2024. Május 04. - 14:24:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445327 alkalommal)

Needfor940 és 49 vendég van a témában

2020. Május 04. - 13:38:40
Válasz #390
Nem elérhető

Mirco


Szevasztok Kandurok!

TriTrenbolon gyártója  után érdeklődnék.  Választás. Magnus Tri-Tren??Vagy Vedi Tri-Tren??

2020. Május 04. - 22:43:54
Válasz #391
Nem elérhető

kemi


Szevasztok Kandurok!

TriTrenbolon gyártója  után érdeklődnék.  Választás. Magnus Tri-Tren??Vagy Vedi Tri-Tren??

Vedire szavaznék, ha nem ment volna a kukába a svájci határon... faszom a belterjes kecskepásztorokba Łł=

2020. Május 04. - 22:57:47
Válasz #392
Nem elérhető

Gyuf


Szevasztok Kandurok!

TriTrenbolon gyártója  után érdeklődnék.  Választás. Magnus Tri-Tren??Vagy Vedi Tri-Tren??

Vedire szavaznék, ha nem ment volna a kukába a svájci határon... faszom a belterjes kecskepásztorokba Łł=
Óóóbazdki :(

2020. Május 05. - 17:10:28
Válasz #393
Nem elérhető

Jack0211


Srácok a kutyám nagyon szereti a Pedigree -t !!  =/+'
Sajnos utobbi időben sok állateledeles bez?rt  :-/- esetleg ha valaki tud Korrekt!  ****:)))))) Üzletet még nyitva  az ne tartsa mag?ban és Priv?tba dobjatok infot légyszi.

Köszönettel egy sporttársatok :-){

Rem?lem ez az" ?llatokért élet" forum es joghelyre irtam  ****:)))

2020. Május 05. - 18:17:16
Válasz #394
Nem elérhető

Janó


Kollégák!Valaki fasza oxandrolont használt mostanába?

2020. Május 05. - 19:53:12
Válasz #395
Nem elérhető

Gyuf


Kollégák!Valaki fasza oxandrolont használt mostanába?
Legutóbb amit itt próbáltak és jó volt nekik az a Nanda

2020. Május 06. - 23:24:31
Válasz #396
Nem elérhető

Protfor4


Sziasztok

Nálam Master Enanthate és  vélhetőleg Vermodje Metha fog menni. Ajánlották Vermodje helyett a Balkan-t,de olvasottak alapján (frissebb vélemények) a Vermodje jobb, és Balkánról nem is nagyon vannak infok.... Kezdő vagyok még de a legutóbbi Magnussal nem voltak jó tapasztalataim. Ti hogy látjátok Vemodje jobb a Balkannal jelenleg? MAster Enaról ne váltsak szintén Vermodjére?

Jó a Balkán Meta de annyit nem ér. Master Ena jó nagyon is!

Enából Master lett, Methaból pedig Vermodje. Remélem jól fog működni a Vermodje,mert friss írások dícsérték én viszont nem ismerem. Kb egy árban volt a Balkánnal, de arról nem sok info volt, így esett a választás a Vermodjéra. Nagy különbség van? Remélem nem hoztam rossz döntést.

2020. Május 07. - 07:26:16
Válasz #397
Nem elérhető

ZolaMaster


Sziasztok

Nálam Master Enanthate és  vélhetőleg Vermodje Metha fog menni. Ajánlották Vermodje helyett a Balkan-t,de olvasottak alapján (frissebb vélemények) a Vermodje jobb, és Balkánról nem is nagyon vannak infok.... Kezdő vagyok még de a legutóbbi Magnussal nem voltak jó tapasztalataim. Ti hogy látjátok Vemodje jobb a Balkannal jelenleg? MAster Enaról ne váltsak szintén Vermodjére?

Jó a Balkán Meta de annyit nem ér. Master Ena jó nagyon is!

Enából Master lett, Methaból pedig Vermodje. Remélem jól fog működni a Vermodje,mert friss írások dícsérték én viszont nem ismerem. Kb egy árban volt a Balkánnal, de arról nem sok info volt, így esett a választás a Vermodjéra. Nagy különbség van? Remélem nem hoztam rossz döntést.

hali en most balkan metat szedek ez a 4. het de semmi extrat nem erzek tole, se bedurranasba edzes kozbe, meg erobe se hozott semmit szoval sztem roszabbul tuti nem jarsz a vermodjeval. (de kitudja hany fele van a balkanbol is lehet a luftosbol kaptam)

2020. Május 07. - 09:52:03
Válasz #398
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok

Nálam Master Enanthate és  vélhetőleg Vermodje Metha fog menni. Ajánlották Vermodje helyett a Balkan-t,de olvasottak alapján (frissebb vélemények) a Vermodje jobb, és Balkánról nem is nagyon vannak infok.... Kezdő vagyok még de a legutóbbi Magnussal nem voltak jó tapasztalataim. Ti hogy látjátok Vemodje jobb a Balkannal jelenleg? MAster Enaról ne váltsak szintén Vermodjére?

Jó a Balkán Meta de annyit nem ér. Master Ena jó nagyon is!

Enából Master lett, Methaból pedig Vermodje. Remélem jól fog működni a Vermodje,mert friss írások dícsérték én viszont nem ismerem. Kb egy árban volt a Balkánnal, de arról nem sok info volt, így esett a választás a Vermodjéra. Nagy különbség van? Remélem nem hoztam rossz döntést.
2éve kb használtam vermodje metát, durranást meg azt a jó feszülős érzést nem éreztem amit sok ember szerint kéne a metától mások szerint nem, (ezt a mai napig nem tudom melyik az igaz)
Na szóval erőben hozott a vermodje akkor húztam fel erőlködés nélkül a 210, életem első ekkora húzása volt, szóval erőben jól hozott, de nekem hiányzott az a másik érzés amit anno a master meta adott azt a feszülős érzést, hogy lemész a terembe és szanaszét szedsz mindent, bár sokan mondták hogy lehet metil volt benne :D


2020. Május 07. - 10:23:16
Válasz #399
Nem elérhető

Protfor4


Köszönöm mindkettőtök válaszát,kicsit megnyugodtam hogy azért nem lőttem teljesen mellé,majd beszámolok ha van igény rá.

Májvédelemben elég lenne a Máriatövis kapszula? Előző kurámnál éreztem egy kis kellemetlenséget máj/vese résznél,ami persze a szemesnek tudható be.(ott nem szedtem májvédőt) Tudnátok még erre ajánlani valamit? Mennyivel dobjátok meg a folyadékfogyasztást , szedtek erre mást is?

2020. Május 07. - 11:06:41
Válasz #400
Nem elérhető

haven


folyadékfogyasztás növelését csak és kizárólag jó minőségű vízzel, ásványvíz, szűrt csapvíz, forrásvíz
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Május 07. - 15:37:42
Válasz #401
Nem elérhető

ZolaMaster


Köszönöm mindkettőtök válaszát,kicsit megnyugodtam hogy azért nem lőttem teljesen mellé,majd beszámolok ha van igény rá.

Májvédelemben elég lenne a Máriatövis kapszula? Előző kurámnál éreztem egy kis kellemetlenséget máj/vese résznél,ami persze a szemesnek tudható be.(ott nem szedtem májvédőt) Tudnátok még erre ajánlani valamit? Mennyivel dobjátok meg a folyadékfogyasztást , szedtek erre mást is?

En ilyenkor napi 4 5 liter folyadekot megszoktam inni lehetoleg vizbol minnel tobbet (max egy keves cukormentes udito ha megkivanom).
Majvedonek NAC-ot szedek napi 2db-ot, reggel 1 este 1, elv segit meregteleniteni.Nem tom de gondolom itthon is lehet kapni, en az iherb.com -rol rendeltem amcsibol.
Meg elv a tudca jo nagyon, kulfoldi videosok azt istenitik, csak azt nem talaltam sehol ami szallit magyarba, meg eleg huzos az ara is.

2020. Május 07. - 16:18:00
Válasz #402
Nem elérhető

kemi


Köszönöm mindkettőtök válaszát,kicsit megnyugodtam hogy azért nem lőttem teljesen mellé,majd beszámolok ha van igény rá.

Májvédelemben elég lenne a Máriatövis kapszula? Előző kurámnál éreztem egy kis kellemetlenséget máj/vese résznél,ami persze a szemesnek tudható be.(ott nem szedtem májvédőt) Tudnátok még erre ajánlani valamit? Mennyivel dobjátok meg a folyadékfogyasztást , szedtek erre mást is?

Milyen kellemetlenséget? Besárgultál? Vesegörcseid voltak?

2020. Május 07. - 19:09:57
Válasz #403
Nem elérhető

Protfor4


Tompa zavaró érzés mikor fekszel mondjuk háton. Nem fájdalom volt, inkább érzékenységnek mondanám. (Hasonló, mint megfázáskor lehet derék részen)
Sima Máriatövis, semmi más egyéb? Látom sokan gyártják, tápkieg. márkák és sima egészségpatikák. Átnézem,de gondolom nincs nagy különbség.

2020. Május 07. - 20:43:43
Válasz #404
Nem elérhető

Mirco


Szevasztok Kandurok!
Egy kis infó.
Öcsém használja a Master sarmot Ibutamoren.
Eleinte úgy voltunk vele hogy hát ez egy szar semmi fölös pénz ki dobás volt! De január óta szedi és mostmár igen csak láthatóak a jelei.

Plusz kérdés.
Melyik potencianövelő ami tényleg jó is?
Bármit be tudok szerezni!