2024. Május 04. - 10:21:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445248 alkalommal)

Needfor940, Alexx és 42 vendég van a témában

2020. Március 06. - 11:48:07
Válasz #285
Nem elérhető

Jack0211


Helló Kandúrok!
Figyeljetek csak ez a kérdésem  biztos érint mindenkit! ****:)))

Ki milyen dolgokat használ kúra alatt a Mája és a Veséi tisztítására regenerálására?

Megmondjam a frankót Mirco én Mária tövis kapszulát használok a máj védelmére. Vesére meg semmit kivéve hogy sokat iszom +teák ......De a máj az ami szerintem rendesebben kapja az ívet. De ha többiek mondanak valami okosat akkor figyelek én is .

2020. Március 06. - 14:21:44
Válasz #286
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!

Ez a masterpharma  testomix tényleg működik valakinek? akármiylen tesztót toltam életemben  éreztem,alacsony dózist is.(heti  2-300 mg )  kihagytam most egy évet,tehát jól kéne reagálnom,de ettől semmit az ég világon nem érzek..
Olvasgatom itt a fórumot,látom dicsértétek,de nem tudom. Már a csomagolása is  ultra gagyi,egyből lejött a fólia róla. Most ez vagy enanthate tisztán, vagy semmi. De hogy gyors tesztó nincs benne az fix.Legalábbis az enyémbe. Sok féle van ebből a piacon?  Ez hazai termék?

Köszi
a csomagolása kb az összesnek mondhatni hogy gagyi, ami nekem van annak is a cimke az üvegen full ferde meg kilóg belőle pár mm-er
Úgy tudom még nincs hamisítva, szóval nem hazai.
az egyik terembe járó erőemelő ezt használ heti 2x1ml, eléggé jön neki a hús és az erő

2020. Március 06. - 14:57:16
Válasz #287
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok!

Ez a masterpharma  testomix tényleg működik valakinek? akármiylen tesztót toltam életemben  éreztem,alacsony dózist is.(heti  2-300 mg )  kihagytam most egy évet,tehát jól kéne reagálnom,de ettől semmit az ég világon nem érzek..
Olvasgatom itt a fórumot,látom dicsértétek,de nem tudom. Már a csomagolása is  ultra gagyi,egyből lejött a fólia róla. Most ez vagy enanthate tisztán, vagy semmi. De hogy gyors tesztó nincs benne az fix.Legalábbis az enyémbe. Sok féle van ebből a piacon?  Ez hazai termék?

Köszi


Quadrasaurus Kandúr.
Írj már egy adatot róla, dátum ilyesmi! Vagy fotót ha tudsz.

2020. Március 06. - 15:21:19
Válasz #288
Nem elérhető

Quadrasaurus


Hát a fólia mivel lejött ,azt kidobtam. Hálsitennek csak egy doboz van belőle,de azt tovább is adom.  este ha hazaérek,lefotózom.
Nem tudom,ebbe gyors teszto biztos hogy nincs, Heti 225 propit jobban éreznék.
Régi motoros vagyok már,ide is  10 éve regeltem,csak nem írtam soha. Nyomtam pár tesztót már életemben,különböző márkákat,de nekem ez nagyon gyenge volt.
persze lehet én reagálok ilyen szarul  ;D

vagy ez egy tök más széria..és kifogtam.

2020. Március 06. - 17:10:21
Válasz #289
Nem elérhető

Predator50


Jó a Master mix350. Bármelyik kupakos. A teljesen lejövő kupakos és a flip up is jó. Két hetet várj vele! Heti 2ml kell minimum van benne propi mert pár nap után nyomja fel a libidot rendesen! Erő is hirtelen jön majd. Türelem.

2020. Március 07. - 20:24:34
Válasz #290
Nem elérhető

guzzi


Hát a fólia mivel lejött ,azt kidobtam. Hálsitennek csak egy doboz van belőle,de azt tovább is adom.  este ha hazaérek,lefotózom.
Nem tudom,ebbe gyors teszto biztos hogy nincs, Heti 225 propit jobban éreznék.
Régi motoros vagyok már,ide is  10 éve regeltem,csak nem írtam soha. Nyomtam pár tesztót már életemben,különböző márkákat,de nekem ez nagyon gyenge volt.
persze lehet én reagálok ilyen szarul  ;D

vagy ez egy tök más széria..és kifogtam.


Csáó! Na én tavaly májusba voltam így! Heti 2ml 350mix és semmi! De úgy hogy máskor elég volt 1ml is belőle! Majd nagy bolondságomba toltam tovább és kb 5 hét múlva éreztem de akkor már frankón jól! Vicces de vissza vettem heti 1.5ml re!

2020. Március 07. - 20:39:56
Válasz #291
Nem elérhető

Eliteboy


?n jelen pillanatba a master propirol tudok nyilatkozni.brutal er?s,iszonyat libido durran?s edz?sen.most elôtte ment omega meds propi az sz?p dobozba volt.nem ?reztem ugy közel sem mint a masteres propit.ez,a sz?ria nagyon üt.terembe is mindenki erre állt r?. Test mix r?gebben ment.elsô h?ten csak libido nôtt.tömeg,erô k?t h?t utan jött.nem ismerek olyat akinek ne hatott volna

2020. Március 07. - 23:30:06
Válasz #292
Nem elérhető

ZolaMaster


?n jelen pillanatba a master propirol tudok nyilatkozni.brutal er?s,iszonyat libido durran?s edz?sen.most elôtte ment omega meds propi az sz?p dobozba volt.nem ?reztem ugy közel sem mint a masteres propit.ez,a sz?ria nagyon üt.terembe is mindenki erre állt r?. Test mix r?gebben ment.elsô h?ten csak libido nôtt.tömeg,erô k?t h?t utan jött.nem ismerek olyat akinek ne hatott volna
hali eliteboy melyik lejarati datumu amit most nyomsz master propibol? A legujabb?
Enis mostanaba akarok venni propit, csak azert kerdezem. :D

2020. Március 13. - 16:32:21
Válasz #293
Nem elérhető

Mike32


Szevasztok!
Vedi propija, illetve trenace működik?
Használja valaki?
Vagy egyátalán valami?  ::)
Diamond propi megy jelenleg, gyullad és nem tűnik annak ami,vizesedek diétában... ?:-/  ***))
Köszi előre is

2020. Március 15. - 14:24:52
Válasz #294
Nem elérhető

kemi


Szevasztok!
Vedi propija, illetve trenace működik?
Használja valaki?
Vagy egyátalán valami?  ::)
Diamond propi megy jelenleg, gyullad és nem tűnik annak ami,vizesedek diétában... ?:-/  ***))
Köszi előre is

A sok tesztoszteron tipikus tünete a vízvisszatartás. Én is könnyen bevizesedek tőle...

2020. Március 15. - 17:41:57
Válasz #295
Nem elérhető

Mike32


köszi a válaszod kemi, persze tudom, hogy tart vissza, nem ez az első kurám... Korábbiakban nem tűnt úgy, hogy ennyire vizesedtem volna heti (elvi) 300mg mellett  ::)

2020. Március 15. - 21:00:37
Válasz #296
Elérhető

Gábor77


Szevasztok!
Vedi propija, illetve trenace működik?
Használja valaki?
Vagy egyátalán valami?  ::)
Diamond propi megy jelenleg, gyullad és nem tűnik annak ami,vizesedek diétában... ?:-/  ***))
Köszi előre is

A sok tesztoszteron tipikus tünete a vízvisszatartás. Én is könnyen bevizesedek tőle...

Ja ja! Én 7-8kg csurgattam ki kúra után. Rohadtul vizesedtem a testotól.

2020. Március 16. - 11:44:45
Válasz #297
Nem elérhető

kemi


Szevasztok!
Vedi propija, illetve trenace működik?
Használja valaki?
Vagy egyátalán valami?  ::)
Diamond propi megy jelenleg, gyullad és nem tűnik annak ami,vizesedek diétában... ?:-/  ***))
Köszi előre is

A sok tesztoszteron tipikus tünete a vízvisszatartás. Én is könnyen bevizesedek tőle...

Ja ja! Én 7-8kg csurgattam ki kúra után. Rohadtul vizesedtem a testotól.

A pehely súlyom 3kg +- reggel/este 500mg sustától és 2 letrotól😀

2020. Március 16. - 11:49:58
Válasz #298
Nem elérhető

attila93


Sziasztok!

Mostanában jól működő oxákról tudtok valamit?Genezis?Biosíra xanavar? >:D

2020. Március 16. - 17:50:34
Válasz #299
Nem elérhető

eo2eo


Sziasztok!

Mostanában jól működő oxákról tudtok valamit?Genezis?Biosíra xanavar? >:D

Most probaltam a biosirat, tuti stanazolol volt benne :(