2024. Május 04. - 18:27:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445427 alkalommal)

Damn és 40 vendég van a témában

2020. Május 09. - 12:57:31
Válasz #420
Nem elérhető

frano


Üdvözlet mindenkinek
Elitepharm sustanon 300 at használtam.2019 es gyártás.Borzalmasan köhögtem tőle.Világosabb mint a korábbi kihozatal.
Galenika testo is korábban teljesen hatástalan volt.

2020. Május 09. - 13:02:28
Válasz #421
Nem elérhető

frano



2020. Május 09. - 14:19:31
Válasz #422
Nem elérhető

Mirco


Köszönöm G!

Na most hogy ha már a provironnál vagyunk. Görög Bayeres Proviront használunk és van egy olyan észre vételem hogy eddig kissé  nagyobb dobozba volt és olyan édeskés ízű. Na a mostani is Görög Bayeres csak szinte majden fele akkora a doboz és a tabi ize az semmilyen széttomlik a szájban pár másodperc után!
Hogy a francba tudom meg róla hogy ez kóser?

2020. Május 09. - 15:05:30
Válasz #423
Nem elérhető

bohoc89


Köszönöm G!

Na most hogy ha már a provironnál vagyunk. Görög Bayeres Proviront használunk és van egy olyan észre vételem hogy eddig kissé  nagyobb dobozba volt és olyan édeskés ízű. Na a mostani is Görög Bayeres csak szinte majden fele akkora a doboz és a tabi ize az semmilyen széttomlik a szájban pár másodperc után!
Hogy a francba tudom meg róla hogy ez kóser?


Szerintem ne foglalkozz vele. Manapság nem lehet tudni mi az eredeti mi a hamis.
Max az tudja aki ebben utazik...

Amúgy ha este beveszel 3-4 szemet, állni fog a cerka mint a barom. Ebből lehet pl tudni, hogy eredeti.
De sztem ez kb. olyan, mint két ampulla, ami abszolút ugyanaz a gyártású, de mégis az egyik üres a másik teli van....
Nincs semmire sem garancia.

2020. Május 09. - 16:14:17
Válasz #424
Nem elérhető

nagyfeju


Hi!
Esetleg erről a markarol tudtok valami érdemi információt signature pharmaceuticals ltd. mindig sikerül belefutnom valami ismeretlen gyartoba 😁

2020. Május 10. - 10:01:30
Válasz #425
Nem elérhető

Mirco


Köszönöm G!

Na most hogy ha már a provironnál vagyunk. Görög Bayeres Proviront használunk és van egy olyan észre vételem hogy eddig kissé  nagyobb dobozba volt és olyan édeskés ízű. Na a mostani is Görög Bayeres csak szinte majden fele akkora a doboz és a tabi ize az semmilyen széttomlik a szájban pár másodperc után!
Hogy a francba tudom meg róla hogy ez kóser?


Szerintem ne foglalkozz vele. Manapság nem lehet tudni mi az eredeti mi a hamis.
Max az tudja aki ebben utazik...

Amúgy ha este beveszel 3-4 szemet, állni fog a cerka mint a barom. Ebből lehet pl tudni, hogy eredeti.
De sztem ez kb. olyan, mint két ampulla, ami abszolút ugyanaz a gyártású, de mégis az egyik üres a másik teli van....
Nincs semmire sem garancia.


Puding próbája az evés!
Jó lesz a provi 5 szemét doptam be és hát eléggé keményen állt!  @-o

2020. Május 14. - 01:53:23
Válasz #426
Nem elérhető

Aant


Sziasztok.
Kb két hónapja kezdtem elites 300as szuszival. Kétnaponta fél ml. Nagyon éreztem és harapós is voltam tőle. ˝=/
 3-4kg jött tőle fel , úgy hogy elvileg dietaztam. Derekam is lejebb ment kb 3cmt.
És egyfolytában  :-)(-:


Kb két hete váltottam galenika depóra és Omega szemes strombára. Minden harmadik napon egy ml. A strombát meg fokozatosan vittem fel most szedek szedek napi 3at.
A szemes egyértelműen működik.
A javulás nem állt meg, kerekedtek. De szerintem a teszto gyenge az elôzôhöz képest. Bár valahol olvastam hogy ha kevés chn van az ember akkor csökken a kedv. :-)(-:
És most kevesebben vagyok mint korábban.


2020. Május 14. - 14:41:54
Válasz #427
Nem elérhető

haven


Bár valahol olvastam hogy ha kevés chn van az ember akkor csökken a kedv. :-)(-:
És most kevesebben vagyok mint korábban.

ketogén étrenden vagyok, ami azt jelenti esetemben, hogy napi max 30gr ch vagyok, de sokszor még ennyi sincs. Hát és mit ne mondjak, libidómat néha nehezen kezelem :-)(-: alapban, ha tesztó is megy, az már terhes is szokszor. Életkorom 50 es...
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Május 14. - 20:52:19
Válasz #428
Nem elérhető

Klier


Sziasztok. Találtam itthon két doboz bolgár Tamoxifent.Sopharma van a dobozán. 10 mg. Fehér leveles csomagolás. Tabikon nincs jelzés, nem porlik. Minőséginek néz ki.
Mfg 2017.
Exp. 2021.
Érhet valamit vagy kuka? Valakinek van infója róla?

2020. Május 14. - 21:54:20
Válasz #429
Nem elérhető

Gábor77


Most  pont kúrába vagyok nem sok heti 2ml Susta 1ml boldi. De most a boldit le cseréltem Tritrenre, és hát ahogy ez szokott lenni érzem a bolditol már a libidó vissza esést. Ál, ál, de nem úgy ahogy szokott!  @-o
Na most  ehhez kellene valami ami kiégésziti ezt a kisebb hiányt.
Csak nem tudom melyik a jó!
Kamagra Zselé? Kamagra Pezsgő tabletta? Vagy Mi?
Sildenafilt próbáltam de semmi extra.
Vagy ha heti 500iu HCG és napi 2 szem proviron menne innentől, jó lenne?
Minden választ még hallgatok szívesen mert ez nem csak engem érint tudtommal.

..emeld a tesztoszteron bevitelt. Ne ilyne fosokat egyél! Tegyél be a mostani kúrádba heti 1mi Test.enat majd helyre tesz (kell pár hét). Kevés a tessztoszteron a boldi és tren mellé. Nem nagy dolog :-) 1 rész tren 2 rés testo aztán ezektől az utángyártoto zuglaboros szaroknál lehet kell 3-4ml testo akkor ha "túl jó" a tren/boldi

2020. Május 16. - 22:34:31
Válasz #430
Nem elérhető

Aant


Bár valahol olvastam hogy ha kevés chn van az ember akkor csökken a kedv. :-)(-:
És most kevesebben vagyok mint korábban.

ketogén étrenden vagyok, ami azt jelenti esetemben, hogy napi max 30gr ch vagyok, de sokszor még ennyi sincs. Hát és mit ne mondjak, libidómat néha nehezen kezelem :-)(-: alapban, ha tesztó is megy, az már terhes is szokszor. Életkorom 50 es...

...ezzel azt akarod mondani , hogy a kevés  szénhidrát elvileg nincs hatással a libidora ha jól értem.
Közben kipróbáltam hogy vissza vettem a Zitat napi 10mgra a 2*10 helyett és kettő nap alatt elkezdett csomosodni a mellem. Gondoltam ha nincs vagy nagyon kevés teszto van benne akkor nem fog csomosodni. Pl a propitol nem csomosodik nekem. De az is lehet hogy a tabi nem stana és abban van valami androgén...
De ha igazán végéig gondolom,
Lehet én bonyolitom nagyon, mert minden működik. Fejlődök is.

2020. Május 19. - 08:50:38
Válasz #431
Nem elérhető

haven


tud valaki jó oxát mondani, ami az is? árban?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Május 19. - 11:07:05
Válasz #432
Nem elérhető

VBorisz


Szia.
Én tavaly nyáron Sis oxát használtam, leteszteltem magában nagyon jó volt.4 hét után nézettem hormonokat levitte a tesztómat 7-re ,általában 14 nekem.Erősödtem tőle diétában sokat de így adtam hozzá aztán inkább kis propit.Abból bevásároltam még akkor meg a primójából ezek 2018 02- es gyártásúak azt hiszem, ha tudsz még szerezni, batch számot tudok írni ha kell.Én ennyit tudok...

2020. Május 19. - 11:31:59
Válasz #433
Nem elérhető

VBorisz


Sziasztok.
Klier jó a Sopharmás tamoxi én is azt használok.

2020. Május 19. - 13:51:35
Válasz #434
Nem elérhető

Kamagraking


Anabolika bevizsgálás-->írj privit