2024. Május 04. - 13:29:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445315 alkalommal)

frankzane és 41 vendég van a témában

2020. Április 25. - 10:08:05
Válasz #375
Nem elérhető

Eliteboy


Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani megbízható.... (moderálva...) ! A körny?ken csak elite, genesis, magnus ami elérhető és kiprobálnék valami újat pl. master v vedi, épp ami szerintegek is működik. Igaz Magnust még nem próbáltam. Vélemény róla? Tesztó és trenbolon ami  érdekel inkább. A legnagyobb gond, hogy PCT-hez a környéken semmi sincs (se hcg, se clomid stb.)
 Más: sarmokról mi a véleményetek? Leginkább engem az Ostarine ami érdekelne. Melyik gyártók, amelyek működnek?
Köszönöm!

 #:-)
Genesist el se kezd... Elite az még mindig nulla aluldózisolt! Magnus jó még egyenlőre, de már kezdenek panaszkodni rá!
Master még mindig tudja a dolgát!
 ****)  Azt viszont srácok nem árt tudni  itt mindenkinek... :-}
Ezek a márkák/gyártók...  Egysem hivatalos gyógyszergyártók!  **:))))*
Kivétel nélkül mind vagy fantázia alapján kitalált márkák vagy már egy létező gyógyszergyártó szépen koppintott másolata!  ****:)))
Ami vagy jó és "steril" körülmények között lett gyártva nagyjából megeggyezve a feltűntetett hatóanyaggal rajta, vagy nem... vagy csak egy raktárban korlátozottabb higiéniai körülmények... tultolt vagy kevesebb hatóanyag tartalommal!  8-) Vagy csak egy Újpesti bérház valamelyik emeletén!  ****:)))  :-)(-:
Ezekkel szerintem mindenki tisztában van, hogyan készülnek :D
Van pár márka amit itt az országba csinálnak

Master termékek teljesen jók, mostani széria is. Diamondot nem használnám "újpesti bérház emeletén"  ez nagyon igaz rá...

2020. Április 25. - 11:40:54
Válasz #376
Nem elérhető

Küklopsz


Tégy úgy
Mint ahogy én is,csak leírtam a tapasztaltakat

2020. Április 25. - 12:08:50
Válasz #377
Nem elérhető

Sid90


Hm..én is mastert használok..2025ös lejárattal..boldi is és 350es mix is... nekem egyik sem gyullad és abszolútt működik.Még egyszer mondom, NEKEM. :D

2020. Április 25. - 17:40:20
Válasz #378
Nem elérhető

Hardy


Sziasztok!
Szerintem ez teljesen korrekt és számomra szimpatikus, hogy itt megosztjuk egymással a különféle gyártókkal kapcsolatos tapasztalatainkat.  :azn:
 Gyakorlatilag pár hónap alatt is változhat a megbízhatóság egy-egy gyártó esetében.
 Tavaly Nálam a new york propi hihetetlen erős volt (heti 5 ml adagolással).
Most is erről a gyártóról érdeklődnék. Milyen tapasztalataitok vannak a new yorkkal? A blendonja tényleg olyan erős, mint ahogy azt már sokaktól hallottam?  :laugh:
 Ebből van blendon 350, és blendon 500 is tudtommal.
Milyen gyártónak számít jelenleg a new york?
 Előre is köszi a segítséget!  :azn:
 

2020. Április 26. - 08:35:09
Válasz #379
Nem elérhető

Predator50


Omega meds tapasztalat valakinek??

2020. Április 27. - 17:27:50
Válasz #380
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Sziasztok! Vedi boldi és testo mix valaki használta mostanában? Leírná a tapasztalatait? Koszonom

2020. Április 29. - 11:55:10
Válasz #381
Nem elérhető

Jack0211


Sziasztok skacok :)

Valaki esetleg tud valami infot mondani Master Sarmokrol ?? Magnus az megvan hogy gyárt de a Master is?
Esetleg valakinek tapasztalat?

2020. Április 29. - 11:58:59
Válasz #382
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok skacok :)

Valaki esetleg tud valami infot mondani Master Sarmokrol ?? Magnus az megvan hogy gyárt de a Master is?
Esetleg valakinek tapasztalat?

Tapasztalatom nincs, de igen gyárt az is, szinte teljesen ugyan azokat, csak lényegesen olcsóbb, ami drágább az meg azért mert erősebb


2020. Április 29. - 13:37:15
Válasz #383
Nem elérhető

Jack0211



2020. Április 30. - 13:07:01
Válasz #384
Nem elérhető

La911


Sziasztok!
Puding próbája az evés...Magnus stanát próbáltam pár hete..de most a vermodje stanáját használom és NEKEM ez jobban működik. Ezen kívül Master tren és propi is működik.

2020. Április 30. - 18:06:03
Válasz #385
Nem elérhető

Bilko19


Kaja nalam tok jo.
December ota dietazok kb. Most jelenleg 130g jazmin rizs 900g-1kg csirkemell es 6-700g parolt zoldseg megy le,2kanal feherje. Zsirokat magvakbol. Mogyorovajbol,szolomagolajbol viszem be. 
Csokit edesseget ilyeneket nem eszek. Amikor "tomegeltem" a rizs volt akkor szarazon 450g melle 180g zab a tobbi ugyan ennyi. Bar ott 91-92 fole nem tudtam menni sulyba.
[/quote]

A jázmin rizsnek magasabb a glikémiás indexe, mint a cukornak. Rendesen odavág a vércukornak. Illetve sztem próbáld meg kicsit az SHBG szintet csökkenteni, hogy még több szabad tesztód legyen. Igaz normál tartományban van a tiéd, de egy próbát megér. Erre jó a csalángyökér, bór, avena sativa stb. ezeket szedem és a minimum alatt van az shbg-m. A tamoxifen meg pont megemeli, emiatt is kerülni kell ha lehet. Magam részéről elég szarul reagálok a cuccokra ezért próbálok ki minden ?okosságot?😂 remélem valamelyest tudtam segíteni.

2020. Április 30. - 18:22:31
Válasz #386
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok!
Puding próbája az evés...Magnus stanát próbáltam pár hete..de most a vermodje stanáját használom és NEKEM ez jobban működik. Ezen kívül Master tren és propi is működik.


Köszi az infót!

2020. Május 02. - 15:32:46
Válasz #387
Nem elérhető

Protfor4


Sziasztok

Nálam Master Enanthate és  vélhetőleg Vermodje Metha fog menni. Ajánlották Vermodje helyett a Balkan-t,de olvasottak alapján (frissebb vélemények) a Vermodje jobb, és Balkánról nem is nagyon vannak infok.... Kezdő vagyok még de a legutóbbi Magnussal nem voltak jó tapasztalataim. Ti hogy látjátok Vemodje jobb a Balkannal jelenleg? MAster Enaról ne váltsak szintén Vermodjére?

2020. Május 03. - 21:04:35
Válasz #388
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok

Nálam Master Enanthate és  vélhetőleg Vermodje Metha fog menni. Ajánlották Vermodje helyett a Balkan-t,de olvasottak alapján (frissebb vélemények) a Vermodje jobb, és Balkánról nem is nagyon vannak infok.... Kezdő vagyok még de a legutóbbi Magnussal nem voltak jó tapasztalataim. Ti hogy látjátok Vemodje jobb a Balkannal jelenleg? MAster Enaról ne váltsak szintén Vermodjére?

Jó a Balkán Meta de annyit nem ér. Master Ena jó nagyon is!

2020. Május 04. - 12:26:15
Válasz #389

testo55

Vendég
Sziasztok

Nálam Master Enanthate és  vélhetőleg Vermodje Metha fog menni. Ajánlották Vermodje helyett a Balkan-t,de olvasottak alapján (frissebb vélemények) a Vermodje jobb, és Balkánról nem is nagyon vannak infok.... Kezdő vagyok még de a legutóbbi Magnussal nem voltak jó tapasztalataim. Ti hogy látjátok Vemodje jobb a Balkannal jelenleg? MAster Enaról ne váltsak szintén Vermodjére?


Vermodje helyett mehetne magnus metha :laugh: