2024. Május 13. - 15:55:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 357775 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 28. - 10:34:45
Válasz #30
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
A vizelet elszineződése a nagy mérvű b-vitamin komplex és a nagy mennyiségű vitamin szedése mellett is tapasztalható. A tesztoszteron (az legyen propi vagy depo vagy ...) más fajtájú aromatizálódást és szineződést nyújt. A lényeg, hogy együtt a kettő tuti. ;-oo-;

2008. Augusztus 09. - 15:35:15
Válasz #31
Nem elérhető

szpari


Szevasztok!
A segítségeteket szeretném kérni hogyan vezessem le a nem épp gyenge kúrámat!
17 ampulla susta,12 deca,12 enanthat.
10hétig nyomtam a sustát utolsó 2 hétbe elkezdtem a decát amit nyomok 5 hete és most volt az első két enanthátom amiből van még 9 hét.jövő héten kezdeném el a proviront tehát az utolsó 8 hétben provi napi 1 és az utolsó enanthat után még 2 hétig illetve 2 héttel az uccsó szuri után 5 naponta 5000ie. HCG ebből 3-at gondoltam!kérdés jó-e ez így illetve kell-e nolvadex és/vagy closti. és ebből mennyi!Válaszotokat előre is köszönöm!

2008. Augusztus 26. - 22:03:29
Válasz #32
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok.
Lenne 1 kérdésem:)
Július 7.-én szúrtam a 13 ampulla sustanonból az utolsót,utána vártam 3hetet,h a hormon szintem "normálisra" csökkenjen,és akkor kezdtem a 3x5000NE HCG-t.5naponta 1 + volt 10 clostim,abbol 10 napig napi 1-et szedtem(kevésnek találtam)
A lényeg a lényeg,h a sutanont 6hétig toltam és kb az 5.héttöl erősen elkezdett pattanásodni a vállam és a hátam kétoldalt(középen nem)
olyan igazi nagy gyulladt piros pattanások.A vállam valami iszonyat volt,már a 3hc közbe elkezdett csökkenni a számuk,volt olyan,h alig volt de mostanában megint kijött"pár" nagy darab,amilyen előtte soha nem volt.Nektek mikor szokott elmulni úgy teljesen???Az uccsó hcg is vagy 3hete volt már az uccsú susta meg vagy 6
Továbba az is érdekelne,h meddig moderáljátok még a commentjeimet?Csak azért kérdezem,mert így nem teszi is frissnek a hozzászólásom,és választ se fogok kapni így soha ha valaki véletlen be nem téved ide:)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Szeptember 09. - 16:38:15
Válasz #33
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szevasztok!
A segítségeteket szeretném kérni hogyan vezessem le a nem épp gyenge kúrámat!
17 ampulla susta,12 deca,12 enanthat.
10hétig nyomtam a sustát utolsó 2 hétbe elkezdtem a decát amit nyomok 5 hete és most volt az első két enanthátom amiből van még 9 hét.jövő héten kezdeném el a proviront tehát az utolsó 8 hétben provi napi 1 és az utolsó enanthat után még 2 hétig illetve 2 héttel az uccsó szuri után 5 naponta 5000ie. HCG ebből 3-at gondoltam!kérdés jó-e ez így illetve kell-e nolvadex és/vagy closti. és ebből mennyi!Válaszotokat előre is köszönöm!

Sziasztok.
Lenne 1 kérdésem:)
Július 7.-én szúrtam a 13 ampulla sustanonból az utolsót,utána vártam 3hetet,h a hormon szintem "normálisra" csökkenjen,és akkor kezdtem a 3x5000NE HCG-t.5naponta 1 + volt 10 clostim,abbol 10 napig napi 1-et szedtem(kevésnek találtam)
A lényeg a lényeg,h a sutanont 6hétig toltam és kb az 5.héttöl erősen elkezdett pattanásodni a vállam és a hátam kétoldalt(középen nem)
olyan igazi nagy gyulladt piros pattanások.A vállam valami iszonyat volt,már a 3hc közbe elkezdett csökkenni a számuk,volt olyan,h alig volt de mostanában megint kijött"pár" nagy darab,amilyen előtte soha nem volt.Nektek mikor szokott elmulni úgy teljesen???Az uccsó hcg is vagy 3hete volt már az uccsú susta meg vagy 6
Továbba az is érdekelne,h meddig moderáljátok még a commentjeimet?Csak azért kérdezem,mert így nem teszi is frissnek a hozzászólásom,és választ se fogok kapni így soha ha valaki véletlen be nem téved ide:)

Kedves barátaim előbb kérjük a fotókat, aztán majd a szakértőcsoportunkkal eldöntjük, hogy milyen stílusban válaszoljunk...

 :-}


 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 09. - 18:06:42
Válasz #34
Nem elérhető

Maszat



[/quote]
Kedves barátaim előbb kérjük a fotókat, aztán majd a szakértőcsoportunkkal eldöntjük, hogy milyen stílusban válaszoljunk...

 :-}


 8-)
[/quote]

Szia:)

Ezt nem értem annyira:))
Mármint,h a pattanásaimrol kell a fénykép,ami a kérdésem tárgya vagy úgy eleve a testemröl:))
ez most elég n00b kérdés,de tényleg nem vágom:))

Nem láttam még a fórumon ilyet,h 1 válaszhoz előbb kép kell,még át is néztem a kérdésemet,h nem tettem-e fel valami sértőt,vagy sértő hangnemben.Remélem nem:)
Mindenesetre tudok képet tenni,bár tudom,h megkapom a fejemre,h én minek koxoltam...Majd válaszolok,h miért:)

http://kepfeltoltes.hu/view/080820/IMG_1980_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/080820/IMG_1981_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


BOCSI A NAGY FELBONTÁSÉRT,AZ ÉN KÉPNÉZEGETŐMBEN NINCS RESIZE...
Remélem kapok választ a kérdésemre,mert azóta rosszabb a helyzet:)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Szeptember 09. - 18:11:22
Válasz #35
Nem elérhető

Maszat


Ja és még annyit,h ez a kúra 2.hetében volt,ahol még a bőröm olyan volt mint a babapopsi a mostani helyzethez képest:S:S
Ma rendesen rosszul éreztem atlétában magam a vállamon lévő pattanások miatt.Pedig már a levezetésnek is rég vége.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Szeptember 25. - 21:09:06
Válasz #36
Nem elérhető

Maszat


Nem lesz itt már válasz még fényképpel sem :'(

Most a melkasom is pattanásos.Nem értem!!!
A kúra előtt soha nem volt,most pedig a vállam és a hátam nagyon!Annyira azért nem gáz,de félek ha elkezdem a következőt mi lesz...
Pedig kb 1 hónap és susta-deca-t tervezek.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Szeptember 25. - 21:12:38
Válasz #37
Nem elérhető

FirstLady


Nem lesz itt már válasz még fényképpel sem :'(

Most a melkasom is pattanásos.Nem értem!!!
A kúra előtt soha nem volt,most pedig a vállam és a hátam nagyon!Annyira azért nem gáz,de félek ha elkezdem a következőt mi lesz...
Pedig kb 1 hónap és susta-deca-t tervezek.
Maszat, járj szoliba, az segít! :) Meg segít valamennyit, ha Vichy NormaDerm lemosóval mosod le minden nap, és a szintén enevű krémmel kened a kritikus területeket :) Csak patikában lehet kapni ezeket, de nem olcsók (ha ez számít egyáltalán ;) ) :)

A pattanásokkal nem nagyon tudsz mit kezdeni, majd elmúlnak, ha vége a kúrának... De szerintem, ha elkezdesz valamit, ezekért ne hagyd abba... mármint ha csak ez lenne az oka, hogy abbahagyod... ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 25. - 21:33:29
Válasz #38
Nem elérhető

Maszat


ezzel csak az a baj,h majd 2hónapja vége a kúrámnak... :(
és kenem minden sz@rral,előtte soha nem volt a vállamon,most meg minden nap jön.2hónappal a kúra után!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Szeptember 25. - 21:34:50
Válasz #39
Nem elérhető

FirstLady


ezzel csak az a baj,h majd 2hónapja vége a kúrámnak... :(
és kenem minden sz@rral,előtte soha nem volt a vállamon,most meg minden nap jön.2hónappal a kúra után!
Kicsit akkor felborulhatott a hormon-háztartásod... Majd elmúlik... lehetne rosszabb is  8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 25. - 21:39:37
Válasz #40

Torony

Vendég
ez ilyen... szoli meg kinyomkodás.

2008. Szeptember 25. - 21:41:43
Válasz #41
Nem elérhető

Maszat


ezzel csak az a baj,h majd 2hónapja vége a kúrámnak... :(
és kenem minden sz@rral,előtte soha nem volt a vállamon,most meg minden nap jön.2hónappal a kúra után!
Kicsit akkor felborulhatott a hormon-háztartásod... Majd elmúlik... lehetne rosszabb is  8-) ;D

Az mit jelent???
Gondolom ha jönnek a pattanások meg hullik a hajam továbbra is mint az atom akkor magas a testo...de ez csak feltevés.Lehet a hcg megemelte és fent  is maradt???
Nem vágom.Mindenesetree gyulaldt pattanások jönnek nap mint nap,hullik a hajam az edzés pedig kurva jól m1.
Annak pertsze örülök.
Csak így tényleg para kezdeni a következőt ami susta-deca-primo.Gondoltam rákérdezek,mielött hülyeséget csinálok:)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Szeptember 25. - 21:44:30
Válasz #42
Nem elérhető

God Vazzeg


ezzel csak az a baj,h majd 2hónapja vége a kúrámnak... :(
és kenem minden sz@rral,előtte soha nem volt a vállamon,most meg minden nap jön.2hónappal a kúra után!

Fertőtlenítés sokat segíthet..  ****:)))))) Szoli is király  8-)

2008. Szeptember 25. - 21:47:02
Válasz #43
Nem elérhető

FirstLady


ezzel csak az a baj,h majd 2hónapja vége a kúrámnak... :(
és kenem minden sz@rral,előtte soha nem volt a vállamon,most meg minden nap jön.2hónappal a kúra után!
Kicsit akkor felborulhatott a hormon-háztartásod... Majd elmúlik... lehetne rosszabb is  8-) ;D

Az mit jelent???
Gondolom ha jönnek a pattanások meg hullik a hajam továbbra is mint az atom akkor magas a testo...de ez csak feltevés.Lehet a hcg megemelte és fent  is maradt???
Nem vágom.Mindenesetree gyulaldt pattanások jönnek nap mint nap,hullik a hajam az edzés pedig kurva jól m1.
Annak pertsze örülök.
Csak így tényleg para kezdeni a következőt ami susta-deca-primo.Gondoltam rákérdezek,mielött hülyeséget csinálok:)
Valszeg igen, magasan maradt a saját tesztoszteron termelésed, de ez nem olyan rossz dolog ám, sokan, mit nem adnának érte... ****:))) ****:))) ****:))) De nem is biztos, hogy ez az oka... a hajhullásnak és a pattanásoknak lehet más magyarázata is, pl. nekem is hullik a hajam, és az arcomon is vannak pattanások (pedig nem kokszoltam sose, és már kinőttem a pubertáskort is :D )... pl. vitaminokat szedsz-e rendesen... csokitól, olajos magvaktól is lehetnek pattanásaid.

Ha nem vagy biztos a dolgodban, csináltass egy vérképet pl., az megmutatja, hogy mizu, lehet, hogy semmi... :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 25. - 21:48:19
Válasz #44
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26