2024. Május 04. - 18:35:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445429 alkalommal)

Alexx, Damn és 45 vendég van a témában

2019. Október 31. - 00:10:23
Válasz #45
Nem elérhető

Rhino


Magnus Pharma vélemény? Maradt a minőség olyan, mint 2016 ban?

2019. Október 31. - 07:48:17
Válasz #46
Nem elérhető

haven


Sajnos nem......óóóóó, ez a legendás első gyártású stana......
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. November 01. - 17:26:59
Válasz #47
Nem elérhető

Gábor77


Tegnap bement a Master Masteron,Testmix350 koktél comba (1-1ml). Úgy néz ki így összeszívva szinte semmilyen iritációt nem okoz egy nap távlatából. A beadás helye vagy környéke se érződik egyáltalán. Ha nem látnám a tű helyét megnem mondanám hova adtam be. Ha holnapra se hupszlisodik be, akkor így összeszívva tökéletes koktél lesz. A testo már kezd dolgozni így másfél hét után. Erőben érzek változást. Leírhatnátok ti is a tapasztalataitok. Bármilyen gyártótól is használtok cuccokat.

2019. November 01. - 18:16:48
Válasz #48
Nem elérhető

kemi


Tegnap bement a Master Masteron,Testmix350 koktél comba (1-1ml). Úgy néz ki így összeszívva szinte semmilyen iritációt nem okoz egy nap távlatából. A beadás helye vagy környéke se érződik egyáltalán. Ha nem látnám a tű helyét megnem mondanám hova adtam be. Ha holnapra se hupszlisodik be, akkor így összeszívva tökéletes koktél lesz. A testo már kezd dolgozni így másfél hét után. Erőben érzek változást. Leírhatnátok ti is a tapasztalataitok. Bármilyen gyártótól is használtok cuccokat.

EoD megy 1-1ml? Azért az úgy ütős. Mennyi antiösztrogén megy hozzá? Drosta propit azért illlik úgy adni.

2019. November 01. - 19:24:49
Válasz #49
Nem elérhető

Gábor77


Jelenleg 2 szem görög provi és fél szem tamoxi megy. Egyenlőre elégségesnek tűnik.

2019. November 01. - 19:26:28
Válasz #50
Nem elérhető

Gábor77


Tegnap bement a Master Masteron,Testmix350 koktél comba (1-1ml). Úgy néz ki így összeszívva szinte semmilyen iritációt nem okoz egy nap távlatából. A beadás helye vagy környéke se érződik egyáltalán. Ha nem látnám a tű helyét megnem mondanám hova adtam be. Ha holnapra se hupszlisodik be, akkor így összeszívva tökéletes koktél lesz. A testo már kezd dolgozni így másfél hét után. Erőben érzek változást. Leírhatnátok ti is a tapasztalataitok. Bármilyen gyártótól is használtok cuccokat.

EoD megy 1-1ml? Azért az úgy ütős. Mennyi antiösztrogén megy hozzá? Drosta propit azért illlik úgy adni.

Mi az az EoD? Nem ismerem ezt a rövidítést. Drosta propit hogy illik adni?

2019. November 01. - 19:45:36
Válasz #51
Nem elérhető

kemi


Tegnap bement a Master Masteron,Testmix350 koktél comba (1-1ml). Úgy néz ki így összeszívva szinte semmilyen iritációt nem okoz egy nap távlatából. A beadás helye vagy környéke se érződik egyáltalán. Ha nem látnám a tű helyét megnem mondanám hova adtam be. Ha holnapra se hupszlisodik be, akkor így összeszívva tökéletes koktél lesz. A testo már kezd dolgozni így másfél hét után. Erőben érzek változást. Leírhatnátok ti is a tapasztalataitok. Bármilyen gyártótól is használtok cuccokat.

EoD megy 1-1ml? Azért az úgy ütős. Mennyi antiösztrogén megy hozzá? Drosta propit azért illlik úgy adni.

Mi az az EoD? Nem ismerem ezt a rövidítést. Drosta propit hogy illik adni?

Minden nap, max minden másnap

2019. November 01. - 20:32:18
Válasz #52
Nem elérhető

Gábor77


Tegnap bement a Master Masteron,Testmix350 koktél comba (1-1ml). Úgy néz ki így összeszívva szinte semmilyen iritációt nem okoz egy nap távlatából. A beadás helye vagy környéke se érződik egyáltalán. Ha nem látnám a tű helyét megnem mondanám hova adtam be. Ha holnapra se hupszlisodik be, akkor így összeszívva tökéletes koktél lesz. A testo már kezd dolgozni így másfél hét után. Erőben érzek változást. Leírhatnátok ti is a tapasztalataitok. Bármilyen gyártótól is használtok cuccokat.

EoD megy 1-1ml? Azért az úgy ütős. Mennyi antiösztrogén megy hozzá? Drosta propit azért illlik úgy adni.

Mi az az EoD? Nem ismerem ezt a rövidítést. Drosta propit hogy illik adni?

Minden nap, max minden másnap
Ja neeem! Nem vagyok ennyire elvetemült. Három naponta megy mindegyik. Van időm elérni amit szeretnék. Nem akarok túlzásba esni.Így is túl drasztikus (legalább is számomra) az erőnövekedés. Nem gondolom, hogy jelentősen lehetne profitálni (mellékhatásokat is figyelembevéve) sokkal nagyobb dózissal. főleg úgy , hogy ezekben benne is van az anyag (Testmix350-ben kb.260mg/ml hatóanyag,masteront nem tudom)

2019. November 02. - 16:23:03
Válasz #53
Nem elérhető

Gábor77


Urak! Az normális állapot,hogy folyamat be vagyok durranva mintha most jöttem volna ki a teremből.
Valamint szerintetek jól érezhetem azt, hogy most két nap (nem egymás után) kimarad meló miatt 1 szem provi és a fél tamoxi. Amikor kimaradt másnapra elkezdett "pizseregne" a mellem. Ez ösztrogenikus hatás lehet és ilyen hamar tud jelentkezni ha nincs blokkolva? Mert ha így van akkor lehet emelni kell a provit 3 szemre vagy a tamoxit 1 egész szemre, nehogy baj legyen. Vélemény? Tapasztalat?

2019. November 02. - 22:10:47
Válasz #54
Nem elérhető

haven


persze, a megnövekedett vörösvértestszám miatt
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. November 02. - 22:19:29
Válasz #55
Nem elérhető

Gábor77


Urak! Az normális állapot,hogy folyamat be vagyok durranva mintha most jöttem volna ki a teremből.
Valamint szerintetek jól érezhetem azt, hogy most két nap (nem egymás után) kimarad meló miatt 1 szem provi és a fél tamoxi. Amikor kimaradt másnapra elkezdett "pizseregne" a mellem. Ez ösztrogenikus hatás lehet és ilyen hamar tud jelentkezni ha nincs blokkolva? Mert ha így van akkor lehet emelni kell a provit 3 szemre vagy a tamoxit 1 egész szemre, nehogy baj legyen. Vélemény? Tapasztalat?

Pizsergés a bizsergés akart lenni.

2019. November 02. - 22:22:54
Válasz #56
Nem elérhető

Gábor77


persze, a megnövekedett vörösvértestszám miatt

...és a mellszövet érzékenysége fél napig kihagyott ösztrogén blokkoló nélkül? Lehet ilyen?

2019. November 02. - 22:47:31
Válasz #57
Nem elérhető

haven


minden ember másképp reagál, te érzékeny vagy, ezek szerint. Jó hír, jó a cucc ****:))))))
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. November 02. - 22:48:25
Válasz #58
Nem elérhető

haven


milyen provid van? iráni kuka
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. November 03. - 03:59:54
Válasz #59
Nem elérhető

Gábor77


milyen provid van? iráni kuka

Nem iráni. Görög patikai. Az iráni szar valóban. Voltszerencsém hozzá. Aluldózisolt nagyon. Valami abban is van ,de kevés. Az egyértelmű pénzkidobás.