2024. Május 11. - 14:25:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron enanthate  (Megtekintve 130749 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Április 27. - 18:13:52
Válasz #30
Nem elérhető

Koxi


Csak azért hittem barnának,mert volt nálam mostanában(rendesen)fekete feliratos meg kék is(2hónap alatt 3féle volt a kezemben).Remélem ez "hatátsos" lesz...Kb. 2-3hét múlva kiderül. >:D

 ;-oo-;
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Április 27. - 21:23:07
Válasz #31
Nem elérhető

Tóth Attila


Bocs hogy nem válaszoltam a prividre Koxi de sugok valamit!!!Sztem jólesz ;)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Április 28. - 21:46:07
Válasz #32
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Beszólok énis. Jószín az az új lila (barna) vagy mifene.  ;) @:-)

2010. Április 29. - 18:16:39
Válasz #33
Nem elérhető

kemi


Beszólok énis. Jószín az az új lila (barna) vagy mifene.  ;) @:-)

szerintem lila

24 darabot vettem 12 héten át heti 500mg, 12 db lila és 12db kék van
a felirat / doboz ugyanaz, az ampulla csúcsa más, a liláé tompább, a kék vége hegyes.
A kék is ugyanattól van, 6napja szúrtam be, gondolom még nem hat 2hétig kb. De bízom benne, h jó!

2010. Április 29. - 18:17:49
Válasz #34
Nem elérhető

God Vazzeg


Beszólok énis. Jószín az az új lila (barna) vagy mifene.  ;) @:-)

szerintem lila

24 darabot vettem 12 héten át heti 500mg, 12 db lila és 12db kék van
a felirat / doboz ugyanaz, az ampulla csúcsa más, a liláé tompább, a kék vége hegyes.
A kék is ugyanattól van, 6napja szúrtam be, gondolom még nem hat 2hétig kb. De bízom benne, h jó!

Várjuk majd a beszámolót  /:-)

2010. Április 29. - 20:32:20
Válasz #35
Nem elérhető

Riper


Az enanthate-nak 5 napos a felezési ideje, miért kéne több hét múlva hatnia?  ????...
Persze még 4hétig jelen van a vérben, de sokkal kisebb koncentrációban, mint az első 5nap
Leave no doubt

2010. Április 29. - 21:23:48
Válasz #36
Nem elérhető

kemi


Az enanthate-nak 5 napos a felezési ideje, miért kéne több hét múlva hatnia?  ????...
Persze még 4hétig jelen van a vérben, de sokkal kisebb koncentrációban, mint az első 5nap

sokan arról számolnak be, hogy enantátot kb 2-3 hét múlva kezdik el igazán érezni, kíváncsi vagyok milyen lesz, remélem nem kamu, mert most 101%-osan figyelek mindenre

2010. Április 29. - 22:22:17
Válasz #37
Nem elérhető

kovacsjkg


Na nekem ebből van elegem. Lenne inkább 3szoros áron, de lenne 100% jó. Most bevásárol az ember nyomja mint állat, tápkieg, mellé ez meg az kemény edzés zaba... és a motyó meg szemét.... Nehogy azt gondoljátok már hogy hatalmas okosság ez az ampulla gyártás. Nem kell hozzá nagy beruházás, és csak egy jó ismerős és utána dől a lé. ÁÁÁÁÁÁ. Vicces kategóriába sorolom ezt az egészet, és vele magamat is. De gondoljátok át ti is. És miért? Most őszintén, ha nem versenyzik valaki miért? 40es karból legyen 42. hmmmmm. Nem kritizálom!  És sem vagyok más. Beadnám a kutyaszart is. De amúgy annyira vicces hogy megy az agyalás hogy jó-e vagy sem.  Hallottatok már olyan embert akinek tesztoszteront írt fel az orvos..... Akkor meg honnan ez a millió igazi cucc.

2010. Április 29. - 23:19:16
Válasz #38
Nem elérhető

George


Épp erről beszélgettem ma valakivel ::) , hogy nem hatnak a cuccok stb... Egy nagyon jó meglátása volt az illetőnek, teljesen egyetértek vele: "Mégis mit vártok, ha teli vagytok mint a déli busz?!" Magyarra fordítva annyit tesz, hogy manapság olyan sok cuccot használnak sok ideig, vagy túl gyakran a gyerekek, hogy egyszerűen már nem hat nekik semmi, mert teljesen telítettek a receptorok :-} Nem a koxnak kellene lennie a legfontosabbnak akkor, amikor "Tüzesen süt le a nyári nap sugára az ég tetejéről a juhász bojtárra" :D !+"%

2010. Április 30. - 09:08:51
Válasz #39
Nem elérhető

Milo


Egyetértek veled George! Nem érdemes szünet nélkül nyomni. De ezzel az androgén receptor telítődésben az a furcsa hogy ismerek kidobókat akik éves kúrákat csinálnak,nem tartanak szünetet és elég nagyok:193cm és 145kg. Megkérdeztem ,hogy mikor, mennyi szünetet tart azt mondta 8-10hét elkezdem kérdezni a levezetésről,erre kiröhög hogy nála a szünet nem azt jelenti ,hogy nincs semmi hanem kis dózis pl.heti 1depo.Megkérdeztem ,hogy meddig lehet így élni ,azt mondta ez a májat terheli igazán ,ami a legerősebb szerv,magától regenerálódik stb.. Minden esetre George jár a jó úton mivel  elég nagy ,10cm-el magasabb lenne talán u.ott lenne a súlya,és nem mérgezi magát halálra.
Riceman

2010. Április 30. - 09:58:36
Válasz #40
Nem elérhető

God Vazzeg


Egyetértek veled George! Nem érdemes szünet nélkül nyomni. De ezzel az androgén receptor telítődésben az a furcsa hogy ismerek kidobókat akik éves kúrákat csinálnak,nem tartanak szünetet és elég nagyok:193cm és 145kg. Megkérdeztem ,hogy mikor, mennyi szünetet tart azt mondta 8-10hét elkezdem kérdezni a levezetésről,erre kiröhög hogy nála a szünet nem azt jelenti ,hogy nincs semmi hanem kis dózis pl.heti 1depo.Megkérdeztem ,hogy meddig lehet így élni ,azt mondta ez a májat terheli igazán ,ami a legerősebb szerv,magától regenerálódik stb.. Minden esetre George jár a jó úton mivel  elég nagy ,10cm-el magasabb lenne talán u.ott lenne a súlya,és nem mérgezi magát halálra.

Elsorvadnak a herék, ez itt a legnagyobb baj.. Bár ha hcg-znek mellette akkor lehet létjogosultsága a dolognak, de mivel levezetésről nem hallottak, feltételezem a hcg is ismeretlen nekik..

Én hülyeségnek tartom az egész éves kúrákat, pont az miatt amit George is írt, inkább lassabban fejlődjön az ember, de az egészsége maradjon meg..

2010. Április 30. - 11:52:37
Válasz #41
Nem elérhető

Milo


na azt nem kérdeztem ,hogy impotensek e,majd legközelebb, csak nehogy kapjak pofont vmelyiktől...
Riceman

2010. Április 30. - 11:56:08
Válasz #42
Nem elérhető

Milo


ha például napi 1-2omnát betolnak és esetleg emellett menne heti 5000hcg sztem édes kevés lenne a heréknek. Esetleg ha "szünet"idején a heti egy depo-hoz menne 5000E HCG
Riceman

2010. Április 30. - 12:02:41
Válasz #43
Nem elérhető

George


na azt nem kérdeztem ,hogy impotensek e,majd legközelebb, csak nehogy kapjak pofont vmelyiktől...
Nekem volt aki kerek-perec megmondta, hogy nem is áll már fel neki évek óta, de nem is érdekli csak az, hogy nagyobb legyen meg erősebb ****)

2010. Április 30. - 12:03:59
Válasz #44
Nem elérhető

pmiller06


Egyetértek veled George! Nem érdemes szünet nélkül nyomni. De ezzel az androgén receptor telítődésben az a furcsa hogy ismerek kidobókat akik éves kúrákat csinálnak,nem tartanak szünetet és elég nagyok:193cm és 145kg. Megkérdeztem ,hogy mikor, mennyi szünetet tart azt mondta 8-10hét elkezdem kérdezni a levezetésről,erre kiröhög hogy nála a szünet nem azt jelenti ,hogy nincs semmi hanem kis dózis pl.heti 1depo.Megkérdeztem ,hogy meddig lehet így élni ,azt mondta ez a májat terheli igazán ,ami a legerősebb szerv,magától regenerálódik stb.. Minden esetre George jár a jó úton mivel  elég nagy ,10cm-el magasabb lenne talán u.ott lenne a súlya,és nem mérgezi magát halálra.

A kidobók nagy többsége olyan rém primitív (tisztelet a kivételnek), hogy az hihetetlen. Az egyik beteg barom deca-enanthate kúrát nyomott. Csütörtökön kellett volna nyomnia, de nem volt pénze, tehát a díler nem adott neki semmit.. Szombatra szerzett pénzt, de nem érte el a dílert, úgyhogy vett mástól 3 sustát és azt beadatta magának (természetesen aznap mindhármat). Nyomatékosította eme csekély mennyiséget 10szem danabollal is az anabolizmus jegyében... Most télen napi 20 napó+1 enanthate kombó ment. Természetesen mindezt a semmiért :D