2024. Május 14. - 13:06:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2010-es tavaszi versenyidény  (Megtekintve 138623 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 20. - 13:59:56
Megtekintve 138623 alkalommal
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Igen korainak tünhet,de azért lehet hogy valaki már számolja visszafelé az időt.  ;)

Mit tudunk idáig:

NAC World Championships - június Korfu
NABBA World Champioships - június 19 Málta

2009. November 20. - 14:08:30
Válasz #1
Nem elérhető

rr


IFBB Junior EB-ről tudsz valamit?

2009. November 20. - 15:12:32
Válasz #2
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
IFBB Junior EB-ről tudsz valamit?

Az IFBB ezt annyira nem sieti el.  ;D Mivel Európában van,ez van hogy elég sokáig képlékeny szokott lenni. A felnőtt badi eb-t hamarabb bevállal minden ország. Szerintem.

2009. November 22. - 08:45:57
Válasz #3
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 :-< Újabb dátumot kaptam

IBFA MR & MS UNIVERSE

2010. július 4. Olaszország...valszeg Sapri.


2009. November 22. - 17:29:39
Válasz #4
Nem elérhető

Xéna


Az IFBB junior-masters EB Szerbiában lesz jövőre!
Akit érdekel, már most jelezze, mivel a szövetség is úgy tervezi a kiutazást!

Harangozó Timike a VB-n  most 4. lett Bodyban, még csak 16 éves, amúgy ő igéretes Fitness-es.

2009. November 22. - 19:49:29
Válasz #5
Nem elérhető

Pity


Az IFBB junior-masters EB Szerbiában lesz jövőre!
Akit érdekel, már most jelezze, mivel a szövetség is úgy tervezi a kiutazást!

Harangozó Timike a VB-n  most 4. lett Bodyban, még csak 16 éves, amúgy ő igéretes Fitness-es.

A jobb oldali lányt hogy hívják?

2009. November 22. - 20:14:22
Válasz #6
Nem elérhető

kishibi


Szia Eszti!

Gratulálunk és puszilunk Gyurival!

2009. November 22. - 20:51:34
Válasz #7
Nem elérhető

Kicsibors


Jézusom! ...A jobb oldali lány tricepsz póza durva, olyan mint ha kitörte volna a saját karját!  :o :laugh:

2009. November 22. - 20:53:47
Válasz #8
Nem elérhető

Pity


Jézusom! ...A jobb oldali lány tricepsz póza durva, olyan mint ha kitörte volna a saját karját!  :o :laugh:

Jaja  ;D Ilyet tud pár lány... nekem is van 1ismerős aki megtudja... De ő a magyar versenyező? :P ;D

2009. November 22. - 21:00:05
Válasz #9
Nem elérhető

Kicsibors


Jézusom! ...A jobb oldali lány tricepsz póza durva, olyan mint ha kitörte volna a saját karját!  :o :laugh:

Jaja  ;D Ilyet tud pár lány... nekem is van 1ismerős aki megtudja... De ő a magyar versenyező? :P ;D

Én ebben nem vagyok kompetens, elnézést, de én nem tudom melyikük a magyar...  :-[

2009. November 22. - 21:10:45
Válasz #10
Nem elérhető

fastor


Jézusom! ...A jobb oldali lány tricepsz póza durva, olyan mint ha kitörte volna a saját karját!  :o :laugh:

Jaja  ;D Ilyet tud pár lány... nekem is van 1ismerős aki megtudja... De ő a magyar versenyező? :P ;D
a jobboldali hölgyröl beszélt ESzti!
gyönyörü lány <3!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. November 22. - 22:18:05
Válasz #11
Nem elérhető

Pity


Jézusom! ...A jobb oldali lány tricepsz póza durva, olyan mint ha kitörte volna a saját karját!  :o :laugh:

Jaja  ;D Ilyet tud pár lány... nekem is van 1ismerős aki megtudja... De ő a magyar versenyező? :P ;D
a jobboldali hölgyröl beszélt ESzti!
gyönyörü lány <3!

igen, őt kérdeztem.

2009. November 23. - 12:58:05
Válasz #12
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
A jobb oldali versenyzőlány Harangozó Tímea(16) IFBB fitness versenyző, többszörös magyar bajnok! Annyira jó a felépítése, hogy testépítésben is megállta a helyét!

2009. November 23. - 17:03:26
Válasz #13
Nem elérhető

Aco


Az IFBB junior-masters EB Szerbiában lesz jövőre!
Akit érdekel, már most jelezze, mivel a szövetség is úgy tervezi a kiutazást!

Harangozó Timike a VB-n  most 4. lett Bodyban, még csak 16 éves, amúgy ő igéretes Fitness-es.

Es tudni lehet esetleg melyik varosban??Lehet ha nem lenne messze ellatogatnak... :)  :-}

2009. November 23. - 18:05:12
Válasz #14
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Az IFBB junior-masters EB Szerbiában lesz jövőre!
Akit érdekel, már most jelezze, mivel a szövetség is úgy tervezi a kiutazást!

Harangozó Timike a VB-n  most 4. lett Bodyban, még csak 16 éves, amúgy ő igéretes Fitness-es.

Es tudni lehet esetleg melyik varosban??Lehet ha nem lenne messze ellatogatnak... :)  :-}

Csak tippelek: Belgrád vagy Novi Sad.