2024. Május 12. - 11:31:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Inzulin  (Megtekintve 41499 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. November 12. - 06:19:56
Válasz #30

Torony

Vendég
Ehh annyiban igazatok van hogy serkenti az anabolikus anyagcserét,de ez nem nagy mértékű-főképp testépítőknél használt adagoknál,a fő hatása az hogy bejuttatja a glükózt a sejtekbe.Én is elfelejtek dolgokat néha,mindenesetre anabolikus hatását beteinken nem igazán látom,testvéremen aki cukorbeteg szintúgy.

okosra ittad magad? vagy csak a telihold?

2009. Április 17. - 07:55:24
Válasz #31
Nem elérhető

RsLeo


Sziasztok! Pusztán érdeklődés szintjén felvetődött bennem pár kérdés ebben a témában, remélem valaki azért megtisztel a válaszával.
 Kezdjük egy biztos nagyon nyílvánvaló, de számomra érthetetlen dologgal.

Egy gyógyszertári inzuliban 100 ne van ml-enként.
Ha jól tudom, a testépítésben hasnált injekció mérete 4ne.
Hogy a francba lehet felszívni egy feecskendőbe négy századmililitert úgy, hogy ha 6-ot szívsz föl, már csákómákó?
Vagy nagyon hülyeséget kérdezek és nem fecskendővel adják be?
Ha erre választ kapok, majd folytatom. :)

rs

2009. Április 17. - 09:45:58
Válasz #32
Nem elérhető

RsLeo


Nos, akkor visszavonom az előző kérdést.
40 egység/ml-es-ből inzulinfecsivel 8 egység már simán mérhető.
Barom kérdés volt, elnézést.

Más kérdés: Naponta 2x8 egység hatásos adag?
Teszem azt: reggel és edzés után úgyis iszok egy True Masst, ahhoz lehet szúrni 8-8 egység gyors hatóidejű inzulint?

Kúra szerűen szokás szedni? Milyen időtartamban?


Milyen eredményeket hoz? Tudom, ez barom kérdés, mert aki használja, mást is használ mellette. De a veszélyek miatt talán erről van a legkevesebb leírás és érdekelne.

Másrészt -az általam suliban tanultak alapján- szerintem hülyeség a legveszélyesebb anyagnak beállítani.
Inkább úgy mondanám, hogy aki hülye belehal, aki nem, az egységenként eszik 10g szőlőcukrot és mérsékelt adagokban a szteroidokra jellemző mellékhatások nélkül bökögetheti magát egy darabig.

rs

2009. Április 17. - 11:21:52
Válasz #33
Nem elérhető

skl


Nos, akkor visszavonom az előző kérdést.
40 egység/ml-es-ből inzulinfecsivel 8 egység már simán mérhető.
Barom kérdés volt, elnézést.

Más kérdés: Naponta 2x8 egység hatásos adag?
Teszem azt: reggel és edzés után úgyis iszok egy True Masst, ahhoz lehet szúrni 8-8 egység gyors hatóidejű inzulint?

Kúra szerűen szokás szedni? Milyen időtartamban?


Milyen eredményeket hoz? Tudom, ez barom kérdés, mert aki használja, mást is használ mellette. De a veszélyek miatt talán erről van a legkevesebb leírás és érdekelne.

Másrészt -az általam suliban tanultak alapján- szerintem hülyeség a legveszélyesebb anyagnak beállítani.
Inkább úgy mondanám, hogy aki hülye belehal, aki nem, az egységenként eszik 10g szőlőcukrot és mérsékelt adagokban a szteroidokra jellemző mellékhatások nélkül bökögetheti magát egy darabig.

rs

Szia!

Én a helyedbe semmiképp sem gondolkodnék inzulinon..... hidd el ,hogy nagyon veszélyes.
De ha gondolod akkor szólok az egyik ismerősömnek aki használja,h látogasson fel ide és ossza meg a véleményét.  8-)
Nagyon könnyen cukorbeteggé válhatsz tőle,sztm mindenképp próbáld magad lebeszélni róla ***)))) ;D
Van csomó más ami sztm kevésbé veszélyes  o:)

2009. Április 17. - 13:48:57
Válasz #34
Nem elérhető

God Vazzeg


NE(!!) használjatok inzulint, teljesen felesleges, akinek meg szükséges, az nem itt fogja megkérdezni. Amellett hogy nagyon gyorsan cukorbeteg lehet bárki tőle, egy kis odanemfigyelés és halál lehet a vége. A szőlőcukor témát nem erőltetném, mert visszaüt, és úgy lemegy a vércukrod hogy elájulsz.

Aki sima roidokkal, legalis kiegekkel (amik ma már kiemelkedően jók) nem tudja magát kigyúrni (hobbi szinten) az nyugodtan hagyja abba. Szerintem  :-}

2009. Április 17. - 14:20:12
Válasz #35
Nem elérhető

George




Másrészt -az általam suliban tanultak alapján- szerintem hülyeség a legveszélyesebb anyagnak beállítani.
Inkább úgy mondanám, hogy aki hülye belehal, aki nem, az egységenként eszik 10g szőlőcukrot és mérsékelt adagokban a szteroidokra jellemző mellékhatások nélkül bökögetheti magát egy darabig.


Persze vannak ettől sokkal veszélyesebb anyagok, de ez nem ennyire egyszerű, hogy egy kis szőlőcukor és kész. Igazából az inzulin is egy olyan dolog, ami az átlag bodysnak, de még a versenyzők legnagyobb részének is teljesen felesleges kockázat.

2009. Április 17. - 15:11:36
Válasz #36

Torony

Vendég


Másrészt -az általam suliban tanultak alapján- szerintem hülyeség a legveszélyesebb anyagnak beállítani.
Inkább úgy mondanám, hogy aki hülye belehal, aki nem, az egységenként eszik 10g szőlőcukrot és mérsékelt adagokban a szteroidokra jellemző mellékhatások nélkül bökögetheti magát egy darabig.


Persze vannak ettől sokkal veszélyesebb anyagok, de ez nem ennyire egyszerű, hogy egy kis szőlőcukor és kész. Igazából az inzulin is egy olyan dolog, ami az átlag bodysnak, de még a versenyzők legnagyobb részének is teljesen felesleges kockázat.

tény. de amit az itt kérdezősködő átlaghülye lát belőle:

- óccsó
- könnyen hozzáférhető
- csak egy kis cukor kell hozzá
- versenyzők is használják, tehát biztos, hogy geciizmosak lesznek tőle ők is

Na ennek állj le magyarázni.

2009. Április 17. - 15:15:50
Válasz #37

csery

Vendég


Másrészt -az általam suliban tanultak alapján- szerintem hülyeség a legveszélyesebb anyagnak beállítani.
Inkább úgy mondanám, hogy aki hülye belehal, aki nem, az egységenként eszik 10g szőlőcukrot és mérsékelt adagokban a szteroidokra jellemző mellékhatások nélkül bökögetheti magát egy darabig.


Persze vannak ettől sokkal veszélyesebb anyagok, de ez nem ennyire egyszerű, hogy egy kis szőlőcukor és kész. Igazából az inzulin is egy olyan dolog, ami az átlag bodysnak, de még a versenyzők legnagyobb részének is teljesen felesleges kockázat.

tény. de amit az itt kérdezősködő átlaghülye lát belőle:

- óccsó
- könnyen hozzáférhető
- csak egy kis cukor kell hozzá
- versenyzők is használják, tehát biztos, hogy geciizmosak lesznek tőle ők is

Na ennek állj le magyarázni.

Absolutely igazad van.Hozzáteszem, sajnos.

2009. Április 17. - 15:58:12
Válasz #38
Nem elérhető

RsLeo


Köszönöm a válaszokat, bár úgy érzem, egy pillanatra kitört a "sárgaláz". :D
Nem szeretném használni, a kérdéseimből is kitűnt,hogy a legalapvetőbb dolgokkal se vagyok tisztában ezzel kapcsolatban.
Egyszerűen érdekel a téma és próbálok informálódni.
A fórum szerintem erre való. Még mindig sokkal jobb, ha valaki "feleslegesen" érdeklődik, mint ha akkor jelentkezik segítségért, amikor már akkora csöcse nőtt, h. el akarják adni malájkurvának.

rs

2009. Április 17. - 18:12:23
Válasz #39
Nem elérhető

Maszat


Nos, akkor visszavonom az előző kérdést.
40 egység/ml-es-ből inzulinfecsivel 8 egység már simán mérhető.
Barom kérdés volt, elnézést.

Más kérdés: Naponta 2x8 egység hatásos adag?
Teszem azt: reggel és edzés után úgyis iszok egy True Masst, ahhoz lehet szúrni 8-8 egység gyors hatóidejű inzulint?

Kúra szerűen szokás szedni? Milyen időtartamban?


Milyen eredményeket hoz? Tudom, ez barom kérdés, mert aki használja, mást is használ mellette. De a veszélyek miatt talán erről van a legkevesebb leírás és érdekelne.

Másrészt -az általam suliban tanultak alapján- szerintem hülyeség a legveszélyesebb anyagnak beállítani.
Inkább úgy mondanám, hogy aki hülye belehal, aki nem, az egységenként eszik 10g szőlőcukrot és mérsékelt adagokban a szteroidokra jellemző mellékhatások nélkül bökögetheti magát egy darabig.

rs

én is gondoloztam rajta,már csak azért is mert van 2 ismerősöm(nem olyan közeli,buliban szoktam velük talizni)akik csak inzulint használnak.Hihetetlen jól néznek ki(hobbi szinthez mérten nagyon jól),semmi más anabolikát nem használnak.Szerintük ez a legjobb szer,nincs androgén mellékhatás,nincs gond a levezetéssel,nincs magas vérnyomás,gynecomastia stb stb.Szerintem ennél azért veszélyesebb,és Én sem merem kipróbálni.Nagyon könnyedén dumálnak róla,de ha van 1 kis eszem nem próbálom ki,semmi kedvem elkúrni a hasnyálmirigyemet...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 17. - 18:13:35
Válasz #40
Nem elérhető

Maszat


de azért engem is érdekelne Rsleo által feltett kérdésekre a válasz O0
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 17. - 18:57:40
Válasz #41
Nem elérhető

RsLeo


Maszat kollégával tombol bennünk a PUSZTÁN szakmai kíváncsiság. :D
És még valami, amivel a lexikális tudásomat szeretném bővíteni: úgy tudom, h. az inzulint először kisebb adagokkal fel kell vezetni. Ez valóban így van, vagy csak városi legenda?

bennem ennyi kérdés merült fel. Ha vki megtisztel a válasszal, megköszönöm.

rs

2009. Április 17. - 21:47:51
Válasz #42
Nem elérhető

Maszat


elgondolkodtató Jay Cutler interjú részlet...


Mit gondolsz a tömegnövelés céljára alkalmazott inzulin-injekciókról?

Ellenzem. Szerintem értelmetlen. Egy csomó olyan srác használ inzulint, aki még csak nem is profi. A baj az, hogy az inzulin hatásos és az emberek hajlamosak azt hinni, hogy szintetikus inzulint kell nyomni ahhoz, hogy működjön az inzulin szintentartása. Ez nem igaz. Annak, hogy magasan tartsd az inzulinszinted, van egy helyes útja, és abban nem szerpelnek az injekciók, mert azok nagyon-nagyon veszélyesek. Az edzés utáni magas inzulinszint elérése érdekében sokan injekcióznak és egyszerűen nem tudom eléggé hangsúlyozni az étkezés idejének helyes megválasztását. Muszáj nagy mennyiségű szénhidrátot bevinni edzés után, aminek ugyanaz lesz a hatása, mintha szúrtál volna. Én mindig edzés utáni nagyevő voltam, csomó cukrot és különböző szénhidrátokat viszek be, zabkását, rizses sütit, gyümölcsöket, ilyesmit. Mindig ezt csinálom. Számomra 2-300 gramm szénhidrátot bevinni edzés után még versenyre felkészítő diéta alatt sem szokatlan. Ez az inzulinszint magasan tartásának természetes útja injekciók használata nélkül, de azonos hatással.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 17. - 21:50:38
Válasz #43
Nem elérhető

God Vazzeg


elgondolkodtató Jay Cutler interjú részlet...


Mit gondolsz a tömegnövelés céljára alkalmazott inzulin-injekciókról?

Ellenzem. Szerintem értelmetlen. Egy csomó olyan srác használ inzulint, aki még csak nem is profi. A baj az, hogy az inzulin hatásos és az emberek hajlamosak azt hinni, hogy szintetikus inzulint kell nyomni ahhoz, hogy működjön az inzulin szintentartása. Ez nem igaz. Annak, hogy magasan tartsd az inzulinszinted, van egy helyes útja, és abban nem szerpelnek az injekciók, mert azok nagyon-nagyon veszélyesek. Az edzés utáni magas inzulinszint elérése érdekében sokan injekcióznak és egyszerűen nem tudom eléggé hangsúlyozni az étkezés idejének helyes megválasztását. Muszáj nagy mennyiségű szénhidrátot bevinni edzés után, aminek ugyanaz lesz a hatása, mintha szúrtál volna. Én mindig edzés utáni nagyevő voltam, csomó cukrot és különböző szénhidrátokat viszek be, zabkását, rizses sütit, gyümölcsöket, ilyesmit. Mindig ezt csinálom. Számomra 2-300 gramm szénhidrátot bevinni edzés után még versenyre felkészítő diéta alatt sem szokatlan. Ez az inzulinszint magasan tartásának természetes útja injekciók használata nélkül, de azonos hatással.

Ez egy sokkal jobb mód arra, hogy magas inzulinszint legyen a vérben, teljesen igaza van. Bárki kipróbálhatja, bezabálsz edzés után, figyeld meg: elálmosodsz. Ez az inzulinreakció miatt van. Kár szúrni annak aki egészséges, inkább a táplálkozás a kulcs  8-)

2009. Április 17. - 23:00:29
Válasz #44
Nem elérhető

Gabe


Számomra 2-300 gramm szénhidrátot bevinni edzés után még versenyre felkészítő diéta alatt sem szokatlan.
:o :-O
"Yeah buddy, light weight baby!"