Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (2532/2537) > >>

Janó:

--- Idézetet írta: Gábor77 - 2024. Március 23. - 11:39:12 ---Véleményt kérnék. Áprilistól az a terven hogy 400g Teszto.ena, 200g Primo és 200g Masteron menne. és 3IU növi. Bekeményítem a diétát ezért gondoltam erre a sztekkre. Eddig 10kg ment le TRT-vel.

--- Idézet vége ---
Primot és masteront felesleges együtt használni. Akkor inkabb npp és masteron.

Gábor77:

--- Idézetet írta: Janó - 2024. Március 23. - 17:51:40 ---
--- Idézetet írta: Gábor77 - 2024. Március 23. - 11:39:12 ---Véleményt kérnék. Áprilistól az a terven hogy 400g Teszto.ena, 200g Primo és 200g Masteron menne. és 3IU növi. Bekeményítem a diétát ezért gondoltam erre a sztekkre. Eddig 10kg ment le TRT-vel.

--- Idézet vége ---
Primot és masteront felesleges együtt használni. Akkor inkabb npp és masteron.

--- Idézet vége ---
Az is van :-) méghozzá igen faxa NPP akkor itt lesz az ideje elsütni :-)

Montana_87:

--- Idézetet írta: Gábor77 - 2024. Március 22. - 08:06:16 ---
--- Idézetet írta: Montana_87 - 2024. Március 21. - 13:19:03 ---Köszi a válaszod!
Amik jelenleg rendelkezésemre álnak:
Tamoxifen
Proviron
Klomifen
Anasztrazol

Ezek közül valamelyikkel érdemes próbálkozni?
Természetesen nézetném majd laborba hogyan változik az ösztro szint ha ezek közül egyáltalán érdemes foglalkozni!

--- Idézet vége ---
Közben gondolkodtam kicsit :-) 166-os ösztrogénre ne szedj semmit. Kaját tedd rendbe szerintem a megfelelő étkezéssel le tudod szorítani 150 környékére könnyen. Ne mérgezd magad feleslegesen.

--- Idézet vége ---

Ezer köszönet a véleményért!
Ami érdekes h viszonylag magas a testo szintem de ez külső jegyekben nem nyilvánul meg. Az erőszintem nem nagy, fekvenyomás nem megy jól, felhúzás stb. Az izomzatom átlagos, fedett inkább. És ez 10+ év edzés múlttal. Valamit nagyon szarul csinálhatok akkor ˝=/

Egyébként egy testo kúránál milyen teszto szint van a vérképben?

Eliteboy:
Valaki mondta a fórumról hogy astralagust a manuatea oldalról lehet jó áron venni. vettem is 1kg ot. leírás szerint forró vízbe kell tenni mint egy tea port és utána inni, nem is por állagú. aki innen vett az hogy fogyasztja.?  ha ledarálom és főzés nélkül megiszom lesz gyomorprobléma?

Gábor77:

--- Idézetet írta: Montana_87 - 2024. Március 24. - 14:17:24 ---
--- Idézetet írta: Gábor77 - 2024. Március 22. - 08:06:16 ---
--- Idézetet írta: Montana_87 - 2024. Március 21. - 13:19:03 ---Köszi a válaszod!
Amik jelenleg rendelkezésemre álnak:
Tamoxifen
Proviron
Klomifen
Anasztrazol

Ezek közül valamelyikkel érdemes próbálkozni?
Természetesen nézetném majd laborba hogyan változik az ösztro szint ha ezek közül egyáltalán érdemes foglalkozni!

--- Idézet vége ---
Közben gondolkodtam kicsit :-) 166-os ösztrogénre ne szedj semmit. Kaját tedd rendbe szerintem a megfelelő étkezéssel le tudod szorítani 150 környékére könnyen. Ne mérgezd magad feleslegesen.

--- Idézet vége ---

Ezer köszönet a véleményért!
Ami érdekes h viszonylag magas a testo szintem de ez külső jegyekben nem nyilvánul meg. Az erőszintem nem nagy, fekvenyomás nem megy jól, felhúzás stb. Az izomzatom átlagos, fedett inkább. És ez 10+ év edzés múlttal. Valamit nagyon szarul csinálhatok akkor ˝=/

Egyébként egy testo kúránál milyen teszto szint van a vérképben?

--- Idézet vége ---
Valószínűleg igen! Valamit nem jól csinálsz! Kaja és/vagy edzés nem megfelelő.
A teszto szint kúrában meg a használt dózistól a termék minőségétől egyéni genetikától stb. ezer dologtól függ. De 100 feletti nem ritka. Nem tudom mi lehet a plafon :-)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése