2024. Május 04. - 15:44:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445361 alkalommal)

Needfor940, fittyfene, Damn, Alexx, Hard74 és 53 vendég van a témában

2020. Február 27. - 19:12:45
Válasz #240
Nem elérhető

Küklopsz


Na Az meg a másik @-o

Azt nem értem hogy a propi tren winstrol kombótól hogy nőhet a libidó.. Illetve pontosan értem.. inkább azt nem értem hogy valaki nem érti??  :-)(-:

Vedi számomra még kétséges gyártó decája pl szart se ér sztem, többi lehet működik.
Masteronbol jó vétel? Master?


2020. Február 27. - 19:23:38
Válasz #241
Nem elérhető

Rhino


150mg tren és ugyanennyi winny megy hetente, hozzá 700mg propi, szerintem indokolt a lidibo emelkedés ebben az esetben, de aztán lehet a tren is csak testo 🤷???
Igen használnak még elites cuccokat, az idei gp be egy barátom is azzal készült. De a vicces az, hogy rajta kívül más is használja de ők sehogy nem néznek ki 🤷???😂

2020. Február 27. - 19:42:49
Válasz #242
Nem elérhető

guzzi


Na Az meg a másik @-o

Azt nem értem hogy a propi tren winstrol kombótól hogy nőhet a libidó.. Illetve pontosan értem.. inkább azt nem értem hogy valaki nem érti??  :-)(-:

Vedi számomra még kétséges gyártó decája pl szart se ér sztem, többi lehet működik.
Masteronbol jó vétel? Master?



Master Masteronja az egyedüli ami Propit tartalmaz! Sztem,

2020. Február 27. - 19:43:59
Válasz #243
Nem elérhető

guzzi


150mg tren és ugyanennyi winny megy hetente, hozzá 700mg propi, szerintem indokolt a lidibo emelkedés ebben az esetben, de aztán lehet a tren is csak testo 🤷???
Igen használnak még elites cuccokat, az idei gp be egy barátom is azzal készült. De a vicces az, hogy rajta kívül más is használja de ők sehogy nem néznek ki 🤷???😂


Milyen Tren? Gyártó? És hatóanyag szerint.

2020. Február 27. - 19:55:24
Válasz #244
Nem elérhető

La911


Sziasztok.
Mostanság milyen mely gyártók szemes stanazoljai működnek?

2020. Február 27. - 22:58:14
Válasz #245
Nem elérhető

Gyuf


Na srácok, voltam ma teszto mérésen. Íme az eredmény:
http://www.kepfeltoltes.eu/images/2020/02/27/574K_pkiv_g_ss.jpg
Ami nálam megy jelenleg az heti 2x2ml Testo Ena és NPP a Mastertől.
Ami nem meglepő ugyan az a helyzet mint minden kúrámnál, se erősebb, se formásabb, se nagyobb nem vagyok, se több se kevesebb, sőt a libidóm sincs a plafonon.
Bennem van 7x annyi tesztó mint kellene és röviden ennyi. Hol a pékf*szába akad el nálam a dolog?

2020. Február 28. - 11:18:45
Válasz #246
Nem elérhető

fullánk


Sziasztok,

ukrán gyógyszeriparnak csak a Farmak Testo Propi-ját ismerem. Van odaát még valami amit érdekes lehet beszerezni?

2020. Február 28. - 12:17:34
Válasz #247
Nem elérhető

ZolaMaster


Sziasztok
Oxandrolon-bol melyik mukodik mostansag, ami nem ures es tenyleg az van benne aminek kell?

2020. Február 28. - 12:29:24
Válasz #248
Nem elérhető

Sid90


Na Az meg a másik @-o

Azt nem értem hogy a propi tren winstrol kombótól hogy nőhet a libidó.. Illetve pontosan értem.. inkább azt nem értem hogy valaki nem érti??  :-)(-:

Vedi számomra még kétséges gyártó decája pl szart se ér sztem, többi lehet működik.
Masteronbol jó vétel? Master?

Én úgy hallottam,hogy master masteronja üres,semmi sincs benne.Legalábbis állitólag be lett vizsgálva.Hogy melyik széria nem tudom.Azt mondta a sporttárs decemberi adatok,tehát gyanitom újabb széria lehet.



Master Masteronja az egyedüli ami Propit tartalmaz! Sztem,

2020. Február 28. - 12:52:40
Válasz #249
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok,

ukrán gyógyszeriparnak csak a Farmak Testo Propi-ját ismerem. Van odaát még valami amit érdekes lehet beszerezni?

Helló Kandúr! Járok ki én is próbáltam is a propit is és az omnát is (ez utóbbi is van) de semmi extra. Nagy reményt ne fűzz hozzájuk, van tőlük jobb!

2020. Február 28. - 15:40:19
Válasz #250
Nem elérhető

fullánk


Sziasztok,

ukrán gyógyszeriparnak csak a Farmak Testo Propi-ját ismerem. Van odaát még valami amit érdekes lehet beszerezni?

Helló Kandúr! Járok ki én is próbáltam is a propit is és az omnát is (ez utóbbi is van) de semmi extra. Nagy reményt ne fűzz hozzájuk, van tőlük jobb!

Helló. Köszi az infót. Veszek valami ug Propit meg ukránt. Letesztelem.

2020. Február 28. - 15:47:57
Válasz #251
Nem elérhető

Rhino


150mg tren és ugyanennyi winny megy hetente, hozzá 700mg propi, szerintem indokolt a lidibo emelkedés ebben az esetben, de aztán lehet a tren is csak testo 🤷???
Igen használnak még elites cuccokat, az idei gp be egy barátom is azzal készült. De a vicces az, hogy rajta kívül más is használja de ők sehogy nem néznek ki 🤷???😂


Milyen Tren? Gyártó? És hatóanyag szerint.

Tren ace, magnus

2020. Február 28. - 15:55:48
Válasz #252
Nem elérhető

Rhino


Na srácok, voltam ma teszto mérésen. Íme az eredmény:
http://www.kepfeltoltes.eu/images/2020/02/27/574K_pkiv_g_ss.jpg
Ami nálam megy jelenleg az heti 2x2ml Testo Ena és NPP a Mastertől.
Ami nem meglepő ugyan az a helyzet mint minden kúrámnál, se erősebb, se formásabb, se nagyobb nem vagyok, se több se kevesebb, sőt a libidóm sincs a plafonon.
Bennem van 7x annyi tesztó mint kellene és röviden ennyi. Hol a pékf*szába akad el nálam a dolog?

Mennyire ok a kajád? Nálam az édesség nagyon eltudja vinni az egészet.. Nem tudom milyen biologiai-kémiai folyamat miatt, de nálam nem egyszer előfordult már, hogy nem éreztem semmit, majd mikor abbahagytam az édesség zabálását, és tömegelés alatt is tisztán kajáztam mérsékelt minőségi ch val egyből elkezdtem jobban nőni, minőségibb lett a forma, keményebb edzések tudtam csinálni, sokkal motiváltabb is voltam 🤷???

2020. Február 28. - 17:54:26
Válasz #253
Nem elérhető

Küklopsz


Na srácok, voltam ma teszto mérésen. Íme az eredmény:
http://www.kepfeltoltes.eu/images/2020/02/27/574K_pkiv_g_ss.jpg
Ami nálam megy jelenleg az heti 2x2ml Testo Ena és NPP a Mastertől.
Ami nem meglepő ugyan az a helyzet mint minden kúrámnál, se erősebb, se formásabb, se nagyobb nem vagyok, se több se kevesebb, sőt a libidóm sincs a plafonon.
Bennem van 7x annyi tesztó mint kellene és röviden ennyi. Hol a pékf*szába akad el nálam a dolog?


Ne aggódj nálam is ez a helyzet van már vagy 5 éve. Próbálj meg csak rövid észtereseket nyomni nálam kicsit javított, enanthat egy fos nem sok embert ismerek akinek beválik.
Kaját kurvára fel kell nyomni nálam a másfél kiló hús alap, ch se mindegy és itt nem édességre gondolok, normál ch n belül is kurva sok eltérés van. Plusz egy két kardió. (nem tudom hogy nem csinálod e ezeket csak gondoltam írok pár tippet ami nekem segített)

2020. Február 28. - 19:35:15
Válasz #254
Nem elérhető

Gyuf


Na srácok, voltam ma teszto mérésen. Íme az eredmény:
http://www.kepfeltoltes.eu/images/2020/02/27/574K_pkiv_g_ss.jpg
Ami nálam megy jelenleg az heti 2x2ml Testo Ena és NPP a Mastertől.
Ami nem meglepő ugyan az a helyzet mint minden kúrámnál, se erősebb, se formásabb, se nagyobb nem vagyok, se több se kevesebb, sőt a libidóm sincs a plafonon.
Bennem van 7x annyi tesztó mint kellene és röviden ennyi. Hol a pékf*szába akad el nálam a dolog?

Mennyire ok a kajád? Nálam az édesség nagyon eltudja vinni az egészet.. Nem tudom milyen biologiai-kémiai folyamat miatt, de nálam nem egyszer előfordult már, hogy nem éreztem semmit, majd mikor abbahagytam az édesség zabálását, és tömegelés alatt is tisztán kajáztam mérsékelt minőségi ch val egyből elkezdtem jobban nőni, minőségibb lett a forma, keményebb edzések tudtam csinálni, sokkal motiváltabb is voltam 🤷???
Kaja nalam tok jo.
December ota dietazok kb. Most jelenleg 130g jazmin rizs 900g-1kg csirkemell es 6-700g parolt zoldseg megy le,2kanal feherje. Zsirokat magvakbol. Mogyorovajbol,szolomagolajbol viszem be. 
Csokit edesseget ilyeneket nem eszek. Amikor "tomegeltem" a rizs volt akkor szarazon 450g melle 180g zab a tobbi ugyan ennyi. Bar ott 91-92 fole nem tudtam menni sulyba.