2024. Május 04. - 19:15:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445443 alkalommal)

Needfor940, Norborg34 és 44 vendég van a témában

2020. Április 19. - 22:46:38
Válasz #360
Nem elérhető

Gyuf


Melyik 9 gyártó az? Magnus master vermodje ... Én  Magnust próbáltam...jó
Egyesek szerint a master most gyérebb...
én is arra a 3 közül az egyikre voksolok.
Master, vermodje, magnus, Gene, La pharma, sis, radjay, gep, ezekből tudok, van még balkán meg elite,de annak nincs szemese asszem


Szerbusztok Kandurok!
Egy kis infó.
Master Stana jó de  nem a legjobb!
Vermodje most újra brutál jó!
Magnus jó!
ZPHC nem egy nagy szám de el megy!
Gene, La pharma, sis, radjay, gep, Elite. Szerintem szarok!
Balkan jó csak most nehéz hozzá jutni!

Helló!
Ezer köszi az infóért, akkor bepróbálom a vermodje.-t
Balkánt megkérdezem mert nincs a listámon, bár ez nem jelenti hogy nincs :)

2020. Április 21. - 17:51:29
Válasz #361
Nem elérhető

attila93


Sziasztok!

Vedi Pharma anavarról tudtok valami infót?Gene oxa volna a másik lehetőség.

Köszi a segítséget!

2020. Április 22. - 08:34:45
Válasz #362
Nem elérhető

Gyuf


Melyik 9 gyártó az? Magnus master vermodje ... Én  Magnust próbáltam...jó
Egyesek szerint a master most gyérebb...
én is arra a 3 közül az egyikre voksolok.
Master, vermodje, magnus, Gene, La pharma, sis, radjay, gep, ezekből tudok, van még balkán meg elite,de annak nincs szemese asszem


Szerbusztok Kandurok!
Egy kis infó.
Master Stana jó de  nem a legjobb!
Vermodje most újra brutál jó!
Magnus jó!
ZPHC nem egy nagy szám de el megy!
Gene, La pharma, sis, radjay, gep, Elite. Szerintem szarok!
Balkan jó csak most nehéz hozzá jutni!

2020. Április 22. - 09:21:31
Válasz #363
Nem elérhető

Bilko19


Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani megbízható.... (moderálva...) ! A körny?ken csak elite, genesis, magnus ami elérhető és kiprobálnék valami újat pl. master v vedi, épp ami szerintegek is működik. Igaz Magnust még nem próbáltam. Vélemény róla? Tesztó és trenbolon ami  érdekel inkább. A legnagyobb gond, hogy PCT-hez a környéken semmi sincs (se hcg, se clomid stb.)
 Más: sarmokról mi a véleményetek? Leginkább engem az Ostarine ami érdekelne. Melyik gyártók, amelyek működnek?
Köszönöm!

2020. Április 22. - 11:44:52
Válasz #364
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani megbízható.... (moderálva...) ! A körny?ken csak elite, genesis, magnus ami elérhető és kiprobálnék valami újat pl. master v vedi, épp ami szerintegek is működik. Igaz Magnust még nem próbáltam. Vélemény róla? Tesztó és trenbolon ami  érdekel inkább. A legnagyobb gond, hogy PCT-hez a környéken semmi sincs (se hcg, se clomid stb.)
 Más: sarmokról mi a véleményetek? Leginkább engem az Ostarine ami érdekelne. Melyik gyártók, amelyek működnek?
Köszönöm!
Pct nélkül én nagyon bele se mernék kezdeni előre.

2020. Április 22. - 16:52:03
Válasz #365
Nem elérhető

Bilko19


Azért tudtam Clomidot illetve Brevactidet szerezni, de nehezen. Illetve tudtam Novedex XT és LetroXT is. De ezeket mind nagyon nehezen és messziről.😞

2020. Április 22. - 17:40:19
Válasz #366
Nem elérhető

haven


Ez az egyik legjobb tanács  @:-)
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Április 23. - 09:46:05
Válasz #367
Nem elérhető

Predator50


Master testo mix most nagyon gyenge 2025 lejáratú heti 6 mili megy és picit gyullad is hatás szinten szar gyenge . Ez megint új kupakos flipp uf de ez teljesen lejövő. Amelyik flipp uf kupak rajta maradt bontás után félig szakadt le az volt a jó széria, meg az az előtti régi kupakos. Ez most gyullad is meg szinte hatástalan! Ez csak egy észrevétel részemről! Utóbbi 3 hónapban 3 fajtával találkoztam!

2020. Április 23. - 10:08:55
Válasz #368
Nem elérhető

Gyuf


Master testo mix most nagyon gyenge 2025 lejáratú heti 6 mili megy és picit gyullad is hatás szinten szar gyenge . Ez megint új kupakos flipp uf de ez teljesen lejövő. Amelyik flipp uf kupak rajta maradt bontás után félig szakadt le az volt a jó széria, meg az az előtti régi kupakos. Ez most gyullad is meg szinte hatástalan! Ez csak egy észrevétel részemről! Utóbbi 3 hónapban 3 fajtával találkoztam!

Mix-ből nekem is most a 2025ös lejáratú jött, szombaton lesz beadva, majd utána beszámolok hogy gyullad-e
Bár én most teljesen ugyan azt kaptam mint az előzőnél, minden ugyan az a 2 dobozon és az nem gyulladt semennyire, se nekem se másnak.

2020. Április 23. - 10:30:27
Válasz #369
Nem elérhető

LaciHun


Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani megbízható.... (moderálva...) ! A körny?ken csak elite, genesis, magnus ami elérhető és kiprobálnék valami újat pl. master v vedi, épp ami szerintegek is működik. Igaz Magnust még nem próbáltam. Vélemény róla? Tesztó és trenbolon ami  érdekel inkább. A legnagyobb gond, hogy PCT-hez a környéken semmi sincs (se hcg, se clomid stb.)
 Más: sarmokról mi a véleményetek? Leginkább engem az Ostarine ami érdekelne. Melyik gyártók, amelyek működnek?
Köszönöm!

 #:-)
Genesist el se kezd... Elite az még mindig nulla aluldózisolt! Magnus jó még egyenlőre, de már kezdenek panaszkodni rá!
Master még mindig tudja a dolgát!
 ****)  Azt viszont srácok nem árt tudni  itt mindenkinek... :-}
Ezek a márkák/gyártók...  Egysem hivatalos gyógyszergyártók!  **:))))*
Kivétel nélkül mind vagy fantázia alapján kitalált márkák vagy már egy létező gyógyszergyártó szépen koppintott másolata!  ****:)))
Ami vagy jó és "steril" körülmények között lett gyártva nagyjából megeggyezve a feltűntetett hatóanyaggal rajta, vagy nem... vagy csak egy raktárban korlátozottabb higiéniai körülmények... tultolt vagy kevesebb hatóanyag tartalommal!  8-) Vagy csak egy Újpesti bérház valamelyik emeletén!  ****:)))  :-)(-:

2020. Április 23. - 10:48:45
Válasz #370
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani megbízható.... (moderálva...) ! A körny?ken csak elite, genesis, magnus ami elérhető és kiprobálnék valami újat pl. master v vedi, épp ami szerintegek is működik. Igaz Magnust még nem próbáltam. Vélemény róla? Tesztó és trenbolon ami  érdekel inkább. A legnagyobb gond, hogy PCT-hez a környéken semmi sincs (se hcg, se clomid stb.)
 Más: sarmokról mi a véleményetek? Leginkább engem az Ostarine ami érdekelne. Melyik gyártók, amelyek működnek?
Köszönöm!

 #:-)
Genesist el se kezd... Elite az még mindig nulla aluldózisolt! Magnus jó még egyenlőre, de már kezdenek panaszkodni rá!
Master még mindig tudja a dolgát!
 ****)  Azt viszont srácok nem árt tudni  itt mindenkinek... :-}
Ezek a márkák/gyártók...  Egysem hivatalos gyógyszergyártók!  **:))))*
Kivétel nélkül mind vagy fantázia alapján kitalált márkák vagy már egy létező gyógyszergyártó szépen koppintott másolata!  ****:)))
Ami vagy jó és "steril" körülmények között lett gyártva nagyjából megeggyezve a feltűntetett hatóanyaggal rajta, vagy nem... vagy csak egy raktárban korlátozottabb higiéniai körülmények... tultolt vagy kevesebb hatóanyag tartalommal!  8-) Vagy csak egy Újpesti bérház valamelyik emeletén!  ****:)))  :-)(-:
Ezekkel szerintem mindenki tisztában van, hogyan készülnek :D
Van pár márka amit itt az országba csinálnak

2020. Április 23. - 20:06:08
Válasz #371
Nem elérhető

Bilko19


Genesist kb 5 éve használtam addig míg a trenbolonjától olyan kanos lettem, mint a tesztójától soha.😂(De legalább volt benne vmi)😂 legutóbb elite susta ment boldenonnal. A sustát úgy ahogy éreztem (érezhetően aluldózisolt), boldija szart sem ért. Tavaly nyáron használtam a tri-trenjét, abban volt tren (köhögtem, enyhe rosszul lét az első héten) de gondolom az is épphogy volt benne, mert nagy csodát nem okozott, pedig a kaja is patent volt. A teszt propijáról meg inkább nem mondok semmit. 1mlis farmak propiban sztem több volt mint ugyan annyi elite propiban.😂 Őszintén Magnust még nem próbáltam, mert olvastam arról jót is rosszat is. Azért gondoltam megkérdezlek titeket. 😃😃

2020. Április 24. - 23:59:04
Válasz #372
Nem elérhető

Küklopsz


Master @-o @-o
Nyomjátok, örülök hogy van még valaki akinek nem működik ha már mindenki odáig van érte. Tény voltak jó szériái, de mióta lecseréltem úgy növök mint a veszedelem @:-)
Már azt hittem velem van a baj.
Decaja még a 2022es működik talán, de ezek a 2025osok mi van ebben lenmagolaj.

2020. Április 25. - 00:41:09
Válasz #373
Nem elérhető

kemi


Master @-o @-o
Nyomjátok, örülök hogy van még valaki akinek nem működik ha már mindenki odáig van érte. Tény voltak jó szériái, de mióta lecseréltem úgy növök mint a veszedelem @:-)
Már azt hittem velem van a baj.
Decaja még a 2022es működik talán, de ezek a 2025osok mi van ebben lenmagolaj.

Mire cserélted? Melyik hatóanyag?

2020. Április 25. - 01:24:39
Válasz #374
Nem elérhető

Küklopsz


Susi  Diamondra cseréltem, deca master maradt, winstrol Diamondra és biosira rapidtest ez újként csatlakozott(75mg masti 75mg tren ace 75mg t. Propi tartalmaz a rapidtest)