2024. Május 04. - 17:19:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445399 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2020. Február 21. - 12:01:48
Válasz #225
Nem elérhető

Satufake


S.A.S os cuccokat próbált már valaki? Itt a környéken nagyon megy most, a Methájuk brutál módon üt, a 200as Deca is működik. A propijuk viszont nagyon gyenge, a szomszéd most 450 es mixet használja, eddig olyan felemás érzései vannak.

2020. Február 21. - 14:20:16
Válasz #226
Nem elérhető

Küklopsz


Nem.....
450es testo mixet használ és felemás érzései vannak? mi a kérdés még?
Deca működik propi nem ez is érdekes. A deca működőképessége miből van leszűrve?

2020. Február 22. - 06:21:53
Válasz #227
Nem elérhető

Satufake


New Yorkos 350 es mixről lett váltva kúra közben, és azóta komoly változás nem történt egyik irányba sem, viszont sok ismerős használta csak magában és nekik működött. Egy picit gyullad, de nagyon minimális. A deca az biztos hogy működik mert ahogy elkezdett dolgozni rögtön jött egy kis víz+izületek is jobbak lettek, illetve volt erő növekedés is. A propi annak idején csak magában ment próba képpen 3x1ml de attól nem igazán lehetett semmit érezni. Egyébként a Masteronjuk is elég jó, ha az van benne.. attól is volt erő növekedés, illetve sokkal feszesebb, kerekebb volt a forma.
Egyébként őszre készülök, 99 kg val kezdtem december közepén a tömegelést, most vagyok 108,5, úgyhogy valami csak van bennük..:))) @-o

2020. Február 23. - 15:21:04
Válasz #228
Nem elérhető

Sid90


Srácok!

Nanda növivel kapcsolatban valakinek esetleg van infója,tapasztalata,esetleg körötökben használta már valaki?
Bárkinek bármi infója esetleg hallomásból is, azt megköszönöm ha megosztja! ;-oo-; :-){ ?:-/

2020. Február 26. - 07:56:06
Válasz #229
Nem elérhető

Eliteboy


Van benne növi.csak nem annyi amit rairtak.nanda el?g túlárazott m?rka. Sp trpoint hasznalnak a legtöbben az a legerôsebb ug növi.

2020. Február 26. - 09:26:05
Válasz #230
Nem elérhető

Sid90


Van benne növi.csak nem annyi amit rairtak.nanda el?g túlárazott m?rka. Sp trpoint hasznalnak a legtöbben az a legerôsebb ug növi.

Köszi!
Igen SP tropin tényleg jó,én is használtam.. azt akartam csak a kontaktomnál már nincs és azt mondta nanda van helyette,de minimum ugyanazt tudja... kicsit kétkedve fogadtam...
Genhealról hallottál esetleg? Lényegesen olcsóbb mint az SP tropin de ugy hallottam az is a legjobb ug-k között van... 60k körül van 100ui..

2020. Február 26. - 16:06:02
Válasz #231
Nem elérhető

Rhino


Nanda márkával kapcsolatban van valami  tapasztalat?
2015-s shree / thaigeres cuccok brutálisak voltak, illetve a magnus is 2017/02 ig. Van hasonló minőségű cucc a piacon jelenleg?

2020. Február 26. - 19:28:31
Válasz #232
Nem elérhető

Sid90


Nanda márkával kapcsolatban van valami  tapasztalat?
2015-s shree / thaigeres cuccok brutálisak voltak, illetve a magnus is 2017/02 ig. Van hasonló minőségű cucc a piacon jelenleg?

Én amiket most használtam arról tudok csak tapasztalatot mondani.

Master Pharma testo mix és Master Pharma boldenon mindkettő jó és szépen működik!
Nekem olyan volt ami azthiszem 2025ös lejáratú.Ugyanebből a szériából Deca 250 amit használtam szintén mködött,szintén benne van ami kell.Master Pharma tesztó propi szintén működött.

Használtam friss  GEP  tesztoszteron enantátot,egy semmit nem érő nagy nulla volt. Szerintem éppen hogy csak egy pici lehetett benne...
Használtam GEP parabolant, egyértelműen szerintem tesztoszteron propionat volt benne,annyi hogy más volt az olaj szine...sötétebb...Ugyan ez mostani gyármány mint az enantát...
Használtam Gep stanát,az az egy amiben talán az is volt..kerekedtem,feszesedtem...
Friss gyártású La Pharma meta 10mg szerintem teljesen üres.... semmi....

Tavasszal Sis-t használtam,akkor minden működött!!Trenbolon acetát,tesztó propi,masteron,oxandrolon....
Szintén tavasszal használtam Vermodje oxát is az is működött,illetve vermodje szúrós winit... az is nagyon jó volt,nem is gyulladt,benne is volt.... azt tudom hogy a sis már nem jó... mostani vermodje dolgokrol nem tudok semmit..
Evogen hgh is ment az is működött..

Mostani viszonylatban szerintem a master pharma ami megbizható az alap dolgokat tekintve... deka,propi,boldi,testi mix.... állitolag metája a legerősebb....

Én ennyit tudok irni saját tapasztalat alapján..
 ;-oo-;

Nanda gyártóról legalább annyi jót hallottam mint amennyi rosszat...





2020. Február 26. - 23:13:22
Válasz #233
Nem elérhető

Küklopsz



2020. Február 27. - 10:29:01
Válasz #234
Nem elérhető

guzzi


 #:-)
Nanda úgy ahogy van egy köpedelem!  :----
Genesis mostanában újra éled, de csak a Tesztók!
Srácok annyit nem értek, hogy amikor tudnivaló melyik márka a jó. Akkor miért nem szerzi be mindenki azt amira szüksége van vagy lesz később?
Most jó a Magnus, Balkán, Master és ahogyan írtam a Genesis Tesztói!
De meddig? Ki tudja? Lehet a jövő hónaptol csupa szarok lesznek! Mint tavaly a Sis, januárig ful jó miben! Majd onnantól kezdve egy kalap szar!
Vermodje 2018 októberében még olyan szemes  Stana volt hogy hihetetlen! 2019 januártól egy rakat szar az egész Stana!
Meg kel venni előre! Jó értem... oké... könnyebb apránként ki adni a lét!
De utánna mi a garancia hogy az a márka ugyan olyan fasza mint 2-3-honappal azelőtt?
Semmi! Olyankor megy a kísérletezés, meg utánna a nyavajgás, hogy szar meg üres, stb!

2020. Február 27. - 11:06:09
Válasz #235
Nem elérhető

La911


Sziasztok.  RX pharma Gaiazol nevű stanája  működhet?

2020. Február 27. - 13:32:43
Válasz #236
Nem elérhető

La911


Helyesbítek. Gaiacorepharma Gaiazol stanarol van szó.

2020. Február 27. - 16:19:58
Válasz #237
Nem elérhető

Gyuf


#:-)
Nanda úgy ahogy van egy köpedelem!  :----
Genesis mostanában újra éled, de csak a Tesztók!
Srácok annyit nem értek, hogy amikor tudnivaló melyik márka a jó. Akkor miért nem szerzi be mindenki azt amira szüksége van vagy lesz később?
Most jó a Magnus, Balkán, Master és ahogyan írtam a Genesis Tesztói!
De meddig? Ki tudja? Lehet a jövő hónaptol csupa szarok lesznek! Mint tavaly a Sis, januárig ful jó miben! Majd onnantól kezdve egy kalap szar!
Vermodje 2018 októberében még olyan szemes  Stana volt hogy hihetetlen! 2019 januártól egy rakat szar az egész Stana!
Meg kel venni előre! Jó értem... oké... könnyebb apránként ki adni a lét!
De utánna mi a garancia hogy az a márka ugyan olyan fasza mint 2-3-honappal azelőtt?
Semmi! Olyankor megy a kísérletezés, meg utánna a nyavajgás, hogy szar meg üres, stb!
A nanda egyedüli terméke amit tudok hogy nagyon jó azaz Oxa
A kérdésedre az hogy meddig, senki nem tudja megmondani, sőt azt is megmerem kockáztatni hiába rendelnél be előre x gyártásúból sokat, nem biztos hogy mindegyik tartalmazza azt amit kellene. Ismerősöm csak gene párti volt de most ő is cserélt Vedi pharma-ra és nagyon bevált neki.
De egyébként értem mit akarsz ezzel mondani, valamilyen szinten egyszerűbb lenne az biztos előre beraktározni és akkor ahogy te is írtad nem lenne a nyafogás, és sírás hogy szar.

2020. Február 27. - 17:22:11
Válasz #238
Nem elérhető

Rhino


Köszi a korrekt válaszokat.
Guzzi, teljes mértékben egyet értek veled. Anno meg is tettem volna, de konkrétan 600 euróm volt összvissz, és abból mentem ki külföldre melózni. Most hogy már tudnék rá költeni, úgy hogy különösebben nem érzem meg, folyamatosan úgy érzem hogy dobom ki a kukába a pénzem, kezdtem tavaly a rox pharmaval, több százezres tételekről beszélek, nem mondom hogy rossz formám volt, de ez szinte csak a megfelelő kajának és az edzés eredménye volt. Jött a Vermodje, Balkán, ezek már jobbak voltak, viszont nagyon nagyon higított termékek ahogy én tapasztaltam, most Magnust nyomok jelenleg, propi, winstrol, tren, a libido megnőtt érezhetően, de nincs az a szupermen érzés, mint a 2017 es szériától. Szóval ha lenne egy korrekt minőség, abból szívesen betáraznék, de még a Superbodys versenyzői barátaim is elite-t nyomnak jelenleg 🤷???

2020. Február 27. - 17:24:29
Válasz #239
Nem elérhető

Gyuf


Köszi a korrekt válaszokat.
Guzzi, teljes mértékben egyet értek veled. Anno meg is tettem volna, de konkrétan 600 euróm volt összvissz, és abból mentem ki külföldre melózni. Most hogy már tudnék rá költeni, úgy hogy különösebben nem érzem meg, folyamatosan úgy érzem hogy dobom ki a kukába a pénzem, kezdtem tavaly a rox pharmaval, több százezres tételekről beszélek, nem mondom hogy rossz formám volt, de ez szinte csak a megfelelő kajának és az edzés eredménye volt. Jött a Vermodje, Balkán, ezek már jobbak voltak, viszont nagyon nagyon higított termékek ahogy én tapasztaltam, most Magnust nyomok jelenleg, propi, winstrol, tren, a libido megnőtt érezhetően, de nincs az a szupermen érzés, mint a 2017 es szériától. Szóval ha lenne egy korrekt minőség, abból szívesen betáraznék, de még a Superbodys versenyzői barátaim is elite-t nyomnak jelenleg 🤷???
Uhhh, használ még valaki Elite-t? :D