2024. Május 04. - 08:54:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445219 alkalommal)

Alexx és 55 vendég van a témában

2020. Március 01. - 12:15:02
Válasz #270
Nem elérhető

Küklopsz


Winstrolról valaki friss infó? Mostani tapasztalat? Melyik működik?

2020. Március 01. - 17:54:23
Válasz #271
Nem elérhető

Zero


Vermodje susta, metha gyenge engedjétek el, alig érezhető váltok is magnus metha ill Master test mix 350 ill magnus sustanonra. Master deca jó.

2020. Március 01. - 20:25:26
Válasz #272
Nem elérhető

Gábor77


Winstrolról valaki friss infó? Mostani tapasztalat? Melyik működik?

Mastert használtam. Működött,de engem meg is kínzott. Folyamat gyulladt, elején még lázas is voltam tőle.

2020. Március 01. - 23:23:29
Válasz #273
Nem elérhető

ZolaMaster


Oxandrolon-bol melyik gyarto nem ures es tenyleg az van benne aminek kell?
Nagy segitseg lenne.

2020. Március 02. - 00:49:42
Válasz #274
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Nem értem h Ennyi minden után miért erőlteted még mindig a szteroidokat??? Csak nyomod magadba a cuccokat ezerrel és semmi hatás a máj értékeid emelkedettek láttam amit feltöltöttél.. annyira azért nem fontos szerintem a kinézet hogy ennyire ezen a dolgon feszülj. Helyedbe Hagynám ezt az egesz kínlódást és minőségi kajára mennék jo tapkiegek jo vitaminok és kemény edzes, lehet nem is lenne szükséged szteroidra és fejlődnél rendesen! Csak az agyad kéne átállítani szerintem ott van a probléma

2020. Március 04. - 10:34:42
Válasz #275
Nem elérhető

Predator50


Masternél mi ez a régi kupak dizájn? 2025lejarati idővel! Már nem a flip up kupakos!

2020. Március 05. - 20:25:31
Válasz #276
Nem elérhető

Janó


Sziasztok! Master trent aki használt mostanában annak is ilyen erős sárga híg lötty volt?

2020. Március 05. - 20:36:37
Válasz #277
Nem elérhető

kemi


Sziasztok! Master trent aki használt mostanában annak is ilyen erős sárga híg lötty volt?

Melyik tren? Nagyon szar a fotó minősége. KB beazonosíthatatlan.

2020. Március 05. - 20:44:50
Válasz #278
Nem elérhető

Janó


Sziasztok! Master trent aki használt mostanában annak is ilyen erős sárga híg lötty volt?

Melyik tren? Nagyon szar a fotó minősége. KB beazonosíthatatlan.
Enantat. A szín azért látszik, max 500 kbyte enged feltölteni azért ilyen a kép.

2020. Március 05. - 21:06:08
Válasz #279
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok! Master trent aki használt mostanában annak is ilyen erős sárga híg lötty volt?

Melyik tren? Nagyon szar a fotó minősége. KB beazonosíthatatlan.
Enantat. A szín azért látszik, max 500 kbyte enged feltölteni azért ilyen a kép.
Töltsd fel máshova, nekem is sárga az ena, de nem hig

2020. Március 05. - 21:08:23
Válasz #280
Nem elérhető

Gyuf


Oxandrolon-bol melyik gyarto nem ures es tenyleg az van benne aminek kell?
Nagy segitseg lenne.
A legutóbbi amit használtak erre az a Nanda volt

2020. Március 05. - 21:17:08
Válasz #281
Nem elérhető

Gyuf


Nem értem h Ennyi minden után miért erőlteted még mindig a szteroidokat??? Csak nyomod magadba a cuccokat ezerrel és semmi hatás a máj értékeid emelkedettek láttam amit feltöltöttél.. annyira azért nem fontos szerintem a kinézet hogy ennyire ezen a dolgon feszülj. Helyedbe Hagynám ezt az egesz kínlódást és minőségi kajára mennék jo tapkiegek jo vitaminok és kemény edzes, lehet nem is lenne szükséged szteroidra és fejlődnél rendesen! Csak az agyad kéne átállítani szerintem ott van a probléma
0-24 minőségi kaját eszek, vitamin pakkal mindennel amivel csak lehet. Tápkieg alatt mit értesz? Van fehérje, más nem kell. glutamin , bcaa és társait meg kihagynám.
A májérték meg nem vészes, bár nem tudom mondjuk a vita pakkok, az a napi 10-14db (de lehet több is)  mennyire terhelheti meg, passzolom.



2020. Március 06. - 09:03:21
Válasz #282
Nem elérhető

Mirco


Helló Kandúrok!
Figyeljetek csak ez a kérdésem  biztos érint mindenkit! ****:)))

Ki milyen dolgokat használ kúra alatt a Mája és a Veséi tisztítására regenerálására?

2020. Március 06. - 09:32:37
Válasz #283
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Master trent aki használt mostanában annak is ilyen erős sárga híg lötty volt?

Igen. Világossárga volt!

2020. Március 06. - 11:17:24
Válasz #284
Nem elérhető

Quadrasaurus


Sziasztok!

Ez a masterpharma  testomix tényleg működik valakinek? akármiylen tesztót toltam életemben  éreztem,alacsony dózist is.(heti  2-300 mg )  kihagytam most egy évet,tehát jól kéne reagálnom,de ettől semmit az ég világon nem érzek..
Olvasgatom itt a fórumot,látom dicsértétek,de nem tudom. Már a csomagolása is  ultra gagyi,egyből lejött a fólia róla. Most ez vagy enanthate tisztán, vagy semmi. De hogy gyors tesztó nincs benne az fix.Legalábbis az enyémbe. Sok féle van ebből a piacon?  Ez hazai termék?

Köszi