2024. Június 03. - 20:13:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 459650 alkalommal)

Hard74, fittyfene és 3 vendég van a témában

2023. Január 21. - 11:39:02
Válasz #4470
Nem elérhető

Zero


1-2 hét múlva kezdem az ena/deca kombót mindkettő BM-es minden másnap 0,5ml összeszívva, amihez megy 0,5ml propi ez hilmás vagy minden nap vagy az is minden másnap amig el nem fogy a 10ml, hozzá exemestan/provi, és mivel elég hosszú lesz a kúra közbe HCG 500iu/hét kb 2-3 héttel az első szuri után. ~1-1,5 hónap múlva jöhetek egy élménybeszámolóval, ha érdekel valakit.

2023. Január 21. - 13:05:56
Válasz #4471
Nem elérhető

bukta


Na meg jött a csoda raw ena meg a vedi deca.. kivancsi leszek...


Nekem a raw ena működött de a vedi már nem még jó hogy volt maradék kenwoo.
Egyébként a melegítés megoldotta nálam a gyulladásos problémát  ****:))))))

2023. Január 21. - 15:07:39
Válasz #4472
Nem elérhető

Zsoltiroid


Na meg jött a csoda raw ena meg a vedi deca.. kivancsi leszek...
Vedi deca nem mukodott?

Nekem a raw ena működött de a vedi már nem még jó hogy volt maradék kenwoo.
Egyébként a melegítés megoldotta nálam a gyulladásos problémát  ****:))))))

2023. Január 21. - 16:50:13
Válasz #4473
Nem elérhető

Gábor77


1-2 hét múlva kezdem az ena/deca kombót mindkettő BM-es minden másnap 0,5ml összeszívva, amihez megy 0,5ml propi ez hilmás vagy minden nap vagy az is minden másnap amig el nem fogy a 10ml, hozzá exemestan/provi, és mivel elég hosszú lesz a kúra közbe HCG 500iu/hét kb 2-3 héttel az első szuri után. ~1-1,5 hónap múlva jöhetek egy élménybeszámolóval, ha érdekel valakit.
Várom az infokat! Bár én decat nem fogok használni jó darabig. Nem volt jó, hogy nem akkor dugtam amikor akartam, hanem amikor a cerka nagy kegyesen néha méltóztatott felállni  @-o

2023. Január 21. - 16:51:11
Válasz #4474
Nem elérhető

Gábor77


Na meg jött a csoda raw ena meg a vedi deca.. kivancsi leszek...


Nekem a raw ena működött de a vedi már nem még jó hogy volt maradék kenwoo.
Egyébként a melegítés megoldotta nálam a gyulladásos problémát  ****:))))))
Mennyire melegítetted fel?

2023. Január 21. - 18:31:55
Válasz #4475
Nem elérhető

bukta


Elszámoltam 20-ig közben a hajszárító előtt forgattam nem volt kimondottan meleg de nálam működött mert előtte a kenwoo nagyon gyulladt azért maradt meg.
Most kifogyott minden 3 hó pihi zsírégetők majd utána megint megpróbálok szerezni valamit.

2023. Január 22. - 11:13:59
Válasz #4476
Nem elérhető

hpifta


Sziasztok!
Master pharmas termékek működnek még? értem én ez alatt tren ace, testo ena.-t!
Vagy érdemesebb a titan, raw szegmensből válogatni? köszönöm a választ :-){

2023. Január 22. - 13:43:43
Válasz #4477
Nem elérhető

Zsoltiroid


Sziasztok!
Master pharmas termékek működnek még? értem én ez alatt tren ace, testo ena.-t!
Vagy érdemesebb a titan, raw szegmensből válogatni? köszönöm a választ :-){

   Raw enája müködni latszik BM ena elfogyott 1 hete , 1.5 napja toltam raw enat 2ml it deca nelkul direkt! Libido még nem az a kidurranok de basznék folyamatosan  @-o

2023. Január 22. - 20:34:19
Válasz #4478
Nem elérhető

GB


Sziasztok
Valaki használt mostanában jó parabolant vagy injekciós methat ?

2023. Január 26. - 18:43:24
Válasz #4479
Nem elérhető

sasalino


Van aki rendszeren hasznàl Finasterid-et?  Màr befejeztem a kúrám, így megszűnt a hajhullásom. De előtte hajmosásnál 1-2szàl hullot, kúra alatt pedig 15-20. Hosszú távon nyilván nemkívánatos kopaszodást okozna .  Kinek mi az a mennyiség ami nem lövi le a libidót , de màr jelentősen csökkentő a hajhullást? Vagy esetleg van màr más alternatíva ?

2023. Január 26. - 21:11:48
Válasz #4480
Nem elérhető

Gyuf


Az mitől lehet, hogy valaki érzékeny a propira? Semmi mástól nincs mellérzékenysége, csak a propi hozza ki nála.


2023. Január 26. - 22:50:22
Válasz #4481
Nem elérhető

Logan


Az mitől lehet, hogy valaki érzékeny a propira? Semmi mástól nincs mellérzékenysége, csak a propi hozza ki nála.

Nekem is ez volt a propitol meg sustatol megemeli a prolaktin szintet és attól kezdett nekem is. Én elmentem laborba és beadás után nezettem és a prolaktin megugrott szépen tőle. Enantat tol nem
Volt ilyen…

2023. Január 26. - 23:12:19
Válasz #4482
Nem elérhető

Gyuf


Az mitől lehet, hogy valaki érzékeny a propira? Semmi mástól nincs mellérzékenysége, csak a propi hozza ki nála.

Nekem is ez volt a propitol meg sustatol megemeli a prolaktin szintet és attól kezdett nekem is. Én elmentem laborba és beadás után nezettem és a prolaktin megugrott szépen tőle. Enantat tol nem
Volt ilyen…
Jó tudni, hogy ez is emelheti.
Neked mi volt rá a megoldás ha kérdezhetem?

2023. Január 27. - 01:09:03
Válasz #4483
Nem elérhető

Logan


Az mitől lehet, hogy valaki érzékeny a propira? Semmi mástól nincs mellérzékenysége, csak a propi hozza ki nála.

Nekem is ez volt a propitol meg sustatol megemeli a prolaktin szintet és attól kezdett nekem is. Én elmentem laborba és beadás után nezettem és a prolaktin megugrott szépen tőle. Enantat tol nem
Volt ilyen…
Jó tudni, hogy ez is emelheti.
Neked mi volt rá a megoldás ha kérdezhetem?

Abba hagytam és 1-1,5 hét mulva elmúlt utána vissza mentem prolaktint nezetni és normáli szinten volt… utána enantat ot kezdtem el adagolni azt is subqutan azóta nincs ilyen problema

2023. Január 27. - 16:56:34
Válasz #4484
Nem elérhető

Sly1980


Sziasztok lenne kérdésem esetleg AVVA Lab teszto Enathat -al találkozott valaki esetleg vélemény ✌️? Kérem esetleg tud valaki valamit írjon !