2024. Május 04. - 16:03:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445371 alkalommal)

Needfor940, fittyfene és 58 vendég van a témában

2019. November 03. - 13:17:52
Válasz #60
Nem elérhető

kemi


milyen provid van? iráni kuka

Nem iráni. Görög patikai. Az iráni szar valóban. Voltszerencsém hozzá. Aluldózisolt nagyon. Valami abban is van ,de kevés. Az egyértelmű pénzkidobás.

Provi nem ösztrogénblokkoló. Letro @:-)

2019. November 03. - 16:56:40
Válasz #61
Nem elérhető

Gábor77


milyen provid van? iráni kuka

Nem iráni. Görög patikai. Az iráni szar valóban. Voltszerencsém hozzá. Aluldózisolt nagyon. Valami abban is van ,de kevés. Az egyértelmű pénzkidobás.

Provi nem ösztrogénblokkoló. Letro @:-)
Ok! Igazad van, rosszul írtam. Pontosítva:
"A sportolók a Proviron elsődlegesen anti-ösztrogénként alkalmazzák. Azt gondoljuk, hogy a szervezetben aromatázgátló hatást fejt ki, megakadályozva vagy lassítva ez által a szteroidok ösztrogénné alakulását." Remélem így már megfelelő.
 Szóval megy 2 szem görög provi és 10mg Tamoxifen mellé.

2019. November 03. - 19:20:15
Válasz #62
Nem elérhető

kemi


milyen provid van? iráni kuka

Nem iráni. Görög patikai. Az iráni szar valóban. Voltszerencsém hozzá. Aluldózisolt nagyon. Valami abban is van ,de kevés. Az egyértelmű pénzkidobás.

Provi nem ösztrogénblokkoló. Letro @:-)
Ok! Igazad van, rosszul írtam. Pontosítva:
"A sportolók a Proviron elsődlegesen anti-ösztrogénként alkalmazzák. Azt gondoljuk, hogy a szervezetben aromatázgátló hatást fejt ki, megakadályozva vagy lassítva ez által a szteroidok ösztrogénné alakulását." Remélem így már megfelelő.
 Szóval megy 2 szem görög provi és 10mg Tamoxifen mellé.

Provi androgén. 10mg tamoxi fényévekkel erősebb, de az is csak az ösztrogén receptorokhoz való csatlakozását gátolja. Letrova vagy aromasinnal jobban jársz.

2019. November 03. - 22:22:41
Válasz #63
Nem elérhető

Gábor77


milyen provid van? iráni kuka

Nem iráni. Görög patikai. Az iráni szar valóban. Voltszerencsém hozzá. Aluldózisolt nagyon. Valami abban is van ,de kevés. Az egyértelmű pénzkidobás.

Provi nem ösztrogénblokkoló. Letro @:-)
Ok! Igazad van, rosszul írtam. Pontosítva:
"A sportolók a Proviron elsődlegesen anti-ösztrogénként alkalmazzák. Azt gondoljuk, hogy a szervezetben aromatázgátló hatást fejt ki, megakadályozva vagy lassítva ez által a szteroidok ösztrogénné alakulását." Remélem így már megfelelő.
 Szóval megy 2 szem görög provi és 10mg Tamoxifen mellé.

Provi androgén. 10mg tamoxi fényévekkel erősebb, de az is csak az ösztrogén receptorokhoz való csatlakozását gátolja. Letrova vagy aromasinnal jobban jársz.
Köszi. Van az is vésztartalékba. De azt csak arra szántam,ha a provi,tamoxi kettős esetleg kevés lenne és legyen kéznél hogy ne kelljen kapkodni.

2019. November 04. - 01:34:59
Válasz #64
Nem elérhető

kemi


milyen provid van? iráni kuka

Nem iráni. Görög patikai. Az iráni szar valóban. Voltszerencsém hozzá. Aluldózisolt nagyon. Valami abban is van ,de kevés. Az egyértelmű pénzkidobás.

Provi nem ösztrogénblokkoló. Letro @:-)
Ok! Igazad van, rosszul írtam. Pontosítva:
"A sportolók a Proviron elsődlegesen anti-ösztrogénként alkalmazzák. Azt gondoljuk, hogy a szervezetben aromatázgátló hatást fejt ki, megakadályozva vagy lassítva ez által a szteroidok ösztrogénné alakulását." Remélem így már megfelelő.
 Szóval megy 2 szem görög provi és 10mg Tamoxifen mellé.

Provi androgén. 10mg tamoxi fényévekkel erősebb, de az is csak az ösztrogén receptorokhoz való csatlakozását gátolja. Letrova vagy aromasinnal jobban jársz.
Köszi. Van az is vésztartalékba. De azt csak arra szántam,ha a provi,tamoxi kettős esetleg kevés lenne és legyen kéznél hogy ne kelljen kapkodni.

Más az aromatizálódás gátlók hatásmechanizmusa. Ényeg annyi, hogy aro/letro segít a magasabb szabad tst elérésében. Provi +ban jó mellé.

2019. November 04. - 04:27:38
Válasz #65
Nem elérhető

Gábor77


milyen provid van? iráni kuka

Nem iráni. Görög patikai. Az iráni szar valóban. Voltszerencsém hozzá. Aluldózisolt nagyon. Valami abban is van ,de kevés. Az egyértelmű pénzkidobás.

Provi nem ösztrogénblokkoló. Letro @:-)
Ok! Igazad van, rosszul írtam. Pontosítva:
"A sportolók a Proviron elsődlegesen anti-ösztrogénként alkalmazzák. Azt gondoljuk, hogy a szervezetben aromatázgátló hatást fejt ki, megakadályozva vagy lassítva ez által a szteroidok ösztrogénné alakulását." Remélem így már megfelelő.
 Szóval megy 2 szem görög provi és 10mg Tamoxifen mellé.

Provi androgén. 10mg tamoxi fényévekkel erősebb, de az is csak az ösztrogén receptorokhoz való csatlakozását gátolja. Letrova vagy aromasinnal jobban jársz.
Köszi. Van az is vésztartalékba. De azt csak arra szántam,ha a provi,tamoxi kettős esetleg kevés lenne és legyen kéznél hogy ne kelljen kapkodni.

Más az aromatizálódás gátlók hatásmechanizmusa. Ényeg annyi, hogy aro/letro segít a magasabb szabad tst elérésében. Provi +ban jó mellé.

Értem és köszi az infot. Kipróbálom legközelebb.

2019. November 04. - 11:51:14
Válasz #66
Nem elérhető

Gábor77


Urak! Most hogy belekóstoltam ebbe a világba és tetszik amit tapasztalok. A mostani kúra után 12 héttel már tervezem a következőt. ( ez ugye winstrol+oxa. majd folytatva testmix350+masteton ez van most folyamatban) egyenlőre a formábahozás lesz a cél az elkövetkező 12 hónapba. Szóval pihenő után Master Tren.ace+Magnus propi+Master Stanazol lenne a tervezett kombó . Itt már bekeményített diétához. Nyárra el szeretném erni hogy ne bojler formám legyen. 😉😁 Heti 3 szuri napi 2 szem stana ,nyílván provi menne itt is napi 2 szem. Vélemény a tervemről? Azért ide írok mert itt legalább van kis élet.

2019. November 04. - 12:41:31
Válasz #67
Nem elérhető

haven


Ez hány hetes kúra lenne? Csak a menetközbeni HCG alkalmazás miatt kérdezem, azt nem írtad bele. Mondom én, most fejeztem be egy 19 hetes boldenon/propi kúrát, közben csak 2 szem provi ment.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. November 04. - 18:58:48
Válasz #68
Nem elérhető

Gábor77


Ez hány hetes kúra lenne? Csak a menetközbeni HCG alkalmazás miatt kérdezem, azt nem írtad bele. Mondom én, most fejeztem be egy 19 hetes boldenon/propi kúrát, közben csak 2 szem provi ment.
Valóban kimaradt. 2x250IU/hét HCG. Tren. és a wini miatt túl hosszúra nem nyúlytanám. 8-12 hét egyéni tolerancia határozná meg. Tren. azért nem játék :-).
( ez a Testo-350+ Drosta nagyon odabasz erőbe meg méretbe is. Erőben van olyan gyakorlat ahol 30-50% erősödtem,megy le a zsír közbe meg toporgok súlyban egyhelyben a karom már 2 cm vastagodott,derekam meg vagy 10cm karcsúsodott, vállam kerekedikmelkasom domborodik nagyon látványosan. Hihetetlen és még csak most pörög fel a történet. El se tudom képzelni mi lesz a vége.)Napi 0,7-1kg hús becsusszan az arcba :-)+egyép tápkiegek.

2019. November 04. - 19:19:39
Válasz #69
Nem elérhető

Eliteboy


Akkor jo a cucc.masteron melyik gy?rtó?

2019. November 04. - 20:40:57
Válasz #70
Nem elérhető

Gábor77


Akkor jo a cucc.masteron melyik gy?rtó?

Mastertől van mindkettő!

2019. November 04. - 21:34:56
Válasz #71
Nem elérhető

haven


ma szedtem szét 2 db 5000 egységes HCG t, 600 egységes részekre. Ez a fecskendő tölcséréből kiszívogatós módszer nem valami hatékony.....egy ismerősöm mondja, van HCG ből pen formájú is, az jelentené a tiszta és kényelmes megoldást. Ki mit tud erről?
Ilyen lesz a visszaállításom HCG ből, 2000 szünet 600,600,600,600,600, szünet 600,600,600,600,600. A szünet itt 1 nap, így két hét hosszú lesz. Provi napi 2 szem, más nem. Illetve legális teszto fokozót kezdtem még el szedni. Azon agyalok még, hogy esetleg egy héttel megtoldani a HCG t.....
A kúra lájtos volt, boldi/propi 3X1ml/hét, nem egy eget rengető mennyiség, viszont 19 hetes volt. Ezért gondoltam a plusz 1 hét HCG t.
Vélemény?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. November 05. - 16:32:54
Válasz #72
Nem elérhető

Gábor77


ma szedtem szét 2 db 5000 egységes HCG t, 600 egységes részekre. Ez a fecskendő tölcséréből kiszívogatós módszer nem valami hatékony.....egy ismerősöm mondja, van HCG ből pen formájú is, az jelentené a tiszta és kényelmes megoldást. Ki mit tud erről?
Ilyen lesz a visszaállításom HCG ből, 2000 szünet 600,600,600,600,600, szünet 600,600,600,600,600. A szünet itt 1 nap, így két hét hosszú lesz. Provi napi 2 szem, más nem. Illetve legális teszto fokozót kezdtem még el szedni. Azon agyalok még, hogy esetleg egy héttel megtoldani a HCG t.....
A kúra lájtos volt, boldi/propi 3X1ml/hét, nem egy eget rengető mennyiség, viszont 19 hetes volt. Ezért gondoltam a plusz 1 hét HCG t.
Vélemény?

Egy ismerősömtől kaptam a következő visszaállítási opciót. Nekem szimpatikus én így fogom csinálni:

Tamoxifein 1-6. hét 20 mg/nap vagy (II) Clomid 1-5. hét 100 mg/nap
HCG 1-3. hét 500 IU/nap
Aromasin 1-4. hé 20 mg/nap vagy (II) Arimidex 1-4. hét 1 mg/nap
E-vitamin 1-3. hét 1000 IU/nap 

Meg még mellécsapok egyép tesztofokozó tápkiegeket. Azoknak még utánna kell néznem,hogy mi az ami ér is valamit.

2019. November 05. - 16:35:06
Válasz #73
Nem elérhető

Gábor77


ma szedtem szét 2 db 5000 egységes HCG t, 600 egységes részekre. Ez a fecskendő tölcséréből kiszívogatós módszer nem valami hatékony.....egy ismerősöm mondja, van HCG ből pen formájú is, az jelentené a tiszta és kényelmes megoldást. Ki mit tud erről?
Ilyen lesz a visszaállításom HCG ből, 2000 szünet 600,600,600,600,600, szünet 600,600,600,600,600. A szünet itt 1 nap, így két hét hosszú lesz. Provi napi 2 szem, más nem. Illetve legális teszto fokozót kezdtem még el szedni. Azon agyalok még, hogy esetleg egy héttel megtoldani a HCG t.....
A kúra lájtos volt, boldi/propi 3X1ml/hét, nem egy eget rengető mennyiség, viszont 19 hetes volt. Ezért gondoltam a plusz 1 hét HCG t.
Vélemény?

Boldi elég sokáig fog dolgozni benned. A propi hamar ürül ugye. Itt mennyivel az utolsó boldi után szándékozod indítani a HCG-t?3 hét? Csak tippelek. Addig biztosan mehet a provi. Aztán el lehet hagyni és jöhet a HCG meg esetleg az amit bemásoltam. De én még csak a tanulási folyamat elején vagyok. Vannak itt tapasztalt rutinos emberek majd ők pontosítanak.

2019. November 05. - 17:59:39
Válasz #74
Nem elérhető

haven


Az utolsó boldi után 2 héttel kezdtem el a HCG t. Azt hiszem felviszem 3 hétre a HCG t. Érdekes látni, hogy a klasszik 3X5000 es HCG t már nem erőltetik az emberek.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "