2024. Május 11. - 20:42:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Stanazolol  (Megtekintve 58631 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Május 13. - 19:15:46
Válasz #60
Nem elérhető

hopika


Hacsak be nem rúgsz annyitól-akkor nem.
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Május 13. - 19:17:43
Válasz #61
Nem elérhető

NM


Ha berúgok, akkor igen?  ;D

2012. Május 13. - 19:21:29
Válasz #62
Nem elérhető

NM


szerintme nem lesz para a májadnak annyira, ha erre gondolsz

A neten már elvérzést meg hasonló tüneteket is olvastam, mivel jellemzően nem iszom alkoholt, kúra alatt meg pláne, gondoltam inkább rákérdezek. 1 alkalomról van szó csak.

2012. Május 13. - 19:25:03
Válasz #63
Nem elérhető

hopika


Én ezerszer durvább dolgokat is megcsináltam anno és  élek...
 ))=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Május 13. - 19:26:40
Válasz #64
Nem elérhető

NM


Én ezerszer durvább dolgokat is megcsináltam anno és  élek...
 ))=/

 ;-oo-;

2012. Május 13. - 19:29:08
Válasz #65
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok, stanozolol kúrám 3/4-énél járok, ma este lenne egy randim, ahol szeretnék 1-2 pohár pezsgőt elfogyasztani. Jelenthet ez gondot, problémát? Köszönöm a választ!
kedves egeszsegedre,remeljuk osszejossz a leannyal :)
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2012. Május 13. - 21:02:31
Válasz #66
Nem elérhető

Jordan


Én ezerszer durvább dolgokat is megcsináltam anno és  élek...
 ))=/


Kb 3 hónapja volt egy olyan éjszakám, hogy el sem hinném másnak....  o:) o:) o:)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Május 13. - 22:13:57
Válasz #67
Nem elérhető

hopika


Kb 3 hónapja volt egy olyan éjszakám, hogy el sem hinném másnak....  o:) o:) o:)
Még nekem sem?
 @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Május 13. - 23:24:36
Válasz #68
Nem elérhető

Jordan


Kb 3 hónapja volt egy olyan éjszakám, hogy el sem hinném másnak....  o:) o:) o:)
Még nekem sem?
 @-o @-o @-o


Neked igen! Mert te beteg vagy bazdmeg! :DDDDDDDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Május 14. - 00:18:33
Válasz #69
Nem elérhető

NM


Megvolt a randi, 2 üveg pezsgő, élek...és BASSZAMEG de kell a csaj és imádom!  (:-)
34 évesen úgy érzem magam, mint egy tini.

2012. Május 22. - 14:13:51
Válasz #70
Nem elérhető

Hagu


Hello,

kérnék egy kis segítséget, akár priviben is.
Egészségügyi okokból kifolyólag lenne szükségem stanazolra, éppen ezért fontos, h ne szaladjak bele hamisítványokba. Persze egyébként is fontos...
Pajzsmirigy hormont kell szednem (operáció során eltávolították a pm-t) és t3 nagyon felnyomta az SHBG-t. Annyira, h a tesztom már nem tudja leszabályozni.
Próbáltam a csalánt nagy adagban, nem müxik.
És az ösztróm is alacsony, tehát ösztróblokkoló nem megoldás.
Sok mindent átolvastam, mielőtt  emellett döntöttem. Először a proviront néztem, de nőként nem túl kecsegtetőek a mellékhatásai. És remélem, h csak addig lesz rá szükségem, amíg az shbg-t lecsökkentem és a T magához tud térni.
Úgy tudom Mo-n a Stromba van forgalomban?

Megbízható forrás érdekelne.

Köszi szépen!

2012. Május 22. - 14:15:56
Válasz #71
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hello,

kérnék egy kis segítséget, akár priviben is.
Egészségügyi okokból kifolyólag lenne szükségem stanazolra, éppen ezért fontos, h ne szaladjak bele hamisítványokba. Persze egyébként is fontos...
Pajzsmirigy hormont kell szednem (operáció során eltávolították a pm-t) és t3 nagyon felnyomta az SHBG-t. Annyira, h a tesztom már nem tudja leszabályozni.
Próbáltam a csalánt nagy adagban, nem müxik.
És az ösztróm is alacsony, tehát ösztróblokkoló nem megoldás.
Sok mindent átolvastam, mielőtt  emellett döntöttem. Először a proviront néztem, de nőként nem túl kecsegtetőek a mellékhatásai. És remélem, h csak addig lesz rá szükségem, amíg az shbg-t lecsökkentem és a T magához tud térni.
Úgy tudom Mo-n a Stromba van forgalomban?

Megbízható forrás érdekelne.

Köszi szépen!
Ha jól tudom, a stanozolol igen nagy affinitással tud kötődni a SHBG-hez, ezért is jó más cucc mellett használni, eredetit nem fogsz kapni, olyat igen aminek valószínűleg stanozolol a hatóanyaga, de az mindig lutri.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 22. - 17:41:32
Válasz #72
Nem elérhető

h4xOr


Nőként ne szórakozzál fekete piaci cuccokkal,mert bármi lehet bennük.A szemesekben tesztó a depotokban meg leginkább semmi...Inkább az orvosoddal beszélj a dologról

2012. Május 22. - 17:41:32
Válasz #73
Nem elérhető

Hagu


Hello,

kérnék egy kis segítséget, akár priviben is.
Egészségügyi okokból kifolyólag lenne szükségem stanazolra, éppen ezért fontos, h ne szaladjak bele hamisítványokba. Persze egyébként is fontos...
Pajzsmirigy hormont kell szednem (operáció során eltávolították a pm-t) és t3 nagyon felnyomta az SHBG-t. Annyira, h a tesztom már nem tudja leszabályozni.
Próbáltam a csalánt nagy adagban, nem müxik.
És az ösztróm is alacsony, tehát ösztróblokkoló nem megoldás.
Sok mindent átolvastam, mielőtt  emellett döntöttem. Először a proviront néztem, de nőként nem túl kecsegtetőek a mellékhatásai. És remélem, h csak addig lesz rá szükségem, amíg az shbg-t lecsökkentem és a T magához tud térni.
Úgy tudom Mo-n a Stromba van forgalomban?

Megbízható forrás érdekelne.

Köszi szépen!
Ha jól tudom, a stanozolol igen nagy affinitással tud kötődni a SHBG-hez, ezért is jó más cucc mellett használni, eredetit nem fogsz kapni, olyat igen aminek valószínűleg stanozolol a hatóanyaga, de az mindig lutri.


a provironnak nagy az affinitása, a stanazol pedig csökkenti az shbg-t. Nekem kifejezetten csökkenteni kellene :-S
Azzal én is tisztában vagyok, h több brand alatt fut stanazol hatóanyagú cucc. Pont ezt a lutrit szeretném kikerülni és azt reméltem, Ti tudtok ebben segíteni.

Persze tesztoszteron is jó lenne, de több okból kifolyólag sem indultam el azon a vonalon.
  • Többféle észterváltozata van, nem tudom, nekem melyik lenne az előnyös.
  • A szurit nagyon nem preferálom :) és eddigi kutakodásom során ez könnyebben hozzáférhető
  • Elsősorban nekem nem az alacsony T, hanem a magas SHBG a problém.

Továbbra is szívesen vennék megbízható forrást! Köszi :-*

2012. Május 24. - 18:41:08
Válasz #74
Nem elérhető

Hagu


Nőként ne szórakozzál fekete piaci cuccokkal,mert bármi lehet bennük.A szemesekben tesztó a depotokban meg leginkább semmi...Inkább az orvosoddal beszélj a dologról
az orvosok nagy része elmehet a picsába, pont miattuk jutottam ide..
de ha van lezsírozható delikvens, aki igazi cuccot tud felírni, akkor jöhet.