2024. Május 04. - 16:51:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445392 alkalommal)

Alexx, Trepi és 56 vendég van a témában

2020. Február 06. - 19:12:02
Válasz #180
Nem elérhető

guzzi


methoxyphenoltol

segit olajban tartani a problemas hatoanyagokat

rakkelto


Methoxyphenoltol??  ****:)))
Mit keresne bennük? Vagy ha van is miért? Mi is problémás hatóanyag?
Ezt egy kicsit fejsdt már ki jobban! Mert így csak hülyeséget írsz és pánikot keltesz!  :-}

2020. Február 06. - 20:25:50
Válasz #181
Nem elérhető

kemi


Boldenon az Master Pharma. Vermodje Az egy szar! Vagy is eddig az volt.
Stanazol ki tudja hogy melyik jó? Írja már aki tapasztalta.

Szia! Diamond olajos, vagy Vedi. Master is jó elvileg, csak fájdalmasabb.

Mennyi Boldenon ment Masterből? Nekem 2x1ml/hét. Ez a 4.hét vége.

2020. Február 06. - 20:58:49
Válasz #182
Nem elérhető

Küklopsz


Biosira enanthate, susi, meg rapidtest is jó(masteront propit meg trent tartalmaz)

Ami zárójelben van az kissé értelmetlen!  ****)
Mi tartalmaz mit?



Elég szomorú ha ez értelmetlen neked.Logikusan nem az enanthatot vesezem ki hogy mit tartalmaz sem a susit hanem egy fantázianevet kapott szart ami kizárólag a rapidtest a 3kozul.
Ha a nevét beütöd a gugliba látni is fogod, de leírom mégegyszer
A Biosira rapidtest nevű készítménye drosta propit, testo propit és tren acetatot tartalmaz

2020. Február 06. - 20:59:07
Válasz #183
Nem elérhető

Mirco


Boldenon az Master Pharma. Vermodje Az egy szar! Vagy is eddig az volt.
Stanazol ki tudja hogy melyik jó? Írja már aki tapasztalta.

Szia! Diamond olajos, vagy Vedi. Master is jó elvileg, csak fájdalmasabb.

Mennyi Boldenon ment Masterből? Nekem 2x1ml/hét. Ez a 4.hét vége.


Köszönöm,

Boldenonból heti 1ml megy és tavaly is ennyi ment (24-hetig) és elég is volt!

A Diamond ennyire jó most? (állítólag itt Magyarba csinálja valaki sufni szinten)

2020. Február 06. - 21:40:58
Válasz #184
Nem elérhető

Kamagraking


methoxyphenoltol

segit olajban tartani a problemas hatoanyagokat

rakkelto


Methoxyphenoltol??  ****:)))
Mit keresne bennük? Vagy ha van is miért? Mi is problémás hatóanyag?
Ezt egy kicsit fejsdt már ki jobban! Mert így csak hülyeséget írsz és pánikot keltesz!  :-}

ugy tunik van meg mit tanulnod,de ha komolyan gondolod ne sajnald ra az idot,hidd el megeri

segitek methoxyphenol aka "super solvent" igy keress ra

ja lehet csak hulyeseget irok

hahahaha
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2020. Február 07. - 07:25:37
Válasz #185
Nem elérhető

guzzi


methoxyphenoltol

segit olajban tartani a problemas hatoanyagokat

rakkelto


Methoxyphenoltol??  ****:)))
Mit keresne bennük? Vagy ha van is miért? Mi is problémás hatóanyag?
Ezt egy kicsit fejsdt már ki jobban! Mert így csak hülyeséget írsz és pánikot keltesz!  :-}

ugy tunik van meg mit tanulnod,de ha komolyan gondolod ne sajnald ra az idot,hidd el megeri

segitek methoxyphenol aka "super solvent" igy keress ra

ja lehet csak hulyeseget irok

hahahaha





Figyelj "Te hahahaha- Géza" !
Valamennyi rálátásom már van a dolgokra!   ****)
Persze közel sem annyi mint neked, mert tudjuk Te borzalmasan okos vagy ebben a témában is!  /:-)  :----
Ha már ide dugod az orrod és írsz nagylelkűen. Akkor legalább vedd a fáradságot és arra válaszolj amit kérdeznek!  :-}
Rajtam kívül még elég sokan meg köszönnék ha azt a felmérhetettlen tudásod ami ebben a témában (is) van a fejedben... na annak egy részét átt adnád!!  @:-)
Tudjuk hogy Te nem azért vagy itt... hanem csupán csak szánalomból töltöd itt a felesleges idődet!  Łł=&5*

2020. Február 07. - 19:44:50
Válasz #186
Nem elérhető

Mirco


Kandurok szevasztok! Figyuzzon már aki tud segítsen a következőben.!. Cardarine jó megoldás lenne csajomnak zsírégetésre?

2020. Február 08. - 21:29:48
Válasz #187
Nem elérhető

Janó


Kandurok szevasztok! Figyuzzon már aki tud segítsen a következőben.!. Cardarine jó megoldás lenne csajomnak zsírégetésre?
Túl sokat ne várj tőle, én konkrétan semmi pozitívat nem ereztem.Viszont ha nincs vérnyomás problémája napi 25 mg effedrin 4-6 hétig biztos használna.

2020. Február 09. - 10:18:43
Válasz #188
Nem elérhető

G


Kandurok szevasztok! Figyuzzon már aki tud segítsen a következőben.!. Cardarine jó megoldás lenne csajomnak zsírégetésre?
Túl sokat ne várj tőle, én konkrétan semmi pozitívat nem ereztem.Viszont ha nincs vérnyomás problémája napi 25 mg effedrin 4-6 hétig biztos használna.

Akkor gagyi volt a cardarinod vagy ki voltak ürülve a karnitin raktáraid (azért szokott kb 2-3 hét után már nem "hatni") , abszolút jó zsírégetésre főleg nőknek.
Ephedrin meg egy elég erős stimuláns ami ha van ha nincs vérnyomás problémád napi szinten hetekig szedve háááát... mondjuk van akit nem zavar a megvastagodott szívizom szövet általában olyan 5-10 évig... :D

2020. Február 09. - 12:23:13
Válasz #189
Nem elérhető

Janó


Kandurok szevasztok! Figyuzzon már aki tud segítsen a következőben.!. Cardarine jó megoldás lenne csajomnak zsírégetésre?
Túl sokat ne várj tőle, én konkrétan semmi pozitívat nem ereztem.Viszont ha nincs vérnyomás problémája napi 25 mg effedrin 4-6 hétig biztos használna.

Akkor gagyi volt a cardarinod vagy ki voltak ürülve a karnitin raktáraid (azért szokott kb 2-3 hét után már nem "hatni") , abszolút jó zsírégetésre főleg nőknek.
Ephedrin meg egy elég erős stimuláns ami ha van ha nincs vérnyomás problémád napi szinten hetekig szedve háááát... mondjuk van akit nem zavar a megvastagodott szívizom szövet általában olyan 5-10 évig... :D
A cardarine muscle rage volt.Az effedrine még kb 10 éve legális tapkiegekben is volt. Ilyen alacsony dozis pár hétig nem fog szívizom vastagodast okozni. De nem akarok senkit rábeszélni csak a saját tapasztalatomat osztottam meg.

2020. Február 14. - 18:09:57
Válasz #190
Nem elérhető

Sid90


?llit?lag  magyar term?k...egy fiatal sr?c csinálja,olcsó k?nai gy?gyszeralapanyagból.Minden ampullába tesztô van mint a britishdragonba... ?n nem használnám.vannak vil?gm?rkák amik működnek is


Hallottad,hogy mindenben az van vagy bitosra lehet tudni?

2020. Február 15. - 17:34:07
Válasz #191
Nem elérhető

Küklopsz


Melyik gyártója írod hogy magyarba csinálja és minden ampullába teszto van?
Mert ha fekete sárga Diamondra abból nem tudok róla hogy van ampullás kiszerelés

2020. Február 15. - 22:12:45
Válasz #192
Nem elérhető

Eliteboy


Melyik gyártója írod hogy magyarba csinálja és minden ampullába teszto van?
Mert ha fekete sárga Diamondra abból nem tudok róla hogy van ampullás kiszerelés

Genotex re mondom.10milis.teszto van minden ampullaba.mint a british dragonnal. 10milis ampulla is ampulla nem csak az egy milis.Amugy a diamond is magyar

2020. Február 16. - 00:18:45
Válasz #193
Nem elérhető

Küklopsz


Nekem az tégely vagy uvegcske marad:D
Diamondról mit gondolsz?
Vedi Pharma valaki vélemény?

2020. Február 16. - 12:56:03
Válasz #194
Nem elérhető

kemi


Nekem az tégely vagy uvegcske marad:D
Diamondról mit gondolsz?
Vedi Pharma valaki vélemény?

Mindkettő jó, a Vedi drágább és 1ml/ampulla a kiszerelés.