2024. Május 10. - 06:09:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Alacsony tesztoszteron szint  (Megtekintve 12531 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2021. Március 04. - 10:37:40
Válasz #15
Nem elérhető

G


Az oxa így letudja nullázni a dolgokat?Nem lehet,h ink stana volt benne?

Amúgy igen is szupresszív lehet az oxa főleg tesztó nélkül ebben az esetben a full sz@r kúra volt a ludas.

2021. Március 07. - 15:17:13
Válasz #16
Nem elérhető

dremel



Bocsi de minek mondanánk hogy jaj nyugi újra fog állni a cerka mert igazából kitudja..... te hoztad azt a döntést hogy szteroidozni fogsz már nem is először szóval valószínűleg tudtad hogy mit vállalsz ha meg nem akkor bocsi haver néztél volna utána jobban így jártál.....
Amúgy ez egy tipikus dolog amit nagyon bírok bármi is van de a lényeg jaaj csak a pöcsöm álljon az nem számít hogy azért van ez mert hülye vagyok és szétb@sztad a hormon rendszered és az egészséged is....

Amúgy teljesen sz@r volt a kúrád ezért nem szeretem a kombinált cuccokat ezen nem kell spórolni meg kell venni őket külön és úgy adagolni. A mellékhatások azért jöttek ki mert
1 nagy dózist használtál alapból 0. naptól (plussz gondolom heti 1 injekció volt is csak)
2 a tesztó és a deca is ösztrogénné alakul
3 ha csak nem vagy tényleg profi szinten SOHA nem kell 2 progeszteron származékot együtt használni (tren, deca ami a legszupresszívebb szteroidok ) pláne hosszú észterben....---> magas prolaktin szint amit a magas ösztró szint még jobban növelt és 1+1 az 3 lett mellékhatások tekintetében
4 hiába álltál le a kúrával és vártál 2 hetet az sz@rt se ért a deca amíg kiürül az kb 2 és fél hónap
5 az oxát elkezdted használni 0 külső tesztó nélkül úgy hogy a saját termelésed is 0-án volt szóval mire számítottál...
 
A proviron adagolása ha rá pillantasz a betegtájékoztatóra akkor 3*25-50 mg.... csak jelzem .... de logikusan 0 a saját termelésed erre beviszel külső androgént szerinted ez segíteni fogja a saját tesztó és androgén termeléseden....?
Minek szedsz anti-ösztrogént amikor 0 a saját tesztó termelésed tehát minimális az ösztrogén szinted és ezt még le is blokkolod a biztonság kedvéért biztos jó tesz....

Amit tehetsz minden másnap 500 IU HCG 1 hónapig aztán 1000 IU HCG minden másnap még egy hónapig ha elkezdesz ösztrogénesedni akkor egy kis arimidex de csak annyi hogy a normál tartomány közepében tartson (vérvétel alapján) és végig napi 2*25 mg clomid ezt még két hétig használd az utolsó HCG után.

Amúgy ahogy látom fogalmad sincs a szteroidokról szóval jobb ha nem használsz se decát se trent se semmilyen hosszú észtert többet...

köszönöm a tanácsokat, de azért érteni szeretném amit irtál:

nagy dózisokat használtam: heti 3x1ml volt. értem, hogy nagy dózis, de miért nem volt hatása? ezt ki tudnád fejteni? ha alacsonyabb dózis nyomtam volna akkor használt volna vajon?

egyébként nem gondolom, hogy az előrekevert cuccok szarok lennének, de erről is érdekelne a véleményed!


2021. Március 10. - 19:25:36
Válasz #17
Nem elérhető

dremel


a fejlemények (mert az okos ember a másik kárán tanul):

voltam andrológusnál, akit itt ajánlottak valamelyik szomszédos téma kitárgyalása közben. ő pedig összeállitott nekem egy PCT-t:

HCG 2 hétig heti 2x125mg (érdekes, hogy az mg-ban van megadva, de átszámolva a heti 250mg HCG az 6500NE, vagyis heti 2x 3250NE)
Clomid 2 hétig napi 50mg
Tamoxifen 4 hétig napi 20mg


2021. Március 10. - 19:59:17
Válasz #18
Nem elérhető

G


a fejlemények (mert az okos ember a másik kárán tanul):

voltam andrológusnál, akit itt ajánlottak valamelyik szomszédos téma kitárgyalása közben. ő pedig összeállitott nekem egy PCT-t:

HCG 2 hétig heti 2x125mg (érdekes, hogy az mg-ban van megadva, de átszámolva a heti 250mg HCG az 6500NE, vagyis heti 2x 3250NE)
Clomid 2 hétig napi 50mg
Tamoxifen 4 hétig napi 20mg

Szerintem sokat nem fog érni 2 hét az semmi, egyszerre én 2500-3000 IU-nál többet nem adnék be ilyen mennyiségnél lesz aromatizáció ami egy negatív vissza csatolást fog majd hozni..., felesleges két különböző anti ösztrogént szedni.... szóval ez ugyan olyan sz@r amit kúraként és pct-ként csináltál.
Őszintén leírtam mit kéne csinálnod aminek lenne értelme meg tudományos alapja ha amúgy is elmentél dokihoz akkor meg minek itt megkérdezni hogy szerintünk jó-e .....
Véleményem szerint és nem csak az szerint ha tudományosan egy normális pct és termékenység vissza hozása a cél minden szupresszív anyag kiürülése után kezdett PCT az min 3 hónap de a teljes helyrejövetel inkább 6-12 hónap folyamatos HCG, HMG clomid, AI használat.....


2021. Március 10. - 20:13:25
Válasz #19
Nem elérhető

dremel


a fejlemények (mert az okos ember a másik kárán tanul):

voltam andrológusnál, akit itt ajánlottak valamelyik szomszédos téma kitárgyalása közben. ő pedig összeállitott nekem egy PCT-t:

HCG 2 hétig heti 2x125mg (érdekes, hogy az mg-ban van megadva, de átszámolva a heti 250mg HCG az 6500NE, vagyis heti 2x 3250NE)
Clomid 2 hétig napi 50mg
Tamoxifen 4 hétig napi 20mg

Szerintem sokat nem fog érni 2 hét az semmi, egyszerre én 2500-3000 IU-nál többet nem adnék be ilyen mennyiségnél lesz aromatizáció ami egy negatív vissza csatolást fog majd hozni..., felesleges két különböző anti ösztrogént szedni.... szóval ez ugyan olyan sz@r amit kúraként és pct-ként csináltál.
Őszintén leírtam mit kéne csinálnod aminek lenne értelme meg tudományos alapja ha amúgy is elmentél dokihoz akkor meg minek itt megkérdezni hogy szerintünk jó-e .....
Véleményem szerint és nem csak az szerint ha tudományosan egy normális pct és termékenység vissza hozása a cél minden szupresszív anyag kiürülése után kezdett PCT az min 3 hónap de a teljes helyrejövetel inkább 6-12 hónap folyamatos HCG, HMG clomid, AI használat.....

nem azt kérdeztem, hogy szerintetek jó-e, hanem leirtam mi történt.

a HCG az heti 2x kb.3000NE, ha jól értettem te is ennyit irtál.
te min. 3 hónapon keresztül nyomnád a Clomidot?
a teljes PCT az 4 hetes, tamoxifent 4 hétig kell tolni.


2021. Március 10. - 20:37:40
Válasz #20
Nem elérhető

G


a fejlemények (mert az okos ember a másik kárán tanul):

voltam andrológusnál, akit itt ajánlottak valamelyik szomszédos téma kitárgyalása közben. ő pedig összeállitott nekem egy PCT-t:

HCG 2 hétig heti 2x125mg (érdekes, hogy az mg-ban van megadva, de átszámolva a heti 250mg HCG az 6500NE, vagyis heti 2x 3250NE)
Clomid 2 hétig napi 50mg
Tamoxifen 4 hétig napi 20mg

Szerintem sokat nem fog érni 2 hét az semmi, egyszerre én 2500-3000 IU-nál többet nem adnék be ilyen mennyiségnél lesz aromatizáció ami egy negatív vissza csatolást fog majd hozni..., felesleges két különböző anti ösztrogént szedni.... szóval ez ugyan olyan sz@r amit kúraként és pct-ként csináltál.
Őszintén leírtam mit kéne csinálnod aminek lenne értelme meg tudományos alapja ha amúgy is elmentél dokihoz akkor meg minek itt megkérdezni hogy szerintünk jó-e .....
Véleményem szerint és nem csak az szerint ha tudományosan egy normális pct és termékenység vissza hozása a cél minden szupresszív anyag kiürülése után kezdett PCT az min 3 hónap de a teljes helyrejövetel inkább 6-12 hónap folyamatos HCG, HMG clomid, AI használat.....

nem azt kérdeztem, hogy szerintetek jó-e, hanem leirtam mi történt.

a HCG az heti 2x kb.3000NE, ha jól értettem te is ennyit irtál.
te min. 3 hónapon keresztül nyomnád a Clomidot?
a teljes PCT az 4 hetes, tamoxifent 4 hétig kell tolni.

Én marhára nem heti 2*3000 IU HCG-t írtam.
MINDEN MÁSNAP 500 IU HCG 1 hónapig utána még 1 hónapig MINDEN MÁSNAP 1000 IU HCG, azaz 8 hét HCG +
közben 8 hétig clomid vele együtt és utána még plussz 2 hétig clomid meg a HCG mellet arimidex ha kell az ösztrogén miatt.
Elárulom neked amúgy PCT-t azt a HCG csinálja.... amit két hétig kéne használnod a leírtak szerint...., sz@rt se ér magában anti ösztrogént szedni, GNrH LH, FSH negatív vissza csatolás ezeknek néz utána mert fogalmad sincs ezekről meg hogy egyáltalán mi mire való és mit csinál.

2021. Március 10. - 20:55:40
Válasz #21
Nem elérhető

dremel


a fejlemények (mert az okos ember a másik kárán tanul):

voltam andrológusnál, akit itt ajánlottak valamelyik szomszédos téma kitárgyalása közben. ő pedig összeállitott nekem egy PCT-t:

HCG 2 hétig heti 2x125mg (érdekes, hogy az mg-ban van megadva, de átszámolva a heti 250mg HCG az 6500NE, vagyis heti 2x 3250NE)
Clomid 2 hétig napi 50mg
Tamoxifen 4 hétig napi 20mg

Szerintem sokat nem fog érni 2 hét az semmi, egyszerre én 2500-3000 IU-nál többet nem adnék be ilyen mennyiségnél lesz aromatizáció ami egy negatív vissza csatolást fog majd hozni..., felesleges két különböző anti ösztrogént szedni.... szóval ez ugyan olyan sz@r amit kúraként és pct-ként csináltál.
Őszintén leírtam mit kéne csinálnod aminek lenne értelme meg tudományos alapja ha amúgy is elmentél dokihoz akkor meg minek itt megkérdezni hogy szerintünk jó-e .....
Véleményem szerint és nem csak az szerint ha tudományosan egy normális pct és termékenység vissza hozása a cél minden szupresszív anyag kiürülése után kezdett PCT az min 3 hónap de a teljes helyrejövetel inkább 6-12 hónap folyamatos HCG, HMG clomid, AI használat.....

nem azt kérdeztem, hogy szerintetek jó-e, hanem leirtam mi történt.

a HCG az heti 2x kb.3000NE, ha jól értettem te is ennyit irtál.
te min. 3 hónapon keresztül nyomnád a Clomidot?
a teljes PCT az 4 hetes, tamoxifent 4 hétig kell tolni.

Én marhára nem heti 2*3000 IU HCG-t írtam.
MINDEN MÁSNAP 500 IU HCG 1 hónapig utána még 1 hónapig MINDEN MÁSNAP 1000 IU HCG, azaz 8 hét HCG +
közben 8 hétig clomid vele együtt és utána még plussz 2 hétig clomid meg a HCG mellet arimidex ha kell az ösztrogén miatt.
Elárulom neked amúgy PCT-t azt a HCG csinálja.... amit két hétig kéne használnod a leírtak szerint...., sz@rt se ér magában anti ösztrogént szedni, GNrH LH, FSH negatív vissza csatolás ezeknek néz utána mert fogalmad sincs ezekről meg hogy egyáltalán mi mire való és mit csinál.

nem valóban nem vagyok orvos, ezért voltam andrológusnál, mert feltételeztem, hogy többet tud nálam. ő ezt állitotta össze, nyilván nem véletlenül (feltételezem van némi tapasztalata)

anélkül, hogy a te szakértelmedet, és tájékozottságodat bármilyen módon is lenézném, vagy elitélném (mert még az is előfordulhat, hogy te is végzett orvos vagy, VAGY akár tájékozottabb vagy mint az akinél én jártam) jelen helyzetben ha választanom kell, hogy kire is hallgassak, inkább az andrológusra hallgatok. aztán amennyiben nem jön be amit ő javasolt, elképzelhető, hogy az általad összeállitott PCT-t fogom végigcsinálni. veszteni valóm nincsen.

mégegyszer mondom: hálás vagyok amiért időt szakitottál arra, hogy leird ami szerinted működne nálam! továbbá látom azt is, hogy nem ok nélkül, és légbőlkapva irtad amit irtál, biztos sok olvasás, vagy tapasztalat van mögötte!

2021. Március 10. - 21:22:16
Válasz #22
Nem elérhető

dremel


Átnéztem pár külföldi oldalt (nyilván ezek sem a Szentirás) és itt egyáltalán nem irják a PCT-be a HCG-t. viszont eröltetik párhuzamosan a Nolva (20mg) + Clomid (50mg) kombót, oldaltól függően, 3 vagy 4 héten keresztül.

valamire alapoznak ők is. nem azt mondom, hogy neked nincsen igazad, csak nem értem!

2021. Március 10. - 21:42:19
Válasz #23
Nem elérhető

Gyuf


a fejlemények (mert az okos ember a másik kárán tanul):

voltam andrológusnál, akit itt ajánlottak valamelyik szomszédos téma kitárgyalása közben. ő pedig összeállitott nekem egy PCT-t:

HCG 2 hétig heti 2x125mg (érdekes, hogy az mg-ban van megadva, de átszámolva a heti 250mg HCG az 6500NE, vagyis heti 2x 3250NE)
Clomid 2 hétig napi 50mg
Tamoxifen 4 hétig napi 20mg

Szerintem sokat nem fog érni 2 hét az semmi, egyszerre én 2500-3000 IU-nál többet nem adnék be ilyen mennyiségnél lesz aromatizáció ami egy negatív vissza csatolást fog majd hozni..., felesleges két különböző anti ösztrogént szedni.... szóval ez ugyan olyan sz@r amit kúraként és pct-ként csináltál.
Őszintén leírtam mit kéne csinálnod aminek lenne értelme meg tudományos alapja ha amúgy is elmentél dokihoz akkor meg minek itt megkérdezni hogy szerintünk jó-e .....
Véleményem szerint és nem csak az szerint ha tudományosan egy normális pct és termékenység vissza hozása a cél minden szupresszív anyag kiürülése után kezdett PCT az min 3 hónap de a teljes helyrejövetel inkább 6-12 hónap folyamatos HCG, HMG clomid, AI használat.....

nem azt kérdeztem, hogy szerintetek jó-e, hanem leirtam mi történt.

a HCG az heti 2x kb.3000NE, ha jól értettem te is ennyit irtál.
te min. 3 hónapon keresztül nyomnád a Clomidot?
a teljes PCT az 4 hetes, tamoxifent 4 hétig kell tolni.

Én marhára nem heti 2*3000 IU HCG-t írtam.
MINDEN MÁSNAP 500 IU HCG 1 hónapig utána még 1 hónapig MINDEN MÁSNAP 1000 IU HCG, azaz 8 hét HCG +
közben 8 hétig clomid vele együtt és utána még plussz 2 hétig clomid meg a HCG mellet arimidex ha kell az ösztrogén miatt.
Elárulom neked amúgy PCT-t azt a HCG csinálja.... amit két hétig kéne használnod a leírtak szerint...., sz@rt se ér magában anti ösztrogént szedni, GNrH LH, FSH negatív vissza csatolás ezeknek néz utána mert fogalmad sincs ezekről meg hogy egyáltalán mi mire való és mit csinál.

nem valóban nem vagyok orvos, ezért voltam andrológusnál, mert feltételeztem, hogy többet tud nálam. ő ezt állitotta össze, nyilván nem véletlenül (feltételezem van némi tapasztalata)

anélkül, hogy a te szakértelmedet, és tájékozottságodat bármilyen módon is lenézném, vagy elitélném (mert még az is előfordulhat, hogy te is végzett orvos vagy, VAGY akár tájékozottabb vagy mint az akinél én jártam) jelen helyzetben ha választanom kell, hogy kire is hallgassak, inkább az andrológusra hallgatok. aztán amennyiben nem jön be amit ő javasolt, elképzelhető, hogy az általad összeállitott PCT-t fogom végigcsinálni. veszteni valóm nincsen.

mégegyszer mondom: hálás vagyok amiért időt szakitottál arra, hogy leird ami szerinted működne nálam! továbbá látom azt is, hogy nem ok nélkül, és légbőlkapva irtad amit irtál, biztos sok olvasás, vagy tapasztalat van mögötte!
erre én külső emberként annyi tudok írni, hogy a puding próbája az evés.
De azért G valószínű többet látott, tapasztalt mint az az andrológus, ez nem vitás részemről.




2021. Március 11. - 00:03:40
Válasz #24
Nem elérhető

M.a.


Azért egy orvos jóval kevesebbet lát ilyen eseteket és kevesebb tapasztalata is van erről, mivel ezek tiltott dolgok és ami tiltott arról nem nagyon kell tudni, mert minek (szerintem úgy veszik, mint átlag ember a felső sulis matematikát, ha unatkozik akkor érdekli, de a többség leszarja)

Én inkább hallgatok egy sok sok évet cuccozassal megtapasztalt emberkere, mint orvosra, persze elmennék orvoshoz, hogy írja fel a cuccokat, hogy az tuti tiszta legyen, ne valami szar, aztán beadom úgy ahogy egy jóval tapasztaltabb mondja.

Kinek mi, én orvosnak régtől nem hiszek, egyik se gyógyít csak a pénzt szedi, akkor miért hallgassak rá :D  :-)(-:

2021. Március 11. - 11:28:06
Válasz #25
Nem elérhető

G


Azért egy orvos jóval kevesebbet lát ilyen eseteket és kevesebb tapasztalata is van erről, mivel ezek tiltott dolgok és ami tiltott arról nem nagyon kell tudni, mert minek (szerintem úgy veszik, mint átlag ember a felső sulis matematikát, ha unatkozik akkor érdekli, de a többség leszarja)

Én inkább hallgatok egy sok sok évet cuccozassal megtapasztalt emberkere, mint orvosra, persze elmennék orvoshoz, hogy írja fel a cuccokat, hogy az tuti tiszta legyen, ne valami szar, aztán beadom úgy ahogy egy jóval tapasztaltabb mondja.

Kinek mi, én orvosnak régtől nem hiszek, egyik se gyógyít csak a pénzt szedi, akkor miért hallgassak rá :D  :-)(-:

Nekem az a tapasztalatom hogy a legtöbb orvos aki most már jó pozícióban van azok min 10-20-30 éve végeztek és azt tudják amit akkor megtanultak és a többség nem is képzi magát utána már leszámítva pl. sebészek meg kutatók.
Az meg hogy mi beteg embereknek készült gyógyszereket használunk messze az ajánlott dózis felett messze az ajánlott időtartam felett gyakorlatilag kedv szerinti kombinációkban azért hogy izmosak legyünk.... plussz ezeknek egy része még nem is emberi használatra lett kitalálva (pl boldenon, tren)  honnan tudná bármilyen orvos is hogy mit kéne csinálni max kiolvas egy könyvből valamit aztán vagy jó lesz vagy nem....
Logikusan bele gondolva nem sok olyan kutatás volt ahol azért adtak szteroidokat embereknek hogy megnézzék mennyire lesznek izmosak.
A PCT tanulmányok meg sokkal inkább agyalapi mirigy problémákkal küzdőknek, vagy here rákosak vagy valamilyen betegség miatt kórosan alacsony tesztoszteronszint rendelkezőknek meg termékenységi vizsgálatok miatt voltak.
Amit mi használunk PCT-ként (amúgy nőknek kitalált hormonok, mellrákos nőknek kitalált anti-ösztrogének stb.... ) az egy szinte minimális tudományos alappal rendelkező próba-hiba módszerrel kialakított rendszer lett ami tapasztalati úton rájöttünk hogy ez működik amivel egyik részről gyakorlatilag "megelőztük" a mainstream tudományt.
De én nem okoskodok többet mindenki azt csinál amit akar majd rájön az illető hogy nem sokat fog használni neki kb a második HCG után jobban fogja érezni magát aztán amire vége 4 hétnek kb ugyan ott fog tartani.
Amúgy véleményem szerint akinek ilyen szinten nem áll vissza annak min 3 hónap a PCT mert elárulom a spermák életciklusa az 3 hónap kb és a termékenység azért erős összefüggésben áll a normál hormonháztartással....

És azért elárulom hogy az igazán "profi" PCT-ben nem HCG van hanem rekombináns LH meg, min HMG de inkább abból is rekombináns FSH meg nem clomid hanem enclomiphene citrate de ezekről a legtöbb ember nem is hallott még kb nem hogy használta volna ja meg amúgy brutál árban is vannak :D

2021. Március 11. - 13:12:23
Válasz #26
Nem elérhető

Gábor77


Azért egy orvos jóval kevesebbet lát ilyen eseteket és kevesebb tapasztalata is van erről, mivel ezek tiltott dolgok és ami tiltott arról nem nagyon kell tudni, mert minek (szerintem úgy veszik, mint átlag ember a felső sulis matematikát, ha unatkozik akkor érdekli, de a többség leszarja)

Én inkább hallgatok egy sok sok évet cuccozassal megtapasztalt emberkere, mint orvosra, persze elmennék orvoshoz, hogy írja fel a cuccokat, hogy az tuti tiszta legyen, ne valami szar, aztán beadom úgy ahogy egy jóval tapasztaltabb mondja.

Kinek mi, én orvosnak régtől nem hiszek, egyik se gyógyít csak a pénzt szedi, akkor miért hallgassak rá :D  :-)(-:

Nekem az a tapasztalatom hogy a legtöbb orvos aki most már jó pozícióban van azok min 10-20-30 éve végeztek és azt tudják amit akkor megtanultak és a többség nem is képzi magát utána már leszámítva pl. sebészek meg kutatók.
Az meg hogy mi beteg embereknek készült gyógyszereket használunk messze az ajánlott dózis felett messze az ajánlott időtartam felett gyakorlatilag kedv szerinti kombinációkban azért hogy izmosak legyünk.... plussz ezeknek egy része még nem is emberi használatra lett kitalálva (pl boldenon, tren)  honnan tudná bármilyen orvos is hogy mit kéne csinálni max kiolvas egy könyvből valamit aztán vagy jó lesz vagy nem....
Logikusan bele gondolva nem sok olyan kutatás volt ahol azért adtak szteroidokat embereknek hogy megnézzék mennyire lesznek izmosak.
A PCT tanulmányok meg sokkal inkább agyalapi mirigy problémákkal küzdőknek, vagy here rákosak vagy valamilyen betegség miatt kórosan alacsony tesztoszteronszint rendelkezőknek meg termékenységi vizsgálatok miatt voltak.
Amit mi használunk PCT-ként (amúgy nőknek kitalált hormonok, mellrákos nőknek kitalált anti-ösztrogének stb.... ) az egy szinte minimális tudományos alappal rendelkező próba-hiba módszerrel kialakított rendszer lett ami tapasztalati úton rájöttünk hogy ez működik amivel egyik részről gyakorlatilag "megelőztük" a mainstream tudományt.
De én nem okoskodok többet mindenki azt csinál amit akar majd rájön az illető hogy nem sokat fog használni neki kb a második HCG után jobban fogja érezni magát aztán amire vége 4 hétnek kb ugyan ott fog tartani.
Amúgy véleményem szerint akinek ilyen szinten nem áll vissza annak min 3 hónap a PCT mert elárulom a spermák életciklusa az 3 hónap kb és a termékenység azért erős összefüggésben áll a normál hormonháztartással....

És azért elárulom hogy az igazán "profi" PCT-ben nem HCG van hanem rekombináns LH meg, min HMG de inkább abból is rekombináns FSH meg nem clomid hanem enclomiphene citrate de ezekről a legtöbb ember nem is hallott még kb nem hogy használta volna ja meg amúgy brutál árban is vannak :D

El kell engedni azokat akik túl okosak. Nem is értem miért kér tanácsot, ha úgyse fogadja meg. Vagy már van egy fix elképzelése. Ne foglalkozz vele. Majd saját bőrén megtapasztalja. Köszi a segítséget. Nagy szolgálatot teszel ennek a közösségnek!

2021. Március 11. - 14:48:50
Válasz #27
Nem elérhető

dremel


nem mondtam, hogy G. PCT-je szar lenne, és ne hajlanék arra, hogy azt kövessem, de nem értem a logikáját! Biztos vagyok benne, hogy a tudása több mint az enyém. Utána olvasgattam sok helyen, illetve átböngésztem a szomszédos "HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában..." cimű topikot is. ott is olvastam érdekes dolgokat.

egy hónappal ezelőtt (kb. a kúra után 1 héttel) a totáltesztoszteron 3,96 nmol/l volt az ösztrogén pedig 58,8nmol/l. kb. 4 héttel később lett a tesztoszteron 9,30 nmol/l az ösztrogén pedig felugrott 140,2 nmol/l-re. ezt a javulást értem el kb. 4 hét alatt, illetve ennyit romlott az ösztrogénem.

Olvastam olyat másik topikban, hogy a Deca az el tud raktározódni a zsir, vagy izomszövetekben, és nagyobb fogyás esetén újra a vérbe kerül, és tud érdekes dolgokat produkálni. A kúrámban volt Deca vastagon, még az is lehet, hogy ez zavar be most.



2021. Március 11. - 15:59:29
Válasz #28
Nem elérhető

G


nem mondtam, hogy G. PCT-je szar lenne, és ne hajlanék arra, hogy azt kövessem, de nem értem a logikáját! Biztos vagyok benne, hogy a tudása több mint az enyém. Utána olvasgattam sok helyen, illetve átböngésztem a szomszédos "HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában..." cimű topikot is. ott is olvastam érdekes dolgokat.

egy hónappal ezelőtt (kb. a kúra után 1 héttel) a totáltesztoszteron 3,96 nmol/l volt az ösztrogén pedig 58,8nmol/l. kb. 4 héttel később lett a tesztoszteron 9,30 nmol/l az ösztrogén pedig felugrott 140,2 nmol/l-re. ezt a javulást értem el kb. 4 hét alatt, illetve ennyit romlott az ösztrogénem.

Olvastam olyat másik topikban, hogy a Deca az el tud raktározódni a zsir, vagy izomszövetekben, és nagyobb fogyás esetén újra a vérbe kerül, és tud érdekes dolgokat produkálni. A kúrámban volt Deca vastagon, még az is lehet, hogy ez zavar be most.

A deca maga kb 2 és fél hónap mire kiürül az aktív hatóanyag és a metabolitok kb 1-másfél évig is kimutathatok.
Mivel nem aromatáz gátlót használsz hanem anti ösztrogént a tested érzékeli hogy nem kapcsolódnak a receptorokhoz az ösztró növeli a tesztót és növeli az aromatizálódást és még több lesz az ösztród.
Őszintén nem értem mit nem értesz abban amit leírtam főleg ha elolvastad a topikot is hozzá GNrH-->LH, FSH--> herék  így termel a tested tesztót a HCG gyakorlatilag egy mesterséges LH ez megadja a stimulust a heréknek hogy termeljenek tesztót az ösztrogénné alakulást meg kell kicsit akadályozni aromatáz gátlóval és nem anti ösztrogénnel mert az emelkedett ösztró egy negatív vissza csatolást hoz az újrainduló tesztó termelésnek. Ennek az egész folyamatnak el kell indulnia, stabilizálódnia, és a testednek újra alkalmazkodnia ezért kellenek hónapok ehhez és nem 1-2 hét ennyi.....

De amúgy ha nem érted a dolgokat miért nem kérdezted meg az orvosod hogy miért ezt írja fel és miért eddig és mi a tapasztalata vagy mi alapján , vagy egyáltalán elmondtad-e neki hogy szteroidoztál meg miket és mennyi ideig szedtél.

2021. Március 11. - 16:25:17
Válasz #29
Nem elérhető

M.a.


De amúgy nem érted a dolgokat aztán belevágsz egy kúrába?
Nem védem Gt mielőtt bármi ilyen eszedbe jutna, van, hogy nézek nagyokat, hogy utokuraban miért kell ennyi minden és ilyen sokáig, de biztos vagyok benne, hogy nem akar rosszat. A másik, orvosban nem bízok és az én véleményem, hogy szerintem a tudása több, mint némely orvosé. Volt egy két dolog, amivel ha elmentem orvoshoz, csak nézett rám, hogy mi a fenét akarok és miért, amikor az jó dolog, reklámozzák mindenhol, hogy milyen jó hatása van meg szedni kell meg minden fene, aztán G adott rá tippeket, közben én is találtam enyhébb megoldásokat, amik lényegében működtek, de volt amit G ötlete szerint kiviteleztem. Én nyugodtan bízok benne, még akkor is, ha már elég kemény megoldásokat ír. De egyébként nekem is a kedvenc kérdésem, hogy ha hcgt toltam kúra közben, akkor az utokuraban miért kell, mert végülis a hcg a golyókat bikazza be, hogy ne álljanak le, szóval lényegében nem állnak le, akkor utokuraban minek, mikor nem állt le a termelésem, akkor lényegében csak az fsht kellene rendbe tenni, de mivel nagy a kérdés és zűr, így rahagyom olyanra aki tudja mit beszél, de az nem az orvos. Szóval ha kell, hát kell.  0o0o0