2024. Május 12. - 23:35:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Megálltam a növésbe?  (Megtekintve 27932 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 24. - 16:29:00
Megtekintve 27932 alkalommal
Nem elérhető

105


Sziasztok!

Egy kis segítség kellene.
 4 hete tart egy kúrám. Szemes Danabol 10mg napi 4. Mellé 3naponta 1-1 Testosteron Depot+Deca. jelenleg 73 kg 173 cm magas vagyok. kb. 2 éve kezdtem el edzeni. Cigit leraktam, melót váltottam, eszek normálisan. Jött az első kúra. Természetesen nagyot lökött. Ez tavaly év vége volt.  Ez állt MethanDianone ból és heti kettő Testosteron Depot ból. Feljöttem 68 kg ra az 52 ről. Nagyon gebe voltam. Aztán nyár elején indultunk Sustanollal meg MethanDianonnal. Hát semmit nem lökött. Pihentem egy jó 2-3 Hónapot. És gondoltunk maradjak az elözö összeállitásnál, csak szemesből a danabol, meg a Depot mellé Deca. COMBO. Na most elment 4 hét és egy kilót nem hiztam. Edzek sokkal keményebben, kaja, folyadék oké ahogy eddig. Szedem a vitaminokat, Aminot, Creatint, és a Maximus Tribulust. De eredmény nincs. Formásodok egyre jobban az tény de nem igen szálkás akarok lenni. Majd akkor ha leszek 80 kiló legalább. Ha valakinek van hozzászólása hogy hol lehet a hiba megköszönném. Mert a többiekkel most nem igen értjük. Valaki egy évbő 10 hónapot kúrával tölt. Hozzá szokott volna a szervezetem? Anno minden kúrát levezettünk szépen, és a hormon háztartást is vissza állitottuk. Lehet hogy az első kúra erős cucc volt így erre meg nem reagál semmit? Ha valaki érti kérem segítsen, mert most egy kicsit letörtem. Bár már ez is eredmény amit eddig felmutattam. Az első két évbe kaja, kiegészítők tömegnövelő étrend ment szépen. Hát gyatra volt a tömegnövekedés. Genetika, hiába.... De az első kúra után láttam hogy fejlődök ez adott erőt hogy érdemes ezt csinálni.

 

Köszönöm!

2009. Október 24. - 16:30:45
Válasz #1
Nem elérhető

Rob


Leírnád,hogy mit és mennyit eszel egy nap?
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Október 24. - 16:33:04
Válasz #2

B1ll4

Vendég
Ha leteszed a cigit el kell kezdeni koxolni ! Ma is tanultunk valamit ! Valaki Modi majd elintézi ...

2009. Október 24. - 16:35:12
Válasz #3
Nem elérhető

Rob


Még csak most esik le,hogy 52kg használtál TÖK FELESGESEN szteroidokat? Ezt nem mondod komolyan? Łł=
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Október 24. - 16:44:34
Válasz #4
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Egy kis segítség kellene.
 4 hete tart egy kúrám. Szemes Danabol 10mg napi 4. Mellé 3naponta 1-1 Testosteron Depot+Deca. jelenleg 73 kg 173 cm magas vagyok. kb. 2 éve kezdtem el edzeni. Cigit leraktam, melót váltottam, eszek normálisan. Jött az első kúra. Természetesen nagyot lökött. Ez tavaly év vége volt.  Ez állt MethanDianone ból és heti kettő Testosteron Depot ból. Feljöttem 68 kg ra az 52 ről. Nagyon gebe voltam. Aztán nyár elején indultunk Sustanollal meg MethanDianonnal. Hát semmit nem lökött. Pihentem egy jó 2-3 Hónapot. És gondoltunk maradjak az elözö összeállitásnál, csak szemesből a danabol, meg a Depot mellé Deca. COMBO. Na most elment 4 hét és egy kilót nem hiztam. Edzek sokkal keményebben, kaja, folyadék oké ahogy eddig. Szedem a vitaminokat, Aminot, Creatint, és a Maximus Tribulust. De eredmény nincs. Formásodok egyre jobban az tény de nem igen szálkás akarok lenni. Majd akkor ha leszek 80 kiló legalább. Ha valakinek van hozzászólása hogy hol lehet a hiba megköszönném. Mert a többiekkel most nem igen értjük. Valaki egy évbő 10 hónapot kúrával tölt. Hozzá szokott volna a szervezetem? Anno minden kúrát levezettünk szépen, és a hormon háztartást is vissza állitottuk. Lehet hogy az első kúra erős cucc volt így erre meg nem reagál semmit? Ha valaki érti kérem segítsen, mert most egy kicsit letörtem. Bár már ez is eredmény amit eddig felmutattam. Az első két évbe kaja, kiegészítők tömegnövelő étrend ment szépen. Hát gyatra volt a tömegnövekedés. Genetika, hiába.... De az első kúra után láttam hogy fejlődök ez adott erőt hogy érdemes ezt csinálni.

 

Köszönöm!

A kiemelt részben van a hiba  ;)

2009. Október 24. - 16:54:03
Válasz #5
Nem elérhető

warren


Háát ez ne lesz, az a hosszú éltű topic.

Haver ébredj már fel az álomvilágból 52 kg - ról  68-ra?
kb 2 év edzel?

Szénhidrátot egyél meg fehérjét, ne szteroidot.

Egyébként testo-depot, deca, danabol után a tribulustól mi a túrót vártál, hogy majd "megdob" ? vicc
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. Október 24. - 17:04:35
Válasz #6
Nem elérhető

hummerdikk


Kivancsi lennek en arra a levezetesre is... Meghat... 52 kilosan enni kell mindent, ami az utadba kerul es nem bedobalni mindent.... ***))))

Ha mar ekkora hulyeseget csinaltal, kajadat leirod nekunk? ::) ****)

2009. Október 24. - 17:17:49
Válasz #7
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Hy One hundered-five!

Megpróbálok én segítő szándékkal hozzádfordulni, nem pedig kifigrázó szarkasztikus hangnemben. Amit csinálsz és amit eddig csináltál azt hiszem az nem épp a legjobb. 2 évet edzettél, abból ha jól számoltam az első évben már volt szteroid segítség, és utána 2-3 hónapokat hagytál ki minden közt. EZ szerintem úgy rossz ahogy van! Biztos gyorsan elérted ezt a hatalmas és gyors növekedést, de abban is el kellene gondolkodnod, hogy ez mennyire is lehet minőségi izomzat. Mert SAJNOS egy-két év fullos edzéssel nem szerzel érett és szép testet avagy vázizomzatot. Sajnos úgy elkurtad(kedves barátom) ahogy van, mert nem használtad ki a tested és a szervezetedben a sokak álltal favorizált növekedést. Ugyanis az első időszakban ha csak egy kis fehérjét kapcsoltál volna bele a táplálkozásodba, már akkor is uganannyit fejlődtél volna, mint így "cuccal" együtt. A jelszó a lépcsőzetesség, mert minden újra a szervezet robbanással felel, s ha egy lépcsőfokot átlépsz, akkor sajna visszalépni már nem tudsz, ezért van az, hogy ugyanazzal a kombóval már nem tudsz olyan látványos növekedést elérni, mint az első alkalommal. Én helyedben elsőszőr egy kis fehérjét használtam volna, majd bekapcsoltam vlna glutamint, és így tovább egészen addig, amíg el nem éred azt a szintet jó pár (kb 4-5) év után, hogy használnod kelljen szteroidokat.

De tudom, most nem az a kérdés, hogy mit is csesztél el, hanem az, hogy mit is lehet csinálni? Sztem a legyegyszerűbb, ha most szépen levezetsz mindent és pihenteted a szervezetedet. NATURÁL tápkiegekkel, ami természetesen nem lesz annyira jelentős, mintha teleszornád magadat "jó reményű cucokkal" de a szervezetdnek, most nem 2-3 hónap (ami szerintem nem volt 1 se, mert ilyenkor mindenki csak többet mond pihenőre), hanem nem ártana vagy 1 év pihenő sem! Nem hiszem hogy tetszik ez a magyarázat de szerintem itt nem fogja neked senki így elmagyarázni, mert legyünk őszinték, szó sem érdemes erre, mivel ha olvasnád a fórumot, akkor minimum annyi tudást összeszedtél volna, hogy nem állsz neki még az első kúrának sem. De a hegylakó és a Remény hal meg utoljára.

Szóval nem tudom megfogadod-e avagy sem, de dönts okosan és megfontoltan.

Varga Dániel

2009. Október 24. - 17:44:54
Válasz #8

Akezdetfia

Vendég
Sziasztok!

Egy kis segítség kellene.
 4 hete tart egy kúrám. Szemes Danabol 10mg napi 4. Mellé 3naponta 1-1 Testosteron Depot+Deca. jelenleg 73 kg 173 cm magas vagyok. kb. 2 éve kezdtem el edzeni. Cigit leraktam, melót váltottam, eszek normálisan. Jött az első kúra. Természetesen nagyot lökött. Ez tavaly év vége volt.  Ez állt MethanDianone ból és heti kettő Testosteron Depot ból. Feljöttem 68 kg ra az 52 ről. Nagyon gebe voltam. Aztán nyár elején indultunk Sustanollal meg MethanDianonnal. Hát semmit nem lökött. Pihentem egy jó 2-3 Hónapot. És gondoltunk maradjak az elözö összeállitásnál, csak szemesből a danabol, meg a Depot mellé Deca. COMBO. Na most elment 4 hét és egy kilót nem hiztam. Edzek sokkal keményebben, kaja, folyadék oké ahogy eddig. Szedem a vitaminokat, Aminot, Creatint, és a Maximus Tribulust. De eredmény nincs. Formásodok egyre jobban az tény de nem igen szálkás akarok lenni. Majd akkor ha leszek 80 kiló legalább. Ha valakinek van hozzászólása hogy hol lehet a hiba megköszönném. Mert a többiekkel most nem igen értjük. Valaki egy évbő 10 hónapot kúrával tölt. Hozzá szokott volna a szervezetem? Anno minden kúrát levezettünk szépen, és a hormon háztartást is vissza állitottuk. Lehet hogy az első kúra erős cucc volt így erre meg nem reagál semmit? Ha valaki érti kérem segítsen, mert most egy kicsit letörtem. Bár már ez is eredmény amit eddig felmutattam. Az első két évbe kaja, kiegészítők tömegnövelő étrend ment szépen. Hát gyatra volt a tömegnövekedés. Genetika, hiába.... De az első kúra után láttam hogy fejlődök ez adott erőt hogy érdemes ezt csinálni.

 

Köszönöm!

Picit korán kezdted azt a koxolást  :o abból a pénzből vettél volna rizst csirkét stb.. meg mellé valami tömegnövelőt már lehet elöbbre tartanál  ****:)))))) na megyek is aztán tele tömöm magam nutellás gofrival  <:-)  ;D

2009. Október 24. - 19:08:33
Válasz #9
Nem elérhető

105



 Hát köszönöm a használható válaszokat. Hát igen a LÉPCSŐ. Nekem is ez az ami mond valamit. Valóban gyors volt a dolog az tény. Az első évem valóban igy ment. Szénhidrát és fehérje dús kaja. Mentek a tápkiegek is. És hát valóban... Többet akartam mert nagyon akartam. Nem egy izom kolosszusnak akartam kinézni csak legalább úgy hogy lemerjem venni a pólomat a strandon. 24 évesen 52 kilósan elég ciki volt. Elöször ettem ami az utamba került. Aztán egyszerűen annyi volt az eredmény hogy kétszer akkorát löktem a budiba. Aztán hát ekkor jött a válogatott kaja. És kicsit már  azért ez valóban jobb volt. Nem zabáltam hanem normális adagok, és naponta min. 6 szor ettem. Aztán jött a kúra így lettem ennyi. Ami meg most megy az csak a második. Hát ja! Ha elbasztam akkor cumi. De legalább valaki segít. Az jó helyzetbe van és volt aki megél a csirkén és rizsen és alapból 70 kg és csak a kajától nő.  Nekem megmondta a doki hogy nagyon nehéz küzdelem lessz kilókat felkapni. Ez genetika. Valaki ilyen valaki olyan. Ezért szeretek olyanokkal konzultállni akinek nagy tapasztalata van és tud támogatni. Ja! És aki letámadott: Szerintem hogy ki mikor hogy kokszolt azt ne feszegessük. Magyarországon legalább 50 testépitőt ismerek, ami nem sok, csak a lényeg hogy ezekből az 50 ből 47 en tolják. Szokták mondani: a Rozskenyértől sose nősz meg. Lehet hogy én is utánuk loholtam. Hiba volt OK. De én azért kérdeztem hogy most inkább akkor hosszú pihenő stb? Nekem ez volt a lényeg. Tényleg köszi azért az eddig hozzászóloknak.

2009. Október 24. - 19:45:17
Válasz #10
Nem elérhető

atleeta


Szerintem azok a versenyzők akikre te gondolsz nem 50 kilósan kezdtek el kokszolni, hanem a versenysúlyuk lehet akörül ahol most te vagy.Olyan ember meg szerintem nincs aki ne fejlődene jó kajától.De nem osztom itt az észt. Dánielt meg nem is értem hogy tud ilyen higgadtan írni ebben a témában  ****:))))))
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 24. - 19:54:20
Válasz #11
Nem elérhető

105


Hát van aki higgadt valaki nem.... Én sem bántom sose azokat akik hibáznak vagy ilyesmi. Én másban segitek embereken. Ez a munkám. Tudom milyen szar egyedül megrohadni mert szarnak rád. Az 50 kiló hát igen korai volt. De elhiheted hogy utáltam már magam.... Elég szar volt hidd el. A kétségbe esés néha sok mindenre rávesz....

2009. Október 24. - 20:06:06
Válasz #12
Nem elérhető

atleeta


Én meg voltam 118 kiló szerinted az jobb? Meg voltam 92kilós is 190 centivel meg 34es karral.Az se jobb hidd el.A csípőm szélesebb volt mint a vállam...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 24. - 20:07:16
Válasz #13
Nem elérhető

fastor


Atleta mostmár felesleges szidni, hülye volt, kész rájött már... visszacsinálni nemlehet, ne tántorítsuk el, azzal a fórumtól hogy szidjuk, mert itt tanulhatna okos dolgokat!!!!
és nem a koxról ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 24. - 20:08:22
Válasz #14
Nem elérhető

God Vazzeg


Atleta mostmár felesleges szidni, hülye volt, kész rájött már... visszacsinálni nemlehet, ne tántorítsuk el, azzal a fórumtól hogy szidjuk, mert itt tanulhatna okos dolgokat!!!!
és nem a koxról ;D

A válaszokból minden információt megkapott, nem hőbörögni kell, hanem kiszedni belőlük az infot, és hajrá  @:-)