2024. Május 04. - 16:16:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445374 alkalommal)

Damn, Needfor940 és 52 vendég van a témában

2020. Január 29. - 13:16:48
Válasz #150
Nem elérhető

Janó


Srácok!

Jelenleg a master test-mix mennyire gyulladós még?

Szia! Lassan elfogy a 2. 10millis  is és az első kettő szurit leszámítva (ami beadási hiba volt) nem gyulladt több. Enyhe iritáció van a beadás helyén 1-2 nap. A Master Tren.ena szintén jó. Semmi gond vele gyulladás terén és trenként működik is.

Én beszoptam vele. Lehet nem kellett volna 1ml-t beadni subq hasba. Vediből 0.5 ment oda max, azzal semmi baj nem volt. MP mix350 viszont úgy begyulladt, hogy egy öklömnyi nagyságú, full kemény duzzanat nőtt. Kb 4-5 napig fájt, amire tegnap beszúrtam 22g-vel és 3ml véres trutymó jött ki... ma meg kb ugyanonnan 7-8ml. Lázas nem voltam viszont. Most már jobb, de még mindig kitapintható...

Jobbulást! Nekem semmi gondom nem volt vele. Comb külsőbe adtam végig,meg vállba. 1ml Testmix350 és 1ml tren ena.ment egybe. Most 1.5milli tren.ace és 1milli masteron megy(ami szerintem propi mert nincs gond a cerk?val) ez a kombó még annyira se iritáló. Nekem csak akkor volt gondom amikor el lett cseszve a beadás,de ezt már írtam.
Módosítom kicsit amit írtam. Felhomályosítottak, hogy az iszonyat intenzív bedurranás a Mastetonra jellemző így sanszos hogy m?gse propi hanem tényleg Drosta. A Master Tre.ace viszont jó heti 4.5milli megy és itt már megjelent némi feszkó nálam.

Trennél is be kell durranj durván...
Masteronról mindig nehéz eldönteni, hogy jó-e. Kellett volna tst szintet méretni a megkezdése előtt. Abból legalább az kiderülne, hogy tesztó-e.
Azt hittem először én is hogy testo a masteron ( írtam is itt különböző tünetekből erre a vélhetően rossz feltételezésre jutottam), de most hogy csak Master Tren.ace és Master Masteron megy ( igazán próba jelleggel) és kezd alábbhagyni a harcikedv ,így azt kell mondjam hogy ha van is testo benne nem sok. De inkább arra voksolnék hogy nincs. Jövő héttől újra megy Testo. Propi mostmár a végéig ( még 4 hét) ,hogy az asszony ne reklamáljon. 😉 Remélem a visszaállítás rendben lemegy és jön negyed év pihi.

 #:-)
Nagyon kevés Masteron van a piacon amibe a saját hatóanyaga lenne. A Master Masteronja csak nyomokban tartalmazza azt ami rá van írva. Találkoztam olyan Masteronnal hogy csak csupa Teszto volt benne de olyannal is amibe lehetett egy kevés hatóanyag mert a saját tüneteit produkálta. De a Tren az nagyon durván elnyomja az erekciót. Főleg ha jóféle Tren. A Master Trenje meg ilyen most az egyik legjobbak közé tartozik. De nem mindenkinél egyforma hatás /mellékhatás tapasztalható!
Utolsó jó masteron a balticos volt amit használtam,brutál kemény kinézetet adott.Azota amit próbáltam max test propi volt benne vagy az se.

2020. Január 31. - 07:20:54
Válasz #151
Nem elérhető

Satufake


Lehet hülye kérdés lesz, de az számíthat valamit hogy az ampullában milyen színű a cucc? Mert pl nekem van olyan 350 es mixem ami enyhén barnás, de viszont ismerősnek a 450 es teljesen átlátszó a Gyártó nem ugyanaz. Deca pl minden esetben ilyen szintelen volt eddig. Ez csak az oldóanyag különbsége miatt lehet, vagy esetleg lehet következtetni belőle valamire?

2020. Január 31. - 14:28:36
Válasz #152
Nem elérhető

Gábor77


Kis off . Úton van 3  gyermekem. Feleségem 5 hetes terhes. Úgy fest hogy a herék csak dolgoznak ,mert akárcsak nagyfiam ez a baba is kúra közben akadt be! 😉💪

2020. Február 01. - 17:11:26
Válasz #153
Nem elérhető

Jack0211


Gratula, sok sok egeszséget  es minden Jot nektek Gábor77

2020. Február 02. - 10:33:25
Válasz #154
Nem elérhető

Gyuf


Kis off . Úton van 3  gyermekem. Feleségem 5 hetes terhes. Úgy fest hogy a herék csak dolgoznak ,mert akárcsak nagyfiam ez a baba is kúra közben akadt be! 😉💪
naa, Gratulálok, jó egészséget mindenkinek :)  ****:))))))

2020. Február 02. - 14:36:40
Válasz #155
Nem elérhető

Gábor77


Gratula, sok sok egeszséget  es minden Jot nektek Gábor77
Köszönöm!

2020. Február 02. - 14:37:13
Válasz #156
Nem elérhető

Gábor77


Kis off . Úton van 3  gyermekem. Feleségem 5 hetes terhes. Úgy fest hogy a herék csak dolgoznak ,mert akárcsak nagyfiam ez a baba is kúra közben akadt be! 😉💪
naa, Gratulálok, jó egészséget mindenkinek :)  ****:))))))
Köszönöm!

2020. Február 02. - 14:52:19
Válasz #157
Nem elérhető

Gábor77


Mai nappal végetért ez a kicsit hosszúra nyúlt kúra. Jövő hét végén indul a visszaállitasi protokol és legalább 3 hónap pihi,de az iz is lehet hogy csak szeptemberben kezdem újra. Így zárasra összegzem a tapasztalataimat. Master Wini működik de én szenvedtem tőle,minden szuri gyulladt. Master Masteron dolgozott az is de valószínűleg propi van benne túlnyomórészt. Master Testmix350 működött nem gyulladt. Master Tren.ena és Tren.ace működnek és nem gyulladnak.(heti 400mg mellett nem ereztem dúrva mellékhatásokat) Ami fontos hogy megfelelő mennyiségű testo menjen melléjük  mert ha kevés akkor nálam ilyen világvége hangulat jött. Kísérleteztem kíváncsi voltam hogy mi az ideális mennyiségi párosítás. Nekem a beadott trenhez képest a 1.5x testo elég volt.Magnus Test.propi nem gyullad és elég erősnek éreztem. Az iráni provi kuka a görög patikai jó. A következő kúra valószínűleg boldi+test.ena és ezt követően tri.tren+testmix lesz. (26 hétre tervezem a még hatásos alsó dózisokkal 16 hét boldi,10hét tren felosztásban) Majd tudósitok akkor is. A diétát folytatom. Még 15 kg kell ledobni a fókazsírból.😉💪💪💪

2020. Február 02. - 17:32:21
Válasz #158
Nem elérhető

Jack0211



2020. Február 02. - 18:08:49
Válasz #159
Nem elérhető

Janó


Mai nappal végetért ez a kicsit hosszúra nyúlt kúra. Jövő hét végén indul a visszaállitasi protokol és legalább 3 hónap pihi,de az iz is lehet hogy csak szeptemberben kezdem újra. Így zárasra összegzem a tapasztalataimat. Master Wini működik de én szenvedtem tőle,minden szuri gyulladt. Master Masteron dolgozott az is de valószínűleg propi van benne túlnyomórészt. Master Testmix350 működött nem gyulladt. Master Tren.ena és Tren.ace működnek és nem gyulladnak.(heti 400mg mellett nem ereztem dúrva mellékhatásokat) Ami fontos hogy megfelelő mennyiségű testo menjen melléjük  mert ha kevés akkor nálam ilyen világvége hangulat jött. Kísérleteztem kíváncsi voltam hogy mi az ideális mennyiségi párosítás. Nekem a beadott trenhez képest a 1.5x testo elég volt.Magnus Test.propi nem gyullad és elég erősnek éreztem. Az iráni provi kuka a görög patikai jó. A következő kúra valószínűleg boldi+test.ena és ezt követően tri.tren+testmix lesz. (26 hétre tervezem a még hatásos alsó dózisokkal 16 hét boldi,10hét tren felosztásban) Majd tudósitok akkor is. A diétát folytatom. Még 15 kg kell ledobni a fókazsírból.😉💪💪💪
Köszönjük a beszámolót,jó lenne ha mindenki követne a példát és beszámolna róla mi működött, mi nem..tudjuk legalább ha már nem kevés pénzt áldozunk erre. Tavaly épp nyár előtt sikerült beszopnom üres cuccokat vettem..

2020. Február 02. - 18:12:26
Válasz #160
Nem elérhető

LaciHun


Mai nappal végetért ez a kicsit hosszúra nyúlt kúra. Jövő hét végén indul a visszaállitasi protokol és legalább 3 hónap pihi,de az iz is lehet hogy csak szeptemberben kezdem újra. Így zárasra összegzem a tapasztalataimat. Master Wini működik de én szenvedtem tőle,minden szuri gyulladt. Master Masteron dolgozott az is de valószínűleg propi van benne túlnyomórészt. Master Testmix350 működött nem gyulladt. Master Tren.ena és Tren.ace működnek és nem gyulladnak.(heti 400mg mellett nem ereztem dúrva mellékhatásokat) Ami fontos hogy megfelelő mennyiségű testo menjen melléjük  mert ha kevés akkor nálam ilyen világvége hangulat jött. Kísérleteztem kíváncsi voltam hogy mi az ideális mennyiségi párosítás. Nekem a beadott trenhez képest a 1.5x testo elég volt.Magnus Test.propi nem gyullad és elég erősnek éreztem. Az iráni provi kuka a görög patikai jó. A következő kúra valószínűleg boldi+test.ena és ezt követően tri.tren+testmix lesz. (26 hétre tervezem a még hatásos alsó dózisokkal 16 hét boldi,10hét tren felosztásban) Majd tudósitok akkor is. A diétát folytatom. Még 15 kg kell ledobni a fókazsírból.😉💪💪💪
Köszönjük a beszámolót,jó lenne ha mindenki követne a példát és beszámolna róla mi működött, mi nem..tudjuk legalább ha már nem kevés pénzt áldozunk erre. Tavaly épp nyár előtt sikerült beszopnom üres cuccokat vettem..


Melyik gyártó és milyen hatóanyagok voltak?

2020. Február 02. - 20:30:00
Válasz #161
Nem elérhető

Janó


Mai nappal végetért ez a kicsit hosszúra nyúlt kúra. Jövő hét végén indul a visszaállitasi protokol és legalább 3 hónap pihi,de az iz is lehet hogy csak szeptemberben kezdem újra. Így zárasra összegzem a tapasztalataimat. Master Wini működik de én szenvedtem tőle,minden szuri gyulladt. Master Masteron dolgozott az is de valószínűleg propi van benne túlnyomórészt. Master Testmix350 működött nem gyulladt. Master Tren.ena és Tren.ace működnek és nem gyulladnak.(heti 400mg mellett nem ereztem dúrva mellékhatásokat) Ami fontos hogy megfelelő mennyiségű testo menjen melléjük  mert ha kevés akkor nálam ilyen világvége hangulat jött. Kísérleteztem kíváncsi voltam hogy mi az ideális mennyiségi párosítás. Nekem a beadott trenhez képest a 1.5x testo elég volt.Magnus Test.propi nem gyullad és elég erősnek éreztem. Az iráni provi kuka a görög patikai jó. A következő kúra valószínűleg boldi+test.ena és ezt követően tri.tren+testmix lesz. (26 hétre tervezem a még hatásos alsó dózisokkal 16 hét boldi,10hét tren felosztásban) Majd tudósitok akkor is. A diétát folytatom. Még 15 kg kell ledobni a fókazsírból.😉💪💪💪
Köszönjük a beszámolót,jó lenne ha mindenki követne a példát és beszámolna róla mi működött, mi nem..tudjuk legalább ha már nem kevés pénzt áldozunk erre. Tavaly épp nyár előtt sikerült beszopnom üres cuccokat vettem..


Melyik gyártó és milyen hatóanyagok voltak?
Ukrán omna,vermodje deca,balkán stana,gep drosta..lófaszt nem értek

2020. Február 02. - 21:33:02
Válasz #162
Nem elérhető

Gyuf


Mai nappal végetért ez a kicsit hosszúra nyúlt kúra. Jövő hét végén indul a visszaállitasi protokol és legalább 3 hónap pihi,de az iz is lehet hogy csak szeptemberben kezdem újra. Így zárasra összegzem a tapasztalataimat. Master Wini működik de én szenvedtem tőle,minden szuri gyulladt. Master Masteron dolgozott az is de valószínűleg propi van benne túlnyomórészt. Master Testmix350 működött nem gyulladt. Master Tren.ena és Tren.ace működnek és nem gyulladnak.(heti 400mg mellett nem ereztem dúrva mellékhatásokat) Ami fontos hogy megfelelő mennyiségű testo menjen melléjük  mert ha kevés akkor nálam ilyen világvége hangulat jött. Kísérleteztem kíváncsi voltam hogy mi az ideális mennyiségi párosítás. Nekem a beadott trenhez képest a 1.5x testo elég volt.Magnus Test.propi nem gyullad és elég erősnek éreztem. Az iráni provi kuka a görög patikai jó. A következő kúra valószínűleg boldi+test.ena és ezt követően tri.tren+testmix lesz. (26 hétre tervezem a még hatásos alsó dózisokkal 16 hét boldi,10hét tren felosztásban) Majd tudósitok akkor is. A diétát folytatom. Még 15 kg kell ledobni a fókazsírból.😉💪💪💪
Köszönjük a beszámolót,jó lenne ha mindenki követne a példát és beszámolna róla mi működött, mi nem..tudjuk legalább ha már nem kevés pénzt áldozunk erre. Tavaly épp nyár előtt sikerült beszopnom üres cuccokat vettem..


Melyik gyártó és milyen hatóanyagok voltak?
Ukrán omna,vermodje deca,balkán stana,gep drosta..lófaszt nem értek
Már ahogy ezeket leirtad ha ingyen lett volna se hozom el.

2020. Február 03. - 08:17:12
Válasz #163
Nem elérhető

Zero


Kb 3 hete kezdtem vermodje sustat (heti 750mg) master decaval (heti ~325mg) + napi 30mg metha. Kb 1 hónap múlva írok egy kis értékelést április végéig fog tartani nagyjából.

2020. Február 03. - 11:57:42
Válasz #164
Nem elérhető

Mirco


Szevasztok Kandurok! Tartanék egy kis beszámolót én is. Amit a komákkal használunk és az eddigi rövid idő eltelte után mondani tudok a következők.  Master Pharma. Testosteron Enantat jó. De szerintünk a Magnus Pharma Testosteron Enantátja jobb sokkal! Magnus Pharma Meta az elmúlt 1 évben ez a legerősebb! Görög Provironon csak ugyan jó! Master Pharma Testo-350 Mix egyáltalán nem gyullad és nagyon jó!
GEP Meta egy üres semmit nemérő szar! Többit Deca, Boldi, Tren Mix, majd később mert még a hatásait nem  érezzük.