2024. Május 04. - 13:40:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 445318 alkalommal)

Nandiee, Damn és 40 vendég van a témában

2020. Május 20. - 15:49:49
Válasz #450
Nem elérhető

haven


figyelj, van vagy 25 éve, hogy az első szteroidos tű a bőrömhöz ért....azóta volt némi anyag, csak finoman mindig. És igen, én is mindig izomba, relatív vastag tűvel adtam be. Aztán láttam az egyik fórumos tagunk által linkelt oldalt, ahol egy magánrendelő a szteroid pótlás eljárást mutatja be. És ott mondják, mutatják ábrával, hogy hason összefogott bőr alá, vagyis a zsírszövetbe adják. Azért az csak egy orvosi oldal
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Május 20. - 17:14:29
Válasz #451
Nem elérhető

Gyuf


Rosszul vagyok mikor olvasom hogy zsirba adjátok ***)))) tudjátok mit? Inkább adjátok bőr alá!!!!! Ne viccelodjunk már, millió helyen le van írva MELYEN IZOMBA!!!!!! HCGT NYOMD BŐR ALÁ HASBA STB!!!! MINEK KOKSZOL AZ OLYAN AKI FEL A TŰ VASTAGSAGTOL, KINLODTOK INZULINOSSAL, MOSTANI HIG FOSOKAT ADJÁTOK BE, RÉGI MINŐSÉGI CUCCOT NYOMHATNAD 2 NAPIG MIRE BEMENNE! MEG AZOK AZ ADAGOK HETI FEL MILI STB,AZ UTÁNGYÁRTOTT ALULDOZISOLT VSGY ÜRES SZAROKBOL,ES PISLOGSZ,HOGY MÉG A HORMONHAZTARTASOD SE PISZKÁLTA MEG, NEM HOGY NŐJ! ZSIRBA NYOMNI ODA ,VÁRD HOGY FELSZÍVÓDJON! COMB HATALMAS IZOM , KÜLSŐ RÉSZEBE NYOGODTAN LEHET NYOMNI HA A SEGGED NEM BÍRJA!!!  IZOMBA!!!! NEM ZSÍRBA!!!! ALAP DOLOG!! LEGALÁBB 4CM MÉLYRE! VAGY KOKSZOL VAKAKI VAGY HAGGYA A PICSABA! EZ CSAK ÉSZREVÉTEL, MINDENKI MAGA DÖNTI EL HOGY MIT HOVA AD,OLVAS E ELOTTE MIT HOGY HOVA KELL VAGY CSAK NYOMJA! CSODA HOGY MEF NEM OLVASTAM OLYST HOGY VIZBAZISUT OLAJOSSAL TOL VALAKI ***)))) de lessz olyan is tuti!

Miért kapod fel mindig ennyire a vizet?
Csak hogy téged idézzelek: "EZ CSAK ÉSZREVÉTEL, MINDENKI MAGA DÖNTI EL HOGY MIT HOVA"
Kész, felesleges mindig leírni, ha neki úgy a jó akkor úgy.


2020. Május 20. - 20:14:15
Válasz #452
Nem elérhető

Predator50


Igazatok van , elnézést kérek! Heti 5ml ena,5 mili boldi megy kicsit hülye vagyok :-)(-: meg egyszer bocs!!

2020. Május 20. - 21:28:53
Válasz #453
Nem elérhető

guzzi


Igazatok van , elnézést kérek! Heti 5ml ena,5 mili boldi megy kicsit hülye vagyok :-)(-: meg egyszer bocs!!


 #:-)
Te sem szarral gurigázol!  @:-)
De ott a pont!

2020. Május 20. - 23:03:29
Válasz #454
Nem elérhető

Mirco


Szevasztok Kandurok!
Infó.
Edzőtársam egyike használja a sárga-fekete dobozos Diamond Sustanon -250. Látványban is jó, erőben is nagyon sokat fejlődött!

2020. Május 21. - 11:00:42
Válasz #455
Nem elérhető

kemi


Szevasztok Kandurok!
Infó.
Edzőtársam egyike használja a sárga-fekete dobozos Diamond Sustanon -250. Látványban is jó, erőben is nagyon sokat fejlődött!

Az ment nekem is, heti 1 majd 2 ml. Most propi és oxa. Jónak tűnik, bár oxából 30mg megy hétfő óta...

2020. Május 21. - 11:16:49
Válasz #456
Nem elérhető

haven


hány kg vagy, ha megkérdezhetem?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Május 21. - 11:41:50
Válasz #457
Nem elérhető

Gyuf


Szevasztok Kandurok!
Infó.
Edzőtársam egyike használja a sárga-fekete dobozos Diamond Sustanon -250. Látványban is jó, erőben is nagyon sokat fejlődött!

Az ment nekem is, heti 1 majd 2 ml. Most propi és oxa. Jónak tűnik, bár oxából 30mg megy hétfő óta...
Milyen markaju az oxa-d?

2020. Május 21. - 12:01:18
Válasz #458
Nem elérhető

kemi


Szevasztok Kandurok!
Infó.
Edzőtársam egyike használja a sárga-fekete dobozos Diamond Sustanon -250. Látványban is jó, erőben is nagyon sokat fejlődött!

Az ment nekem is, heti 1 majd 2 ml. Most propi és oxa. Jónak tűnik, bár oxából 30mg megy hétfő óta...
Milyen markaju az oxa-d?

Mindegyik Diamond, de van Master is tavalyról. Nem tudom, hogy az jobb volt-e.  4 éve szedtem először oxát, talán az volt a legjobb (bár az nem 30mg volt, se nem 1 hétig ment).

2020. Május 23. - 20:15:34
Válasz #459
Nem elérhető

Hardy


Meglátásotok szerint magasabb tesztó bevitel esetén a propit jobb emelni vagy váltani valamilyen kevert tesztóra?
 Elvégre a versenyzők is propira váltanak szálkásításnál elvileg.

2020. Május 23. - 21:33:02
Válasz #460
Nem elérhető

Gábor77


Ma kipróbáltam a testot bőr alá adást. Van még 5 mi Magnus testo.ena ,0,5ml csak az íze végett. Nem vagyok kúrában. 30G-s tűvel kényelmesen bement!! ez azért bíztató és meglehetősen konfortos! Arra vagyok kíváncsi hogy mennyire gyullad így. Elméletileg alig kellene neki. Ha jó lesz akkor napi testo bevitel lesz kúra közben 0,3-0,5ml mennyiségben. Jelentkezem majd egy két nap múlva.

2020. Május 23. - 21:35:00
Válasz #461
Nem elérhető

kemi


Ma kipróbáltam a testot bőr alá adást. Van még 5 mi Magnus testo.ena ,0,5ml csak az íze végett. Nem vagyok kúrában. 30G-s tűvel kényelmesen bement!! ez azért bíztató és meglehetősen konfortos! Arra vagyok kíváncsi hogy mennyire gyullad így. Elméletileg alig kellene neki. Ha jó lesz akkor napi testo bevitel lesz kúra közben 0,3-0,5ml mennyiségben. Jelentkezem majd egy két nap múlva.

30G? Ilyen létezik?😂

2020. Május 24. - 00:56:47
Válasz #462
Nem elérhető

haven


" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Május 24. - 10:42:10
Válasz #463
Nem elérhető

Gábor77


Ma kipróbáltam a testot bőr alá adást. Van még 5 mi Magnus testo.ena ,0,5ml csak az íze végett. Nem vagyok kúrában. 30G-s tűvel kényelmesen bement!! ez azért bíztató és meglehetősen konfortos! Arra vagyok kíváncsi hogy mennyire gyullad így. Elméletileg alig kellene neki. Ha jó lesz akkor napi testo bevitel lesz kúra közben 0,3-0,5ml mennyiségben. Jelentkezem majd egy két nap múlva.

30G? Ilyen létezik?😂

Igen! Sterican (Braun) átmérő 0,30mm hossz 12mm (30Gx1/2") nem értem mi a gondod! Egyébként teljesen jól bement és nem is gyulladt. Én biztosan így fogom ezután beadni! Nem kínlódok vastag tűvel és gyulladással az izomba. Annyira semmi így a 0.5mi beadása hogy naponta lehet adogatni. Én ezt fogom tenni. Lehet cinkelni (bár ha nem tudod biztosan miért oltasz? ) Tényleg most mi a cél? Az hogy minél kényelmetlenebbül szúrjuk magunkat? Vagy teljesen fájdalommentesen adagoljuk a szükséges mennyiséget? Még ide tartozik hogy Magnus Testo.ena volt a tesztalany.

2020. Május 24. - 10:43:54
Válasz #464
Nem elérhető

Gábor77


persze, a szúnyogoknál ****:)))

Kolléga! mielőtt beszólsz, kérlek tájékozódj légyszi! Én itt segítő szándékkal írok és olyat nem amit nem próbáltam/tapasztaltam. Szép napot!