2024. Április 27. - 20:39:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 174135 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 20. - 19:10:54
Válasz #15
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Bárcsak támogatna az állam! Ja az Állam én vagyok! :)

2008. Július 12. - 13:29:20
Válasz #16
Nem elérhető

Cressler


De van egy teljesen jó tesztelés is. Egyik nap nagyobb adagot kell beadnod, s a beadás elött kell egy vércukor tesztet végezni, s a beadás után is. Ha jól tudom, akkor olyan 10-30% közötti vércukor szint esés következik be a jó anyagnál.

Üdv Dani!
Én úgy tudom, hogy a növekedési hormon az inzulin antagonistája. Az inzulin csökkenti a vércukor szintjét a GH pedig növeli, illetve egészen pontosan gátolja a sejtek cukorfelvételét a vérből.
Szóval az lenne a kérdésem, hogy biztos, hogy az 10-30%-os vércukorszint esés és nem pedig növekedés van a beadás után?
Dani jól írta legalábbis erre abból következtetek, hogy azt írták a pfizeres oldalon, hogy túladagolása hipoglikémiát eredményez(het), viszont hosszú távon inzulinrezisztenciát és hiperglikémiát vált(hat) ki így L hszében is van realitás....
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Július 28. - 10:30:16
Válasz #17
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Hyperglikémia a beadás után tapasztalható, inzulinrezisztancia pedig hosszú távon alakúlhat ki. De a tapasztalat azt mutatja, hogy az utóbbi nem gyakran alakúl ki, inkább jellemző, a vércukor rögtöni esése alapján a sokkolás, vagy savasodás. Ezt a szádban is érezheted, a nyálad alapján, kicsit több termelődik és elkezdesz szédülni, ha ezt nem eszközlöd, akkor összeesel és a legrosszabb esetben kómába eshetsz. Most írjam a jó oldalát amiért érdemes szedni, ha van rá napi 5-10 ezer jó magyar forintod? Szerintem ezt nem kell ecsetelni, ez mindenkinél látható aki elkezdi és aki használja. ;-oo-; :-)->

2008. Július 28. - 13:49:48
Válasz #18
Nem elérhető

hummerdikk


Hyperglikémia a beadás után tapasztalható, inzulinrezisztancia pedig hosszú távon alakúlhat ki. De a tapasztalat azt mutatja, hogy az utóbbi nem gyakran alakúl ki, inkább jellemző, a vércukor rögtöni esése alapján a sokkolás, vagy savasodás. Ezt a szádban is érezheted, a nyálad alapján, kicsit több termelődik és elkezdesz szédülni, ha ezt nem eszközlöd, akkor összeesel és a legrosszabb esetben kómába eshetsz. Most írjam a jó oldalát amiért érdemes szedni, ha van rá napi 5-10 ezer jó magyar forintod? Szerintem ezt nem kell ecsetelni, ez mindenkinél látható aki elkezdi és aki használja. ;-oo-; :-)->
Nemtudom, hogy kecsken kerdeztem e (full koma ugyebar ;D), hogy ezt a szedules-osszeses-koma dolgot, hogy lehet orvosolni?

2008. Július 28. - 15:07:06
Válasz #19
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
CUKORRRRRRRRR!!!!! @-o @-o @-o

Beadás után úgy mint az inzulinnál, kell egy kevés cukor , mert gyorsan felszívódó kölllll #:-)

2008. Július 28. - 20:01:09
Válasz #20
Nem elérhető

hummerdikk


CUKORRRRRRRRR!!!!! @-o @-o @-o

Beadás után úgy mint az inzulinnál, kell egy kevés cukor , mert gyorsan felszívódó kölllll #:-)

Tudtam en h jo cucc a cukor, ma is megtette a hatasat az edzes elotti suti! @-o

Thx, Dani!

ui: Jok az uj topikjaid, vegre vki bevallalta! @:-)

2008. Július 28. - 20:08:03
Válasz #21
Nem elérhető

FirstLady


Hyperglikémia a beadás után tapasztalható, inzulinrezisztancia pedig hosszú távon alakúlhat ki. De a tapasztalat azt mutatja, hogy az utóbbi nem gyakran alakúl ki, inkább jellemző, a vércukor rögtöni esése alapján a sokkolás, vagy savasodás. Ezt a szádban is érezheted, a nyálad alapján, kicsit több termelődik és elkezdesz szédülni, ha ezt nem eszközlöd, akkor összeesel és a legrosszabb esetben kómába eshetsz. Most írjam a jó oldalát amiért érdemes szedni, ha van rá napi 5-10 ezer jó magyar forintod? Szerintem ezt nem kell ecsetelni, ez mindenkinél látható aki elkezdi és aki használja. ;-oo-; :-)->
Nem akarok beleugatni, de nem a hypoglikémiára gondolsz, mármint az esésnél, szédülés, ilyenek? ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 29. - 07:59:41
Válasz #22
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Hyperglikémia a beadás után tapasztalható, inzulinrezisztancia pedig hosszú távon alakúlhat ki. De a tapasztalat azt mutatja, hogy az utóbbi nem gyakran alakúl ki, inkább jellemző, a vércukor rögtöni esése alapján a sokkolás, vagy savasodás. Ezt a szádban is érezheted, a nyálad alapján, kicsit több termelődik és elkezdesz szédülni, ha ezt nem eszközlöd, akkor összeesel és a legrosszabb esetben kómába eshetsz. Most írjam a jó oldalát amiért érdemes szedni, ha van rá napi 5-10 ezer jó magyar forintod? Szerintem ezt nem kell ecsetelni, ez mindenkinél látható aki elkezdi és aki használja. ;-oo-; :-)->
Nem akarok beleugatni, de nem a hypoglikémiára gondolsz, mármint az esésnél, szédülés, ilyenek? ;D

Igen de azt ha orvosi szlenggel szeretnék élni, az a behípózás, ha valaki összeesik, és stb... De amúgy a hyperglikémiát részleteztem kedves Lady, csak olvass vissza, s írtam, hogy az inzulinrezisztencia nem szokott kialakúlni!!

2008. Július 29. - 08:02:58
Válasz #23
Nem elérhető

FirstLady


Hyperglikémia a beadás után tapasztalható, inzulinrezisztancia pedig hosszú távon alakúlhat ki. De a tapasztalat azt mutatja, hogy az utóbbi nem gyakran alakúl ki, inkább jellemző, a vércukor rögtöni esése alapján a sokkolás, vagy savasodás. Ezt a szádban is érezheted, a nyálad alapján, kicsit több termelődik és elkezdesz szédülni, ha ezt nem eszközlöd, akkor összeesel és a legrosszabb esetben kómába eshetsz. Most írjam a jó oldalát amiért érdemes szedni, ha van rá napi 5-10 ezer jó magyar forintod? Szerintem ezt nem kell ecsetelni, ez mindenkinél látható aki elkezdi és aki használja. ;-oo-; :-)->
Nem akarok beleugatni, de nem a hypoglikémiára gondolsz, mármint az esésnél, szédülés, ilyenek? ;D

Igen de azt ha orvosi szlenggel szeretnék élni, az a behípózás, ha valaki összeesik, és stb... De amúgy a hyperglikémiát részleteztem kedves Lady, csak olvass vissza, s írtam, hogy az inzulinrezisztencia nem szokott kialakúlni!!
Oké-oké, nem kötözködésből írtam, hanem rákérdeztem nálad arra a részére a mondandódnak, hogy én jól tudom-e :)
De nem jól fogalmaztam meg, ahogy látom, szóval tényleg félreérthető volt, bocsi  ;-oo-; :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 29. - 10:41:13
Válasz #24
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
CUKORRRRRRRRR!!!!! @-o @-o @-o

Beadás után úgy mint az inzulinnál, kell egy kevés cukor , mert gyorsan felszívódó kölllll #:-)

Tudtam en h jo cucc a cukor, ma is megtette a hatasat az edzes elotti suti! @-o

Thx, Dani!

ui: Jok az uj topikjaid, vegre vki bevallalta! @:-)

Kedves kalapácsocska! ;D ;D ;D ;)

Én sem vállaltam be semmit, de vannak olyan dolgok, amiket inkább leírok, és megosztom veletek,mert akkor semmi sem fog az én lelkemen száradni!  Van egy olyan mondás, hogy ha mindent megteszel, akkor este nyugodtan aludhatsz is! ;-oo-;

De köszönöm a dícséretet!

2008. Július 29. - 10:45:52
Válasz #25
Nem elérhető

God Vazzeg


CUKORRRRRRRRR!!!!! @-o @-o @-o

Beadás után úgy mint az inzulinnál, kell egy kevés cukor , mert gyorsan felszívódó kölllll #:-)

Tudtam en h jo cucc a cukor, ma is megtette a hatasat az edzes elotti suti! @-o

Thx, Dani!

ui: Jok az uj topikjaid, vegre vki bevallalta! @:-)

Kedves kalapácsocska! ;D ;D ;D ;)

Én sem vállaltam be semmit, de vannak olyan dolgok, amiket inkább leírok, és megosztom veletek,mert akkor semmi sem fog az én lelkemen száradni!  Van egy olyan mondás, hogy ha mindent megteszel, akkor este nyugodtan aludhatsz is! ;-oo-;

De köszönöm a dícséretet!

Humi kicsit többet lát az írásaid mögé, mint amit ténylegesen leírsz, de mi azért hálásak vagyunk minden morzsáért  /7%  =/+'  :-)->

2008. Július 29. - 10:48:58
Válasz #26
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Vagy csak lehet, hogy azt látja meg amit valójában leírtam, csak én nem nyitom azt nagyközönség elé! :-}

2008. Július 29. - 10:54:19
Válasz #27
Nem elérhető

God Vazzeg


Vagy csak lehet, hogy azt látja meg amit valójában leírtam, csak én nem nyitom azt nagyközönség elé! :-}

A sorok közt tudni kell olvasni  ;)  8-}

2008. Július 29. - 12:03:24
Válasz #28
Nem elérhető

hummerdikk


Vagy csak lehet, hogy azt látja meg amit valójában leírtam, csak én nem nyitom azt nagyközönség elé! :-}

A sorok közt tudni kell olvasni  ;)  8-}

Ennyi! @:-)

De amugy, Dani, ez igenis felvallalas, mert ki mert eddig errol igy irni? Ezt kiveve igazad van! ;-oo-;

ui: Kalapacs az eszed tokja... ;D O0 (http://www.hummer.com) Kalapacs az hammer... ejnye, milyen angolos vagy Te? :-/-(-: >:D ;)

2008. Július 29. - 12:42:12
Válasz #29
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nem mindennel értek egyet ebben a topikban...de tegyük fel, hogy nem olvastam semmit és most írok pár dolgot.  ;)


Nem írom túl tudományosan...sokan nem értenék + akkor már mindenféle adattal kellene alátámasztani...másolni és beilleszteni meg a hülye is tud...szóval csak a saját szavaimmal...

A növekedési hormon tartós (főleg ha nagy adagolással párosul) használata megnövelheti az esélyét a cukorbetegség kialakulásának. Miért? Mert rövid távon, viszont elvileg rendszeresen (beadás és adag-függő) hiperglikémiát okoz. Tehát a vércukorszint (a vér glükóz tartalma) megnő. Itt nem szédülésről beszélünk...szomjúság, sokszori vizelés, kipirult bőr...semmi extra...egy nagy zabálás után is előfordulhat ilyen...túl magas lesz a vércukorszint és nincs ekkora mennyiség szabályozásához elegendő inzulin (ami csökkenti a vércukorszintet) a vérben. Soha ilyen esetet nem tapasztaltam az adott szer használatakor...de előfordulhat.
És ami a kockázatot jelentheti hosszú távon: a hiperglikémia tartós fennállása esetén cukorbetegségről beszélünk.


A hipoglikémia már sokkal veszélyesebb állapot. Ez pont az ellenkezője a hiperglikémiának. Ilyenkor a vércukorszint (a vér glükóz tartalma) a normális szint alá esik. Mivel a glükóz az idegrendszernek és a többi szövetnek is a fő tápanyaga ezért ha a normális szint alatti a koncentrációja a vérben, az komoly problémákat okozhat! Gyengeség, remegés, izzadás, zavarodottság...de akár ájulás, eszméletvesztés...extrém esetekben (beteg egyén illetve nagyobb mennyiségű inzulin "indokolatlan" használata esetén) kómához és halálhoz is vezethet! Persze "pofonegyszerű" mert egészséges egyénnél és normál esetben (nem használt inzulint) a szervezet nagyobb mennyiségű adrenalint juttat a vérbe (lásd izgatottság, izzadás) és ez gyorsan megemeli a vércukorszintet. Komolyabb esetekben (pl. egészséges egyén használt inzulint) vagy ha nem akarjuk a véletlenre bízni...nagyobb (megfelelő) mennyiségű szénhidrát elfogyasztása esetén a nem kívánt hatások megszüntethetőek, ésszerű időzítés esetén meg is előzhetőek.

A HGH és a hipoglikémia összefüggése abban nyilvánulhat meg sztem, hogy a HGH használata esetén a szervezet tartósan ki van téve hiperglikémiás vagy ahhoz közeli állapotnak, majd a szer elhagyása esetén a szervezetnek időre van szüksége arra, hogy visszaálljon a "normális kerékvágásba".



Szerintem elég közérthetően fogalmaztam. Igaz, sztem személy szerint igen kevés embert érinthet ez a témakör itt a fórumon, de attól még nem árt némi háttérinformáció a többieknek sem.


 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."