2024. Május 04. - 11:11:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445277 alkalommal)

Snatural, Needfor940, Damn és 51 vendég van a témában

2019. November 17. - 17:41:14
Válasz #90
Nem elérhető

kemi


Urak!
Úgy néz ki,hogy a heti 2mili Testomix350 és Masteron kombóhoz kevés nekem a napi 2 szem görög provi. Be kellett tenni mellé még egy szem (20mg) Tamoxit. Először csak fél szemet próbáltam de az is kevés volt. Mellem nagyon enyhén érzékeny lett,nem fájt csak érzékeny. Most hogy emeltem a dózist ez az érzékenyseg elmúlt. Nagyon úgy fest hogy érzékeny vagyok az ösztogénre. Kicsit be is vizesedtem. Lehet valamit kezdeni a vizesedéssel? Van valami okosság rá? A tamoxit esetleg érdemes még emelni?


Nem tamoxit tennék, hanem Arimidexet vagy Exemstanet. Tamoxi nem feltétlen legjobb ilyen célra. Nem tudom milyen a testzsírod, én folyamatosan azt hallom, hogy masteron csak alacsony testzsírnál működik jól.

Működni működik csak nem látványos. Nem igazán akarok komolyabb izomtömeget felrakni. Bőven elég nekem ami a fókazsír alatt van 😉😁 zsírmentes testömegem 97kg (vagy 93) sportorvosi mérés. Ezt szeretném elővarázsolni 110-115kg ig mennék le.15-17% testzsír a cél. Most 133kg vagyok 150 ről indult a diéta.  Évekig(évtizedekig 😁) jártam gyúrni teljesen naturálba. Erős is meg viszonylag nagy is voltam.Csak mostanába elengedtem magam. Így 42 évesen hívtam segítségül a kémiát. 😁😉

93 Kg száraz izom azért nem semmi... vagy nagyon magas, vagy nagyon izmos vagy. Vagy balfaszság ez a mérés.
Hogyan mérték meg?

2019. November 17. - 21:31:57
Válasz #91
Nem elérhető

Gábor77


Urak!
Úgy néz ki,hogy a heti 2mili Testomix350 és Masteron kombóhoz kevés nekem a napi 2 szem görög provi. Be kellett tenni mellé még egy szem (20mg) Tamoxit. Először csak fél szemet próbáltam de az is kevés volt. Mellem nagyon enyhén érzékeny lett,nem fájt csak érzékeny. Most hogy emeltem a dózist ez az érzékenyseg elmúlt. Nagyon úgy fest hogy érzékeny vagyok az ösztogénre. Kicsit be is vizesedtem. Lehet valamit kezdeni a vizesedéssel? Van valami okosság rá? A tamoxit esetleg érdemes még emelni?


Nem tamoxit tennék, hanem Arimidexet vagy Exemstanet. Tamoxi nem feltétlen legjobb ilyen célra. Nem tudom milyen a testzsírod, én folyamatosan azt hallom, hogy masteron csak alacsony testzsírnál működik jól.

Működni működik csak nem látványos. Nem igazán akarok komolyabb izomtömeget felrakni. Bőven elég nekem ami a fókazsír alatt van 😉😁 zsírmentes testömegem 97kg (vagy 93) sportorvosi mérés. Ezt szeretném elővarázsolni 110-115kg ig mennék le.15-17% testzsír a cél. Most 133kg vagyok 150 ről indult a diéta.  Évekig(évtizedekig 😁) jártam gyúrni teljesen naturálba. Erős is meg viszonylag nagy is voltam.Csak mostanába elengedtem magam. Így 42 évesen hívtam segítségül a kémiát. 😁😉

93 Kg száraz izom azért nem semmi... vagy nagyon magas, vagy nagyon izmos vagy. Vagy balfaszság ez a mérés.
Hogyan mérték meg?
186cm vagyok. A doki szerint 20+kg val van több izom rajtam mint a magasságomhoz tartozó átlag. Egy számítógéppel összekötött géppel. (Élsportolókat,olimpiai sportolókat kontrolálnak vele,ha nekik jó nekem is 😉 ) most 48(edzés után 50cm) a karom  130-140cm a mellkas kerületem. De most szerintem nem ez a lényeg. Hanem az hogy a fókazsírt le akarom tolni és előhozni a meglévő izomzatot.(amit meg szeretnék tartani ezért nyomom a k?miát) Ezért mondtam hogy nekem egy deka plusz hús se kell magamra.

2019. November 21. - 16:10:56
Válasz #92
Nem elérhető

Gábor77


Na urak! Ha más nem oszt meg itt infokat akkor én néha bejelentkezek valamivel. Ha minden jól megy akkor holnap a Masteron helyére belép egy kis Master Tren.ena. először hagyni akartam a Mastetont is ,de elsokalni se akarok. Így heti 2milli Mastet Testmix 350 fog menni 1milli Tren-nel. Kíváncsian várom hogy miben lesz más. Így ez a kombó elég erős páros,bár a mennyiségek viszonylag lightosak.

2019. November 23. - 07:27:38
Válasz #93
Nem elérhető

haven


A GHRP6 alkalmazásánál mindig jelentkezik beadás után az éhségérzet? Tegnap kezdtem el, de nem érzek ilyet.....a teljes képhez hozzá tartozik az, hogy a Magnus 10mg GHRP6 ampullám, 2 évet volt a fiókomban, szerintem tönkrement ˝=/
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. November 23. - 11:17:24
Válasz #94
Nem elérhető

eo2eo


A GHRP6 alkalmazásánál mindig jelentkezik beadás után az éhségérzet? Tegnap kezdtem el, de nem érzek ilyet.....a teljes képhez hozzá tartozik az, hogy a Magnus 10mg GHRP6 ampullám, 2 évet volt a fiókomban, szerintem tönkrement ˝=/

2 év alatt egészen biztosan lebomlott szobahőmérsékleten...

2019. November 23. - 13:17:48
Válasz #95
Nem elérhető

G


A GHRP6 alkalmazásánál mindig jelentkezik beadás után az éhségérzet? Tegnap kezdtem el, de nem érzek ilyet.....a teljes képhez hozzá tartozik az, hogy a Magnus 10mg GHRP6 ampullám, 2 évet volt a fiókomban, szerintem tönkrement ˝=/

Oldatlan állapotban minimum hűtőben tárolandó de inkább a fagyasztóban. Kuka már régen tönkre ment.

2019. November 23. - 13:50:59
Válasz #96
Nem elérhető

haven


pedig már beleéltem magam, hogy leszálkásodom tőle...
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. November 26. - 23:01:38
Válasz #97
Nem elérhető

Gábor77


Tren.ena mennyi idő után kezd el dolgozni? Ha esetleg lesznek mellékhatások. (Heti 2milli megy) Azok mennyi idő után szoktak jelentkezni?

2019. November 27. - 19:10:24
Válasz #98
Nem elérhető

guzzi


Tren.ena mennyi idő után kezd el dolgozni? Ha esetleg lesznek mellékhatások. (Heti 2milli megy) Azok mennyi idő után szoktak jelentkezni?



Kettő-három hét után érezned kell. Heti 2mili,az úgy durván 400mg (papíron). A kérdésedre a válasz. Az is kettő - három hét. Tesztót gondolom nyomsz mellé többet mint a Tren!

2019. November 28. - 06:53:50
Válasz #99
Nem elérhető

Gábor77


Tren.ena mennyi idő után kezd el dolgozni? Ha esetleg lesznek mellékhatások. (Heti 2milli megy) Azok mennyi idő után szoktak jelentkezni?



Kettő-három hét után érezned kell. Heti 2mili,az úgy durván 400mg (papíron). A kérdésedre a válasz. Az is kettő - három hét. Tesztót gondolom nyomsz mellé többet mint a Tren!
Köszi! Igen megy mellé Master Testmix350, abból 2.5milli,(úgy számoltam hogy az 600-620mg) a tren is Master.

2019. December 01. - 19:29:43
Válasz #100
Nem elérhető

Gábor77


Urak!
Úgy néz ki,hogy a heti 2mili Testomix350 és Masteron kombóhoz kevés nekem a napi 2 szem görög provi. Be kellett tenni mellé még egy szem (20mg) Tamoxit. Először csak fél szemet próbáltam de az is kevés volt. Mellem nagyon enyhén érzékeny lett,nem fájt csak érzékeny. Most hogy emeltem a dózist ez az érzékenyseg elmúlt. Nagyon úgy fest hogy érzékeny vagyok az ösztogénre. Kicsit be is vizesedtem. Lehet valamit kezdeni a vizesedéssel? Van valami okosság rá? A tamoxit esetleg érdemes még emelni?

Az a lehetőség fel sem merült, hogy a Masteronod is csak tesztó, ezért jönnek a gondok? Nem állitom, csak kérdezem.

Szia! Igazad volt úgy néz ki! a Master Masteronja Testo.propi. Óvatosan vele! Az erős ösztrogenikus tünetek ezért voltak. Elhagytam a Masteront a Tren.ena miatt és 2 szem provi bőven elég lett. Szóval tuti testo a "drosta".!

2019. December 02. - 16:24:59
Válasz #101
Nem elérhető

Eliteboy


?n legal?bb 6gyártó masteronjat probáltam propival.egyszer sem oldotta meg a drosta a gyno problémat.hiaba azt irja a szakirodalom.Erôs túlz?s van benne szerintem

2019. December 03. - 09:58:22
Válasz #102

MAX

Vendég
TRT-n vagyok, már egy jó ideje, szinte bármit betudok szerezni, ezért a kérdésem az lenne, mi az a tesztó, ami biztosan működik?
Továbbá van a Magnusnak ez az új idejű kiadás tesztó enából 2023.5. lejárattal, ez működik-e rendesen? Köszönöm előre is.

2019. December 03. - 12:25:21
Válasz #103
Nem elérhető

guzzi


TRT-n vagyok, már egy jó ideje, szinte bármit betudok szerezni, ezért a kérdésem az lenne, mi az a tesztó, ami biztosan működik?
Továbbá van a Magnusnak ez az új idejű kiadás tesztó enából 2023.5. lejárattal, ez működik-e rendesen? Köszönöm előre is.


Az már nem az új idejű kiadás! Van már ami 2025. lejárattal van!
De Tesztóbol ami jól működik. Master, Magnus, Balkán, Vermodje. Ez utóbbi a mostani kiadása.

2019. December 03. - 17:17:40
Válasz #104
Nem elérhető

Gábor77


?n legal?bb 6gyártó masteronjat probáltam propival.egyszer sem oldotta meg a drosta a gyno problémat.hiaba azt irja a szakirodalom.Erôs túlz?s van benne szerintem

Nyílván! Mert a propi mellé tettél még propit.😁 Nagyon úgy fest hogy Masteront felesleges venni mert szinte mind testo.propi. Ez is tanulópénz volt számomra.