2024. Május 04. - 15:02:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445344 alkalommal)

Needfor940, Damn és 51 vendég van a témában

2019. November 05. - 20:47:55
Válasz #75
Nem elérhető

kemi


Az utolsó boldi után 2 héttel kezdtem el a HCG t. Azt hiszem felviszem 3 hétre a HCG t. Érdekes látni, hogy a klasszik 3X5000 es HCG t már nem erőltetik az emberek.

Én az utolsó bold után 3 héttel még a tst propit sem hagynám abba😀

2019. November 05. - 22:04:07
Válasz #76
Nem elérhető

Gábor77


Az utolsó boldi után 2 héttel kezdtem el a HCG t. Azt hiszem felviszem 3 hétre a HCG t. Érdekes látni, hogy a klasszik 3X5000 es HCG t már nem erőltetik az emberek.

Én az utolsó bold után 3 héttel még a tst propit sem hagynám abba😀

Jogos!

2019. November 05. - 22:07:28
Válasz #77
Nem elérhető

Gábor77


Az utolsó boldi után 2 héttel kezdtem el a HCG t. Azt hiszem felviszem 3 hétre a HCG t. Érdekes látni, hogy a klasszik 3X5000 es HCG t már nem erőltetik az emberek.

Azon már évekkel ezelőtt túlhaladt az idő.  Ahogy itt olvastam a fórumon és más helyeken is.

2019. November 06. - 12:58:56
Válasz #78
Nem elérhető

haven


Már elkezdtem a HCG t, két héttel a boldi és egy héttel a propi után. Ma megy be az első 600as adag, mélyhűtve vannak.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. November 06. - 15:29:55
Válasz #79
Nem elérhető

Gábor77


Már elkezdtem a HCG t, két héttel a boldi és egy héttel a propi után. Ma megy be az első 600as adag, mélyhűtve vannak.

Az biztos hogy korán volt. Feltéve ha tényleg boldi volt. Ahogy fentebb kemi írta a boldi után még mehetett volna pár hétig a tesztó és csak annak a végén időráhagyással kezdeni a visszaállítást. Úgy nyomod magadba a HCG-t hogy még sűrű a véred a kémiától :-) Elolvastam az egész fórumot. Nagyon sok okosságot írtak itt az elmúlt évek alatt. Érdemes tanulmányozni.
Fagyasztva? Én bac.vízben fogom oldani és úgy hosszan eláll.

2019. November 06. - 17:33:30
Válasz #80
Nem elérhető

haven


Még nem tudtam szerezni olyan vizet.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. November 08. - 13:44:00
Válasz #81
Nem elérhető

Gábor77


Urak!
Úgy néz ki,hogy a heti 2mili Testomix350 és Masteron kombóhoz kevés nekem a napi 2 szem görög provi. Be kellett tenni mellé még egy szem (20mg) Tamoxit. Először csak fél szemet próbáltam de az is kevés volt. Mellem nagyon enyhén érzékeny lett,nem fájt csak érzékeny. Most hogy emeltem a dózist ez az érzékenyseg elmúlt. Nagyon úgy fest hogy érzékeny vagyok az ösztogénre. Kicsit be is vizesedtem. Lehet valamit kezdeni a vizesedéssel? Van valami okosság rá? A tamoxit esetleg érdemes még emelni?

2019. November 08. - 20:23:41
Válasz #82
Nem elérhető

kemi


Urak!
Úgy néz ki,hogy a heti 2mili Testomix350 és Masteron kombóhoz kevés nekem a napi 2 szem görög provi. Be kellett tenni mellé még egy szem (20mg) Tamoxit. Először csak fél szemet próbáltam de az is kevés volt. Mellem nagyon enyhén érzékeny lett,nem fájt csak érzékeny. Most hogy emeltem a dózist ez az érzékenyseg elmúlt. Nagyon úgy fest hogy érzékeny vagyok az ösztogénre. Kicsit be is vizesedtem. Lehet valamit kezdeni a vizesedéssel? Van valami okosság rá? A tamoxit esetleg érdemes még emelni?

Letro, vízhajtó, diéta. (Én is nagyon könnyen vizesedem)
Amúgy a tejtermékek is visszatartják a vizet meg talán még az édesítő is.

2019. November 08. - 20:23:50
Válasz #83
Nem elérhető

suxen


Urak!
Úgy néz ki,hogy a heti 2mili Testomix350 és Masteron kombóhoz kevés nekem a napi 2 szem görög provi. Be kellett tenni mellé még egy szem (20mg) Tamoxit. Először csak fél szemet próbáltam de az is kevés volt. Mellem nagyon enyhén érzékeny lett,nem fájt csak érzékeny. Most hogy emeltem a dózist ez az érzékenyseg elmúlt. Nagyon úgy fest hogy érzékeny vagyok az ösztogénre. Kicsit be is vizesedtem. Lehet valamit kezdeni a vizesedéssel? Van valami okosság rá? A tamoxit esetleg érdemes még emelni?

Az a lehetőség fel sem merült, hogy a Masteronod is csak tesztó, ezért jönnek a gondok? Nem állitom, csak kérdezem.

2019. November 08. - 22:45:40
Válasz #84
Nem elérhető

Gábor77


Urak!
Úgy néz ki,hogy a heti 2mili Testomix350 és Masteron kombóhoz kevés nekem a napi 2 szem görög provi. Be kellett tenni mellé még egy szem (20mg) Tamoxit. Először csak fél szemet próbáltam de az is kevés volt. Mellem nagyon enyhén érzékeny lett,nem fájt csak érzékeny. Most hogy emeltem a dózist ez az érzékenyseg elmúlt. Nagyon úgy fest hogy érzékeny vagyok az ösztogénre. Kicsit be is vizesedtem. Lehet valamit kezdeni a vizesedéssel? Van valami okosság rá? A tamoxit esetleg érdemes még emelni?

Az a lehetőség fel sem merült, hogy a Masteronod is csak tesztó, ezért jönnek a gondok? Nem állitom, csak kérdezem.
Eddig nem. Meg nagyon enyhe tünetek,csak elébe megyek a komolyabb problémának.
De (remélhetőleg valós) információim alapján Masteron az masteron. Az olaj színe állaga más a két terméknél ez az egy biztos. :-) De ha még esetleg testo is lenne akkor is "csak" 6-700mg menne hetente. (bár mondjuk ez már nem kevés).

2019. November 08. - 22:49:29
Válasz #85
Nem elérhető

Gábor77


Urak!
Úgy néz ki,hogy a heti 2mili Testomix350 és Masteron kombóhoz kevés nekem a napi 2 szem görög provi. Be kellett tenni mellé még egy szem (20mg) Tamoxit. Először csak fél szemet próbáltam de az is kevés volt. Mellem nagyon enyhén érzékeny lett,nem fájt csak érzékeny. Most hogy emeltem a dózist ez az érzékenyseg elmúlt. Nagyon úgy fest hogy érzékeny vagyok az ösztogénre. Kicsit be is vizesedtem. Lehet valamit kezdeni a vizesedéssel? Van valami okosság rá? A tamoxit esetleg érdemes még emelni?

Letro, vízhajtó, diéta. (Én is nagyon könnyen vizesedem)
Amúgy a tejtermékek is visszatartják a vizet meg talán még az édesítő is.
Köszi. Igen ma súgtak nekm ezügyben. A tamoxi le lesz váltva Anastrazolra. Remélem segít a vízproblémába.

2019. November 10. - 15:04:34
Válasz #86
Nem elérhető

Gábor77


Noshát! A napi 2szem provi és egy szem Anastrazol kombó megoldotta a kibontakozó problémát. Mellszövet érzékenysege teljesem megszünt. Az enyhén kitapinthatóvá,enyhén megduzzadt mirigy állomány teljesen eltünt. Basszus az ember nem figyel,vagy nemtörődömül áll a dolgokhoz. Pillanatok alatt össze lehetne hozni egy jókis gynot. Mostmár nem is csodálkozok,hogy annyian belefutnak. Még a szuris cuccokat meg se vettem,de a kúrához szükséges provi,zita,Anastrazol,HCG ott figyelt a szekrénybe. Ez a biztos! A kox kiürül de ha generál egy maradandó csomót az az igazi probléma.

2019. November 12. - 14:26:50
Válasz #87
Nem elérhető

Gábor77


Ricsi. Potafiókod megtelt. Nem tudok írni neked.

2019. November 14. - 23:43:07
Válasz #88
Nem elérhető

Turinabol1


Urak!
Úgy néz ki,hogy a heti 2mili Testomix350 és Masteron kombóhoz kevés nekem a napi 2 szem görög provi. Be kellett tenni mellé még egy szem (20mg) Tamoxit. Először csak fél szemet próbáltam de az is kevés volt. Mellem nagyon enyhén érzékeny lett,nem fájt csak érzékeny. Most hogy emeltem a dózist ez az érzékenyseg elmúlt. Nagyon úgy fest hogy érzékeny vagyok az ösztogénre. Kicsit be is vizesedtem. Lehet valamit kezdeni a vizesedéssel? Van valami okosság rá? A tamoxit esetleg érdemes még emelni?


Nem tamoxit tennék, hanem Arimidexet vagy Exemstanet. Tamoxi nem feltétlen legjobb ilyen célra. Nem tudom milyen a testzsírod, én folyamatosan azt hallom, hogy masteron csak alacsony testzsírnál működik jól.

2019. November 15. - 06:57:37
Válasz #89
Nem elérhető

Gábor77


Urak!
Úgy néz ki,hogy a heti 2mili Testomix350 és Masteron kombóhoz kevés nekem a napi 2 szem görög provi. Be kellett tenni mellé még egy szem (20mg) Tamoxit. Először csak fél szemet próbáltam de az is kevés volt. Mellem nagyon enyhén érzékeny lett,nem fájt csak érzékeny. Most hogy emeltem a dózist ez az érzékenyseg elmúlt. Nagyon úgy fest hogy érzékeny vagyok az ösztogénre. Kicsit be is vizesedtem. Lehet valamit kezdeni a vizesedéssel? Van valami okosság rá? A tamoxit esetleg érdemes még emelni?


Nem tamoxit tennék, hanem Arimidexet vagy Exemstanet. Tamoxi nem feltétlen legjobb ilyen célra. Nem tudom milyen a testzsírod, én folyamatosan azt hallom, hogy masteron csak alacsony testzsírnál működik jól.

Működni működik csak nem látványos. Nem igazán akarok komolyabb izomtömeget felrakni. Bőven elég nekem ami a fókazsír alatt van 😉😁 zsírmentes testömegem 97kg (vagy 93) sportorvosi mérés. Ezt szeretném elővarázsolni 110-115kg ig mennék le.15-17% testzsír a cél. Most 133kg vagyok 150 ről indult a diéta.  Évekig(évtizedekig 😁) jártam gyúrni teljesen naturálba. Erős is meg viszonylag nagy is voltam.Csak mostanába elengedtem magam. Így 42 évesen hívtam segítségül a kémiát. 😁😉