kapcsolódóan lenne is egy kérdésem, többen azt mondják, hogy ez a mennyiség csak egy erősebb TRT, a kockázat a mellékhatásokra kb ugyanakkora, mintha 500 menne hetente, akkor már nyomjak 500at és jobb eredmények is lesznek. Azonban pl. Modern Bulking, Hungarian Hammer is 250-300mg/hétre esküszik (hobbi szinten)."

Gondolom ők a valós hatóanyag mennyiségre gondoltak, nem azokra a számokra, amik rá vannak írva. Valós 300mg hobbi szinten tényleg elég. 500 - at már komolyabbnak mondanék, persze itt is a valós mennyiségre gondolok.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Március 27. - 10:39:21
Válasz #2
Nem elérhető

hpifta


A kúra amit összeállítottál már ott hibázik hogy te: "Aromatáze blokkoló: Clomixin(clomid) 50mg/napra gondoltam". a clomid NEM aromatáz blokkolo!Ebből a mondatodból le is lehetett szűrni hogy semminek sem olvastál utana rendesen és felületesen dolgoztál!
Ajánlom itt a fórumon a HCG-s topikban lévő összes kommentet végig olvasni...

2023. Március 27. - 10:42:24
Válasz #3
Nem elérhető

Gyuf


Üdv!

Ezen a kúrán gondolkodtam, első kúrának. Sok forrásból gyűjtöttem az infókat, sokan mást mondanak, meghallgatnám a ti véleményeteket.

Test. c/e.: 1-12 hét: heti 333mg VAGY 1-13 hét:heti 307mg (azért ilyen kerge számokkal dolgoznék mert így fogyna el a 4gram.
Adminisztrációt 3-3.5 naponta időziteném.
Ehhez kapcsolódóan lenne is egy kérdésem, többen azt mondják, hogy ez a mennyiség csak egy erősebb TRT, a kockázat a mellékhatásokra kb ugyanakkora, mintha 500 menne hetente, akkor már nyomjak 500at és jobb eredmények is lesznek. Azonban pl. Modern Bulking, Hungarian Hammer is 250-300mg/hétre esküszik (hobbi szinten). Azért őket hozom fel, mert ők frankón nyitottan beszélnek erről. Na most, kinek higyjek? Szívem szerint ez a 333 vagy 307 mg-vel csinálnám, de kiváncsian várom a véleményeteket.

Aromatáze blokkoló: Clomixin(clomid) 50mg/napra gondoltam az egész kúra alatt. Van aki 4.-5. héttől javasolja, mit gondoltok?

HCG: Ezt a szegmenst egy külföldi oldalon az opcionális kategóriában láttam. Ti mit gondoltok? Egyébként 5000IU-val le lehet normálisan utókúrázni? Illetve, ha igen milyen adagolással? köszönöm


A cél egyébként egy kisebb minőségi tömegnövelés. 21 éves vagyok, tudom, tudom most mit fogtok írni erre, de kérlek vonatkoztassunk el ettől, már eldöntöttem és akkor már ésszel szeretném csinálni.

Köszönöm, remélem nem lett sok.
ezek a fura számok hogy jöttek ki, hogy 333 meg 307? meg hogy 3-3,5nap? mi az a fél nap?
Illetve 21évesen , miért is?
illetve kúra közbe nem clomid, nem arra való




2023. Március 27. - 16:16:21
Válasz #4
Nem elérhető

iron90


Van itt sok régi topic, vagy redditen az r/steroid wiki része tök jól leír mindent, nézz szét.

2023. Március 27. - 17:44:58
Válasz #5
Nem elérhető

guzzi


 !+"%  ˝=/
 ***)))) Hülyegyerek mi a szarnak nyitottál új topikot??
Ott egy csomó írj oda ha tudsz okosat ha nem akkor olvass vissza baszki ne légy lusta fasz!!  ***)))) ***)))) ***))))

2023. Március 27. - 18:48:07
Válasz #6
Nem elérhető

Logan


!+"%  ˝=/
 ***)))) Hülyegyerek mi a szarnak nyitottál új topikot??
Ott egy csomó írj oda ha tudsz okosat ha nem akkor olvass vissza baszki ne légy lusta fasz!!  ***)))) ***)))) ***))))


Mit kell egyből hülyegyerekezni másokat te rossz paraszt 🤮

2023. Március 28. - 08:55:51
Válasz #7
Nem elérhető

Lolka


!+"%  ˝=/
 ***)))) Hülyegyerek mi a szarnak nyitottál új topikot??
Ott egy csomó írj oda ha tudsz okosat ha nem akkor olvass vissza baszki ne légy lusta fasz!!  ***)))) ***)))) ***))))


Mit kell egyből hülyegyerekezni másokat te rossz paraszt 🤮


Valahol igaza van ezt be kell látni fölös volt egy új topit nyitni csak olvasni kellene az eddigieket!

2023. Március 28. - 09:10:22
Válasz #8
Nem elérhető

Izmos11


 #:-)jól működő Tesztó prop mostanában? BULL  GENETICS nekem most nagyon bevált !

2023. Március 28. - 20:18:32
Válasz #9
Nem elérhető

Glacika


Üdv!

Ezen a kúrán gondolkodtam, első kúrának. Sok forrásból gyűjtöttem az infókat, sokan mást mondanak, meghallgatnám a ti véleményeteket.

Test. c/e.: 1-12 hét: heti 333mg VAGY 1-13 hét:heti 307mg (azért ilyen kerge számokkal dolgoznék mert így fogyna el a 4gram.
Adminisztrációt 3-3.5 naponta időziteném.
Ehhez kapcsolódóan lenne is egy kérdésem, többen azt mondják, hogy ez a mennyiség csak egy erősebb TRT, a kockázat a mellékhatásokra kb ugyanakkora, mintha 500 menne hetente, akkor már nyomjak 500at és jobb eredmények is lesznek. Azonban pl. Modern Bulking, Hungarian Hammer is 250-300mg/hétre esküszik (hobbi szinten). Azért őket hozom fel, mert ők frankón nyitottan beszélnek erről. Na most, kinek higyjek? Szívem szerint ez a 333 vagy 307 mg-vel csinálnám, de kiváncsian várom a véleményeteket.

Aromatáze blokkoló: Clomixin(clomid) 50mg/napra gondoltam az egész kúra alatt. Van aki 4.-5. héttől javasolja, mit gondoltok?

HCG: Ezt a szegmenst egy külföldi oldalon az opcionális kategóriában láttam. Ti mit gondoltok? Egyébként 5000IU-val le lehet normálisan utókúrázni? Illetve, ha igen milyen adagolással? köszönöm


A cél egyébként egy kisebb minőségi tömegnövelés. 21 éves vagyok, tudom, tudom most mit fogtok írni erre, de kérlek vonatkoztassunk el ettől, már eldöntöttem és akkor már ésszel szeretném csinálni.

Köszönöm, remélem nem lett sok.

Első kúrának bőven elég 300-350 mg tesztó magában, aromatázblokkolót szerezz, a clomid nem az, nézz utána. Hcg nem feltétlenül kell. Kúra után 6 héttel vérvétel és az megmondja majd.

2023. Március 29. - 06:44:58
Válasz #10
Nem elérhető

Gábor77


Üdv!

Ezen a kúrán gondolkodtam, első kúrának. Sok forrásból gyűjtöttem az infókat, sokan mást mondanak, meghallgatnám a ti véleményeteket.

Test. c/e.: 1-12 hét: heti 333mg VAGY 1-13 hét:heti 307mg (azért ilyen kerge számokkal dolgoznék mert így fogyna el a 4gram.
Adminisztrációt 3-3.5 naponta időziteném.
Ehhez kapcsolódóan lenne is egy kérdésem, többen azt mondják, hogy ez a mennyiség csak egy erősebb TRT, a kockázat a mellékhatásokra kb ugyanakkora, mintha 500 menne hetente, akkor már nyomjak 500at és jobb eredmények is lesznek. Azonban pl. Modern Bulking, Hungarian Hammer is 250-300mg/hétre esküszik (hobbi szinten). Azért őket hozom fel, mert ők frankón nyitottan beszélnek erről. Na most, kinek higyjek? Szívem szerint ez a 333 vagy 307 mg-vel csinálnám, de kiváncsian várom a véleményeteket.

Aromatáze blokkoló: Clomixin(clomid) 50mg/napra gondoltam az egész kúra alatt. Van aki 4.-5. héttől javasolja, mit gondoltok?

HCG: Ezt a szegmenst egy külföldi oldalon az opcionális kategóriában láttam. Ti mit gondoltok? Egyébként 5000IU-val le lehet normálisan utókúrázni? Illetve, ha igen milyen adagolással? köszönöm


A cél egyébként egy kisebb minőségi tömegnövelés. 21 éves vagyok, tudom, tudom most mit fogtok írni erre, de kérlek vonatkoztassunk el ettől, már eldöntöttem és akkor már ésszel szeretném csinálni.

Köszönöm, remélem nem lett sok.
Első kúrának heti 1ml teszto.enai is elég lenne , ami 250mg. Aki elsőre 500-at ajánl arról megvan a véleményem. De ami fontosabb olvass jobban utána a témának mert úgy beleugrani ebbe hogy teljesen vakon vagy és az alapokkal se vagy tisztába, nagy felelőtlenség!

2023. Március 30. - 14:52:31
Válasz #11
Nem elérhető

Izmos11


 #:-)Hát ez a dolog több sebből is vérzik! Én heti 1ml (250mg Ha jó a szer...)kezdenék 3 fele elosztva ,de pl Kedd reggel 0,5ml ,péntek este 0,5ml is jól működik,azt ha nagyon muszály akkor a 7.héttől emelném max 350 mg ra(250 el is jó eredményeket lehet elérni)!Aromatáze blokkoló rögtön az elejétől??Honnan tudod fogsz e aromatizálni ??

2023. Április 13. - 13:23:19
Válasz #12
Nem elérhető

Rob97


Rosszul fogalmaztam meg pár részt és valóban összekevertem egy két dolgot az elmúlt héten beleástam magam a fórumba és más fórumokba is jelenleg így nézne ki akkor pontosítva, javítva. Mit gondoltok? Remélem nem gond ez a folytonos kerdezősködés, de visszajelzésekre van szükségem mert az első tervem is kalap szar volt na szóval:

1-12hét: tesztó cyp. 400mg/hét,- 200mg minden 3. nap
Ezzel kapcsolatban az merült fel, hogy 250mg/ml-es sűrűségű a cucc és ugye 10ml-es 1 üvegcse, ebból ha kettőt szerzek az 5000mg, nos ezt 12hétre elosztani az 416.6 mg/hét, ha esetleg 13 hétig tolom akkor 384.6/hét, de komolyan ki fog szarakodni ezekkel a számokkal, én arra gondoltam hogy letolom a 12 hetet pontosan 400/héttel és marad 200 a végére. Ezt is osszam még el a 13. héten 100-100-ra vagy  csak toljam be 200at egybe, mint az egész kúra alatt? ergó 12.5 hét a kúra.

x-x hét:ANASTROZOLE (arimidex) bekészítve előre ha akármi (gyno stb) lenne akkor elkezdem szedni. 0.5mg/nap.
Ha erre kerül sor akkor kúra végéig szednem kell? Illetve ugye ez egy bizonytalan szegmens mert lehet nem is fog kelleni, ezért nem tudom mennyit kéne beszerezni belőle. 50 bogyó X 1mg elég ha be lesz készítve? Vagy szerezzek inkább kettőt a biztonság kedvéért?

12-14: semmi

14-20: TAMOXIFEN CITRATE (nolvadex): 20 mg/ nap, ha mellékhatások megjelennek akkor 10/napra csökkentem.

Elég ez a 2 hét pihentetés a PCT kezdete előtt? Illetve a HCG-t kihagytam a tervből, itt valaki azt írta azt a labor majd megmondja utána. Láttam, hogy sokan a kúra közbeni HCGt javasoljátok. Hanyadik hétben kéne laborba menni hogy kiderüljön? meg a PCT alatt vagy utana? ha igen mennyivel utana?
Most mindenek előtt elmegyek egy laborba hogy legyen viszonyítás, nagylabort kérjek, vagy mit mondjak a dokinak hogy a megfelelő adatokat kapjam ami a kúrához kell ?

Köszi

2023. Április 14. - 07:25:46
Válasz #13
Nem elérhető

Gyuf


Rosszul fogalmaztam meg pár részt és valóban összekevertem egy két dolgot az elmúlt héten beleástam magam a fórumba és más fórumokba is jelenleg így nézne ki akkor pontosítva, javítva. Mit gondoltok? Remélem nem gond ez a folytonos kerdezősködés, de visszajelzésekre van szükségem mert az első tervem is kalap szar volt na szóval:

1-12hét: tesztó cyp. 400mg/hét,- 200mg minden 3. nap
Ezzel kapcsolatban az merült fel, hogy 250mg/ml-es sűrűségű a cucc és ugye 10ml-es 1 üvegcse, ebból ha kettőt szerzek az 5000mg, nos ezt 12hétre elosztani az 416.6 mg/hét, ha esetleg 13 hétig tolom akkor 384.6/hét, de komolyan ki fog szarakodni ezekkel a számokkal, én arra gondoltam hogy letolom a 12 hetet pontosan 400/héttel és marad 200 a végére. Ezt is osszam még el a 13. héten 100-100-ra vagy  csak toljam be 200at egybe, mint az egész kúra alatt? ergó 12.5 hét a kúra.

x-x hét:ANASTROZOLE (arimidex) bekészítve előre ha akármi (gyno stb) lenne akkor elkezdem szedni. 0.5mg/nap.
Ha erre kerül sor akkor kúra végéig szednem kell? Illetve ugye ez egy bizonytalan szegmens mert lehet nem is fog kelleni, ezért nem tudom mennyit kéne beszerezni belőle. 50 bogyó X 1mg elég ha be lesz készítve? Vagy szerezzek inkább kettőt a biztonság kedvéért?

12-14: semmi

14-20: TAMOXIFEN CITRATE (nolvadex): 20 mg/ nap, ha mellékhatások megjelennek akkor 10/napra csökkentem.

Elég ez a 2 hét pihentetés a PCT kezdete előtt? Illetve a HCG-t kihagytam a tervből, itt valaki azt írta azt a labor majd megmondja utána. Láttam, hogy sokan a kúra közbeni HCGt javasoljátok. Hanyadik hétben kéne laborba menni hogy kiderüljön? meg a PCT alatt vagy utana? ha igen mennyivel utana?
Most mindenek előtt elmegyek egy laborba hogy legyen viszonyítás, nagylabort kérjek, vagy mit mondjak a dokinak hogy a megfelelő adatokat kapjam ami a kúrához kell ?

Köszi
Nagy labor úgy működik hogy elmész magánúton mert körzeti nem ad ilyenre beutalót. ( tesztó nézés stb ha akarsz kúra közben vagy a végén. )
pl synlab, ott meg vérvétel előtt úgy is megkérdezik mit akarsz megnézetni, de az oldalukon is fent van.
egy sima teljes vérképre tudsz beutalót kérni, kezdésnek elég kúra előtt, de én oda is egy tesztósat+egyéb kérnék már csak kíváncsiság miatt is, hogy milyen a jelenlegi "üres" állapot.

2hét nem elég pihenő egy hosszúészteres motyo után hogy pct-zz

Ennyire ne matekozd túl amit írtál, heti 3x adj be 0,6ml-t.
kicentizni meg sose centizz ki motyót napra pontosan, inkább legyen nálad több, mint kevesebb.


2023. Április 14. - 20:30:16
Válasz #14
Nem elérhető

Izmos11


Rosszul fogalmaztam meg pár részt és valóban összekevertem egy két dolgot az elmúlt héten beleástam magam a fórumba és más fórumokba is jelenleg így nézne ki akkor pontosítva, javítva. Mit gondoltok? Remélem nem gond ez a folytonos kerdezősködés, de visszajelzésekre van szükségem mert az első tervem is kalap szar volt na szóval:

1-12hét: tesztó cyp. 400mg/hét,- 200mg minden 3. nap
Ezzel kapcsolatban az merült fel, hogy 250mg/ml-es sűrűségű a cucc és ugye 10ml-es 1 üvegcse, ebból ha kettőt szerzek az 5000mg, nos ezt 12hétre elosztani az 416.6 mg/hét, ha esetleg 13 hétig tolom akkor 384.6/hét, de komolyan ki fog szarakodni ezekkel a számokkal, én arra gondoltam hogy letolom a 12 hetet pontosan 400/héttel és marad 200 a végére. Ezt is osszam még el a 13. héten 100-100-ra vagy  csak toljam be 200at egybe, mint az egész kúra alatt? ergó 12.5 hét a kúra.

x-x hét:ANASTROZOLE (arimidex) bekészítve előre ha akármi (gyno stb) lenne akkor elkezdem szedni. 0.5mg/nap.
Ha erre kerül sor akkor kúra végéig szednem kell? Illetve ugye ez egy bizonytalan szegmens mert lehet nem is fog kelleni, ezért nem tudom mennyit kéne beszerezni belőle. 50 bogyó X 1mg elég ha be lesz készítve? Vagy szerezzek inkább kettőt a biztonság kedvéért?

12-14: semmi

14-20: TAMOXIFEN CITRATE (nolvadex): 20 mg/ nap, ha mellékhatások megjelennek akkor 10/napra csökkentem.

Elég ez a 2 hét pihentetés a PCT kezdete előtt? Illetve a HCG-t kihagytam a tervből, itt valaki azt írta azt a labor majd megmondja utána. Láttam, hogy sokan a kúra közbeni HCGt javasoljátok. Hanyadik hétben kéne laborba menni hogy kiderüljön? meg a PCT alatt vagy utana? ha igen mennyivel utana?
Most mindenek előtt elmegyek egy laborba hogy legyen viszonyítás, nagylabort kérjek, vagy mit mondjak a dokinak hogy a megfelelő adatokat kapjam ami a kúrához kell ?

Köszi
400mg kezdésnek sok szerintem.250mg elég volna kezdésnek!Meg egy 12 hetes kúrába én nem kezdenék bele Cypionat /enantattal....mire hozna valamit  akkora abba hagyod ?Akkor inkább Propi...!Kicsit túlgondolod ! 8)